X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Luuna Ekspertka
    Postów: 199 115

    Wysłany: 10 października 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Cześć dziewczyny, dziękuję za tulenie i wsparcie. <3
    Staraczka, Aksamitna - śliczne maleństwa.
    KateKum- cieszę się, że już sytuacja opanowana, tulę mocno!
    Witam nowe dziewczyny.

    Mąż wczoraj mnie pocieszył mówiąc, że przynajmniej wiemy, że możemy mieć razem dzidzi i że z następnym na pewno wszystko będzie w porządku. Kocham go bardzo. Dzisiaj idzie na badanie nasienia przed wizytą u urologa (żylaki powrozka).
    A mi rośnie ósemka... Se wybrała moment.
    Mogę się coś podpytac?
    Mój M też ma żylaki powrozka czyli możliwe jest zapłodnienie jeśli się je ma? Ja miałam biochemiczna jakiś czas temu
    Edit zapłodnienie jest możliwe jak widać ale zagniezdzanie dalszy rozwój noenwiem sama nawet jak to ujac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2017, 10:47

    https://www.maluchy.pl/li-73391.png
    Mam 3 skarby

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    A dziewczyny nie wiem czy wiecie, ale w Warszawie w Centrum Profilaktyki i Terapii można wykonać za 40 zł badania:
    - morfologia
    - glukoza
    - sód, potas
    - lipidogram (cholesterol całkowity, HDL, LDL, trójglicerydy)
    - próby wątrobowe (ALT, AST, ALP, GGTP, bilirubina)
    - próby nerkowe (mocznik i kreatynina)

    Właśnie się jutro wybieram i tak się zastanawiam, bo bede miała 20 dc, jest sens robić TSH?
    Pewnie że jest sens :) podpytałam nawet siostrę (jest panią doktor :D)

    Karolina90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    admiralka wrote:
    Znam to, naprawdę :( Też mi się jakiś czas temu śniło, że urodziłam córeczkę i to było takie realistyczne :(
    Mojej teściowej niedawno się śniło że bawi wnuka którego ciało "zanika" ...to jest dopiero psychodeliczny sen. A potem jej się śniło że lula jak dziecko naszą sunię. Ta to ma dopiero chore sny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha trzymam kciuki za zające <3

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luuna wrote:
    Mogę się coś podpytac?
    Mój M też ma żylaki powrozka czyli możliwe jest zapłodnienie jeśli się je ma? Ja miałam biochemiczna jakiś czas temu
    Edit zapłodnienie jest możliwe jak widać ale zagniezdzanie dalszy rozwój noenwiem sama nawet jak to ujac
    Zależy jak wygląda nasienie. Ja nie wiem w tym momencie jak z Emka nasieniem (niedługo się dowiemy), 5 lat temu jak badał było ok. Też teraz miałam biochemiczną, no ale nikt mi nie powie jaka była przyczyna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2017, 10:51

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 10 października 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Mojej teściowej niedawno się śniło że bawi wnuka którego ciało "zanika" ...to jest dopiero psychodeliczny sen. A potem jej się śniło że lula jak dziecko naszą sunię. Ta to ma dopiero chore sny.

    Boże...;/;/ ja to bym chyba zeschizowała po takim śnie.

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 10 października 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Pewnie że jest sens :) podpytałam nawet siostrę (jest panią doktor :D)

    To super :) dzięki :P
    Pozostałe hormony wykonam sobie w 3 dc :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 10 października 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny gdyby nie fakt, ze wiem, ze nie posiadam naturalnych owulacji i fakt, że transfer jest na cyklu sztucznym to od wczoraj wieczor stwierdziła bym, że owulacja zbliża sie wielkimi krokami!!! Mam taki piękny rozciągliwy sluz :D

    Agniecha nie wiem czy moge zapytac... jestem tu w sumie od okolo marca ale gdzies mi uciekla Twoja historia od początku. Wiem ze pochodzisz 4 raz do transferu ale co bylo wcześniej? Kompletnie zero jakiejkolwiek owulacji ? Dlugo sie staracie ?

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Zależy jak wygląda nasienie. Ja nie wiem w tym momencie jak z Emka nasieniem (niedługo się dowiemy), 5 lat temu jak badał było ok. Też teraz miałam biochemiczną, no ale nikt mi nie powie jaka była przyczyna.
    Co to są te żylaki? one uniemożliwiają zapłodnienie? Mój M. był u urologa i wszystko było ok ale z ciekawości pytam.

  • madziura12 Przyjaciółka
    Postów: 100 71

    Wysłany: 10 października 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z wami w tym wątku.
    Wczoraj za mną 4 IUI i postanowiliśmy że ostatnie 20.10 wpisuje się na testowanie a potem to już nie wiem co będzie.

    Starania od 05.2016
    AMH 0,2
    10.11.2016 ciąża biochemiczna
    4 IUI - nieudane :(
    2021 powrót po przerwie
    29.03 stymulacja do IVF i zero komórek
    08. 2021 Zmiana kliniki na Krakovi
    09.2021 punkcja i transfer
    10.2021 mamy swoje szczęście ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Agniecha nie wiem czy moge zapytac... jestem tu w sumie od okolo marca ale gdzies mi uciekla Twoja historia od początku. Wiem ze pochodzisz 4 raz do transferu ale co bylo wcześniej? Kompletnie zero jakiejkolwiek owulacji ? Dlugo sie staracie ?
    Juz wszystko mowie kochana
    Staramy sie od czerwca 2015
    Po 3mc zaczął mi sie spóźniać okres- diagnoza hiperprolaktynemia, leczenie szukanie dobrego endo/gino znalazłam (wykrył PCOS)wiec stymulacja clo udało sie w 3cyklu szybko poroniłam, diagnostyka wszystko Ok kolejne stymulację, zmiana clo na lamette 3podejscua do IUI brak pozytywnego zakończenia. Wiec nietracąc czasu i kolejnych pieniędzy ba walkę z wiatrakami zdecydowaliśmy sie na in vitro. Wiadomo międzyczasie były tony badan i kolejne bezskuteczne próby i tak walczymy dalej, dalej bez skutku :(

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 10 października 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziura12 wrote:
    Witam się z wami w tym wątku.
    Wczoraj za mną 4 IUI i postanowiliśmy że ostatnie 20.10 wpisuje się na testowanie a potem to już nie wiem co będzie.

    My też postanowiliśmy podejść jeszcze do 2 IUI, czyli łącznie 4. Jak się nie uda to robię sobie przerwę do 30-stki :P a potem pomyśle czy in vitro czy adopcja, a może i to i to :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 10 października 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już plamienie, zatem testowania nie bedzie :( kolejny cykl znów pauza.. wracam w listopadzie. Muszę napisac do lekarza w sprawie IUI i stymulacji.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 10 października 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, mam pyt. odnośnie testów owu (pamiętam, że niektóre pierw tym testowały przed ciążowym) : robilyscie je rano ja ciazowy , czy jak do sprawdzenia owu z nie piciem przed 2 godz ?
    Tak mniento ciekawi, że musiałam zapytać ;p

    Po za tym wiem, że ciążowe do ciąży, a owulacyjne do owu, ale tak mnie ciekawi to :p

    Bardzo dziękuję za odpowiedzi jeśli się wypowiedzą które to sprawdzały ;) :*

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oglądam sobie ciuchy na H&M , bo jadę na koncert jazzowy do Wrocka i co? I pierwsze co mi wyskoczyło to legginsy ciazowe xD Bożeee...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna z Wielu - przed chwilą wróciłam z podwórka, musiałam troche sie pobawić z rozrabiakiem, teraz poszedł spać. Oczywiście noce nieprzespane, myślałam ze troche poszczeka i wkońcu pojdzie spac, ale nie dał za wygraną i po 15 min odpuściłam, poszłam po niego i ułożyłam obok łóżka zeby nie czuł sie samotny, bezpieczniej czułabym się gdyby siedział póki co w łazience, bo sika i robi kupy (z glizdami) gdzie popadnie.

    Ja pewnie dzisiaj mam owulację, ale co przecież się starać nie będę :-( Dzisiaj mój lekarz przyjmuję prywatnie i nie wiem czy iść do niego czy odłożyc troche jeszcze tą wizytę. Bo zapytałabym się czy się starać, ale to chyba bez sensu ;-/

    Frelcia ile ty masz lat?

    Summer, nie chce mi sie wierzyć, a to tak na 100% jest owulacja naprzemienna?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Jedna z Wielu - przed chwilą wróciłam z podwórka, musiałam troche sie pobawić z rozrabiakiem, teraz poszedł spać. Oczywiście noce nieprzespane, myślałam ze troche poszczeka i wkońcu pojdzie spac, ale nie dał za wygraną i po 15 min odpuściłam, poszłam po niego i ułożyłam obok łóżka zeby nie czuł sie samotny, bezpieczniej czułabym się gdyby siedział póki co w łazience, bo sika i robi kupy (z glizdami) gdzie popadnie.

    Ja pewnie dzisiaj mam owulację, ale co przecież się starać nie będę :-( Dzisiaj mój lekarz przyjmuję prywatnie i nie wiem czy iść do niego czy odłożyc troche jeszcze tą wizytę. Bo zapytałabym się czy się starać, ale to chyba bez sensu ;-/

    Frelcia ile ty masz lat?

    Summer, nie chce mi sie wierzyć, a to tak na 100% jest owulacja naprzemienna?

    Takie maleństwo najlepiej żeby spało na Twoich piersiach. Tak przynajmniej się robi przy maluchach ale to może jak odrobaczysz!

    mam 26 lat... a czemu pytasz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Kochane, mam pyt. odnośnie testów owu (pamiętam, że niektóre pierw tym testowały przed ciążowym) : robilyscie je rano ja ciazowy , czy jak do sprawdzenia owu z nie piciem przed 2 godz ?
    Tak mniento ciekawi, że musiałam zapytać ;p

    Po za tym wiem, że ciążowe do ciąży, a owulacyjne do owu, ale tak mnie ciekawi to :p

    Bardzo dziękuję za odpowiedzi jeśli się wypowiedzą które to sprawdzały ;) :*
    Ja nie probowałam, ale pewnie to bez różnic,y aby mocz nie był rozcieńczony, ja pamiętam jak byłam jużtrzy razy w ciązy tomój mocz był zawsze ciemny :D
    A test ciążowy bardziej pozytywny wyszedł mipo południuniż z rana.

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

  • Martyna93 Koleżanka
    Postów: 59 53

    Wysłany: 10 października 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Kochane, mam pyt. odnośnie testów owu (pamiętam, że niektóre pierw tym testowały przed ciążowym) : robilyscie je rano ja ciazowy , czy jak do sprawdzenia owu z nie piciem przed 2 godz ?
    Tak mniento ciekawi, że musiałam zapytać ;p

    Po za tym wiem, że ciążowe do ciąży, a owulacyjne do owu, ale tak mnie ciekawi to :p

    Bardzo dziękuję za odpowiedzi jeśli się wypowiedzą które to sprawdzały ;) :*

    Hej:)
    Ja robima testy owu w we wrzesniu pierwszy raz i tam właśnie zalecaja zeby to nie byl poranny mocz.. wazne tylko zeby robić o tej samej godzinie codziennie :)
    I faktycznie pilnowac sie troche z tym nie piciem:p aa i nie ekscytoqac sie zaraz jak sie pojawi kreska bo tw kreski maja rozne grubosci i odcien :D ja pamietam ze w aobote siw pojawila i mowie do meza ze trzeba dzialac, wtedy w poniedziałek zostały mi jeszcze i mówie sobie ze zrobie z ciekawości.. patrze a tam dopiero gruba i ciemna krecha :D wiec pewnie zamiast w niedzielę tak jak mysalam ze bede miała owu to miałam dzien pozniej :p

    Martyna
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 10 października 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, ostatnie 4 cykle tak wychodziło... w tym cyklu i tak nie ma sensu IUI robić bo mam ciągle delegacje.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ