X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 4 października 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeemm wrote:
    Hej dziewczyny, zmierzyłam niedawno temperature dopochwowo i wyszło 37 stopni. Jestem 6 dni po owulacji, czy ta temperatura może cos oznaczac czy zawsze tak jest ? dopiero ucze sie tych temperatur.
    A mierzysz codziennie czy tylko jednorazowo sobie zmierzyłaś?

    Aaeemm lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 4 października 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    A mierzysz codziennie czy tylko jednorazowo sobie zmierzyłaś?

    dopiero dzis wpadłam na to, zeby zaczac mierzyc. bede mierzyc juz codziennie, tylko, ze 37 stopni to zawsze traktowalam jako stan podgorączkowy dlatego sie zdziwilam

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 4 października 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeemm wrote:
    dopiero dzis wpadłam na to, zeby zaczac mierzyc. bede mierzyc juz codziennie, tylko, ze 37 stopni to zawsze traktowalam jako stan podgorączkowy dlatego sie zdziwilam
    Temperatura mierzona w pochwie jest inna niż temperatura zewnętrzna. Tempka po owulacji jest zawsze wyższa od tempki przed owulką. Musisz mierzyć teraz cały czas żeby zobaczyć jakie temperatury są u ciebie w ciągu cyklu. Poza tym tempkę musisz mierzyć przed wstaniem z łóżka zaraz po przebudzeniu o stałej porze. U mnie np. było to po budziku o 6-tej rano przed wstaniem do pracy.

    Jedna_z_Wielu, Aaeemm lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 4 października 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Temperatura mierzona w pochwie jest inna niż temperatura zewnętrzna. Tempka po owulacji jest zawsze wyższa od tempki przed owulką. Musisz mierzyć teraz cały czas żeby zobaczyć jakie temperatury są u ciebie w ciągu cyklu. Poza tym tempkę musisz mierzyć przed wstaniem z łóżka zaraz po przebudzeniu o stałej porze. U mnie np. było to po budziku o 6-tej rano przed wstaniem do pracy.

    ok dziekuje Ci bardzo za pomoc. oczywiscie doszukuje sie wszystkich mozliwych objawów ciąży :D

    KateHawke lubi tę wiadomość

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 4 października 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeemm wrote:
    ok dziekuje Ci bardzo za pomoc. oczywiscie doszukuje sie wszystkich mozliwych objawów ciąży :D
    Chyba wszystkie doszukiwałyśmy się na początku :) Ale większość z nas tutaj w cyklu w którym się udało albo miała objawy typowe dla okresu albo nie miała objawów w ogóle. Staraj się nie nakręcać bo potem źle się znosi nadchodzącą @ . Powodzenia w staraniach zatem i zostań z Nami :)

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 4 października 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeemm wrote:
    Hej dziewczyny, zmierzyłam niedawno temperature dopochwowo i wyszło 37 stopni. Jestem 6 dni po owulacji, czy ta temperatura może cos oznaczac czy zawsze tak jest ? dopiero ucze sie tych temperatur.
    Mierzenie temp w dzień nie ma sensu ;) po ovu nawet w ustach mam kolo 37 stopni ;)

    KateHawke lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 4 października 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    O kot na lewej stronie ❤️❤️
    Oj Ty niedobra! Zachłysnęłam się przez Ciebie :-P

    Jedna_z_Wielu, Flowwer lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 4 października 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Chyba wszystkie doszukiwałyśmy się na początku :) Ale większość z nas tutaj w cyklu w którym się udało albo miała objawy typowe dla okresu albo nie miała objawów w ogóle. Staraj się nie nakręcać bo potem źle się znosi nadchodzącą @ . Powodzenia w staraniach zatem i zostań z Nami :)

    zostanę na pewno, tym bardziej, że to nasz 1 cykl starań, wiec pewnie nic z tego nie będzie. Dobrze czasami poczytać kogoś mądrzejszego ;)

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio miałam w 18dc a najgorsze jest ze 14.10 idziemy na wesele mam stracha tak po transferze isc :(

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 4 października 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeemm wrote:
    zostanę na pewno, tym bardziej, że to nasz 1 cykl starań, wiec pewnie nic z tego nie będzie. Dobrze czasami poczytać kogoś mądrzejszego ;)
    Mądrzejsza tylko o ilość cykli :P

    Aaeemm lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ostatnio miałam w 18dc a najgorsze jest ze 14.10 idziemy na wesele mam stracha tak po transferze isc :(
    No to umów się z lekarzem na tranfer po weselu, czy tak się nie da?

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 4 października 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ostatnio miałam w 18dc a najgorsze jest ze 14.10 idziemy na wesele mam stracha tak po transferze isc :(
    To wychodź na parkiet tylko na wolnych kawałkach z eMkiem - nikt nie będzie pytał czemu nie tańczysz bo przecież wychodzisz na parkiet :)
    Aż mi się przypomniało tamto wesele na którym byliście... Teraz będziesz na pewno bawić się o niebo lepiej :)

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Dziewczyny nie wiem komu ale dziękuję za wiruski małpowe. W końcu przyszła @ i to z grubej rury :D zaczynam 1dc i nie wiedziałam że mnie to tak będzie cieszyć :P

    Jedna_z_Wielu ze mną też wytrzymują więc nie ma źle :P
    Niezaczekałaś! :P Rozpaczam z tego powodu.

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 4 października 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ostatnio miałam w 18dc a najgorsze jest ze 14.10 idziemy na wesele mam stracha tak po transferze isc :(

    ponoc wlasnie nie powinno sie lezec po transferze a spacerowac... pojdziesz i usiadziesz sobie, lekko sie poruszasz.

    Nie dajmy sie zwariowac.. mi sie udalo rok temu zajsc w ciaze, w dniu transferu tzn po transferze szlam piechota z 18 pietra bo balam sie do windy wejsc i udalo sie, na krotko ale udalo sie.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 4 października 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Mądrzejsza tylko o ilość cykli :P
    brałam tabletki anty 9 lat i teraz po odstawieniu czuje sie tak jak nastolatka, jesli chodzi o wiedze na te tematy :) fajnie, ze jest ktos, kto moze doradzic

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 4 października 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Niezaczekałaś! :P Rozpaczam z tego powodu.
    Hih jak przyszła to bez pukania tylko kopniakiem z półobrotu w drzwi - jak Chuck Norris :P To teraz ja posyłam wiruski okresowe - ale tylko dla Moniki! Wy łapcie wiruski innego typu :)

    Aaeemm lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 4 października 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeemm wrote:
    brałam tabletki anty 9 lat i teraz po odstawieniu czuje sie tak jak nastolatka, jesli chodzi o wiedze na te tematy :) fajnie, ze jest ktos, kto moze doradzic
    Też tyle czasu brałam anty. Jak nie wiesz czegoś to pytaj. Dziewczyny tu na pewno pomogą :)

    Aaeemm lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 4 października 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Też tyle czasu brałam anty. Jak nie wiesz czegoś to pytaj. Dziewczyny tu na pewno pomogą :)

    czekam do 13.10 albo przyjdzie @ albo test....

    KateHawke lubi tę wiadomość

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 4 października 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejka wrote:
    Nie mów, że nasikałaś na niego jak spał?!?!? ;-)

    A co do reszty, to... niestety tacy lekarze są i nas "leczą"... Dlatego nie lubię lekarzy, szpitali, itd. Zwyczajnie się boję...

    Np. mimo, że syna rodziłam miesiąc przed czasem, z mega problemami, poród zakończony cc, syn zaczął oddychać dopiero w 5 minucie życia, to o tym, że urodził się niedotleniony to NIKT mi w szpitalu nie powiedział! Dopiero po wyjściu w książeczce zdrowia to wyczytałam! Nie wspomnę, że wg wypisu mojego a wypisu dziecka - to ja urodziłam go w innym dniu ciąży niż On się urodził... zagmatwane? Ale poważnie tak mam w wypisach! U syna mam, że urodziłam w 36t5d, w moim mam, że w 36t6d... u mnie mam, że dziecko miało 10pkt Apgar, u syna jet prawda, że owszem 10 to dostał w 10 minucie życia, ale od 1 do 5 było zastosowne sztuczne oddychanie, a pkt Apgar to miał 4, 4, 7, 10! I nikt nam nic nie zająknął - mimo, że w szpitalu bylam 8 dni, jakie konsekwencje dla rozwoju dziecka może mieć niedotlenienie! Na szczęśćie Adaś rozwija się prawidłowo, ale wszelkie badania to była mega trauma dla nas.

    Dlatego nie cierpię szpitali... moja Mama była zabrana kilka lat temu do szpitala w stanie przedzawałowym, położyli ją na korytarzu, na cala noc olali, a w tym czasie... przeszła zawał! Wtedy dopiero spanikowali - dobrze, że u nas "za ścianą" szpitala jest polsko amerykańska klinika chorób serca...od razu jak zobaczyli co się stalo to ją przenieśli...
    Przykłady można mnożyć...
    Lejka, a skąd jesteś jeśli można spytać, bo opis tego szpitala dziwnie znajomo mi wygląda;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki mamy plan z M, ze najwyżej powiem, ze mam kontuzje kostki która sie wróciła. Każdy zna w rodzinie akcje z moją kostką wiec nie zdziwią wtedy płaskie buty i brak tańca. A i tak chcemy tylko do północy posiedzieć i uciekać zeby było dla mnie beZpiecznie i jak najmniej nerwow

    Ale i tak boje sie tak czysto po ludzku sie boje :( to juz bedzie 4transfer :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2017, 12:34

‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ