X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 10 października 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Teraz zmieram się też do lekarza ciekawe co wymyśli !! bo od kilku dni mam zaburzenia pola widzena, ostry bol głwy i brzęczenie w uchu( jak by mi latał bąk). Głowe mi rozsadza i tab mi nie pomagają.

    Do jakiego lekarza sie wybierasz ? Moze tomograf trzeba bedzie zrobic jak objawy nie mina ?

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 10 października 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze ze w tym cyklu nie podchodzilam do crio, a chcialam... bo bym musiala to odwolywac. A tak to mam nadzieje wylecze sie i bede mogla w kolejnym cyklu podchodzic do crio.

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    To nic tylko pozostaje cierpliwie czekać :) wiem że jest ciezko, sama cierpie na brak cierpliwosci :)
    Zaś moja Mama miała okres przez dwa miesiące ze mną w brzuchu. Tylko bardziej skąpy. Może taka nasza natura... OBY! bo jak już się żywa krew pojawi to kolejny cykl na straty :(

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 10 października 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    A co będziesz w kolejnym cyklu robić ? - mam na na myśli badania.

    Flowwer, niewiele mi już zostało w sumie.. i chyba wstrzymam się co zlecą w klinice. A Ty masz jakąś sugestię?

    Mam plan dzwonić na dniach i umawiać się do Invimedu.

    malka lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Dobrze ze w tym cyklu nie podchodzilam do crio, a chcialam... bo bym musiala to odwolywac. A tak to mam nadzieje wylecze sie i bede mogla w kolejnym cyklu podchodzic do crio.
    Dobrze sie zlorzylo <3 a następny cykl jest Wasz!!

    Yoselyn82, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 10 października 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w ogóle wczoraj wieczorem takie przemyślenie mnie dopadło przypominając sobie opowieść tej kobiety którą wysłała Inna.
    Staramy się o fasolki, są chwile lepsze i gorsze. Ale często są te gorsze, szczególnie kiedy wszystko się sypie. Wtedy nie trudno o kłótnie wśród najbliższych, szczególnie z tą Drugą Połówką.
    Pospinałam się z eMkiem tak naprawdę o małą pierdołę i nie odzywałam się aż do wczorajszego wieczora. Ale dało mi to czas na przemyślenie. I nie warto. Nie warto tracić cenny czas na kłótnie, niedopowiedzenia, babskie fochy. Nie warto bo nigdy nie wiemy kiedy nam ich zabraknie. Co jeśli u mnie wyjdzie zmiana nowotworowa. Co jeśli eMek (który jest górnikiem) jutro nie wróci do domu. Czy mam sobie całe życie wypominać że z własnego widzimisię straciłam te parę dni bycia razem? Muszę dzisiaj mu powiedzieć, że go kocham i kochać go do końca życia bo nigdy nie wiadomo jak długie to życie będzie.
    A Was też kocham dziewczyny :) <3

    Bocianiątko, Meśka, Frelcia, Czrna 81, 91Ewela09, Flowwer, admiralka, Amy333, nowa na dzielni, KateKum, innamorata88, Jedna_z_Wielu, Emiilka, Madżka89, Karma88, Sarna84, Izape_91, Phnappy, lamka, Lunaris lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Krwawienie implantacyjne może mieć zróżnicowany charakter. Zwykle jest to skąpa jasnoczerwona lub brązowa wydzielina."

    Paula nie świruj. Nie świruj Paula!

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 10 października 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke <3 mądra kobieta z Ciebie.

    Emiilka, Sarna84 lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane!
    Mam pytanie do dziewczyn, które przechodziły stymulację do IVF.
    Dziś jest 4dzień jak kłuję się Fostimonem (3ampułki dziennie), od dziś dodatkowo doszedł menopur.
    I tu moje pytanie - czy miałyście jakieś bóle jajników, podbrzusza, cokolwiek?!
    Mi nie dolega zupełnie nic, a jednak biorę te leki już 4dni, zostało mi tylko 3dni kłucia.
    Skoro jajniki pracują to nie powinnam tego odczuwać?
    Pomóżcie, bo chyba schizuję.

    Agniecha, Yoselyn, Staraczka, Inna, Aksamitna - podpowiecie coś???? :* :* :*

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 10 października 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia ja co prawda nie podchodzę do in vitro ale przed stymulacją clo (a brałam aż 4 tabletki dziennie) moja pani dr zapowiedziała mi że mogę odczuwać jajniki. A u mnie zero odczuć, nawet jak wyrosły 4 dorodne pęcherzyki + liczne mniejsze. Nie znam się na tych waszych lekach, ale może po prostu nie każda kobieta odczuwa że coś się tam dzieje. Bądź dobrej myśli.

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 10 października 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke bardzo mądrze mówisz, ja też często sobie to powtarzam <3

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 10 października 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja nie znoszę wtorków :(
    Ale jest jedno pocieszenie, wtorek minie tydzień zginie :)
    5 dni do testowania <3

    -Monika-, Flowwer, Izape_91 lubią tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Hej Kochane!
    Mam pytanie do dziewczyn, które przechodziły stymulację do IVF.
    Dziś jest 4dzień jak kłuję się Fostimonem (3ampułki dziennie), od dziś dodatkowo doszedł menopur.
    I tu moje pytanie - czy miałyście jakieś bóle jajników, podbrzusza, cokolwiek?!
    Mi nie dolega zupełnie nic, a jednak biorę te leki już 4dni, zostało mi tylko 3dni kłucia.
    Skoro jajniki pracują to nie powinnam tego odczuwać?
    Pomóżcie, bo chyba schizuję.

    Agniecha, Yoselyn, Staraczka, Inna, Aksamitna - podpowiecie coś???? :* :* :*
    ja zaczelam odczowac bole jak "jajeczka" zeczely sie robic zoraz wieksze i troche mialy malo miejsca

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślicie że jeszcze mogę mieć nadzieję? tak szczerze?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam opowieść podręcznej zaczynam oglądać moze sie wciągnę :)

    staraczka1111, Phnappy lubią tę wiadomość

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 10 października 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Hej Kochane!
    Mam pytanie do dziewczyn, które przechodziły stymulację do IVF.
    Dziś jest 4dzień jak kłuję się Fostimonem (3ampułki dziennie), od dziś dodatkowo doszedł menopur.
    I tu moje pytanie - czy miałyście jakieś bóle jajników, podbrzusza, cokolwiek?!
    Mi nie dolega zupełnie nic, a jednak biorę te leki już 4dni, zostało mi tylko 3dni kłucia.
    Skoro jajniki pracują to nie powinnam tego odczuwać?
    Pomóżcie, bo chyba schizuję.

    Agniecha, Yoselyn, Staraczka, Inna, Aksamitna - podpowiecie coś???? :* :* :*


    Kochana ja ledwo chodziłam czułam że mi jajniki zaraz eksplodują. Tylko tak pod koniec stymulacji tak było. Nic się nie przejmuj jajca tam pewnie rosną. Kiedy masz podgląd??? A tylko 7 dni masz leki na stymulacje???

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    Kochana ja ledwo chodziłam czułam że mi jajniki zaraz eksplodują. Tylko tak pod koniec stymulacji tak było. Nic się nie przejmuj jajca tam pewnie rosną. Kiedy masz podgląd??? A tylko 7 dni masz leki na stymulacje???
    Dla mnie najgorsze były ostatnie dni przed punkcją, toczyła sie normalnie :D

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 10 października 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Znalazłam opowieść podręcznej zaczynam oglądać moze sie wciągnę :)
    Aga napewno Ci się spodoba. Jak oglądniesz napisz jak wrażenia.

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 10 października 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dla mnie najgorsze były ostatnie dni przed punkcją, toczyła sie normalnie :D
    Dokładnie ostatnie dni to było toczenie się :D

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 10 października 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke - w ciężkich chwilach nie ma co się na siebie obrażać, tylko trzeba się wspierać - tu masz całkowitą rację :)
    My z mężem znamy się 3.5 roku a w tym czasie już przeżyliśmy i kilka operacji, utratę pracy w najmniej odpowiednim momencie, poronienie. A to wszystko nas tylko wzmocniło.
    Nie ma u nas dnia, w którym byśmy sobie miłości nie wyznali. I obowiązkowo musi być buziak na dobranoc ;) mąż bez tego nie zaśnie :p
    Więc trzeba się kochać i wspierać a wtedy wszystko będzie dobrze. Nawet jeśli będzie ciężko.

    A co do świerzba - miałam kiedyś wątpliwą przyjemność tego doświadczyć.. zaczęło się od pęcherzyków z wodą między palcami u rąk. A później przeniosło się na brzuch i klatkę piersiową. Swędzenie masakryczne - zwłaszcza wieczorem, jak kołdra zaczynała ogrzewać ciało.
    Ale ja chyba miałam kumatą lekarkę, bo moja rodzinna to rozpoznała. Dostałam do smarowania jakąś ciecz, która pachniała jak jakiś olej roślinny. Dolegliwości minęły bardzo szybko.
    I oczywiście pościel, ubrania - wszystko do wygotowania.
    Więc Yose - najważniejsze, że już wiadomo co jest. Szybko wyleczysz i w następnym cyklu do dzieła :)

    KateHawke, -Monika-, Yoselyn82, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ