X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 10 października 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Dziewczyny jestem zalamana... :(
    Co jest kochana??

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Dziewczyny jestem zalamana... :(
    Co się stało?

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 10 października 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika ale furaginum sobie kup, gdyby Ci wieczorem wróciło to będziesz miała pod ręką. I dużo witC

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yose kochana mow co sie dzieje, martwię sie o Ciebie

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 10 października 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Nika ale furaginum sobie kup, gdyby Ci wieczorem wróciło to będziesz miała pod ręką. I dużo witC
    Zajdę do apteki po pracy, chyba że mnie zaraz pęcherz przyciśnie i tylko pobierzę świńskim truchtem ku łazience i wybawieniu. Tak to widzę.

    Yoselyn???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2017, 13:00

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 10 października 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yosel... Co się stało kochana?

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 10 października 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yosel odezwij się, proszę.

    Czarna81
    22 cs.
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 10 października 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yosel co jest słońce??

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 10 października 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yoselyn ?

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 10 października 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pamietacie jak pisalam wam pare razy odnnosnie ze mam krosty, ze mnie skora swedzi itp? juz myslalam ze mi schodzi a w poniedzialek sie nasililo i nasila dalej, juz jestem cala wysypana a swedzi mnie jak cholera.. okazalo sie ze mam SWIERZBA!! zarazilam sie w robocie!!

    dzis Pierw bylo podejrzenie ze mam lupiez rozowawy gilberta a pozniej jednak ze to SWIERZB..!

    od tego swiadu idzie zwariowac..!! masakra! biore masci ale malo co mi juz pomaga! dzis musze zastosowac masc na cala noc a jutro dezynfekcja wszystkiego.. maz tez dzis musi posmarowac sie, bo jak inaczej... ! nie no jakas porazka!!

    chyba napisze do zakladu pracy o zapomoge zdrowotna, prawnie mi sie nalezy!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2017, 13:25

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 10 października 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Dziewczyny pamietacie jak pisalam wam pare razy odnnosnie ze mam krosty, ze mnie skora swedzi itp? juz myslalam ze mi schodzi a w poniedzialek sie nasililo i nasila dalej, juz jestem cala wysypana a swedzi mnie jak cholera.. okazalo sie ze mam SWIERZBA!! zarazilam sie w robocie!!

    dzis Pierw bylo podejrzenie ze mam lupiez rozowawy gilberta a pozniej jednak ze to SWIERZB..!
    O Matko kochana! Ile trwa leczenie tego diabelstwa??? Bo następny transfer pewnie po wyleczeniu. Bardzo mi przykro!

    Czarna81
    22 cs.
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 10 października 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yosel kurde ale jak byłaś u lekarza to wykluczyli ci chyba świerzba...? To go nie potrafili zdiagnozować?

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 10 października 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam u dwoch dermatologow ktorzy stwierdzili ze to nie swierzb, jeden stwierdzil ze pogryzly mnie pluskwy a drugi ze nie wie co to jest.. wiec poszlam dzisiaj jak juz mnie fest wysypalo i taka padla diagnoza, babka mnie poogladala cala, rozebralam sie do stanika i majtek.

    nawet wlosy ktore mi leca na kark i klatke mi przeszkadzaja bo podrazniaja skore.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2017, 13:32

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 10 października 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, biedactwo:) Yos:*

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Dziewczyny pamietacie jak pisalam wam pare razy odnnosnie ze mam krosty, ze mnie skora swedzi itp? juz myslalam ze mi schodzi a w poniedzialek sie nasililo i nasila dalej, juz jestem cala wysypana a swedzi mnie jak cholera.. okazalo sie ze mam SWIERZBA!! zarazilam sie w robocie!!

    dzis Pierw bylo podejrzenie ze mam lupiez rozowawy gilberta a pozniej jednak ze to SWIERZB..!

    od tego swiadu idzie zwariowac..!! masakra! biore masci ale malo co mi juz pomaga! dzis musze zastosowac masc na cala noc a jutro dezynfekcja wszystkiego.. maz tez dzis musi posmarowac sie, bo jak inaczej... ! nie no jakas porazka!!

    chyba napisze do zakladu pracy o zapomoge zdrowotna, prawnie mi sie nalezy!
    O masajra :( wspolczuje i to baaaardzo!!! Pisz należy Ci sie! Nosz kurde :/

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 10 października 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yose, to jest pewnie jakiś stary prl-owski sposób, ale można zastosować pomocniczo - OCET - do kąpieli, namaczania ciuchów, szorowania. Pamiętam takie octo akcje z dzieciństwa, jak ktoś dostał świerzba w kamienicy

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaką ja mam schizę że to się okres rozkręci z tego :/

    Yoselyn na pewno Ci się jakaś zapomoga należy !!! mam szwagra adwokata. Mogę dopytać!

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 10 października 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Yose, to jest pewnie jakiś stary prl-owski sposób, ale można zastosować pomocniczo - OCET - do kąpieli, namaczania ciuchów, szorowania. Pamiętam takie octo akcje z dzieciństwa, jak ktoś dostał świerzba w kamienicy

    No musze wszystkiego wypróbowac, pranie, prasowanie itp.. wezme tez ten ocet... musze wypedzic dziada z domu!!

    Jeszcze myslalam ze moze jakies uczulenie mam bo jadlam lody i pilam kakao a to jednak co innego..

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 10 października 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie bardziej domowe sposoby, które można dodatkowo zastosować :
    https://tipy.interia.pl/artykul_5057,jak-wyleczyc-swierzb-domowymi-sposobami.html

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 10 października 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Jaką ja mam schizę że to się okres rozkręci z tego :/

    Yoselyn na pewno Ci się jakaś zapomoga należy !!! mam szwagra adwokata. Mogę dopytać!

    bede wdzieczna jak zapytasz... bo kuzwa tak nie moze byc!! jestem kolejna osoba ktora ma to.. a nasza lekarka ma to wyjebane!

    Frelcia lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ