X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Blue strasznie mi przykro :-(
    Yoselyn - trzymaj się <3
    Frelcia - mam dobre przeczucia co do Ciebie.
    Tak? Ja mam mieszane odczucia... no ale nigdy się tak u mnie okres nie zaczynał. Zobaczę co się stanie do rana!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Brzmi to bardzo obiecująco!
    Dziękuję :* chwytam się tej nadziei jak Makłowicz palucha do oblizania.

    malka lubi tę wiadomość

  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 10 października 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    Hej jestem po monitoringu. Moj pęcherzyk ma 16mm. Od kiedy do kiedy powinnam sie przytulac? Nie wiem czy bede miec mozliwosc ponownego usg.

    U mnie w czwartek było 15,1 w SB mocny bol i w pn potwierdzona owu - najprawdopodobniej właśnie w sobotę. Starania były w sobotę o 4 rano i w niedziele o 16 hehe tak nam jakoś wyszło;) mam nadzieję, że starczy

    Zielona1911, Flowwer lubią tę wiadomość

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 10 października 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka mam dzis to samo ! Gapilam sie na moj wykres jakby to mialo cos przyspieszyc ...
    Glupia jestem tyle razy juz tak bylo i zawsze na koncu @ przyszla wiec czemu teraz mialoby byc inaczej?
    Jedno jest pewne ze jak ten cykl nie wypali to ojj poplacze sobie w samotności...

    malka lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 10 października 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Dziewczyny pamietacie jak pisalam wam pare razy odnnosnie ze mam krosty, ze mnie skora swedzi itp? juz myslalam ze mi schodzi a w poniedzialek sie nasililo i nasila dalej, juz jestem cala wysypana a swedzi mnie jak cholera.. okazalo sie ze mam SWIERZBA!! zarazilam sie w robocie!!

    dzis Pierw bylo podejrzenie ze mam lupiez rozowawy gilberta a pozniej jednak ze to SWIERZB..!

    od tego swiadu idzie zwariowac..!! masakra! biore masci ale malo co mi juz pomaga! dzis musze zastosowac masc na cala noc a jutro dezynfekcja wszystkiego.. maz tez dzis musi posmarowac sie, bo jak inaczej... ! nie no jakas porazka!!

    chyba napisze do zakladu pracy o zapomoge zdrowotna, prawnie mi sie nalezy!


    Miałam to kiedyś chyba, na 100 % nie jestem pewna, ale u mnie w domu wszyscy się drapali. też z tego co pamiętam smarowaliśmy się czymś oleistym, no i akcja prania wielkiego.... Matko przypomniały mi się moje pluskwy. Wczoraj prasowałam wszystko gorącą parą, żeby wytępić ewentualne niedobitki... Nie polecam, ale dzisiaj pierwszy raz obudziłam się bez nowych pogryzień. CHyba wróg został zwalczony...


    Macie rację, mamy strasznych konowałów.... : / nie raz i nie dwa tego doświadczymy....

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 10 października 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue - tule mocno! Bardzo mi przykro.

    Frelcia - ja miałam bóle na @ w ciazy, więc powodzenia! Ile dpo u Ciebie? 6?
    Co do plamienia to nie pomogę.. nie miałam

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 10 października 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Blue :-( bardzo mi przykro. Trzymaj się <3

    Ja tez uważam ze w Botoksie było sporo prawdy, co prawda okrutnej ale życie nie jest kolorowe ani sprawiedliwe.

    Izape ja też mam chyba hemoroida ale rzadko się odzywa i jeszcze nie wybrałam się do lekarza bo jakoś tak mi nie po drodze.

    Karola a jak Ci się objawia? Bo ja mam krwawienia żywą krwią : / pierwsze miałam miesiąc temu, a wczoraj drugi raz... no i gdzieś tam pomiędzy tym jakieś takie dziwne dyskomforty...

    Ja się obawiam, bo mój tato leżał w szpitalu na żylaki i miał operację : / ale ile ma lat on a ile ja !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2017, 20:22

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phnappy wrote:
    Blue - tule mocno! Bardzo mi przykro.

    Frelcia - ja miałam bóle na @ w ciazy, więc powodzenia! Ile dpo u Ciebie? 6?
    Co do plamienia to nie pomogę.. nie miałam
    u mnie 9 dni po owulce. Z tego co czytałam implantacja miedzy 4 a 12 dpo. No zobaczymy..

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 10 października 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Wiesz co no ja mam od początku dnia 3 plamki dosłownie. Brązowawo różowawe. A z tego co szperam po forach i internetach to plamienie jest brązowe albo różowe i może trwać do 3 dni. No i bez skrzepów. Trzymam za nas kciuki! żeby to było to!

    ps mnie bolało jak na okres ok 2 h i nagle cisza. Pełen komfort.



    Uwielbiam te momenty, kiedy dowiaduje się czegoś nowego, coś u mnie wykryją. Jak wyszła mi hiperprolaktynemia to pierwsza myśl po powrocie od lekarza?:
    "A CO NA TO INTERNET? I CZY DA SIĘ NA TYM ZAJŚĆ W CIĄŻE W 1 CYKLU BRANIA ??"

    no i jadę najpierw hasło hiperprolaktynemia czynnościowa żeby poznać podstawy co to takiego, potem jadę hasło hiper... (nie chce mi się pisać bo długie) a ciąża, potem hiper... a starania o dziecko, potem jak już wszystkie strony mi się powtarzają to intesywnie myślę, jakby tu wpisać problem żeby dokopać się jeszcze głębiej no to euureka, bo jeszcze nie szukałam pod hasłem: bromergon a ciąża, bromergon a hiperpro..., no i okazuje się ze da się zajść w 1 cylku stosowania oczywiście, ale chyba trzeba mieć szczęście a Ty szczęscia Izabelo nie masz, więc będziesz musiała szukać dalej.

    ... i tydzień wyjęty z życia hahah : P


    No a poza tym ostatnio jak jechałam tramwajem to stwierdziłam, że muszę zmienić sposób patrzenia na świat. Ot prrosta sytuacja. Wsiadam do tramwaju, stoję przy automacie do biletów na podłodze leży 1 gr, se myślę, ee tam 1 grosz nie chce mi się schylać, mi i tak to w szczęciu nie pomoże. Mi by było potrzebne miliony takich groszy. I wtedy myślę, Booooooniu, ale ze mnie pesymista, powinni mnie zamknąć gdzieś, żeby innych ludzi nie zarazała. Pozytywnie myślący człowiek by pomyślał! Oho! 1 grosik, będzie szczęscie i capnęła go jakaś kobieta. A ja byłam biedniejsza o grosza i o szczęście.

    Znacie lekarstwo na pesymizm ? : D

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 10 października 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maz mnie wysmarowal cala, normalnie myslalam ze sie zadrapie!!

    normalnie lzy mi lecialy z tego wszystkiego, z bezsilnosci i ludzi ktorzy nie dbaja o swoj personel tylko patrza na wlasna dupe!!

    to sie w glowie nie miesci...

    Pisze zapomoge do roboty... nie podaruje im tego !! a z lekarka to ja sobie porozmawiam..

    Dermatolog pytala sie mnie gdzie pracuje i na jakim oddziale. Wiec nie wiem czy nie wysle tego do sanepidu!!

    I dobrze, niech zrobia z tym porzadek! bo tak nie moze byc!!

    Jestem tak wsciekla ze normalnie pozabijalabym tam wszystkim ktorzy sie tego dopuscili !

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Uwielbiam te momenty, kiedy dowiaduje się czegoś nowego, coś u mnie wykryją. Jak wyszła mi hiperprolaktynemia to pierwsza myśl po powrocie od lekarza?:
    "A CO NA TO INTERNET? I CZY DA SIĘ NA TYM ZAJŚĆ W CIĄŻE W 1 CYKLU BRANIA ??"

    no i jadę najpierw hasło hiperprolaktynemia czynnościowa żeby poznać podstawy co to takiego, potem jadę hasło hiper... (nie chce mi się pisać bo długie) a ciąża, potem hiper... a starania o dziecko, potem jak już wszystkie strony mi się powtarzają to intesywnie myślę, jakby tu wpisać problem żeby dokopać się jeszcze głębiej no to euureka, bo jeszcze nie szukałam pod hasłem: bromergon a ciąża, bromergon a hiperpro..., no i okazuje się ze da się zajść w 1 cylku stosowania oczywiście, ale chyba trzeba mieć szczęście a Ty szczęscia Izabelo nie masz, więc będziesz musiała szukać dalej.

    ... i tydzień wyjęty z życia hahah : P


    No a poza tym ostatnio jak jechałam tramwajem to stwierdziłam, że muszę zmienić sposób patrzenia na świat. Ot prrosta sytuacja. Wsiadam do tramwaju, stoję przy automacie do biletów na podłodze leży 1 gr, se myślę, ee tam 1 grosz nie chce mi się schylać, mi i tak to w szczęciu nie pomoże. Mi by było potrzebne miliony takich groszy. I wtedy myślę, Booooooniu, ale ze mnie pesymista, powinni mnie zamknąć gdzieś, żeby innych ludzi nie zarazała. Pozytywnie myślący człowiek by pomyślał! Oho! 1 grosik, będzie szczęscie i capnęła go jakaś kobieta. A ja byłam biedniejsza o grosza i o szczęście.

    Znacie lekarstwo na pesymizm ? : D
    znam to :D ale ja mam optymistyczną wiarę w cuda. Uda nam się uda :)

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 10 października 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki:
    CRP 6,23 (norma 0-5)
    ROMA:
    Ca125 33,7 (norma do 35)
    HE4 34,0 (norma do 70)
    Możecie mi coś o tym powiedzieć? Zielona jestem. Widzę że najważniejszy czyli HE jest w normie ale jak interpretować resztę?

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phnappy wrote:
    U mnie w czwartek było 15,1 w SB mocny bol i w pn potwierdzona owu - najprawdopodobniej właśnie w sobotę. Starania były w sobotę o 4 rano i w niedziele o 16 hehe tak nam jakoś wyszło;) mam nadzieję, że starczy
    Dzieki. Mi sie udalo zajsc w ciaze tylko wtedy jak przytulalismy sie codziennie, wiec chcemy tym razem rowniez sprobowac codziennie tylko nie wiem od kiedy zaczac.

    Phnappy lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 10 października 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Anna Stasia kiedy wizyta ?

    Dzięki, kochana, że pytasz! Wizyta jutro! Boję sie i cieszę się jednocześnie. Biorę męża ze sobą:-)

    Bocianiątko, Flowwer, Emiilka, Jedna_z_Wielu, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 10 października 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    u mnie 9 dni po owulce. Z tego co czytałam implantacja miedzy 4 a 12 dpo. No zobaczymy..

    Frelcia trzymam kciuki :) kiedy test?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 10 października 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Maz mnie wysmarowal cala, normalnie myslalam ze sie zadrapie!!

    normalnie lzy mi lecialy z tego wszystkiego, z bezsilnosci i ludzi ktorzy nie dbaja o swoj personel tylko patrza na wlasna dupe!!

    to sie w glowie nie miesci...

    Pisze zapomoge do roboty... nie podaruje im tego !! a z lekarka to ja sobie porozmawiam..

    Dermatolog pytala sie mnie gdzie pracuje i na jakim oddziale. Wiec nie wiem czy nie wysle tego do sanepidu!!

    I dobrze, niech zrobia z tym porzadek! bo tak nie moze byc!!

    Jestem tak wsciekla ze normalnie pozabijalabym tam wszystkim ktorzy sie tego dopuscili !
    Bidulka :( tylko nie drap tego wiem że to trudne jak swędzi. A te kremy ci coś ulgę dają czy nic?

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Frelcia trzymam kciuki :) kiedy test?
    Jeśli plamienie nie rozkręci się w okres to w przyszły poniedziałek

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 10 października 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yose, to okropne! Powinni Ci dac jakas rekompensate, to jest choroba przyniesiona z pracy! Inni nie maja?

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 10 października 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeejuuu, podszykowałam na jutrzejszy obiad sos z krewetek z czosnkiem i pietruchą na białym winku... I wcale mi to nie smakuuuuje! Nosz, co za dzień dodupny.

    Pęcherz mi jeszcze dokucza przy siii, ale już nie jest tak grejpfrutowo, bardziej pomarańcza. I martwię się, że bez sensu robić badania do HSG w czwartek, bo jak nic mi jakaś bezczelna bakteria wyjdzie i CRP i wymaz z pipy będą do dupy☹. Fatum jakieś złe zawisło nad moim HSG, albo raczej nad moim portfelem. Ręce i cycki opadają.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2017, 21:09

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 10 października 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    znam to :D ale ja mam optymistyczną wiarę w cuda. Uda nam się uda :)

    Muszę to koniecznie zmienić ! To jest jedna z rzeczy, które chcciałabym zmienić. Bo mam charakter bardzo nieidealny. Momentami jestem wredna.

    Obecnie chodzę do pracy, żeby chodzić. przychodze 8 godzin posiedze, nie spiesze się, żeby nie narobić za dużo, żeby pózniej mieli luzy jakieś. popierdze wkrzesło, trochę powkurzam szefa głupimi nieraz pytaniami i widzę, jak wychodzi z niego buc, który mnie poucza, a ja mówię mu : dobrze, dobrze Panie XYZ. rozumiem,a w myślach rozmawiam sobie sama ze sobą i komentuję, że jest buc i bałwan i po co mi tu mówi, skoro mi się to już w tej pracy nie przyda, bo niebawem mnie tu nie bęzie, i od razu mi lepiej : ) Love my jobbbb.
    Mówie wam, jaki on jest bucowaty i głupi, chcę coś pożartowąc, to ten swoim bucowatym tonem buca się odzywa, że nieee i od razu się żyć człowiekowi nie chce. Człowiek ma ewidentnie jakiś problem.


    Ja zatestuję w sobotę, chyba że przyjdzie @, albo się skitram, a co mi tam, póki co idę coś zjeść bo umieram z głoduuu

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ