X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 4 października 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    a jak odnosicie się do Czarnego Protestu?
    Z całego serca popieram prawo kobiet do wyboru i do decydowania o własnym ciele.

    staraczka1111, Frelcia, Phnappy, Lejka, summer86, Yoselyn82, innamorata88, Amy333, Karma88 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ogladam modelki plus size..piekne dziewczyny

  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 4 października 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    a jak odnosicie się do Czarnego Protestu?

    Popieram.

    Czasem mam wrażenie, że osoby "po przejściach" mają bardziej liberalne poglądy w tej kwestii. Moja koleżanka zaszła w ciąże - urodziła, dziecko niestety zmarło po kilku miesiącach. Miało wady, spotkałam ją w 8 miesiącu nic o tym nie wiedząc - powiedziała, że dziecko ma wady i nawet mieli brzydko mówią "opcję" przerwania ciąży, ale się nie zdecydowali.
    Teraz jest jedną z najbardziej aktywnych moich znajomych na fb właśnie w tych sprawach i jest na wszystkich protestach itp. Takie osoby powinny mieć najwięcej tutaj to powiedzenia, na pewno nie ci którzy powinni żyć w celibacie... Na szczęście koleżanka jest na półmetku zdrowej kolejnej ciąży.

    innamorata88, Karma88 lubią tę wiadomość

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 4 października 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Z całego serca popieram prawo kobiet do wyboru i do decydowania o własnym ciele.

    Zgadzam się z Tobą. Obecny kompromis jest dobrym rozwiązaniem.
    Nie moge słuchać gdy ktoą chce decydować o moim ciele.
    Wystarczy że już dofinansowanie in vitro zabrali.
    A co do brania Ella One jak cukierki przez nastolatki to stworzyli niezla bajke..

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    popieram :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny teraz to złapałam mega dola :( właśnie gadałam z M przez telefon i wymusil na nim zeby powiedział dlaczego wrócił do palenia a on na to ze go to juz wszystko wkurza bo cały czas sie nie udaje :( czyli zrzucił wszystko na mnie i niby to moja sina tylko szkoda, ze ja z tego powodu nie chodzę i nie pale po katach :(

  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 4 października 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny teraz to złapałam mega dola :( właśnie gadałam z M przez telefon i wymusil na nim zeby powiedział dlaczego wrócił do palenia a on na to ze go to juz wszystko wkurza bo cały czas sie nie udaje :( czyli zrzucił wszystko na mnie i niby to moja sina tylko szkoda, ze ja z tego powodu nie chodzę i nie pale po katach :(
    Kochana, to nie jest tak ze on zwala wszystko na Ciebie! Po prostu też to przeżywa i na swój sposób musi odreagować... ale jestem przekonana ze on nie obwinia Ciebie za to, tylko usiłuje jakoś sobie z tym poradzić... a wiesz, że faceci mają problem z emocjami...

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 4 października 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny teraz to złapałam mega dola :( właśnie gadałam z M przez telefon i wymusil na nim zeby powiedział dlaczego wrócił do palenia a on na to ze go to juz wszystko wkurza bo cały czas sie nie udaje :( czyli zrzucił wszystko na mnie i niby to moja sina tylko szkoda, ze ja z tego powodu nie chodzę i nie pale po katach :(
    Myślę że zupełnie źle odbierasz jego słowa. To ze się nie udaje jest Waszym wspólnym problemem. Nie sądzę żeby winil Ciebie. Ja tez palę z przerwami na ciążę. Rozumiem jak łatwo jest wrócić do nałogu kiedy się nie wiedzie. A w tej kwestii nie wiedzie się Wam a nie tylko Tobie. Nie win go za to ze znalazł najprostszy dla siebie sposób na odreagowanie.

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 4 października 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z dziewczynami. Gdyby nie to, że to ja mam nosić ciążę to sama zaczęłabym palić znowu. I nie dlatego że to przez eMka się nie udaje bo wcale tak nie myślę. Tylko dlatego że to byłby mój sposób na nieradzenie sobie z emocjami. A teraz pomyśl jacy faceci są wrażliwi psychicznie- oni tym bardziej chcą emocje puścić z dymkiem.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Lulame Przyjaciółka
    Postów: 78 33

    Wysłany: 4 października 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Ja mam dwa pęcherzyki :) mogą być bliźnięta

    Wspaniale!

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 4 października 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez popieram prawo kobiet do wyboru i do decydowania o własnym ciele. W koncu to moje zycie, zdrowie i moja swiadoma decyzja...a politykom nic do tego..!! dosc ze juz nam wzieli in vitro to jeszcze to.. banda idiotow.!! a jak widze Kaczynskiego to bym jebla go w glupi leb to by sie przekrecil..


    Agniechaaa kochana nie mozesz tak myslec ze to tylko twoj problem, to wasz problem, jestescie malzenstwem i sa to wasze problemy. Tez nie raz mowilam ze jestem beznadziejna bo nie potrafie dac dziecka mezowi ale maz sprowadzal mnie na ziemie.. Walczymy razem a nie osobno! Glowa do gory!! :)

    Bocianiątko, KateHawke, staraczka1111, Czrna 81, StaraczkaNika lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 4 października 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga ja się przyznam bez bicia ja przestałam palić przez to teraz że staram się o fasolkę a wczesniej 4 lata paliłam i to jest brzydki ale jakiś sposób na odreagowanie od stresu. M odpuść tylko to będzie niezgodą między wami a i tak niczego to nie zmieni. Dość macie napięć między sobą a kolejnych wam nie potrzeba.

    Mój M pali i już z tym nie walczę bo noe warto sam musi dojrzeć do tej decyzji.

    Kochana musimy wierzyć że bedzie dobrze ♡


    A co do czarnych mamb wypowiadac się nie bedę bo łacina mi sie ciśnie na język!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • ewlajna Znajoma
    Postów: 25 8

    Wysłany: 4 października 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jesteście szalone. Nie nadążam czytać :P

    Jest może któraś z Lublina?

    Wczoraj byłam u gina pod odbiór cytologii (wszystko ok) i zrobiła mi usg. Był to 16 dzień cyklu i pani doktor powiedziała mi, że nic nie widzi i może owulacja była dzień wcześniej i już nic nie widać. Możliwe to? Nawet płynu by nie było widać? To drugi cykl starań i wydaje mi się, że miałam mało śluzu (brałam wiesiołka do niedzieli), a w niedzielę czułam jakby kłucie w jajniku i faktycznie w niedzielę śluzu było więcej. Chociaż może to kłucie było w mojej głowie :/

    W poprzednim cyklu miesiączka spóźniła mi się 5 dni, może to ma wpływ?

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 4 października 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer poki co musze sie wyleczyc z tego gowna co mam, a potem bede planowac urlop i kolejny krok to podchodzic do crio :)


    Ja kiedys spróbowalam palic, ale nie wychodzilo mi to i nie pale.. nie ciagnie mnie w ogole, moj maz tez nie pali, wiec mam spokoj w domu i mi nie smierdzi :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 4 października 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yosel ubrałaś w słowa całą moją frustrację dzisiejszą i zdanie na ten temat. Powiem wam więcej. Uważam że to cholerna hipokryzja ze strony Kościoła. Bo in vitro jest bee ponieważ zabijamy człowieka bo to już rozpoczęte życie. Ale jak kobieta poroniła i jako osoba wierząca chce pochować nienarodzone dziecko to ci mówią że to jeszcze nie jest człowiek. Noż kurw... Czysta hipokryzja!

    Lunaris, Amy333 lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 4 października 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlajna wrote:
    Dziewczyny, jesteście szalone. Nie nadążam czytać :P

    Jest może któraś z Lublina?

    Wczoraj byłam u gina pod odbiór cytologii (wszystko ok) i zrobiła mi usg. Był to 16 dzień cyklu i pani doktor powiedziała mi, że nic nie widzi i może owulacja była dzień wcześniej i już nic nie widać. Możliwe to? Nawet płynu by nie było widać? To drugi cykl starań i wydaje mi się, że miałam mało śluzu (brałam wiesiołka do niedzieli), a w niedzielę czułam jakby kłucie w jajniku i faktycznie w niedzielę śluzu było więcej. Chociaż może to kłucie było w mojej głowie :/

    W poprzednim cyklu miesiączka spóźniła mi się 5 dni, może to ma wpływ?
    Ja tak miałam :) potem okazało się że jednak była.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 4 października 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi a ja oczywiście sprawdzam co chwila - i śluz idealny - jak jajeczko, rozciągliwy, bajka!! :D normalnie, lubię ten stan "starań" :D tak się ciszę na jakieś małe rzeczy, co najmniej jakby dwie kreski zobaczyła :D takie małe kroczki - najpierw torbiel zmalała - mega radość, inf, że jajniki nie wyglądają już tak "policystycznie" - wooow kolejne!!, jeszcze inf "lewy jajnik nabuzowany hormonami" (chociaż może coś źle zrozumiałam) - już po prostu szczerzę się jakbym w ciąży była :P Nieważne, że nawet nie wiadomo czy jajko zniosę w tym cyklu, ale już się cieszę jak głupia :D

    KateHawke, Flowwer, Yoselyn82, Bocianiątko, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 4 października 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki!

    W spr protestu to ja jak redaktor Wallman: „Ja bym nie chciała, żeby się nikt do mojej macicy wtrącał, nikt, k***a, nikt” Wystarczy, że nie należało mi się 500+ bo samotna mama zarabiała 100zł za dużo a teraz nie dostanę na drugie dziecko bo nie jest z "Tego samego ojca" Leje na to państwo, nic od niech nie chcę, niech mnie cmokną w macicę :P

    Aga faceci są słabą płcią, przykre wiadomo ale jak by Cię olewał i nie kochał to by mu to wisiało a tak przeżywa na swój sposób (nie koniecznie preferowany). Nie dajcie się złym emocjom :*

    Flo zabieg we wtorek mam nadzieję! SZANOWNA PANIUSIA @ mogłaby się pokazać wreszcie bo znowu wyjdą jakieś rarytasy :/ Może znacie jakiś taniec na wywołanie @? żółty bobas nie działa tym razem :P

    PS ja z Lublina :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2017, 22:01

    Czrna 81 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 4 października 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris ja dzisiaj małpowe wirusy rozdaję także łap! :)
    #&&&&&&&@@@@@@@@@@&&&&&&&&&@@@@@@@#

    Flowwer, Lunaris lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • ewlajna Znajoma
    Postów: 25 8

    Wysłany: 4 października 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Ja tak miałam :) potem okazało się że jednak była.

    W jaki sposób okazało się, że była?

    Lunaris, masz jakiegoś sprawdzonego gina?

‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ