SUPLEMENT DIETY

   Z GŁOWĄ O SUPLEMENTACH   

Kwas foliowy to nie wszystko:
Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   NOWY ROK - NOWY PLAN NA ŚWIADOMĄ CIĄŻĘ   

Dlaczego pierwsze 90 dni przed poczęciem
ma kluczowe znaczenie?
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   Z GŁOWĄ O SUPLEMENTACH   

Pod choinkę polecamy Ci produkt dedykowany etapowi planowania ciąży
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   NOWY ROK - NOWY PLAN NA ŚWIADOMĄ CIĄŻĘ   

Postaw na dopasowaną formułę i dawkę folianów.
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kreska na teście i okres
Odpowiedz

Kreska na teście i okres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mantis2 Ekspertka
    Postów: 146 74

    Wysłany: 30 kwietnia 2024, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, nie sądzę aby to było plamienie implementacyjne, ale 11 dnia po owu, robiłam test, dzisiaj chciałam je wyrzucić bo rano dostałam w 24 dniu cyklu okres, ale i w 13 dniu po owulacji robiłam test i one się różnią.
    Testy są tej samej firmy, czule, strumieniowe. Ten z 11 dpo jest biel wizira, a ten z 13 dpo ma kreskę …. Wiem, że nie odczytuje się wyników po czasie, ale czemu jeden ma te kreskę, a drugi nie. Czy jest jakaś mozliwosc, ze to było szybkie poronienie? Pytam z ciekawości…. Bo tak tego nigdy nie analizowałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2024, 12:05

  • Szarlotka124 Przyjaciółka
    Postów: 92 107

    Wysłany: 30 kwietnia 2024, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi często na testach pink strumieniowych wychodzą kreski a beta wskazuje na brak ciąży. Nie raz na jednym była kreska po czasie a raz nie. Poprostu czasem zachodzą jeszcze jakieś reakcje. Nie ma co patrzeć na test po czasie

  • Mantis2 Ekspertka
    Postów: 146 74

    Wysłany: 30 kwietnia 2024, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję 🩷

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ