X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 1 października 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam w końcu ostatnie wyniki, które robiłam we wrześniu. NK powyżej normy dla starających się :( Plus jeszcze jakiś komentarz o obniżonej wartość CD4+CD8.
    Najgorsze jest to, że nie wiem jak to ogarnąć..

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 1 października 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny.

    AnnaStesia spróbuj stosować żel o nazwie Multi-gyn Acti gel leczy i chroni przed infekcja intymna. Jest dozwolony w ciąży. Ja używam go profilaktycznie od wielu miesięcy i nie pamiętam kiedy miałam grzybice lub inne cholerstwo ;-)

    Testować będę pewnie ok 8-9 października.

    Anna Stesia, KateHawke, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 1 października 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczka82 wrote:
    Witam dziewczyny.

    AnnaStesia spróbuj stosować żel o nazwie Multi-gyn Acti gel leczy i chroni przed infekcja intymna. Jest dozwolony w ciąży. Ja używam go profilaktycznie od wielu miesięcy i nie pamiętam kiedy miałam grzybice lub inne cholerstwo ;-)

    Testować będę pewnie ok 8-9 października.

    Dzięki wielkie za pomoc! Pewnie sobie kupię, na razie mam Pliva Fem B, łagodzi świąd, ale to tylko działanie powierzchowne. Jutro kupię ten co polecasz! raz jeszcze gorące dzięki!

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 1 października 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    AnnaStesia a czy ten pacoiorkowiec Ci się czymś obawia? Pytam bo u mojego syna na wynikach krwi ASO wyszło ponad 530,czyli musiał mieć paciorkowca.Jutro jadę z nim na wymaz sprawdzić czy nadal go ma. Ale nie mam pojęcia z kąd to czarostwo, skoro nawet na nic młody nie chorował...

    Nie, niczym specjalnym się nie objawiał. Po prostu postanowiłam sobie na początku września zrobić kontrolne wymazy w kierunku bakteriologii i mykologii. I nagle okazało się, że nie mam mnóstwo streptoccosusów agalactiae i zero własnych bakterii. Grzybków tez nie miałam. Kiedy trafiłam do lekarza zgłosiłam mu, że czuję lekki dyskomfort i nieciekawe upławy, no ale na początku ciąży to wszystko było niekonkluzywne. Z powodu braku własnych bakterii dostałam zalecenie brania Lactovaginalu i Trivaginu, oraz używania Pliva Fem B. Niestety, chyba w międzyczasie musiał przyleźć grzyb (na którego zresztą Lactovaginal działa jak najpyszniejszy catering, więc już dzisiaj go nie wezmę).

    Mam nadzieję, że synek nie będzie miał streptococcusa agalactiae, gdyż podobno tego paskudztwa nie można się pozbyć - można go tylko utaić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2017, 15:52

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 1 października 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    AnnaStesia ooo niefajnie :( przykro mi i z przykrością muszę powiedzieć, że w ciąży zaliczyłam najdłuższą i najbardziej przykrą grzybicę w całym moim życiorysie -od 5 miesiąca do końca ciąży! masakra... niestety musi być jakiś minus za ten cudowny plusik na teście ;)

    Współczuję:-( Ja jeszcze bym się ze wszystkim godziłam, gdyby to był II trymestr, a to początek pierwszego, więc się martwię. Co brałaś od grzybicy w ciąży?

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 1 października 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Odebrałam w końcu ostatnie wyniki, które robiłam we wrześniu. NK powyżej normy dla starających się :( Plus jeszcze jakiś komentarz o obniżonej wartość CD4+CD8.
    Najgorsze jest to, że nie wiem jak to ogarnąć..
    Summer86 a kiedy masz konsultacje z lekarzam? Nie stresuj sie, poczekaj co powie lekarz.

    Ja dzisiaj mam piękny rozciągliwy śluz, wobec czego nie próżnuje w październiku i ide meza zaciagnac do wyra: p

    Koteczka82, Bocianiątko, 91Ewela09 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 1 października 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91, z tym to raczej będę musiała iść do immunologa.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 1 października 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A proszę bardzo :-)
    Tylko jak masz silną infekcje to i tak może być konieczny lek od lekarza, ale ten żel daje sporą ulgę no i potem wystarczy raz na dwa trzy dni posmarować i jest spokój. U mnie nawet infekcje pęcherza się wycofały jak zaczęłam go stosować.
    Jak bym go wcześniej znała to moja ciąża z synkiem była by przyjemniejsza ;-)

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 1 października 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Odebrałam w końcu ostatnie wyniki, które robiłam we wrześniu. NK powyżej normy dla starających się :( Plus jeszcze jakiś komentarz o obniżonej wartość CD4+CD8.
    Najgorsze jest to, że nie wiem jak to ogarnąć..

    No to nieciekawie :-( A skąd jesteś?

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 1 października 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczka82 wrote:
    A proszę bardzo :-)
    Tylko jak masz silną infekcje to i tak może być konieczny lek od lekarza, ale ten żel daje sporą ulgę no i potem wystarczy raz na dwa trzy dni posmarować i jest spokój. U mnie nawet infekcje pęcherza się wycofały jak zaczęłam go stosować.
    Jak bym go wcześniej znała to moja ciąża z synkiem była by przyjemniejsza ;-)

    Pewnie i tak pójdę do lekarza, bo to moja pierwsza ciąża i na każdy sygnał z organizmu mam pełne gacie ;-), ale każda rada jest na wagę złota! <3

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 1 października 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    No to nieciekawie :-( A skąd jesteś?

    Najbliższe "cywilizowane medycznie" miasto to Wrocław, ale i tak to 100 km ode mnie.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 1 października 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś po zakupach... Kupiłam migdały Winko i suszone morele pracuje nad moim endo :). We wtorek lub środę kontrola i zobaczymy czy coś urośnie :)

    Bocianiątko, malka, Flowwer lubią tę wiadomość

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 1 października 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Współczuję:-( Ja jeszcze bym się ze wszystkim godziłam, gdyby to był II trymestr, a to początek pierwszego, więc się martwię. Co brałaś od grzybicy w ciąży?
    No niestety antybiotyk dopochwowo -gin przypisał. Sama katowałam się kilka razy dziennie herbą żurawinową i zajadałam suszoną żurawinę. Nie martw się na zapas-pogadaj z lekarzem ;)


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 1 października 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Najbliższe "cywilizowane medycznie" miasto to Wrocław, ale i tak to 100 km ode mnie.

    Daleko trochę. Na te wyniki powinien pewnie zerknąć immunolog, i to najlepiej dobry. Może jakiś się uchował w Twojej okolicy? Czasem nawet warto się przejechać dalej, choćby na jedną konsultację. Pewnie będziesz miała leki podobne do Flowwer. Myśle, że jest to rzecz do ogarnięcia, bądź dobrej myśli!

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 1 października 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    No niestety antybiotyk dopochwowo -gin przypisał. Sama katowałam się kilka razy dziennie herbą żurawinową i zajadałam suszoną żurawinę. Nie martw się na zapas-pogadaj z lekarzem ;)

    Tak zrobię, wolałabym uniknąć antybiotyku w pierwszym trymestrze. No ale jak trzeba będzie to wezmę.

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 1 października 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer przepraszam jeśli Cię to dotknie że wywlekam teraz twoją tragedię, ale jeśli doszło u Ciebie do cp to może to NK nie jest aż tak zajebiście wysokie... Co do cd4 i cd8 to wiem tylko tyle że biorą udział w obronie organizmu, podobnie jak NK. Faktycznie musisz znaleźć immunologa który pomoże Ci to wszystko ogarnąć. Cały czas Ci dopinguję <3

    Czarna81
    22 cs.
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 1 października 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Summer przepraszam jeśli Cię to dotknie że wywlekam teraz twoją tragedię, ale jeśli doszło u Ciebie do cp to może to NK nie jest aż tak zajebiście wysokie... Co do cd4 i cd8 to wiem tylko tyle że biorą udział w obronie organizmu, podobnie jak NK. Faktycznie musisz znaleźć immunologa który pomoże Ci to wszystko ogarnąć. Cały czas Ci dopinguję <3

    Czrna, nie masz za co przepraszać kochana. Pomyślałam w sumie podobnie..
    Zobaczę jak to się poukłada wszystko, może przed IVF uda się jeszcze ogarnąć wizytę u immunologa. A jeśli nie to może w klinice będzie ktoś ogarnięty w temacie.

    AnnaStesia, trzymam kciuki żeby obyło się bez antybiotyku!

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 1 października 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Czrna, nie masz za co przepraszać kochana. Pomyślałam w sumie podobnie..
    Zobaczę jak to się poukłada wszystko, może przed IVF uda się jeszcze ogarnąć wizytę u immunologa. A jeśli nie to może w klinice będzie ktoś ogarnięty w temacie.

    AnnaStesia, trzymam kciuki żeby obyło się bez antybiotyku!
    A ja sobie myślę że jak przekroczenia norm nie są duże to dostaniesz steryd i będzie git :)

    summer86, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 1 października 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kibicujcie moim pęcherzykom podgląd wtorek lub środa :) tak się martwię... Znów mam mdłości po Letrozolu

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 1 października 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    A ja sobie myślę że jak przekroczenia norm nie są duże to dostaniesz steryd i będzie git :)

    Hope, mój wynik to 13,8% a dla starających zalecana górna norma to 10-12%.
    Byłoby super, gdyby steryd wystarczył.

    Panan, trzymam kciuki za Twoje pęcherzyki i mam nadzieję, że będzie z nich piękna owulka :)
    Pamiętam Cię z moich początków na forum i cieszę się, że ruszyłaś z konkretnym leczeniem, które mam nadzieję szybko przyniesie rezultaty.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ