X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 10 października 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    Izape 91 To dobrze że ząbki zdrowe bo tera się tyle czeka na szczęki że szok :) (żarcik)

    mój brat robi w implantach, więc może bym się wyrobiła w 20 tysiączkach he heeee, ewntualnie zamontowałabym tylko te niezbędna i po kosztach!

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalej tylko plamienie skąpe mam.. Kurcze.. żeby to się tylko nie rozwinęło..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem po monitoringu. Moj pęcherzyk ma 16mm. Od kiedy do kiedy powinnam sie przytulac? Nie wiem czy bede miec mozliwosc ponownego usg.

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    Hej jestem po monitoringu. Moj pęcherzyk ma 16mm. Od kiedy do kiedy powinnam sie przytulac? Nie wiem czy bede miec mozliwosc ponownego usg.
    Szczerze? co 2 dni bez względu na owulację najlepiej :)

    Zielona1911, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 10 października 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    Hej jestem po monitoringu. Moj pęcherzyk ma 16mm. Od kiedy do kiedy powinnam sie przytulac? Nie wiem czy bede miec mozliwosc ponownego usg.
    Kiedy macie na to ochotę :)

    Zielona1911 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 10 października 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    Dostałam dziś krwawienia,niestety serduszko przestało bić od dwóch tygodni,zostaję w szpitalu.Mam nadzieję,żeby tylko obeszło się bez interwencji lekarskiej.

    Blue Kochana. Ściskam chociaż wirtualnie. Biedne maleństwo. Biedni Wy. Trzymajcie się jakoś.

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 10 października 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Blue00, brakuje mi słów w takich sytuacjach :( Bądź silna.

    KateKum, podzielam zdanie Hope, trzeba dalej probować.

    Flowwer, ale palnęłam z tym ASA ;)

    KateHawke, święta racja z tymi kłótniami.. ale czasem ciężko odpuścić :( ważne aby nie ciągnęly sie zbyt długo, bo szkoda życia. A odnośnie pracy Twojego męża, mieszkacie na Górnym czy Dolnym Śląsku?
    Praca górnika to duże obciążenie dla rodziny i ciągły strach o bezpieczny powrót z pracy.

    Górny Śląsk. Wolałabym żeby pracował gdzie indziej... To rzeczywiście każdy dzień w stresie czy wróci. Najgorzej gdy gdzieś jest tąpnięcie. Mam mały zawał na miejscu.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 10 października 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Górnego Śląska nas tu chyba jest dużo! Jak już wszystkie będziemy miały dwie kreski to robimy spotkanie owu dzieci ;) zapraszamy oczywiście też te z poza Śląska :)

    KateHawke, Frelcia, Czrna 81, pilik, Izape_91, summer86, Sarna84 lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 10 października 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnie dni walczę z pracą, nadmiar wszystkiego, badania, wizyty u lekarzy i nie ogarniam co się dzieje u Was.

    Wczoraj rano byłam zrobić wymazy: cytologia, czystość przed HyCoSy w kolejnym cyklu, chlamydia/urea/mycoplasma. Czekam na wyniki. Jedynie czystość mam i wyszla taka jak przed ostatnim hsg.

    Wczoraj endokrynolog. Przejrzala wszystko. Kazala dac znac co w srode powie reumatolog na moje ANA itp., a jak nic nie da to od nowego cyklu tak przez 2 cykle mam brac dexametazon przez caly cykl, a od 18dc luteine dopochwowo.
    Obnizymy androgeny i przez to podwyzszymy lekko w drugiej fazie inne co moze troche pomoc. Podobno dexametazon przy stosowaniu ulatwia zajscie w ciaze. Zobaczymy.

    Mowila, zebym tez zrobila badania toxo, cytomegalie, wzw, hiv itp odnosnie morfologii mojej, ale generalnie nic w wynikach nie wyszlo, a i ona mowila, ze to nie sa mocno podwyzszone wyniki wiec tu spokojniej. Pewnie to przez te ana moze podskoczylo.

    Generalnie z jednej storny kolejna wizyta i pekam jak banka mydlana, ale z drugiej strony mowi z sensem i probujemy cos naturalnie sie wspomoc. Bo co z tego, ze zrobimy inseminacje czy in vitro jak nie do konca wiadomo co nam przeszkadza.

    Powiem tak, ciesze sie, ze mam mojego M. Z tego ile sie nameczylismy juz w zyciu, ile kryzysow mielismy i ile moich fochow i nerwow musi zniesc to chyle przed nim czola, bo czasami sama bym wszystkim pieprznela :D

    Czrna 81, Flowwer lubią tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Z Górnego Śląska nas tu chyba jest dużo! Jak już wszystkie będziemy miały dwie kreski to robimy spotkanie owu dzieci ;) zapraszamy oczywiście też te z poza Śląska :)


    Ja też Górny Śląsk. Ja też!

    malka, KateHawke lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Szczerze? co 2 dni bez względu na owulację najlepiej :)
    Tak wiem wiem tylko mój M nie da rady tak czesto tak wiec temu pytam.
    Od czwartku mozemy zaczac?

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 10 października 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    "Krwawienie implantacyjne może mieć zróżnicowany charakter. Zwykle jest to skąpa jasnoczerwona lub brązowa wydzielina."

    Paula nie świruj. Nie świruj Paula!


    Też dzisiaj miałam taki zalew lekko brązowanm śluzem, ale u mnie równie dobrze, mogły to być pozostałości po czopeczku... ale było to bardzej z przodu, więc intensywnie o tym myśle. W dodatku dzis 23 i mam takie przeczucie jak przez okresem, dziwny taki zamulający ból. Chociaż nie, ból to za mocne słowo. Bólik. Dziwny dykomfort.

    ALe chyba się za bardzo nakręcam bo bardzo chcę, żeby to było to.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Też dzisiaj miałam taki zalew lekko brązowanm śluzem, ale u mnie równie dobrze, mogły to być pozostałości po czopeczku... ale było to bardzej z przodu, więc intensywnie o tym myśle. W dodatku dzis 23 i mam takie przeczucie jak przez okresem, dziwny taki zamulający ból. Chociaż nie, ból to za mocne słowo. Bólik. Dziwny dykomfort.

    ALe chyba się za bardzo nakręcam bo bardzo chcę, żeby to było to.

    Wiesz co no ja mam od początku dnia 3 plamki dosłownie. Brązowawo różowawe. A z tego co szperam po forach i internetach to plamienie jest brązowe albo różowe i może trwać do 3 dni. No i bez skrzepów. Trzymam za nas kciuki! żeby to było to!

    ps mnie bolało jak na okres ok 2 h i nagle cisza. Pełen komfort.

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 10 października 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobiłam, uf. Ale nie pamiętam co komu miałam...
    blue tulę bardzo mocno, rozumiem aż za dobrze. Serducho ściska że też musisz to czuć i przechodzić :((
    Pytalyscie o te opowieści podręcznej - są na Showmaxie. Jak ktoś ma abonament w play to można chyba jeszcze wyciągnąć od nich kod na darmowy rok :)
    Monika jakbyś miała endo ładne to nie ma zagrożenia. A bez sprawdzenie chyba bym jednak nie ryzykowała :(... ja zaryzykowałam, tydzień po miałam wizytę i "wyrok", endo 4,5 nawet jak się udało to się nie udało i mam czekać na @...
    ja mam lekką gorączkę. Chorawa jestem od tygodnia, ale nie miałam już gorączki i czuje jakby to nie było chorobowe... tak tak, wkręcam sobie już ;)...

    Aa, Agniecha mam pytanie bo mi krąży. Ty też jesteś ze śląska? Byłaś może w czerwcu w szpitalu w Bielsku?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2017, 19:56

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 10 października 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego trzeba tak długo czekac od owu do testu.... Im jestem starsza tym glupsza. Kiedyś nawet przez myśl mi nie przeszło żeby zrobić test przed @,a teraz najchętniej od 6 dpo zaczelabym testowanie :/

    malka, Meśka, pilik, -Monika- lubią tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 10 października 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma ginka konkretna. Widać że ma jakiś plan. "A planu trzeba się trzymać, na tym to polega" powiedzieli właśnie w Przyjaciołach ;)

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 10 października 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    ALe chyba się za bardzo nakręcam bo bardzo chcę, żeby to było to.

    Iza ja w tym cyklu o niczym innym nie myślę. Jak nigdy. Zwykle starałam się aż tak nie nakręcać, ale w tym cyklu mi to kompletnie nie wychodzi.

    Brzuch mnie pobolewa, jakieś wzdęcia mam, boli mnie żołądek i mnie mdli czasem, do tego wszystko mnie wkurza i wszytko mi śmierdzi. I sutki mnie pieką. Wszystko to już mi się wcześniej zdarzało a jednak jakoś się nakręcam. Ale to dopiero 8dpo wiec nie ma szans że to objawy ciążowe.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4684 3467

    Wysłany: 10 października 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue :-( bardzo mi przykro. Trzymaj się <3

    Ja tez uważam ze w Botoksie było sporo prawdy, co prawda okrutnej ale życie nie jest kolorowe ani sprawiedliwe.

    Izape ja też mam chyba hemoroida ale rzadko się odzywa i jeszcze nie wybrałam się do lekarza bo jakoś tak mi nie po drodze.

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue strasznie mi przykro :-(
    Yoselyn - trzymaj się <3
    Frelcia - mam dobre przeczucia co do Ciebie.

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 10 października 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Wiesz co no ja mam od początku dnia 3 plamki dosłownie. Brązowawo różowawe. A z tego co szperam po forach i internetach to plamienie jest brązowe albo różowe i może trwać do 3 dni. No i bez skrzepów. Trzymam za nas kciuki! żeby to było to!

    ps mnie bolało jak na okres ok 2 h i nagle cisza. Pełen komfort.

    Brzmi to bardzo obiecująco!

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ