X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 4 października 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika to musimy okresowe wirusy nałapać :) Przyznać się i rozsiewać nam tu wirusy kto ma @! Kurde ja pierwszy raz dowiedziałam się o czym mówicie pisząc że ciągną was jajniki. Pierwszy raz w życiu mnie ciągną. A okres miał przyjść dzisiaj rano i go NI MA

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 4 października 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąž chciał Kota więc jakieś 2 msc temu pojechaliśmy do schroniska i zebraliśmy kotka :) taki bury :) Mietek się nazywa :) bałam się że go pies nie przyjmie dobrze a teraz to ma się z kim bawić wyobraźcie sobie bernardyn & kot. Jak by się dało tu wstawić filmik zobaczylybyscie ich walki :) oczywiście pies uważa żeby mu krzywdy nie zrobić. Kot próbuje go ugryźć ale przez sierść nie ma szans się przebić. Kot sprytny chowa się pod kanapę albo siedzi w kącie a jak przechodzi pies atakuje go z nie nacka :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b7231b78c2af.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2017, 10:57

    Lejka, KateHawke, Jedna_z_Wielu, Yoselyn82, -Monika-, Flowwer, Ataga12, Czrna 81, Lunaris, blue00 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yose w piatek mam 12 dc, co do M to dalej jestem wkurzona ale gadam z nim tak powierzchownie i na chłodno

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 4 października 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka boskie te twoje słodziaki! Mówić, że się żyje jak pies z kotem nabiera nowego znaczenia :D

    staraczka1111, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 4 października 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten nasz obecny kocur też mi się zlał na poduszkę.. Już pierwszej nocy! Ale to pewnie ze stresu, bo bardzo strachliwy był. Taki dzikusek zabrany z domku tymczasowego.
    A teraz jest najgrzeczniejszym kotem jakiego w życiu widziałam. Nie drapie mebli, nie skacze po szafkach, parapetach. I jak tylko ma okazję, to kładzie się tak, żeby dotykać ludzia ;) Chyba lubi czuć bliskość :P

    Ale miałam też i takiego świruska, który zaliczył w domu wszystkie półki, parapety, blaty i górne poziomy na segmentach. I przy okazji potrafił mnie budzić siadając mi na klatce piersiowej i gryząc w nos :P

    KateHawke, staraczka1111, Flowwer lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 4 października 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Staraczka boskie te twoje słodziaki! Mówić, że się żyje jak pies z kotem nabiera nowego znaczenia :D
    Dokładnie. Wczoraj tak szalały że na Pole oby dwa wyrzuciłam. Pies tak przywalił w drzwi że nie wiedziałam czy drzwi będę łapać czy psa reanimowac :) :)

    KateHawke lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 4 października 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Kochane powiedzcie proszę, czy jeżeli miałam owu 14 DC to dupek od 16dc jest okey ?
    Wiem, że pytanie z tych co bawi, ale tak chciałabym wiedzieć ;)
    I jeszcze jedno: wczoraj miałam skok temp., a dziś taka jak wczoraj, czy to możliwe i czy to nie znaczy źle?
    Wiem, że zawczesnie na cokolwiek, ale staram się nauczyć tych temperatur ;)
    Po tyg. spokoju od choroby mała znów chora i siedzimy w domu :/
    Zdrowia dla każdej z Was, bo pogoda nie sprzyja :/
    <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2017, 11:24

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 4 października 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejka wrote:

    A co do reszty, to... niestety tacy lekarze są i nas "leczą"... Dlatego nie lubię lekarzy, szpitali, itd. Zwyczajnie się boję...

    Np. mimo, że syna rodziłam miesiąc przed czasem, z mega problemami, poród zakończony cc, syn zaczął oddychać dopiero w 5 minucie życia, to o tym, że urodził się niedotleniony to NIKT mi w szpitalu nie powiedział! Dopiero po wyjściu w książeczce zdrowia to wyczytałam! Nie wspomnę, że wg wypisu mojego a wypisu dziecka - to ja urodziłam go w innym dniu ciąży niż On się urodził... zagmatwane? Ale poważnie tak mam w wypisach! U syna mam, że urodziłam w 36t5d, w moim mam, że w 36t6d... u mnie mam, że dziecko miało 10pkt Apgar, u syna jet prawda, że owszem 10 to dostał w 10 minucie życia, ale od 1 do 5 było zastosowne sztuczne oddychanie, a pkt Apgar to miał 4, 4, 7, 10! I nikt nam nic nie zająknął - mimo, że w szpitalu bylam 8 dni, jakie konsekwencje dla rozwoju dziecka może mieć niedotlenienie! Na szczęśćie Adaś rozwija się prawidłowo, ale wszelkie badania to była mega trauma dla nas.
    U mnie podobnie, nie dość że mamy na wypisach inne tygodnie hehe to o niedotlenieniu dowiedziałam się przypadkowo zerkając na papierki ile jadła z tym że moja wcześniejszy wcześniak :)

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 4 października 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Yose w piatek mam 12 dc, co do M to dalej jestem wkurzona ale gadam z nim tak powierzchownie i na chłodno

    to pewnie po weekendzie bedziesz miala transfer :P ostatnio w ktorym dc mialas?


    staraczka suuuper maluchy, slodkie i kochane :)

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 4 października 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    starczka słodkie urwisy :) zwierzęta są super <3

    staraczka1111, Flowwer lubią tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 4 października 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Dzień dobry :)
    Kochane powiedzcie proszę, czy jeżeli miałam owu 14 DC to dupek od 16dc jest okey ?
    Wiem, że pytanie z tych co bawi, ale tak chciałabym wiedzieć ;)
    I jeszcze jedno: wczoraj miałam skok temp., a dziś taka jak wczoraj, czy to możliwe i czy to nie znaczy źle?
    Wiem, że zawczesnie na co kolejek, ale staram się nauczyć tych temperatur ;)
    Po tyg. spokoju od choroby mała znów chora i siedzimy w domu :/
    Zdrowia dla każdej z Was, bo pogoda nie sprzyja :/
    <3

    dobra jest temperatura :) u mnie po owu cały czas utrzymywała się na prawie tym samym poziomie.

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 4 października 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    dobra jest temperatura :) u mnie po owu cały czas utrzymywała się na prawie tym samym poziomie.

    Piszesz o tym szczęśliwym cyklu, czy zawsze tak ?

    Bardzo dziękuję za odp. :*

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Lejka Autorytet
    Postów: 272 490

    Wysłany: 4 października 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    U mnie podobnie, nie dość że mamy na wypisach inne tygodnie hehe to o niedotlenieniu dowiedziałam się przypadkowo zerkając na papierki ile jadła z tym że moja wcześniejszy wcześniak :)

    Czyli widzę to dość powszechna praktyka... Dramat!

    19.10.2017 - nasz drugi cud <3 <3 <3
    zem3x1hpg5sqvgam.png
    5.02.2017 - poronienie w 6 tc, ale... równocześnie początek szczęśliwego cyklu...
    27.11.2015 - nasze największe szczęście <3 <3 <3
    1usaj44jdjzlowlt.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 4 października 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Dzień dobry :)
    Kochane powiedzcie proszę, czy jeżeli miałam owu 14 DC to dupek od 16dc jest okey ?
    Wiem, że pytanie z tych co bawi, ale tak chciałabym wiedzieć ;)
    I jeszcze jedno: wczoraj miałam skok temp., a dziś taka jak wczoraj, czy to możliwe i czy to nie znaczy źle?
    Wiem, że zawczesnie na cokolwiek, ale staram się nauczyć tych temperatur ;)
    Po tyg. spokoju od choroby mała znów chora i siedzimy w domu :/
    Zdrowia dla każdej z Was, bo pogoda nie sprzyja :/
    <3

    U mnie z tempką też tak czasem było. Grunt że wyższa niż w 1-szej fazie. A dupka chyba w dobrym dniu wzięłaś z tego co się orientuję :) Tak więc potwierdzam to co już Kaczorka napisała :)

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 4 października 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    U mnie z tempką też tak czasem było. Grunt że wyższa niż w 1-szej fazie. A dupka chyba w dobrym dniu wzięłaś z tego co się orientuję :) Tak więc potwierdzam to co już Kaczorka napisała :)

    Dziękuję :*

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 4 października 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za to, że że mną wytrzymujecie to niech Wam Bozia w dzieciach wynagrodzi <3

    KateHawke, summer86 lubią tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 4 października 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Piszesz o tym szczęśliwym cyklu, czy zawsze tak ?

    Bardzo dziękuję za odp. :*

    W tym szczęśliwym :) zadziwiająco równą miałam tą temperaturę. I tylko co rano czarowałam termometr, żeby czasem w dół nie poszła ;)

    Jedna_z_Wielu, staraczka1111 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 4 października 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Za to, że że mną wytrzymujecie to niech Wam Bozia w dzieciach wynagrodzi <3
    Kochana nie jesteś az tak męcząca. A przy okazji Twoich pytań,my sie czegoś dowiadujemy. Bynajmniej ja i jestem Ci za to wdzięczna ;)

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 4 października 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem komu ale dziękuję za wiruski małpowe. W końcu przyszła @ i to z grubej rury :D zaczynam 1dc i nie wiedziałam że mnie to tak będzie cieszyć :P

    Jedna_z_Wielu ze mną też wytrzymują więc nie ma źle :P

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 4 października 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, zmierzyłam niedawno temperature dopochwowo i wyszło 37 stopni. Jestem 6 dni po owulacji, czy ta temperatura może cos oznaczac czy zawsze tak jest ? dopiero ucze sie tych temperatur.

    oar8yx8d1pjoogg2.png
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ