X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Takie maleństwo najlepiej żeby spało na Twoich piersiach. Tak przynajmniej się robi przy maluchach ale to może jak odrobaczysz!

    mam 26 lat... a czemu pytasz?
    On nie lubi spać na piersiach, woli przytulić się do nogi ;D
    Bo tak już sobie wszystko poukładałaś i z tą firmą takie odważne posunięcie. Podziwiam.
    Ja zawsze chciałam iść na pedagogikę bo kocham dzieciaczki, ale poszłam na administrację i też dupa :-/

    Frelcia, Lulame lubią tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 10 października 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna testy owu najlepiej po południu. Rano fałszywie dodatnie mogą wyjść. Ale do sprawdzania ciąży raczej się nie nadają... Jednym nie wychodzą a są w ciąży, innym wychodzą a w ciąży nie są i rozczarowanie.

    Jedna_z_Wielu, Lulame lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 10 października 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia mój pies to już wielkie cielę :P bo way 25 kg a nadal kocha przytulić się do mamusi do piersi (czyt. do mnie) :) i mój mąż musi się niestety przy przytulaniu mną dzielić z Majami :)

    A jak go nazwałaś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2017, 11:30

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    On nie lubi spać na piersiach, woli przytulić się do nogi ;D
    Bo tak już sobie wszystko poukładałaś i z tą firmą takie odważne posunięcie. Podziwiam.
    Ja zawsze chciałam iść na pedagogikę bo kocham dzieciaczki, ale poszłam na administrację i też dupa :-/
    Dziękuję. Ja od zawsze pamiętam, że nauczyciele mi mówili że mam predyspozycje do bycia kierownikiem hahaha :D a potem jak zaczęłam pracę w Żłobku to wiedziałam, że kiedyś będę miała swój Żłobek, dużo lepszy od tych w których pracowałam. A mam niektóre na prawdę traumatyczne doświadczenia jeśli chodzi o podejście do dzieci i to w Żłobkach prywatnych.
    Jeśli lubisz kontakt z dziećmi to na początek wystarczyłby Ci kurs opiekunki :) i byś zobaczyła czy to jest praca dla Ciebie. Na pewno trzeba mieć mocną psychikę, bo mimo swojej słodkości małe dzieci w większej liczbie potrafią dać do wiwatu :)

    pilik lubi tę wiadomość

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 10 października 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna93 wrote:
    Hej:)
    Ja robima testy owu w we wrzesniu pierwszy raz i tam właśnie zalecaja zeby to nie byl poranny mocz.. wazne tylko zeby robić o tej samej godzinie codziennie :)
    I faktycznie pilnowac sie troche z tym nie piciem:p aa i nie ekscytoqac sie zaraz jak sie pojawi kreska bo tw kreski maja rozne grubosci i odcien :D ja pamietam ze w aobote siw pojawila i mowie do meza ze trzeba dzialac, wtedy w poniedziałek zostały mi jeszcze i mówie sobie ze zrobie z ciekawości.. patrze a tam dopiero gruba i ciemna krecha :D wiec pewnie zamiast w niedzielę tak jak mysalam ze bede miała owu to miałam dzien pozniej :p

    Dziękuję za odpowiedź. Ja pytam pod kątem sprawdzania ciąży, bo były tu dziewczyny które sprawdzały, czy faktycznie ją wykrywają i dlatego pytam czy rano czy jak do owu ;)

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 10 października 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Jedna testy owu najlepiej po południu. Rano fałszywie dodatnie mogą wyjść. Ale do sprawdzania ciąży raczej się nie nadają... Jednym nie wychodzą a są w ciąży, innym wychodzą a w ciąży nie są i rozczarowanie.

    Po prostu od jakiegoś czasu mnie to zastanawia i postanowiłam zapytać r czy w :*

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 10 października 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Po prostu od jakiegoś czasu mnie to zastanawia i postanowiłam zapytać r czy w :*
    Kochana nie musisz się tłumaczyć :-) Możesz sikać na co Ci się podoba i robić eksperymenty, a co! :-D

    Jedna_z_Wielu, Amy333 lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 10 października 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Juz wszystko mowie kochana
    Staramy sie od czerwca 2015
    Po 3mc zaczął mi sie spóźniać okres- diagnoza hiperprolaktynemia, leczenie szukanie dobrego endo/gino znalazłam (wykrył PCOS)wiec stymulacja clo udało sie w 3cyklu szybko poroniłam, diagnostyka wszystko Ok kolejne stymulację, zmiana clo na lamette 3podejscua do IUI brak pozytywnego zakończenia. Wiec nietracąc czasu i kolejnych pieniędzy ba walkę z wiatrakami zdecydowaliśmy sie na in vitro. Wiadomo międzyczasie były tony badan i kolejne bezskuteczne próby i tak walczymy dalej, dalej bez skutku :(

    No to kawał drogi i rozczarowań za Wami :( oby ten transfer był juz ostatni, tego Ci zycze :*

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 10 października 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    oby ten transfer był juz ostatni, tego Ci zycze :*

    I ja, i ja też Ci tego życzę agniechaaa

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 10 października 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Kochana nie musisz się tłumaczyć :-) Możesz sikać na co Ci się podoba i robić eksperymenty, a co! :-D
    <3

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 10 października 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Własnie wróciłam z Rosmana, uzupełniłam zapasy na kolejne pół roku. Taka zadowolona stałam w kolejce do kasy że zapomniałam po co tak naprawdę tam poszłam ! po bobotesty :)

    staraczka1111, Flowwer, Czrna 81, Karolina90, Frelcia, Amy333, Sarna84, pilik, Phnappy lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dziękuję. Ja od zawsze pamiętam, że nauczyciele mi mówili że mam predyspozycje do bycia kierownikiem hahaha :D a potem jak zaczęłam pracę w Żłobku to wiedziałam, że kiedyś będę miała swój Żłobek, dużo lepszy od tych w których pracowałam. A mam niektóre na prawdę traumatyczne doświadczenia jeśli chodzi o podejście do dzieci i to w Żłobkach prywatnych.
    Jeśli lubisz kontakt z dziećmi to na początek wystarczyłby Ci kurs opiekunki :) i byś zobaczyła czy to jest praca dla Ciebie. Na pewno trzeba mieć mocną psychikę, bo mimo swojej słodkości małe dzieci w większej liczbie potrafią dać do wiwatu :)
    U mnie właśnie jest na odwrót, wole jak ktoś mną zarządza. ;-) Nie spełniłabym się w roli kierownika :P
    Zyczę Tobie aby Twój biznes wypalił, u nas jest za mała miejscowość na co kolwiek ;-/ Wiem bo miałam już swój biznes

    Frelcia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Własnie wróciłam z Rosmana, uzupełniłam zapasy na kolejne pół roku. Taka zadowolona stałam w kolejce do kasy że zapomniałam po co tak naprawdę tam poszłam ! po bobotesty :)
    W rosmanie raz chcialam kupici kosztowały 12 zł o zgrozo!!!!
    W cerfurze widziałam po 6 zł i w aptekach teżw takiej cenie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia - może jakaś kawka jak przyjedziesz do Wro?

    Ja powiedziałam szefowej, bo nie jestem w stanie pracować i na szczęście przyjęła bardzo po ludzku i kazała mi wziąć wolne kilka dni. Mąż wziął też dzisiaj wolne i będzie ze mną.

    Czrna 81, Frelcia, joann, pilik lubią tę wiadomość

  • Misiola84 Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 10 października 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety nie udało sie tym razem, ból w krzyżu jak na @ i brązowe plamnienie
    :((((

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2017, 12:08

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 10 października 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Własny biznes fajna sprawa ale też ciężka harówa i dużo stresu :D. Ja też jakieś swoje rzeczy ciągnę od kilku lat i to wieczna walka ;). Nawet jak obroty zaczynają już wchodzić w sumy które robią wrażenie to i tak koszty depczą im po piętach ;). Taka refleksja przy okazji 10go, dnia wypłat :D. Na pewno wiem już, że w biznesie nic nie jest kwestią szczęścia, tak się tylko wydaje :). To mega dużo pracy i nie poddawanie się przez pierwsza kilka lat ;)

    Frelcia, pilik, Karma88 lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 10 października 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Frelcia - może jakaś kawka jak przyjedziesz do Wro?

    Ja powiedziałam szefowej, bo nie jestem w stanie pracować i na szczęście przyjęła bardzo po ludzku i kazała mi wziąć wolne kilka dni. Mąż wziął też dzisiaj wolne i będzie ze mną.
    Polubiłam podejście szefowej. Dobrze że mąż jest przy Tobie. Zobaczysz kochana że jeszcze los się do Ciebie uśmiechnie. A mogę zapytać dlaczego masz w podpisie żona Tarzana?

    Czarna81
    22 cs.
  • Luuna Ekspertka
    Postów: 199 115

    Wysłany: 10 października 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Co to są te żylaki? one uniemożliwiają zapłodnienie? Mój M. był u urologa i wszystko było ok ale z ciekawości pytam.
    Nie wiem do końca jak to jest bo nie interesowałam się do tej pory ale chyba chodzi o to ze te żylaki jakoś blokują plemniki i w wytrysku jest ich za mało lub są słabe

    https://www.maluchy.pl/li-73391.png
    Mam 3 skarby

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 10 października 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczaki, miałyście kiedyś takie porypane zapalenie pęcherza, że rano szczypie, sikanie co 15 minut i krew w moczu, a potem tylko trochę boli, sik normalny i tylko 1 raz w robocie? A zjadłam tylko trochę żurawiny i zapiłam wodą z octem jabłkowym... Czyżbym znalazła cudowne lekarstwo?!
    Do rzeczy - obstawiacie, że się rozkręci, czy przejdzie całkiem? Bo może trzeba by się do lekarza zapisać, cobh mnie wykurować do wymazu i hsg. Hilfeeeee

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Luuna Ekspertka
    Postów: 199 115

    Wysłany: 10 października 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiola84 wrote:
    No niestety nie udało sie tym razem, ból w krzyżu jak na @ i brązowe plamnienie
    :((((
    Tulam nastepnym razem napewno sie uda

    https://www.maluchy.pl/li-73391.png
    Mam 3 skarby

‹‹ 142 143 144 145 146 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ