X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 19 października 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka - piękna dama ❤️ Jak wagowo? Bo wyskoczyła parę tygodni przed terminem :)
    KateHawke - no ba, dba o ciotki i nie chce im zawrócić w głowie :D
    Flowwer - strasznie szybko, dopiero co był transfer :O
    Bocianiątko - czekamy :D

    KateHawke, Flowwer lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 19 października 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, śliczna jest Twoja coreczka, nie mgoe sie napatrzec:)
    Bocius- czekam cierpliwie, trudno cokolwiek robic z tak pozawijanymi kciukami, ale spoko, rodzina poczeka jeszcze troche an te kolacje;-)

    Izape- ale jestes dzielna, mnie czeka sonoHSG chyba w kolejnym cyklu i telepie sie ze strachu na sama mysl:/

    Inna- synuś wymiata, bedzie kawal chlopa:)

    Agniecha- ryczysz, boś w ciązy :p

    summer86, Anna Stesia, innamorata88 lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 19 października 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie Dziewczyny zawirowania zdrowotne.
    Wczoraj zrobilo mi sie slabo , prawie zemdlałam. Trzesly mi sie rece, nogi, zawroty glowy, jakas taka panika, dezorientacja. Prawdopodobnie spadl mi cukier- hipoglikemia.Od dzis jestem srednioszczesliwą posiadaczką glukometru, wlasnie sie dziabalam i spawdzalam poziom cukry- jest ok;-)
    Rano bylam w labie, trzy próbówki krwi mi pobrali i do poniedzialku mam L4. Generalnie dostalam opiernicz, ze za malo jem, przy tych lekach ktore biorą.
    Eh... jem to tyje, nie jem mdleje, zawsze k...a coś! ;-)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 19 października 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7ad82fa0395e.jpg

    Nasza malutka Alicja :)


    no heeej maleństwo <3
    zaczęłam mocno wierzyć, że się nam do końca roku uda !

    Anna Stesia słucham Szopena : )

    KateHawke ja go brać nie muszę, on sam mnie weźmie : D z tydzień miał przerwy biedny więc jest wyposzczony chłopina.

    Zaraz muszę iść się pakować bo mam jutro zjazd i o 4 muszę wstaaćć : ( na szczęscie jeszcze tylko 6 zjazdów do końca roku i koniec mojego utrapienia.

    KateHawke lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 19 października 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7ad82fa0395e.jpg

    Nasza malutka Alicja :)
    Wspaniała!!!

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 19 października 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer! Piękny pęcherzyk, teraz nawet się nie obejrzysz a już będzie czerwiec ;)

    Inna, Michaś cudny!

    Kaczorka! Alicja - piękne imię dla pięknej damy :) prześliczna jest :)

    Amy333 uważaj na siebie, może powinnaś mieć jakoś inaczej dobrane leki?

    innamorata88, Amy333 lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 19 października 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Kaczorka, śliczna jest Twoja coreczka, nie mgoe sie napatrzec:)
    Bocius- czekam cierpliwie, trudno cokolwiek robic z tak pozawijanymi kciukami, ale spoko, rodzina poczeka jeszcze troche an te kolacje;-)

    Izape- ale jestes dzielna, mnie czeka sonoHSG chyba w kolejnym cyklu i telepie sie ze strachu na sama mysl:/

    Inna- synuś wymiata, bedzie kawal chlopa:)

    Agniecha- ryczysz, boś w ciązy :p


    Jak ja przeżyłam to Ty też dasz radę, nie ma co się bać. Ja się starałam do terminu HSG nie myśleć o tym, zaopatrzyłam się w potrzebne rzeczy i szybko mi zleciało w robocie. Poczytałam co nieco nakręciłam się zbędnie. Laski pisały że miały znieczulenie potem wymiotowały itd... i że boli bardzo.

    Amy jesteś dzielna więc dasz radę :)
    Ja ogóleni nie lubię jak ktoś mi grzebie w kroczu. I jezcze jakieś cewnikowanie matkooo... ciarki mnie przechodzą na myśl. Ja mam uraz chyba po tych moich infekcjach przebytych bo się zaraz boję, że coś ktoś mi wpuści.

    SonoHSG to jest chyba lepsza forma niż zwykle HSG na rentgenie ? Przyznaje że sonoHSG się nie interesowałam wiem tylko ze co innego podają i jest na zwyklym USG zamiast na rentgenie.

    Ja jak zapytałam lekarza o znieczulenie to popatrzył na mnie jak na wariatkę. I w sumie miał rację, bo w moim przypadku nie było tak źle ale on mi mówił na usg już, że raczej nie widzi u mnie żadnych problemów z narządami i na 99 % są drożne jajowody, no ale ja się uparłam i zrobiliśmy zabieg. Bardzo mu jestem za to wdzięczna, fajny lekarz i chyba najbardziej kompetenty u jakiego byłam. Zresztą ja się boję jak mi ktokolwiek cokolwiek podaje. Wolę pocierpieć, tak samo mam u dentysty. Może jestem głupia : P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2017, 19:26

    Amy333 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 19 października 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Jak ja przeżyłam to Ty też dasz radę, nie ma co się bać. Ja się starałam do terminu HSG nie myśleć o tym, zaopatrzyłam się w potrzebne rzeczy i szybko mi zleciało w robocie. Poczytałam co nieco nakręciłam się zbędnie. Laski pisały że miały znieczulenie potem wymiotowały itd... i że boli bardzo.

    Amy jesteś dzielna więc dasz radę :)
    Ja ogóleni nie lubię jak ktoś mi grzebie w kroczu. I jezcze jakieś cewnikowanie matkooo... ciarki mnie przechodzą na myśl. Ja mam uraz chyba po tych moich infekcjach przebytych bo się zaraz boję, że coś ktoś mi wpuści.

    SonoHSG to jest chyba lepsza forma niż zwykle HSG na rentgenie ? Przyznaje że sonoHSG się nie interesowałam wiem tylko ze co innego podają i jest na zwyklym USG zamiast na rentgenie.

    Ja jak zapytałam lekarza o znieczulenie to popatrzył na mnie jak na wariatkę. I w sumie miał rację, bo w moim przypadku nie było tak źle ale on mi mówił na usg już, że raczej nie widzi u mnie żadnych problemów z narządami i na 99 % są drożne jajowody, no ale ja się uparłam i zrobiliśmy zabieg. Bardzo mu jestem za to wdzięczna, fajny lekarz i chyba najbardziej kompetenty u jakiego byłam. Zresztą ja się boję jak mi ktokolwiek cokolwiek podaje. Wolę pocierpieć, tak samo mam u dentysty. Może jestem głupia : P


    Iza super, że wszystko ok. Teraz działajcie! Jak Cię nie boli nic ogólnie to podczas <3 chyba nie będzie źle. A jak emek się za bardzo rozpędzi to kopniaka i przyhamuje ;) ale poważnie to uprzedź go poprostu żeby był delikatny bo się trochę martwisz jak będzie.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 19 października 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka Alicja jest prześliczna! <3 <3 <3 Tyle starań musiało przynieść tak cudowną nagrodę :-) Trzymajcie się cieputko i cieszcie się sobą ♡

    Inna ciekawe czy Michaś po tej stronie brzucha też będzie taki nieśmiały :-) Jeśli tak to nie po mamie, bo mama nie da sobie w kasze dmuchać hehe (pamiętam z chyba majowego wątku ;-) ) Dobrze że chłopiec zdrowy i ładnie rośnie! :-)

    Bocianiątko czekam z niecierpliwością!

    Izape_91 dzielna Ty! :-)

    Anna Stesia, innamorata88 lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 19 października 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Iza super, że wszystko ok. Teraz działajcie! Jak Cię nie boli nic ogólnie to podczas <3 chyba nie będzie źle. A jak emek się za bardzo rozpędzi to kopniaka i przyhamuje ;) ale poważnie to uprzedź go poprostu żeby był delikatny bo się trochę martwisz jak będzie.

    coś tam jeszcze odrobinę plamię, a już go uprzedzałam, że nie może szaleć : D
    W ogole mnie Emek miło zaskoczył, bo pojechał ze mną do szpitala, ja się przyjęłam on załatwił sprawy w pracy które musiał i przyjechał i czekał na mnie aż skończe zabieg i odwiózł do domu. Niby nic a mi było cieplej na sercu.

    KateHawke, pilik lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 19 października 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna, nie wiem, jaka jest Twoja definicja nieśmiałości, ale jak dla mnie "swiecenie jajami", jak to zgrabnie ujęła Inna, nie mieści się w niej :-D :-D

    Izuś, a w czyim wykonaniu? Przepraszam, że drażę, ale o wykonawstwie Chopina mogę rozmawiać godzinami i jestem ciekawa, ktor Ci przypadł do gustu.

    Amy, hipoglikemia to nie sa żarty, warto faktycznie mieć to pod kontrolą.

    Jeszcze 2 godziny i Bociuś nam powie, co i jak. Zaczynam odliczanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2017, 19:53

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 19 października 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka na Alicję z krainy czarów mogę patrzeć a pyzy ma :D życzę dużo mleczka !!
    Izape dzielna z Ciebie kobieta !! Najważniejsze że drożne a teraz brać się di pracy- tej przyjemnej części naszych starań.

    summer86 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 19 października 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko dobiega godz 20.00 !!! Ja tu czekam !!!!

    summer86, Izape_91, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 19 października 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Bocianiątko dobiega godz 20.00 !!! Ja tu czekam !!!!

    Bociuś chyba mówiła o 22. Jeszcze poczekamy.

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 19 października 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga specjalnie dla Ciebie moje zające : ) i to dwa, akurat w sam raz !


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/632e90faa8ab.jpg

    Flowwer, KateHawke, Agniechaaaa, Bocianiątko, pilik, Lunaris lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 19 października 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze 11 dni i test.....

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 19 października 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do 22 to ja usnę :P
    Jakaś senność mnie dziś dopada, najchętniej już bym poszła.. ale poczekam do 22 ;)

    Flowwer, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 19 października 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    coś tam jeszcze odrobinę plamię, a już go uprzedzałam, że nie może szaleć : D
    W ogole mnie Emek miło zaskoczył, bo pojechał ze mną do szpitala, ja się przyjęłam on załatwił sprawy w pracy które musiał i przyjechał i czekał na mnie aż skończe zabieg i odwiózł do domu. Niby nic a mi było cieplej na sercu.

    Oni w takich sytuacjach okazują się jednak ludzcy haha :-) ja jak kiedyś powiedziałam mojemu ze mnie boli brzuch bo mam @ to stwierdził że na pewno nie bardziej niż jak on jest przeziębiony :-P no ręce opadają i nie tylko ręce w sumie :-D
    A mój eMek tez mnie odbierał ze szpitala i pamiętam ze wtedy rozladowal mi się telefon i mnie latał i szukał po wszystkich oddziałach :-D

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 19 października 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy i kciuków nie puszczamy!! :D

    Czrna, no nie :D starszy synek poszedl we mnie - skóra zdarta z mamy i do tego wredny charakterek :D ale tacy sobie w życiu radzą :D żeby była równowaga podejrzewam, że takim Puchatkiem będzie Michaś :D cały tata - wiecznie trzeba prowadzić za rączkę :D

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 19 października 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna, czy Ty całą ciążę jesteś na Clexane? Mogłabyś napisać jakie leki brałaś i bierzesz?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
‹‹ 289 290 291 292 293 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ