X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    U mnie właśnie jest na odwrót, wole jak ktoś mną zarządza. ;-) Nie spełniłabym się w roli kierownika :P
    Zyczę Tobie aby Twój biznes wypalił, u nas jest za mała miejscowość na co kolwiek ;-/ Wiem bo miałam już swój biznes
    Dziękuję Ci bardzo. Jestem myśli że wiele zależy ode mnie i musi się udać :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Frelcia - może jakaś kawka jak przyjedziesz do Wro?

    Ja powiedziałam szefowej, bo nie jestem w stanie pracować i na szczęście przyjęła bardzo po ludzku i kazała mi wziąć wolne kilka dni. Mąż wziął też dzisiaj wolne i będzie ze mną.
    Zobaczymy. Bo jadę z Mężem i Szwagierką ze Szwagrem.
    Trzymaj się nam dzielnie :*:*:* ściskam mocno

    lamka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiola - tulam <3
    Luna - chyba chodzi o to, że przy żylaku może się podnieść temperatura jąder i przez to plemniki mogą mieć gorsze parametry.
    Czarna - mój mąż ma dready i mówię na niego pieszczotliwie Tarzan.

    nowa na dzielni, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzucho napieprza okresowo ale staram się jeszcze mieć nadzieję... no żeby była podwójna owulacja i nic ?!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zaczyna kaszleć, słucham recepty na idealne lekarstwo, ratujcie

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 10 października 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    W rosmanie raz chcialam kupici kosztowały 12 zł o zgrozo!!!!
    W cerfurze widziałam po 6 zł i w aptekach teżw takiej cenie.

    W Rosmanie są po 9,99 zł. Nie wybrzydzałam bo wyskoczyłam tylko na chwilkę z pracy żeby to zalatwic. Gdybym miała kupic po pracy to juz M. by sie interesowal po co chce do apteki isc a to ma byc niespodzianka :)

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 10 października 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Brzucho napieprza okresowo ale staram się jeszcze mieć nadzieję... no żeby była podwójna owulacja i nic ?!

    Trzymam kciuki żeby bóle były na kropka :) skoro cud bo dwie owulacje to niech sie cudem skonczy :)

    Frelcia lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 10 października 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    W rosmanie raz chcialam kupici kosztowały 12 zł o zgrozo!!!!
    W cerfurze widziałam po 6 zł i w aptekach teżw takiej cenie.
    Ja kupuje hurtem na allegro :D często są po 4 zl :)

    Amy333, pilik lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 10 października 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Kurczaki, miałyście kiedyś takie porypane zapalenie pęcherza, że rano szczypie, sikanie co 15 minut i krew w moczu, a potem tylko trochę boli, sik normalny i tylko 1 raz w robocie? A zjadłam tylko trochę żurawiny i zapiłam wodą z octem jabłkowym... Czyżbym znalazła cudowne lekarstwo?!
    Do rzeczy - obstawiacie, że się rozkręci, czy przejdzie całkiem? Bo może trzeba by się do lekarza zapisać, cobh mnie wykurować do wymazu i hsg. Hilfeeeee
    Nika nie bagateluzuj tego. Albo jakieś furaginum sobie kup albo do lekarza się przejdź. Też miałam mocz z krwią i mi zapalenie na nerki przeszło. Boli jak cholera. Rób porządek z czarostwem.

    Czarna81
    22 cs.
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 10 października 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Nika nie bagateluzuj tego. Albo jakieś furaginum sobie kup albo do lekarza się przejdź. Też miałam mocz z krwią i mi zapalenie na nerki przeszło. Boli jak cholera. Rób porządek z czarostwem.
    No właśnie tak chciałam, jak jeszcze się rano zwijałam w łazience, a teraz nie wiem, bo wygląda jakby ręką odjął... Ale może to kolejny atak tylko czeka, aż będę na dworzu gdzieś daleko od toalety!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Trzymam kciuki żeby bóle były na kropka :) skoro cud bo dwie owulacje to niech sie cudem skonczy :)
    Dziękuję Słoneczko :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle byłam w toalecie i na bieliźnie zauważyłam jedną, małą kropkę !! brązowawo-różową... Jezu żeby to była implantacja!

    lamka, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • Luuna Ekspertka
    Postów: 199 115

    Wysłany: 10 października 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Misiola - tulam <3
    Luna - chyba chodzi o to, że przy żylaku może się podnieść temperatura jąder i przez to plemniki mogą mieć gorsze parametry.
    Czarna - mój mąż ma dready i mówię na niego pieszczotliwie Tarzan.
    Oo no wlasnie ;-)

    https://www.maluchy.pl/li-73391.png
    Mam 3 skarby

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 10 października 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Misiola - tulam <3
    Luna - chyba chodzi o to, że przy żylaku może się podnieść temperatura jąder i przez to plemniki mogą mieć gorsze parametry.
    Czarna - mój mąż ma dready i mówię na niego pieszczotliwie Tarzan.
    O, to fajnie! Podobają mi się, choć sama bym sobie nie zrobiła. Ale jeszcze w liceum miałam chłopaka z dredami :-) Ech, stare czasy... ;-)
    A myślałam że może biega Ci po mieszkaniu waląc się w pierś i krzycząc ooooijoooijooo :-D :-D :-D

    Frelcia, lamka lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 10 października 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiola Tulę :(
    Frelcia Trzymam kciuki żeby to implantacja była <3
    Summer Może tym razem też z tego jajnika pójdzie owulka. Nie zawsze jest naprzemiennie. Trzymam mocno kciukasy za Twój cykl.
    Amy tulę Skarbie :* :(

    No dobra tyle miałam do nadrobienia, że już połowę zapomniałam do kogo mam napisać. Przepraszam kogo pominęłam.

    Amy333 lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 10 października 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem zalamana... :(

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 10 października 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Dziewczyny jestem zalamana... :(

    Co sie dzieje :(?

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Misiola Tulę :(
    Frelcia Trzymam kciuki żeby to implantacja była <3
    Summer Może tym razem też z tego jajnika pójdzie owulka. Nie zawsze jest naprzemiennie. Trzymam mocno kciukasy za Twój cykl.
    Amy tulę Skarbie :* :(

    No dobra tyle miałam do nadrobienia, że już połowę zapomniałam do kogo mam napisać. Przepraszam kogo pominęłam.

    Trzymaj mocno! pierwszy raz się z czymś takim na bieliźnie spotkałam. Myślałam że mam omamy ale specjalnie nosze jasną bieliznę żeby obserwować śluz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Dziewczyny jestem zalamana... :(
    Kochana co jest?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jesteście niesamowite,przy was nie da sie nudzić,mimo,że się w sumie nie udzielam,to nie potrafię się z wami rozstać,uwielbiam was.Przytulam te,którym się nie udało i trzymam kciuki za najbliżej testujące.Ja ogólnie nie czuję się jakobym była w ciąży,mdłości minęły już od 2 tygodni,za tydzień mam prenatalne,trzymajcie kciuki by wszystko było dobrze :).

    Czrna 81, KateHawke, Jedna_z_Wielu, Flowwer, Bocianiątko, malka, Karma88 lubią tę wiadomość

‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ