X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha: nie będę oryginalna: wielkie gratulacje!! Teraz odpoczywajcie :* Dużo zdrówka dla Was :*

    Paulina. G: trzymam mocno kciuki za pozytywne wieści :*

    Paulina.G lubi tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 października 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Aga!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 23 października 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga... normalnie łzy w oczach!!! Beta jest meeeeeeeega!!!!

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiek Wam ze aż mi gorąco z emocji :D ale teraz czekam na Was kochane :) na cudowne wiadomości całej reszty <3

    Paulina.G, innamorata88, Emiilka, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • pysia13 Autorytet
    Postów: 286 207

    Wysłany: 23 października 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka gratuluję, super

    relgh3715k4hk35p.png

    f2w3kwk46tcteghz.png

    Aniołek 6 tydzień - listopad 2018

    15.05.2020 Kacper
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 23 października 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina.G wrote:
    Ja juz po Usg, narazie nic nie widac bo to okolo 3-4tydzien. Krew pobrana na bete, grupe krwi i przeciwciala. Jutro po 10 wyniki

    Beta to tylko formalność ♡♡

    Paulina.G, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy tylko ja mam tak głupio w głowie, ze juz przeliczyłem jaki mam miec minimalny wynik w środę :p oj głupia ja :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracamy już do domku, z 5 pobranych komórek dojrzałe były 4.. Także w sobotę transfer 5dniowego zarodka (jeśli zapłodnią się wszystkie 4komórki), a jeśli nie wszystkie się zapłodnią to w czwartek czeka nas transfer 3dniowego..
    Błagam Was o kciuki, żeby nikt nie zadzwonił do środy i żeby zapłodniły się wszystkie 4..

    I pytanie mam takie już na przyszłość - biorę od teraz luteinę dopochwową, czytałam, że bardzo często dziewczyny mają po tym objawy grzybicy. Jak sobie z tym radziłyście?? Spotkało Was to? Jakiś probiotyk może temu zapobiec??

    Lunaris, KateHawke, Emiilka, staraczka1111, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Wracamy już do domku, z 5 pobranych komórek dojrzałe były 4.. Także w sobotę transfer 5dniowego zarodka (jeśli zapłodnią się wszystkie 4komórki), a jeśli nie wszystkie się zapłodnią to w czwartek czeka nas transfer 3dniowego..
    Błagam Was o kciuki, żeby nikt nie zadzwonił do środy i żeby zapłodniły się wszystkie 4..

    I pytanie mam takie już na przyszłość - biorę od teraz luteinę dopochwową, czytałam, że bardzo często dziewczyny mają po tym objawy grzybicy. Jak sobie z tym radziłyście?? Spotkało Was to? Jakiś probiotyk może temu zapobiec??
    Zapłodnią sie wszystkie to pewne!!!! :)

    Kochana ja na luteine dopochwową źle reagowałam swędzenie pieczenie koszmar, zmienili mi na lutinus! Ale podobno jest z nim teraz problem dlatego mam zastrzyki bo nie zgodziłam sie na luteine. Ale moze Ciebie to nie spotka :) ja jestem pechowiec na skutki uboczne, wszystkie objawy przechodziły po odstawieniu leku

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 23 października 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Czy tylko ja mam tak głupio w głowie, ze juz przeliczyłem jaki mam miec minimalny wynik w środę :p oj głupia ja :p

    Nie Aga, to standard. Ja miała przeliczone na kilka dni do przodu ;) dzisiaj też wiem ile powinno byc, ale już nie sprawdzam. Twoja beta piękna <3

    Teraz ja się zaczynam stresować wizyta. Już mnie też powoli zaczynają nachodzić czarne myśli.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 23 października 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia trzymam :) ale będziemy mieć dzidziusiów w tym miesiącu! Boćku dałaś czadu :D <3

    never_lose_hope, Czrna 81 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7028dad3d63e.png

    Dziewczyny!!!



    Aż się popłakałam,gratuluję!!!!!

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 23 października 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Wracamy już do domku, z 5 pobranych komórek dojrzałe były 4.. Także w sobotę transfer 5dniowego zarodka (jeśli zapłodnią się wszystkie 4komórki), a jeśli nie wszystkie się zapłodnią to w czwartek czeka nas transfer 3dniowego..
    Błagam Was o kciuki, żeby nikt nie zadzwonił do środy i żeby zapłodniły się wszystkie 4..

    I pytanie mam takie już na przyszłość - biorę od teraz luteinę dopochwową, czytałam, że bardzo często dziewczyny mają po tym objawy grzybicy. Jak sobie z tym radziłyście?? Spotkało Was to? Jakiś probiotyk może temu zapobiec??

    Trzymam kciuki za zarodki.

    Ja od kilku dni biorę luteinę dopochwową. Na początku było spoko, ale teraz zwiększyły się upławy i zaczyna mnie piec więc mam nadzieję że na dzisiejszej wizycie mi lekarz zmieni na coś innego.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Zapłodnią sie wszystkie to pewne!!!! :)

    Kochana ja na luteine dopochwową źle reagowałam swędzenie pieczenie koszmar, zmienili mi na lutinus! Ale podobno jest z nim teraz problem dlatego mam zastrzyki bo nie zgodziłam sie na luteine. Ale moze Ciebie to nie spotka :) ja jestem pechowiec na skutki uboczne, wszystkie objawy przechodziły po odstawieniu leku

    A to po ilu tabletkach tą reakcję miałaś?? Kurcze, mogłam wziąć receptę na te doustne, tak na zaś :/
    Ja też pechowiec, ale mam nadzieję, że zła passa się skończyła :)
    Biorę luteinę 3x dziennie + duphaston 3x dziennie więc chyba dość mocna dawka progesteronu, co?

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 23 października 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wybierajac sie na usg dostalam telefon ze nie ma pradu i odwoluja moj monitoring. Chyba nie muszr Wam mowic w jaka wscieklosc wpadlam gdy to usłyszałam! Urlop zaplanowany ja juz praktycznie w drodze i dupa!
    Poszlam wiec do pracy zwby nie tracic dnia a oni dzwonią ze prad jest i zapraszaja...
    Mialam 45 min zeby dojechać z olkusza do invimedu, nie wiem ile zakazow zlamalismy ale cale mnostwo! Zdarzylam:) za chwile wchodze .

    Aga gratuluje :) piekny wynik :)

    KateHawke, Czrna 81, Bocianiątko, Sarna84 lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małka będziesz miec piękne widoki dzis <3


    Sylwia mnie po 1 dniu juz zaczynalo swędzieć. Co do dużej dawki to ja teraz dostałam jak to stwierdził gin 10x większa dawkę biz standardowo sie daje i proszę jak narazie efekt zadowalający :) wiec spokojnie cycki do przodu głowa do góry i marsz w stronę dzidzi <3

    never_lose_hope, malka lubią tę wiadomość

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 23 października 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga,tak strasznie sie ciesze i Ci gratuluje:)))) rosnijcie zdrowo:))

    A u mnie smutno:( testu gin nawet nie robil,po tym jak zobaczyl morfologin M. Nin mam tych badan,a z nerwow niewiele zapamietalam. Chyba tylko 1%prawidlowych,minim.ilosc w ruchu postepowym. Powiedzial,ze na naturalna ciazdm to max3% daje. Mamy sie szykowac na IUI. M dostal liste badan i do androloga,ja skierowanie na sonoHSG. :((

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 23 października 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia trzymam kciuki zeby poszlo po Twojej mysli :*

    Amy tule mocno :*

    Amy333 lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Aga,tak strasznie sie ciesze i Ci gratuluje:)))) rosnijcie zdrowo:))

    A u mnie smutno:( testu gin nawet nie robil,po tym jak zobaczyl morfologin M. Nin mam tych badan,a z nerwow niewiele zapamietalam. Chyba tylko 1%prawidlowych,minim.ilosc w ruchu postepowym. Powiedzial,ze na naturalna ciazdm to max3% daje. Mamy sie szykowac na IUI. M dostal liste badan i do androloga,ja skierowanie na sonoHSG. :((

    Amy, to marne pocieszenie, ale przynajmniej wiadomo na czym stoicie i w czym tkwi problem. Nasienie można delikatnie poprawić, androlog na pewno będzie wiedział jak pomóc.
    Uszy do góry, jesteście mały krok do przodu, choć teraz pewnie jesteś załamana.. :*

    Lunaris, innamorata88 lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 23 października 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy serio 1% tylko ?? A bierze witaminy ?
    Powiem tak przy 1% IUI ma sens bo podkręcą nasionka ale skuteczność taka jak przy naturalnych.

    Meśka daj znać po wizycie oby rachunek z komendy nie przyszedł ;)

    Meśka, innamorata88 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 330 331 332 333 334 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ