X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sie denerwuje zero objawow :( ZEEEERO :(

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 18 października 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja tez sie denerwuje zero objawow :( ZEEEERO :(

    I to jest właśnie najlepszy objaw :D Bo poprzednio miałaś dużo objawów, wszystko cię bolało, rozkładało. A teraz jest brak i ja Ci mówię że to jest najlepszy objaw <3

    Amy333, Czrna 81, pilik lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    I to jest właśnie najlepszy objaw :D Bo poprzednio miałaś dużo objawów, wszystko cię bolało, rozkładało. A teraz jest brak i ja Ci mówię że to jest najlepszy objaw <3
    Ostatnio to był accofil o matko nawet nie chce sobie tego przypominać to był koszmar

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 18 października 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Ale dlaczego Kochana sie denerwujesz ? Robilas test ?
    Robiłam kilka dni temu.
    Ciągle czuje lewy jajnik z którego była owulacja, a wieczorami ból jest tak silny że promieniuje na biodro, pachwinę i udo. Gin kazał powtórzyć test w weekend. Jeśli będzie negatyw to poczekać do piątku na wizytę, a jeśli pozytyw zacząć brać dupka.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 18 października 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Pilik, jak tammm??? :) ja już mam trochę dość tego dziwnego testowania... m każe mi sikać codziennie, więc muszę dziś dokupić bobotestów...
    W moich objawach nic nie uległo zmianie, chociaż może cycki trochę jakby mniej bolą... Chyba rzeczywiście jutro beta mnie nie ominie, jeśli wieczorem na teście będzie to samo co wczoraj... Przeczucie mówi że mogło się udać a rozsądek: głupia babo nie rób sobie złudnej nadziei!

    Agniechaaa Skarbie, a Ty jak się czujesz? :***

    Boćku - w moim szczęśliwym cyklu cycki przestały mnie boleć zamiast zacząć ;) Idź na betę i wszystko będzie jasne ! :) Trzymam mocno kciuki !!!

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 18 października 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja tez sie denerwuje zero objawow :( ZEEEERO :(

    Kochana, przestań myśleć o objawach i wyluzuj. Ja co miesiąc miałam tysiąc objawów, a w tym szczęśliwym cyklu zero :) Jedyne co to mniej więcej przy implantacji piekły mnie policzki i miałam dreszcze, a tuż przed spodziewaną @ zgagę.

    Brak objawów to najlepszy objaw, a jeszcze lepiej w ogóle o tym nei myśleć ! :) Ma być dobrze i kropka.

    KateHawke, Maja84 lubią tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 18 października 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieliśmy wczoraj ust III trymestru.

    Szyjka przestała tak szybko się skracać, jest 28mm. Doktor powiedział, że jeśli nie wydarzy sie nic nadzwyczajnego to do 38tc powinnam wytrzymać. A twardnienia jak tak często mimo dużej ilości magnezu to kazał więcej leżeć żeby "nie kusić losu" i nie wypędzać za wczasu córci. Dość mocno ruchliwa bywa to i gorzej twardnienia podobno przez to.

    No i szykuje nam się mały klopsik jak pierwsza córcia. Wczoraj 30t5d a Izunia miała już 2100, Ola w 31t1d miała 2260, więc niemal identycznie idzie z wagą i wymiarami jak porównałam wydruki ust. Fiknęła główką w dół. Szczerze to liczę tak na poród w 38tc, może nie ze względu na wagę, ale główkę, wychodzi duża jak u Oli i boje się, że źle się wstawi i zaklinuje (Ola wcale sie nie wstawiła).

    Tylko jak tu leżeć tak jak doktor kazał, ja i tak nic praktycznie nie robię, jedynie pranie wstawiam, nie gotuje, nie sprzątam, no troche chodź więcej za poszukiwaniem rzeczy do domku, drobiazgów do kuchni czy lampy do pokoi, ale to już koniec, prawie wszystko kupione.

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 18 października 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa - u mnie nic nie wskazywało na ciąże w tym cyklu, nic, cycki flaki, wiec stwierdziłam, że może owu nie było choć śluz jakiś tam był płodny. Totalnie zero objawów do 6tc.

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline wrote:
    Agniechaaaa - u mnie nic nie wskazywało na ciąże w tym cyklu, nic, cycki flaki, wiec stwierdziłam, że może owu nie było choć śluz jakiś tam był płodny. Totalnie zero objawów do 6tc.
    Ale u mnie w obu szczęśliwych cyklach zawsze cyce doskwierały :(

  • Lejka Autorytet
    Postów: 272 490

    Wysłany: 18 października 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ale u mnie w obu szczęśliwych cyklach zawsze cyce doskwierały :(

    Ale każda ciąża jest inna! Ja do tej ciąży w ogóle nie rozumiałam o czym mowa, gdy słyszałam, że biust boli, lub sutki, że piersi się zmieniały... Dopiero przy tej ciąży się dowiedziałam co to znaczy, że cycki tak bolą, że dotknąć się nie da. Więc Aga spokojnie! Też uważam, że to może być właśnie ten dobry objaw, że teraz czujesz się inaczej!

    Ty się tak mooocnoooo, moooooocccccnooooo zapatrz w te słodziachne zajączki z Twojego avatarka i pomyśl, że za 8 m-cy takie słodziaki będziesz tulić do serca <3 <3

    I UWIERZ W TO! BO TO NAJWAŻNIEJSZE, ŻEBYŚ TY W TO WIERZYŁA, ZE JEST DOBRZE!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2017, 11:55

    emi2016, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    19.10.2017 - nasz drugi cud <3 <3 <3
    zem3x1hpg5sqvgam.png
    5.02.2017 - poronienie w 6 tc, ale... równocześnie początek szczęśliwego cyklu...
    27.11.2015 - nasze największe szczęście <3 <3 <3
    1usaj44jdjzlowlt.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 18 października 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline wrote:
    Mieliśmy wczoraj ust III trymestru.

    Szyjka przestała tak szybko się skracać, jest 28mm. Doktor powiedział, że jeśli nie wydarzy sie nic nadzwyczajnego to do 38tc powinnam wytrzymać. A twardnienia jak tak często mimo dużej ilości magnezu to kazał więcej leżeć żeby "nie kusić losu" i nie wypędzać za wczasu córci. Dość mocno ruchliwa bywa to i gorzej twardnienia podobno przez to.

    No i szykuje nam się mały klopsik jak pierwsza córcia. Wczoraj 30t5d a Izunia miała już 2100, Ola w 31t1d miała 2260, więc niemal identycznie idzie z wagą i wymiarami jak porównałam wydruki ust. Fiknęła główką w dół. Szczerze to liczę tak na poród w 38tc, może nie ze względu na wagę, ale główkę, wychodzi duża jak u Oli i boje się, że źle się wstawi i zaklinuje (Ola wcale sie nie wstawiła).

    Tylko jak tu leżeć tak jak doktor kazał, ja i tak nic praktycznie nie robię, jedynie pranie wstawiam, nie gotuje, nie sprzątam, no troche chodź więcej za poszukiwaniem rzeczy do domku, drobiazgów do kuchni czy lampy do pokoi, ale to już koniec, prawie wszystko kupione.

    Jeeejuuu! Jak to szybko zleciało :) Duża i zdrowa dziewczynka będzie <3 Zobaczysz pójdzie szybciutko, ona juz się ciebie też nie może doczekać :) <3

    Jacqueline lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 18 października 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Chyba do Was dołączę.
    Czasami Was podczytuje, z OF jestem już dość długo. Jestem w trakcie starań o drugiego dzidziusia. Pierwsza ciąża zakończona sukcesem - wspaniały synuś, żadnych problemów w ciąży, udało się w nią zajść w 11cs więc troszkę to trwało (tak wiem, że dla niektórych z Was to dość szybko).

    Druga ciąża w 7cs, niestety poronienie zatrzymane ( na początku 10 tyg dowiedziałam się, ze serduszko zatrzymało się w 6tc :() zabieg i przymusowe wstrzymanie starań przez kolejne 3 m-ce. Obecnie 2 cykl ze staraniami po poronieniu.

    Agniechaa Ciebie dobrze kojarzę, bo byłyśmy razem na styczniówkach 2018 i obie niestety musiałyśmy opuścić ten wątek. Wiem, że po drodze miałaś kolejne niepowodzenia. Bardzo bardzo Ci kibicuje!!!! I trzymam kciuki za kolejny cykl.
    Niektóre z Was tez dobrze pamiętam (Amy, Bocianiątko, Jedna z Wielu, Flower i pewnie sporo więcej ;) i również trzymam kciuki.
    Ja powinnam testować jakos w okolicach 30 października.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2017, 11:49

    Amy333, KateHawke, Flowwer, emi2016, Jedna_z_Wielu, joann, KateKum, Bocianiątko, malka lubią tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 18 października 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ale u mnie w obu szczęśliwych cyklach zawsze cyce doskwierały :(

    Może cycki bolą tylko na chłopców ? :P I ja i Jacqueline spodziewamy się dziewczynek, więc wiesz... Będą bliźniaczki ! <3

    Lejka, Agniechaaaa lubią tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 18 października 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulineczka wrote:
    Hej dziewczyny,

    Chyba do Was dołączę.
    Czasami Was podczytuje, z OF jestem już dość długo. Jestem w trakcie starań o drugiego dzidziusia. Pierwsza ciąża zakończona sukcesem - wspaniały synuś, żadnych problemów w ciąży, udało się w nią zajść w 11cs więc troszkę to trwało (tak wiem, że dla niektórych z Was to dość szybko).

    Druga ciąża w 7cs, niestety poronienie zatrzymane ( na początku 10 tyg dowiedziałam się, ze serduszko zatrzymało się w 6tc :() zabieg i przymusowe wstrzymanie starań przez kolejne 3 m-ce. Obecnie 2 cykl ze staraniami po poronieniu.

    Agniechaa Ciebie dobrze kojarzę, bo byłyśmy razem na styczniówkach 2018 i obie niestety musiałyśmy opuścić ten wątek. Wiem, że po drodze miałaś kolejne niepowodzenia. Bardzo bardzo Ci kibicuje!!!! I trzymam kciuki za kolejny cykl.
    Niektóre z Was tez dobrze pamiętam (Amy, Bocianiątko, Jedna z Wielu, Flower i pewnie sporo więcej ;) i również trzymam kciuki.
    Ja powinnam testować jakos w okolicach 30 października.

    hej,hej, super ze jesteś:)
    ładnie zakończ nam wątek tego 30go:)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Może cycki bolą tylko na chłopców ? :P I ja i Jacqueline spodziewamy się dziewczynek, więc wiesz... Będą bliźniaczki ! <3
    coś w tym jest bo cycki bolały mnie tylko 7,8 tc i teraz znowu robie sie większe i zaczynają boleć. A z tego co wiem to jedna dziewczyna siedzi w srodku

    emi2016 lubi tę wiadomość

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 18 października 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Może cycki bolą tylko na chłopców ? :P I ja i Jacqueline spodziewamy się dziewczynek, więc wiesz... Będą bliźniaczki ! <3

    Mogło by być :) mnie z córką też nie bolały <3

    emi2016 lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 18 października 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulineczka wrote:
    Hej dziewczyny,

    Chyba do Was dołączę.
    Czasami Was podczytuje, z OF jestem już dość długo. Jestem w trakcie starań o drugiego dzidziusia. Pierwsza ciąża zakończona sukcesem - wspaniały synuś, żadnych problemów w ciąży, udało się w nią zajść w 11cs więc troszkę to trwało (tak wiem, że dla niektórych z Was to dość szybko).

    Druga ciąża w 7cs, niestety poronienie zatrzymane ( na początku 10 tyg dowiedziałam się, ze serduszko zatrzymało się w 6tc :() zabieg i przymusowe wstrzymanie starań przez kolejne 3 m-ce. Obecnie 2 cykl ze staraniami po poronieniu.

    Agniechaa Ciebie dobrze kojarzę, bo byłyśmy razem na styczniówkach 2018 i obie niestety musiałyśmy opuścić ten wątek. Wiem, że po drodze miałaś kolejne niepowodzenia. Bardzo bardzo Ci kibicuje!!!! I trzymam kciuki za kolejny cykl.
    Niektóre z Was tez dobrze pamiętam (Amy, Bocianiątko, Jedna z Wielu, Flower i pewnie sporo więcej ;) i również trzymam kciuki.
    Ja powinnam testować jakos w okolicach 30 października.

    Hej, hej <3 I na tym wątku się spotykamy , kibicuję :*

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 18 października 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja tez sie denerwuje zero objawow :( ZEEEERO :(
    Brak objawów to dobry objaw ;)

    Karma88 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Brak objawów to dobry objaw ;)
    zdecydowanie , ja tez spisalam transfer na stratę, tyle ze jeszcze sie nakręcałam testami codziennie, i do 7 dpt biel była.

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 18 października 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha dziewczyny dobrze mówią ! Nie sugeruj się poprzednimi objawami, każda ciąża jest inna więc i objawy mogą być różne lub ich zupełny brak.
    Uwierz w swoje gotowe dzieci :) :) :) pogłaszcz je przez brzuszek i nie denerwuj sie <3

    Lejka, KateHawke, Anna Stesia, Lunaris lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
‹‹ 273 274 275 276 277 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ