X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 10 października 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    Dostałam dziś krwawienia,niestety serduszko przestało bić od dwóch tygodni,zostaję w szpitalu.Mam nadzieję,żeby tylko obeszło się bez interwencji lekarskiej.
    Bardzo, bardzo mi przykro! ♥ ♥ ♥ Trzymaj się kochana :-*

    Czarna81
    22 cs.
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 10 października 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 nie wiem co w takiej chwili napisać... To takie niesprawiedliwe. Kieruję ciepłe myśli w Twoją stronę. Oby obyło się bez zabiegu.

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 10 października 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate starać się. Od razu. Nic nie wypełni pustki w sercu ale tylko kolejna ciąża trochę stawia na nogi.

    KateKum, Karma88, Lejka lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 10 października 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue! Przykro mi bardzo :( ściskam Cię mocno!

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Lulame Przyjaciółka
    Postów: 78 33

    Wysłany: 10 października 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    Dostałam dziś krwawienia,niestety serduszko przestało bić od dwóch tygodni,zostaję w szpitalu.Mam nadzieję,żeby tylko obeszło się bez interwencji lekarskiej.

    Dużo sił, przykro mi, że tak łatwo radość zamienia się w smutek...

  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 10 października 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    Dostałam dziś krwawienia,niestety serduszko przestało bić od dwóch tygodni,zostaję w szpitalu.Mam nadzieję,żeby tylko obeszło się bez interwencji lekarskiej.

    Bardzo mi przykro, ściskam Cię bardzo mocno. Jakbyś miała jakieś pytania, to służę pomocą. Jestem świeżo po wszystkim. Trzymaj się. Głowa do góry.

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    Dostałam dziś krwawienia,niestety serduszko przestało bić od dwóch tygodni,zostaję w szpitalu.Mam nadzieję,żeby tylko obeszło się bez interwencji lekarskiej.
    Strasznie mi przykro! :( Przytulam!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline wrote:
    Frelcia - tak, jakoś tak, dużo tego było, przy podcieraniu cały dzień i troche na wkładkach, na drugi już przy podcieraniu tylko, zaczęło się jednego dnia rano a kolejnego około południa koniec ;)
    Rozumiem..w cuda raczej nie wierzę ale mam jeszcze nadzieję :)

  • Martyna93 Koleżanka
    Postów: 59 53

    Wysłany: 10 października 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Ile dpo?
    Dpo?
    To ile po okresie?
    W niedziele mialam miec czy 2 dpo.
    Ostatnia @ 10 wrzesnia, cykle 28 dniowe :)

    Emiilka lubi tę wiadomość

    Martyna
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 10 października 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue :( tule :*

    Dziewczyny chyba prawda jest to że tylko nowa ciąża ugoi ranę... Przepraszam jeśli was zdoluje ale ja mimo tyłu miesięcy i tego że na codzień o tym nie myślę to jak przychodzi tylko trochę alkoholu to od razu zaczynam mówić o swojej stracie, nawet w botoksie było o tym... O tym że tego się nie zapomina nigdy, okropne jest to uczucie... Ja na dodatek praktycznie w dniu swojego niedoszlego porodu idę na chrzciny w rodzinie... Obym to zniosla z godnością...

    Aha któraś dziś pisała o tym że nie warto się kłócić z emkiem bo nie wiadomo ile mamy czasu i powiem wam że mój tata umarł bardzo młodo i kiedyś mama mi mówiła że jedyne czego żałuję to że tak często klocila się o rzeczy tak mało istotne ale cóż ona czasu nie cofnie ale my korzystamy z tej mądrości

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 10 października 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna93 wrote:
    Dpo?
    To ile po okresie?
    W niedziele mialam miec czy 2 dpo.
    Ostatnia @ 10 wrzesnia, cykle 28 dniowe :)
    Ile dni po owulacji?

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Martyna93 Koleżanka
    Postów: 59 53

    Wysłany: 10 października 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa 15 albo 16 :)

    Martyna
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 10 października 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna93 wrote:
    Aaa 15 albo 16 :)

    Czyli wygląda na 5 tydzień. Gratulacje :)
    To teraz po skierowanie na USG, które Ci zrobią za 2 tygodnie, abyś mogła zobaczyć serduszko.


    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Blue :( tule :*

    Dziewczyny chyba prawda jest to że tylko nowa ciąża ugoi ranę... Przepraszam jeśli was zdoluje ale ja mimo tyłu miesięcy i tego że na codzień o tym nie myślę to jak przychodzi tylko trochę alkoholu to od razu zaczynam mówić o swojej stracie, nawet w botoksie było o tym... O tym że tego się nie zapomina nigdy, okropne jest to uczucie... Ja na dodatek praktycznie w dniu swojego niedoszlego porodu idę na chrzciny w rodzinie... Obym to zniosla z godnością...

    Aha któraś dziś pisała o tym że nie warto się kłócić z emkiem bo nie wiadomo ile mamy czasu i powiem wam że mój tata umarł bardzo młodo i kiedyś mama mi mówiła że jedyne czego żałuję to że tak często klocila się o rzeczy tak mało istotne ale cóż ona czasu nie cofnie ale my korzystamy z tej mądrości
    Ja pierwsza ciaze poroniłam w sb a w nd szliśmy na chrzciny do szwagra oj cieżko było ukrywać i robić dobra minę do złej gry... a na botoksie jak padło zdanie kiedy ból Monie to mój M pod nosie pierwszy odpowiedział nigdy oj zabolało łzy leciały i jyz zawsze bedą lecieć :( taka nasza historia Zycia

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 10 października 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue kochana tulę mocno... :(

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 10 października 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue00, brakuje mi słów w takich sytuacjach :( Bądź silna.

    KateKum, podzielam zdanie Hope, trzeba dalej probować.

    Flowwer, ale palnęłam z tym ASA ;)

    KateHawke, święta racja z tymi kłótniami.. ale czasem ciężko odpuścić :( ważne aby nie ciągnęly sie zbyt długo, bo szkoda życia. A odnośnie pracy Twojego męża, mieszkacie na Górnym czy Dolnym Śląsku?
    Praca górnika to duże obciążenie dla rodziny i ciągły strach o bezpieczny powrót z pracy.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Martyna93 Koleżanka
    Postów: 59 53

    Wysłany: 10 października 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JuicyB wrote:
    Czyli wygląda na 5 tydzień. Gratulacje :)
    To teraz po skierowanie na USG, które Ci zrobią za 2 tygodnie, abyś mogła zobaczyć serduszko.

    Czyli wszystko w normie?


    Blue00 bardzo mi przykro :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2017, 18:05

    Martyna
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 10 października 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajeczka, KateHawke to autorka złotych myśli dnia dzisiejszego :) Kate, na pewno Emek doceni, że zamiast foszka (który pewnie by mu się należał), Ty szepniesz mu do uszka czułe słówko, ale Kochana, Wy będziecie żyli długo i szczęśliwie! Wiem, że teraz przychodzi Ci do głowy milion szarych myśli, bo też to przeżyłam. Guzki w piersi, biopsja gruboigłowa piersi, no i najgorsze - oczekiwanie na wynik. Na szczęście okazało się, że to niegroźne zmiany, które ma wiele kobiet i często o tym nawet nie wie. To oczekiwanie, ten strach, a wszystko to w dodatku po stracie, bardzo nas z Emkiem zbliżyło. Tak więc głowa do góry Kochana i pierś do przodu! Będzie dobrze, zobaczysz! <3

    Dziewczyny, ja jestem zapisana na testowanie jutro, ale zapomniałam, że mam jutro szkolenie. Betę dla formalności (niska tempka) zrobię w czwartek.

    KateHawke lubi tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ból podbrzusza trwał ok 2h teraz cisza. Dalej plamienie. Trzymajcie kciukasy! Idę gadać z remontowcami. Kocham Was <3

    Meśka lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 10 października 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Ból podbrzusza trwał ok 2h teraz cisza. Dalej plamienie. Trzymajcie kciukasy! Idę gadać z remontowcami. Kocham Was <3
    Ja nie puszczam !!

    Frelcia lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ