X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 10 października 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Myślicie że jeszcze mogę mieć nadzieję? tak szczerze?
    Nadzieja zawsze jest. A szczerze? Nie wiem. Tak bym ci chciała powiedzieć że na 100%ale to zawsze loteria. Trzymam kciuki!

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Nadzieja zawsze jest. A szczerze? Nie wiem. Tak bym ci chciała powiedzieć że na 100%ale to zawsze loteria. Trzymam kciuki!
    Dziękuję:* chociaż mam już źle myśli. Mam nadzieję że siostra mnie udobrucha:( w końcu lekarz.

  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 10 października 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yose bardzo mi przykro. Podejście pracodawcy karygodne, ale niestety tak to jest jak się w branży pracuje. Ja kiedyś w szpitalu załapałam gronkowca, całą brodę miałam w ropnych pryszczach, wiem że to pikuś przy Twoim schorzeniu, oby tylko szybko leki pomogły

    Flo ja podobne do opisywanych przez Ciebie objawów miewam przy migrenie, kiedy już atak się rozwinie to zwykle leki nie pomagają. Wtedy biorę tryptan i przechodzi w mgnieniu oka. Warto się po przyjęciu od razu spać położyć.

    Summer tule mocno. Ja też dzisiaj pomidorówkę robię, po szpitalnym jedzeniu marzę o pysznej zupce, a pomidorowa to moja ulubiona.

    StaraczkaNika uwielbiam Twoje poczucie humoru

    Aga spróbuj tantum verde forte na gardło. Mogą go przyjmować kobiety w ciąży a super działa.

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:
    Yose bardzo mi przykro. Podejście pracodawcy karygodne, ale niestety tak to jest jak się w branży pracuje. Ja kiedyś w szpitalu załapałam gronkowca, całą brodę miałam w ropnych pryszczach, wiem że to pikuś przy Twoim schorzeniu, oby tylko szybko leki pomogły

    Flo ja podobne do opisywanych przez Ciebie objawów miewam przy migrenie, kiedy już atak się rozwinie to zwykle leki nie pomagają. Wtedy biorę tryptan i przechodzi sbiew mgnieniu oka. Warto się po przyjęciu od razu spać położyć.

    Summer tule mocno. Ja też dzisiaj pomidorówkę robię, po szpitalnym jedzeniu marzę o pysznej zupce, a pomidorowa to moja ulubiona.

    StaraczkaNika uwielbiam Twoje poczucie humoru

    Aga spróbuj tantum verde forte na gardło. Mogą go przyjmować kobiety w ciąży a super działa.
    Właśnie psikam sobie :)Dziekuje!

  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 10 października 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia trzymam mocno kciuki żeby Ci się udało :)

    Frelcia lubi tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:
    Frelcia trzymam mocno kciuki żeby Ci się udało :)
    Dziękuję Ci <3



    boli mnie okresowo...ale oprócz kilku plamek jasnobrązowej wydzieliny od rana nic.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oglądam ten serial i o matko wcale mnie nie zdziwki jak takie rzeczy bedą miały miejsce za niedługo. Serial dobry i narracja rewelacyjna

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dziękuję Ci <3



    boli mnie okresowo...ale oprócz kilku plamek jasnobrązowej wydzieliny od rana nic.
    Z ostatniej ciązy pamiętam że też mnie pobolewało w dole brzucha okresowo, także bądz dobrej myśli.
    A jakieś przeczucia?

    Frelcia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzwoniłam do lekarza, chciałam się umówić na wizytę kontrolną, ale niestety dopiero w czwartek, a liczyłam na to że się czegoś dowiem jak moje endo czy jest pęcherzyk, bo mam straszny mętlik w głowie i nie wiem czy dzisiaj działać.
    Niby lekarz pozwolił po miesiączce, ale ja zamiast miesiączki miałam lekkie plamienia takie nitki krwi w sluzie i nie wiem czy się starać czy odpuścić.:-(
    Ale Was tym męczę, ale tak szkoda mi tego cyklu, a z drugiej strony się boję że znowu cos pójdzie nie tak.

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 10 października 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie plamienia implantacyjne różnie wyglądały ;)

    Miałam 3 razy. W pierwszej ciąży była to masa bardzo gęstego mocno brązowego śluzu, coś koloru budyniu czekoladowego (p.s. mam nadzieję, że nie obrzydziłam nikomu budyniu, sama bardzo lubię właśnie tylko czekoladowy :P Przez 1,5 dnia od 6dpo licząc. W drugiej ciąży było to troszkę czerwonych bądź pomarańczowych nitek w śluzie jakoś 7-8 dpo. A teraz w tej ostatniej ciąży 10 dpo było trochę jasnej czerwonej krwi, powiedzmy wielkości 5-złotówki gdzieś jednorazowo tak ;)

    Karolina90, Frelcia lubią tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Z ostatniej ciązy pamiętam że też mnie pobolewało w dole brzucha okresowo, także bądz dobrej myśli.
    A jakieś przeczucia?
    Tak jestem zakręcona nad pisaniem projektu o dofinansowanie że nie... Ale śniły mi się dwie kreski. Może będą prorocze!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Chciałam się Was o coś zapytać. Czy możliwe jest plamienie implantacyjne 4dpo? Czytam, że najczęściej zdarza się to między 4 a 12 dpo. Dziś zauważyłam kilka brązowych kropelek na papierze. Plamienie owulacyjne raczej wykluczam, bo mam takie co miesiąc od ponad roku i wygląda ono u mnie zupełnie inaczej i ból jest inny (przy owulacji bolą mnie jajniki, a dziś przy tym brązowym śluzie strasznie zabolało mnie podbrzusze jak na @). Wzięłam rano luteinę, ale ją też wykluczam jako przyczynę, bo biorę ją od maja i nigdy nie miałam przy niej plamień. Czytałam nawet ulotkę od Bromergonu, ale nigdzie nie pisało, żeby to był skutek uboczny.. Nie chcę się nakręcać i później znowu się rozczarować, ale nie daję mi to spokoju.. Pozostało mi poczekać kilka dni i zrobić test w przyszłym tygodniu.. Myślicie, że to może być "to"? Dodam, że we wszystkich ciążach nigdy nie miałam takiego plamienia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline wrote:
    U mnie plamienia implantacyjne różnie wyglądały ;)

    Miałam 3 razy. W pierwszej ciąży była to masa bardzo gęstego mocno brązowego śluzu, coś koloru budyniu czekoladowego (p.s. mam nadzieję, że nie obrzydziłam nikomu budyniu, sama bardzo lubię właśnie tylko czekoladowy :P Przez 1,5 dnia od 6dpo licząc. W drugiej ciąży było to troszkę czerwonych bądź pomarańczowych nitek w śluzie jakoś 7-8 dpo. A teraz w tej ostatniej ciąży 10 dpo było trochę jasnej czerwonej krwi, powiedzmy wielkości 5-złotówki gdzieś jednorazowo tak ;)
    No dałaś mi nadzieję!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline wrote:
    U mnie plamienia implantacyjne różnie wyglądały ;)

    Miałam 3 razy. W pierwszej ciąży była to masa bardzo gęstego mocno brązowego śluzu, coś koloru budyniu czekoladowego (p.s. mam nadzieję, że nie obrzydziłam nikomu budyniu, sama bardzo lubię właśnie tylko czekoladowy :P Przez 1,5 dnia od 6dpo licząc. W drugiej ciąży było to troszkę czerwonych bądź pomarańczowych nitek w śluzie jakoś 7-8 dpo. A teraz w tej ostatniej ciąży 10 dpo było trochę jasnej czerwonej krwi, powiedzmy wielkości 5-złotówki gdzieś jednorazowo tak ;)
    Ja mam brązowy. Dużo go miałaś? tak przeliczając na wkładki? Boże wiem że głupie pytanie ale jak potrafisz to odpowiedz :)

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 10 października 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Do jakiego lekarza sie wybierasz ? Moze tomograf trzeba bedzie zrobic jak objawy nie mina ?

    Do zwrotów głowy jestem przyzwyczajona od czasów hiperprolaktynemii, miałam wykonany rezonans magnetyczny przysadki.
    Migreny mi nie obce bo raz na pare lat mnie dopada ale teraz do tego te szumy w uchu ogłuszają mnie.
    Lekarz przepisał mi leki i skierowanie do neurologa muszę tylko znaleźć dobrego na NFZ.
    Zastanawiam się czy to nie przez te wszystkie hormony mnie tak łep napiernicza...

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 10 października 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Flowwer, niewiele mi już zostało w sumie.. i chyba wstrzymam się co zlecą w klinice. A Ty masz jakąś sugestię?

    Mam plan dzwonić na dniach i umawiać się do Invimedu.

    Chyba wszystkie podstawy i nad to masz wykonane jedynie to M mimo dobrego nasienia miał wykinaną test Mar, fragnentacje DNA i test HBA? ASA ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 10 października 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczkaa87 wszystko możliwe a jak masz możliwość zbadaj progesteron i estradiol

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 10 października 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    A ja dzwoniłam do lekarza, chciałam się umówić na wizytę kontrolną, ale niestety dopiero w czwartek, a liczyłam na to że się czegoś dowiem jak moje endo czy jest pęcherzyk, bo mam straszny mętlik w głowie i nie wiem czy dzisiaj działać.
    Niby lekarz pozwolił po miesiączce, ale ja zamiast miesiączki miałam lekkie plamienia takie nitki krwi w sluzie i nie wiem czy się starać czy odpuścić.:-(
    Ale Was tym męczę, ale tak szkoda mi tego cyklu, a z drugiej strony się boję że znowu cos pójdzie nie tak.

    Najlepiej starać się po wizycie czy wszystko w środku jest w porządku zwlaszcza endometrium.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 10 października 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum podziwiam Cię ♡ Jesteś naprawdę silną fajterką !!

    Czrna 81, summer86 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    Kochana ja ledwo chodziłam czułam że mi jajniki zaraz eksplodują. Tylko tak pod koniec stymulacji tak było. Nic się nie przejmuj jajca tam pewnie rosną. Kiedy masz podgląd??? A tylko 7 dni masz leki na stymulacje???


    Podgląd mam w sobotę i potem za 2dni w poniedziałek. Narazie mam leki wykupione do piątku włącznie, ale myślę, że coś jeszcze dostanę w sobotę, bo te 7dni to chyba faktycznie mało pomimo końskich dawek..

‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ