X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 24 października 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    A dla tych co pamiętają moją nawiedzoną szefową, która mówiła że co ja w domu robię, przecież nie mam dzieci - jestem na l4, nie wytrzymałam psychicznie w tym kieracie, teraz liczę się tylko ja, mój M i nasze marzenie o <3

    No i bardzo dobrze :D niech się ugryzie w zadek ze swoimi mądrościami. A tobie życzę szybkiego zielonego finału <3

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 24 października 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO właśnie Aga -Ty się tu nie łam bo zrobimy zakłady o Twoją betę i będziesz robiła dla zwycięzcy karne pisanki w zające(tyle ile będzie bety!) ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2017, 20:35

    Agniechaaaa, Flowwer lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o ten pasek pisałam na adresy [email protected] i [email protected] nie wiem który jest dobry bo dostałam dwa paski więc może obydwa są dobre :-)

    Amy333 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podoba mi sie opcja z betą 2000 :p

    Karma88, KateHawke, summer86, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 24 października 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Dziękuję Wam <3 <3 <3

    Fakt ostatnio mam niską samoocenę, więc przydałoby się mnie postawic do pionu, gdzie Hopeless, Ona jak pociśnie to od razy zmieniam tok myślenia?

    Przepraszam dziewczyny, ostatnio mam trudny okres w życiu a raczej jego brak, jeszcze na dodatek czuję że mnie łamie po kościach, a dopiero co wróciłam do pracy ze zwolnienia.

    Wieczorkiem Was nadrobię, jeszcze raz dziękuje za wsparcie <3


    Monika pisz.
    Ja też za wiele nie piszę, bo u mnie wszystko stanęło. ;) ale grupa jęczących też się przyda. :*

    A tak nawiasem mąż pojechał na zakupy i kupił mi dwie koszulki w kratę z Big Stara. Kolejne do kolekcji. :D Wykąpałam się i przyszłam w samej koszuli do niego (rozpiętej). Miło było :D
    Agniechaaaa wrote:
    Podoba mi sie opcja z betą 2000 :p

    Aga będzie wielka, nie ma innej opcji. Tym razem musi pójśc wszystko dobrze!

    Agniechaaaa, Lunaris, Flowwer lubią tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 24 października 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieczyny gratulacje ładnych bet :)
    Agniecha ja obstawiam betę 1700 :) {pamiętacie jak na którymś wątku strzelaliśmy jaka będzie następna beta :P i kto w nagrodę zobaczy II kreseczki hihhi} a ja dziś wypiję za wszystkie małe fasolki w brzuszku jak to Flo napisała dzisiaj mam pierwszy dzień mojej ciąży i muszę przygotować gniazdko:)
    A od jutra tylko migdałki bo przez 10 dni będę brała Doksycyline na pierońską UREAPLASMĘ -ale idealnie skończymy przed dniami płodnymi więc liczę że tak jak napisałam dzisiaj jest mój pierwszy dzień ciąży :)

    Miłego wieczoru ja idę szykować obiadokolację bo do godziny M wróci z pracy


    Agniechaaaa, Flowwer lubią tę wiadomość

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 24 października 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny doradzcie

    Wczoraj powinnam dostać @, chwilę temu siknęłam na test, od razu 2 kreska, ale bladziutka..
    Jest 14 dpo, 3 mce temu też w 14 dpo była identyczna sytuacja.. Na drigi dzień zrobiłam betę, była około 20 a progesteron 1 :(

    W piątek zrobiłam betę była negatywna więc odstawiłam lutkę. Nie wiem co robić traz, czy czekać do jutra i lecieć do gina, czy brać luteinę dziś wieczorem już? ( Dodam, że to mój 1 cykl z luteiną)

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 24 października 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny doradzcie

    Wczoraj powinnam dostać @, chwilę temu siknęłam na test, od razu 2 kreska, ale bladziutka..
    Jest 14 dpo, 3 mce temu też w 14 dpo była identyczna sytuacja.. Na drigi dzień zrobiłam betę, była około 20 a progesteron 1 :(

    W piątek zrobiłam betę była negatywna więc odstawiłam lutkę. Nie wiem co robić traz, czy czekać do jutra i lecieć do gina, czy brać luteinę dziś wieczorem już? ( Dodam, że to mój 1 cykl z luteiną)

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 24 października 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba z nerwów post mi się dodał 2 razy..

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 24 października 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Nie idzie Was nadrobić : ) produkujecie jak szalone. Ja siadłam chwile dopiero po pracy i pije sok robiony. Ostatnio polubiłam na nowo je robić. Dzisiaj banan jabłko cytrynka marchewka i buraczek. Zajechałem sobie sokowirówkę muszę ja oddać na gwarancje : ( dobrze ze siostra mieszka po drugiej stronie ulicy to poleciałam z owocami i wyprodukowała u niej hehe Ten cykl bez % nawet wino odstawiłam . ( tak naprawdę to sie skończyło : p

    Ciężko mi to powiedzieć, ale mam jakiś kryzys, nie mam zupełnie ochoty na <3 poprostu mam dość seksu! Nie wiem ile ja tak dalej pociągnę ale mam serdecznie dość tych staran.. i mowię to zupełnie poważnie. Zawsze jak nie ma presji dni płodnych to jest super, a jak sie zaczynaja to jest jakaś masakra, dlatego w tym cyklu co drugi dzień, akurat zaczęły sie płodne... No poprostu jakby mi sie coś działo, taki wstręt na sama myśl : ( nie chce zeby tak było, ale nie mogę na to nic poradzić...
    Czuje ze jeszcze cykl dwa i dam sobie spokoj, i to nie dlatego ze nie chce, poprostu już nie mam siły.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym wzięła lutke dzis i jutro z rana leciała na bete i progesteron chyba ze masz gdzieś labolatorium dyżurne to jechałabym odrazu

  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 24 października 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór dziewczyny :)

    U mnie dzisiaj od rana ból brzucha i śluz ciągnie się po kolana, aż żal nie wykorzystać tego. Ale biorę globulki i to pierwszy cykl pp, więc chyba raczej to by nie było mądre

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 października 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    Dziewczyny doradzcie

    Wczoraj powinnam dostać @, chwilę temu siknęłam na test, od razu 2 kreska, ale bladziutka..
    Jest 14 dpo, 3 mce temu też w 14 dpo była identyczna sytuacja.. Na drigi dzień zrobiłam betę, była około 20 a progesteron 1 :(

    W piątek zrobiłam betę była negatywna więc odstawiłam lutkę. Nie wiem co robić traz, czy czekać do jutra i lecieć do gina, czy brać luteinę dziś wieczorem już? ( Dodam, że to mój 1 cykl z luteiną)
    Bierz odrazu dziś a jutro beta z progiem.
    Kochana nam nadzieję ze maleństwo zostanie na kolejne 8 mis bo problemu z zajściem nie masz.

    Karma88 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Misiola84 Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 24 października 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam dziewczyny, że ja sie pozytywnie nie nastawiam w tym miesiącu, ale to pewnie przez ta pogode...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina G. Gratuluję!!! Pierwszy cykl i już <3 rewelacja!
    Karolina <3 Gratuluję!!

    Aksamitna, ja mam na strychu masę ubranek po moim chłopczyku, takie maluuutkie,a tera siedzi Klusek i gra na telefonie. Sezon kupowania w trakcie ciązy najlepszy :D Trzymam za marzec, piekny miesiąc <3

    Agnieszka trzymam kciuki za jutrzejasza bete, ja wiem że przyrost bedzie ładny, czuję to :-)

    GG88 Super wiadomość, w końcu jakiś pozytyw!

    Karma już się użalać nad sobą DZISIAJ nie będę ;-)

    BUNIA ja o to samo pytałam się dzisiaj dziewczyn, bierz luteine i to od razu, troche o tym czytałam... czasu już nie cofniemy, ale to nie znaczy że przez to ciąza nie będzie się rozwijąc, dziewczyna tez tak miała i po prostu lekarz zalecil jej ponowne stosowanie lutki lub dupka.

    Izape ja też miałam taki kryzys, ale już mi przeszło, a na takie problemy musisz się spić :D mi pomagało i doznania inne, edit A nie masz przynajmniej jakiegos likierku?

    Katekum, mi lekarz powiedział żeby się starać od razu po okresie ;-) Ja się nieposłuchałam i mam :-(
    Zaś w innym szpitalu jak poroniłam w 9 tc to kazaliodczekać trzy miesiące.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2017, 19:32

    Paulina.G, KateHawke lubią tę wiadomość

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 24 października 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny gratuluję Paulinie G i Karolinie :) ja dalej walczę idę jutro do Pana Wyroby i dowiem się jaki ma plan na mnie :) napewno w tym cyklu hsg :) i dowiem się jak z tymi jajowodami :)

    Paulina.G lubi tę wiadomość

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 24 października 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Dziękuję Wam <3 <3 <3

    Fakt ostatnio mam niską samoocenę, więc przydałoby się mnie postawic do pionu, gdzie Hopeless, Ona jak pociśnie to od razy zmieniam tok myślenia?

    Przepraszam dziewczyny, ostatnio mam trudny okres w życiu a raczej jego brak, jeszcze na dodatek czuję że mnie łamie po kościach, a dopiero co wróciłam do pracy ze zwolnienia.

    Wieczorkiem Was nadrobię, jeszcze raz dziękuje za wsparcie <3
    A ja Cię dziś tule a nie stawiam do pionu. Każdy się czasem czuje jak 5 kolo u wozu i każdy ma gorsze dni. A po nich lepsze. A potem znowu choooynie. Tez się czasem przestaje odzywać ale ciekawość co u stałych bywalczyn wygrywa ;) weź sobie dziś odpusc :) zrób maseczkę, ciepłą kąpiel, powiedz staremu ze ja mu nakazuje jakiś masaż czy film z przytulaniem na kanapie :) pozwól sobie czuć się jak kupa raz na jakiś czas a potem będzie Ci lepiej :)

    PS. Nigdy nie będziesz jak pn :D
    Ps2. Tez mam fazę kupy i nikt mnie nie lubi i nigdzie nie pasuje ;)

    summer86, Czrna 81, Karma88 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 24 października 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chcę Wam bardzo podziękować za wszystkie porady i dobre słowa. JESTEŚCIE CUDOWNE! ❤Zarazem trzymam za Was wszystkie mocno kciuki i życzę wszystkiego najlepszego ❤

    3i499vvjspjyuavk.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 24 października 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje nowym z fasolkami
    Monika czuje się podobnie dlatego tylko czytań ostatnio ;)
    Agniecha rozumiem stres!
    Ja też jutro jadę na powtórkę bety. Potrzebuje kopa w tyłek bo mam kryzys totalny :(
    Nerwy mnie wykończą, nie mogę spać, wciskam jedzenie żeby cokolwiek zjeść, mam nerwobóle i duszności... oszaleje jak tak dalej pójdzie :( byłam dzisiaj u lekarza ale ze strachu że się znowu nie uda nie wzięłam l4 tylko recepty i skierowanie na badania. Śni mi się że krwawię, ciagle sprawdzam czy nic się nie dzieje... jak Wy dziewczyny po stratach dajecie radę nie sfiksować i cieszyć się ciążą? :(...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    A ja Cię dziś tule a nie stawiam do pionu. Każdy się czasem czuje jak 5 kolo u wozu i każdy ma gorsze dni. A po nich lepsze. A potem znowu choooynie. Tez się czasem przestaje odzywać ale ciekawość co u stałych bywalczyn wygrywa ;) weź sobie dziś odpusc :) zrób maseczkę, ciepłą kąpiel, powiedz staremu ze ja mu nakazuje jakiś masaż czy film z przytulaniem na kanapie :) pozwól sobie czuć się jak kupa raz na jakiś czas a potem będzie Ci lepiej :)

    PS. Nigdy nie będziesz jak pn :D
    Ps2. Tez mam fazę kupy i nikt mnie nie lubi i nigdzie nie pasuje ;)
    Zobaczyłam Twój Avatarek i serce mi stanęło!!! pomyslałam sobie oho, teraz to mi się dostanie, a Ty jak oaza spokoju. Dziekuje <3 <3 <3

    Tuleee :D ale jak mówisz po każdym dniu nastaje ten lepszy ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2017, 20:00

‹‹ 346 347 348 349 350 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ