X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • Karen21 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 9 lipca 2013, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,ja mam zamiar jutro zrobić test ale boje się ze wyjdzie negatywnie:( dzisiaj jest mój 30 dzień cyklu a cykle mam 27-32. Boli mnie od soboty brzuch jak na okres,wczoraj i dziś mocniej ale krwi nie widać, mam za to od owulacji śluz kremowy.Powiedzcie czy jest sens robić test:/ bo mam już dość widoku jednej kreski od 2 lat:(

  • nika86 Przyjaciółka
    Postów: 77 37

    Wysłany: 9 lipca 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trytusia wrote:
    Cześć dziewczyny. Mogę się dołączyć? :)
    To mój pierwszy cykl na ovu.
    Drugi po odstawieniu tabletek.
    W poprzednim cyklu nie było raczej szansy. Bałam się bo brałam antybiotyki.
    W tym już realne szanse są :) Dziś mam 23 dzień cyklu. Poprzedni trwał 27 dni. Będę testować w sobotę rano.
    Ten cykl bez stresu nie mierzyłam tempki, biorę kwas foliowy i czekam.
    Po 3 m-cach jeżeli się nie uda to zacznę mierzyć. Nie chcę popaść w paranoję bo same wiecie jak to jest jak człowiek myśli tylko o tym :)
    W piątek odczuwałam ból jajnika, bardzo dziwny, jak nie na @.
    Często latam do toalety, piersi są wrażliwe i głowa mnie boli od dwóch dni.
    Pewnie to na @ ale łudzę się póki co :)
    Pozdrawiam.

    Hej Trytusia,
    widzę, że jesteśmy na tym samym etapie- drug cykl po odstawieniu.
    Z tym, że Ty chyba szybko wróciłaś do regularnego cyklu- u mnie jakoś nie bardzo to idzie.

    Powodzenia :)

    cc5ceaf8a68d06df174fd3eb685ece83.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karen21 wrote:
    Hej dziewczyny,ja mam zamiar jutro zrobić test ale boje się ze wyjdzie negatywnie:( dzisiaj jest mój 30 dzień cyklu a cykle mam 27-32. Boli mnie od soboty brzuch jak na okres,wczoraj i dziś mocniej ale krwi nie widać, mam za to od owulacji śluz kremowy.Powiedzcie czy jest sens robić test:/ bo mam już dość widoku jednej kreski od 2 lat:(


    Karen,
    Czy zrobisz test, czy nie, i tak zawsze czekasz, zaciskasz kciuki i masz nadzieję. Dlatego myślę, że test zrobić warto. Jak znów będzie tylko jedna kreseczka... po prostu wejdź do pachnącej wanny, potem idźcie do kina i na kolację i tak zacznij kolejny cykl :)

  • Karen21 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 9 lipca 2013, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za odpowiedz:) Jestem też ciekawa czy we wczesnej ciąży w czasie spodziewanej mieszączki czuje się dokładnie tak samo jak normalnie tylko, że krwawienie nie występuje...czy to jakieś inne odczucia:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2013, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, jak u innych dziewczyn, ale u mnie objawy były identyczne. Byłam pewna, ze po prostu za moment dostane okres. Pamiętam, ze biegałam do łazienki sprawdzać, czy to juz. A ze moje cykle były nieregularne, nic nie podejrzewałam i czekałam na przeciek. Kiedy w końcu zrobiłam test i poszłam do ginekologa, to był juz 6-8 tydzień ;)

  • trytusia Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 9 lipca 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nika86.
    To prawda - ten sam etap :)
    U mnie cykl wraca do normy, ale śluz nie jest taki jaki powinien być.
    W tym cyklu ciężko mi było zaobserwować objawy śluzu płodnego :(
    od następnego cyklu wiesiołek jeżeli się w tym nie udało.

    nika86 lubi tę wiadomość

    trytusia
  • Karen21 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 9 lipca 2013, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felice zazdroszcze:) a powiedz jak długo taki ból podbrzusza się utrzymuje?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2013, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karen, to było niestety 13 lat temu. Wtedy nawet nie myślałam o dziecku, a tu proszę, dziś mam w domu nastolatka. Za to teraz, jak bardzo chcę, czekam, staram się i na test patrzę z nadzieja a nie przerażeniem - nic z tego. Ten ból trwał około 4 tygodni, z tego, co pamiętam :)

  • andzia90 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 10 lipca 2013, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ja dokładnie za 8 dni mam testować jestem cała w stresie gdzieś nie wiem czemu już od roku sie staram i nic więc powinnam być juz zahartować. mam bóle piersi nawet wczoraj miałam taką biała wydzieline jak mleko śluzu prawie brak przez pszypadek dzis sie dowiedziałam ze mam tetno podwyższone 96 sama nie wiem co o tym myśleć a i pobolewaja mne jajni

  • Karen21 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 11 lipca 2013, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje bardzo:) Mam nadzije że nam się uda:P Dziś jest mój 32 dzień, a cykle jak juz pisałam mam 27-32dni,wczoraj zrobiłam test wyszła jedna kreska:( już myślałam że dziś przyjdzie miesiączka bo brzuch dosyc mocno mnie boli chwilami ale krwi nie widac.piersi całkowicie mnie nie bolą a raczej przy okresie je odczuwam...nie wiem co myśleć...brzuch czuje od niedzieli i codziennie widzę kremowy śluz...

  • Karen21 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 11 lipca 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    andzia90 my staramy się od 2 lat i też ciągle nic...musisz cierpliwie czekać na test...ja też kilka dni czekałam w napięciu ale wczoraj jedna krecha:( życzę powodzenia:)

  • nika86 Przyjaciółka
    Postów: 77 37

    Wysłany: 11 lipca 2013, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trytusia wrote:
    Hej nika86.
    To prawda - ten sam etap :)
    U mnie cykl wraca do normy, ale śluz nie jest taki jaki powinien być.
    W tym cyklu ciężko mi było zaobserwować objawy śluzu płodnego :(
    od następnego cyklu wiesiołek jeżeli się w tym nie udało.

    Trytusia, tak się złożyło, że pomimo, iż cykl był bardzo dziwny, jestem po 2-óch pozytywnych testach ciążowych.
    Nie sądziłam, że tak szybko się uda.
    W poniedziałek dzwonię do ginka, żeby zaklepać wizytę.

    Życzę Tobie i pozostałym Staraczkom powodzenia!

    cc5ceaf8a68d06df174fd3eb685ece83.png

  • trytusia Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 11 lipca 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nika86 gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ale szybciutko Ci się udało :)
    Ja w sobotę testuję.
    Jak na razie mam takie parcie na mocz, że nie ogarniam.
    Ciągle latam do toalety. Nie wiem.... może się przeziębiłam.
    Pozdrowionka.
    W którym dniu cyklu zrobiłaś test. Spóźniała Ci się już @?
    Czy przed. Ja mam dzisiaj 25 dzień. Ostatni cykl 27 dni.

    trytusia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika86 gratuluje :) Ja dzis testowałam, chyba był bladzioszek ale nie jestem na 100% pewna. Bede testowac ponownie w sobote :) dzis dopiero 10dpo wiec jeszcze mam czas ale ja mam manie sikania na testy ;)
    Trzymam kciukasy za wszystkie staraczki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2013, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a powiedzcie czy ktoras z was uzywa testow z Allegro(Ebay bo ja w Irlandii) i czy mozna im ufac?

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 12 lipca 2013, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nika86 gratuluję, jak się doczekam niedzieli bez @ to będę testować, dziś drugi dzień po odstawieniu luteiny pozdrawiam i trzymam kciuki za testujące w najbliższym czasie oby każdej się poszczęściło

    Nusia lubi tę wiadomość

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • andzia90 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 12 lipca 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karen21 ja tak samo miałam w zeszłym mc ale nic z tego mam nadzieje że jednak udało ci sie

  • nelka59 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 12 lipca 2013, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj jestem w 10 dniu cyklu, robiłam test rano i po południu. Oba bezsprzecznie negatywne, a robiłam te czułe 10 mlu/ml. Trochę opuścił mnie dobry humor, ale nie można się łamać, w przyszłym miesiącu może się uda :)

  • nelka59 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 12 lipca 2013, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomyliłam się NIE w 10 dniu cyklu, tylko 10 dni po owulacji :)

  • nelka59 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 12 lipca 2013, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wklejam linka do kalkulatora kiedy można robić test ciążowy. Może wam się przyda http://www.countdowntopregnancy.com/tools/pregnancy_test_calculator.php

‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ