Forum W oczekiwaniu na testowanie Kłucia w podbrzuszu
Odpowiedz

Kłucia w podbrzuszu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sonia94 Autorytet

Wysłany: 23 września 2017, 19:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jestem w 11 dpo. Robiłam test i wyszedł cień cienia. Jutro będę powtarzać. Dzisiaj jakieś takie ukłucia w podbrzuszu czuje a po nich śluz wydostaje mi się na zewnątrz. Miała tak któraś? Mam nadzieję że to nic groźnego... :(

Beta 18.11 5085❤️

f2w39jcg1szr0azh.png

Martynka 08.06.2018 ❤️
  • Ines82 Debiutantka

Wysłany: 27 września 2017, 09:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)
    Ja takie kłucia mam ale od wczoraj, tj 7dpo i to zdecydowanie nie jajnik a raczej macica ale na jednej stronie. Śluzu też mam sporo kremowego,czasami jakby z domieszką lekko rozciągliwego...

• Edziorro Koleżanka

Wysłany: 28 listopada 2017, 22:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie podobne kłucia, szczególnie w okolicy jajnika zaczęły się tuż po owulacji i trwały kilka dni. W poprzednim cyklu było podobnie i zakończyło się okresem. Dziś jednak 20dc (ovu 13), kłucia przeszły ale dyskomfort nie: dziś czuję napinanie w podbrzuszu i uczucie ciepła. Najgorsze jest to czekanie: czy to ciąża czy jednak nie..

hashi, levothyroxine 37.5mg
    1cs
    oar83e3kx7q1e7jy.png
  • Frufru Autorytet

Wysłany: 19 lutego 2018, 10:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też tak właśnie odliczam do @, bo mnie boli i kłuje od dłuższego czasu...

hchy9n73msfy1i4a.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • Simons_cat Autorytet

Wysłany: 23 lutego 2018, 08:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też 7dpo i od wstanie z łóżka co jakiś czas kłucie z prawej strony

• Frufru Autorytet

Wysłany: 15 marca 2018, 15:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jednak nie była to ciąża. Nie wiem skąd to uczucie dziwne.

hchy9n73msfy1i4a.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • golonat Ekspertka

Wysłany: 15 marca 2018, 19:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w obu ciążach też kuło :) W ogóle, jak teraz o tym myślę, to dochodzę do wniosku, że ciężko jest odróżnić te ciążowe pierwsze oznaki od klasycznego pms-a ;)

Frufru lubi tę wiadomość

• Agulaa30 Autorytet

Wysłany: 27 kwietnia 2018, 14:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ja tak mam juz od owulacji dzień w dzień czyli jakies 2 tygodnie... wyszedł mi dzisiaj cień na tescie i poszłam na bete... własnie czekam na wyniki....i jak sie dowiem to dam wam znac czy te bóle o czymś swiadczą... powiem tak... nigdy nie miałam bóli tak długo po owulacji wiec moze faktycznie cos w tym jest :)

w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Agulaa30 Autorytet

Wysłany: 27 kwietnia 2018, 16:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    HCG-beta ilościowo 15,97 mIU/ml[0-3,1]H; to moj wynik.... :D

w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)