X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 4 lipca 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki :D

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 4 lipca 2013, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś zatestowałam i niestety - ale trudno określić długość cyklu wiec jest jeszcze mała nadzieja, że jest za wcześnie

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tam się cieszę, że za tydzień kolejna szansa na starania :) Bardzo podoba mi się hasło Endokibietki :W życiu nie ma GAME OVER, jest tylko NEXT LEVEL.

    I tego się trzymam :):)

    paula22, nika86 lubią tę wiadomość

  • Agi Przyjaciółka
    Postów: 100 72

    Wysłany: 5 lipca 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, chyba mi przypadnie testowanie ..tylko się waham.. test czy isc w pon. na bete.



    613e0d69074d028f8ed6a53a90b7448c.png

  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 5 lipca 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja jeżeli nic się nie zmieni (tzn. nie będzie spadku temp. ani @) ale już odczuwam taki dyskomfort jak przed @;/ to testuje w niedziele. Bardzo się boję.

    waiting4beans lubi tę wiadomość

    ckaik0s3070dl07t.png
  • Agi Przyjaciółka
    Postów: 100 72

    Wysłany: 5 lipca 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Makaa, ja mam zrobić test lekarz kazał;)ale się boje tyle już rozczarowań

    613e0d69074d028f8ed6a53a90b7448c.png było..

  • Cleoo Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 6 lipca 2013, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój bieżący cykl podobnie wygląda jak u Agi :) Korci mnie okropnie by testować w weekend ale wstrzymam się do śr-czw...
    Póki co nie nastawiam się, bo im wyżej wzleciałam w oczekiwaniach, tym bardziej "pupsko" bolało od upadku :/
    Dzisiejszy stresik zajadałam lodami ;)

    Cleoo
  • Agi Przyjaciółka
    Postów: 100 72

    Wysłany: 6 lipca 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś test zrobiłam negatyw..nie wiem może ta temp. to po luteinie :( najlepszy wykres jak do tej pory

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2013, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Ja testuję jutro rano. któryś już raz zresztą w tym cyklu. Ovu zarejestrował owulację bardzo późno, ale okresu nie ma, więc nadzieja rozbujana do granic możliwości. Jeśli test będzie ujemny, spróbuję jeszcze we wtorek, pewnie piątek i... po nadziei.

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 7 lipca 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia felice ja poczekam z testowaniem do następnej niedzieli

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2013, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Sylwunia. Niestety minus :( ale jeszcze parę dni nadziei mam.
    Daj znać po niedzieli. Trzymam kciuki :)

  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 8 lipca 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja nie wiem, czy testować czy nie. Okres 3 dni spóźniony, ale żadnych objawów- za pierwszym razem to piersi bardzo bolały i senność okropna, a tu nic. Chociaż wczoraj po południu odleciałam, ale to raczej ze zwykłego zmęczenia bo na wycieczce byliśmy. Wykresu od 2 cykli nie prowadzę, bo postanowiłam na chwilę odpuścić, bo za bardzo się denerwowałam obserwacją. No i teraz nie wiem, czy testować czy nie. Puki nie zobaczę jednej kreski to mam nadzieję. A z drugiej strony skoro nie ma jeszcze objawów może owulka była później i test nie wyjdzie? Ech...;/

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 8 lipca 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, to mój pierwszy post i pierwszy cykl. Konto za ovu założyłam przed weekendem, bo test wyszedł negatywnie i zrobiło mi się tak smutno (a to dopiero pierwsza próba!), że musiałam poszukać wsparcia u kobiet w podobnej sytuacji. Moje przyjaciółki nie mają jeszcze dzieci i nie planują w najbliższym czasie, a męża nie chcę tym obarczać, by nie wywierać na nim presji. Chcę utrzymać iluzję "jak się trafi, to super", bo nie chcę wprowadzać trybu - "robimy dzieci, dziś po południu masz być gotowy".

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 8 lipca 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś kolejny raz zrobiłam test (4 raz, ale poprzednie zdecydowanie za wcześnie) - negatywny. Wg moich wyliczeń (nowa na ovu)dziś jest 11 dzień po owulacji. Jak się dowiedziałam z Waszych wypowiedzi, jest jeszcze kilka dni nadziei. Ale jakoś w to nie wierzę. Dlaczego byłam pewna, że uda się za pierwszym razem? Przecież "rozumowo" wiem, że to mało prawdopodobne.

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2013, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza, ja też miałam nadzieje na pierwszy strzał. Kto nie miał? Wydawało mi sie, ze odstawie tabletki i cyk... ale to nie jest takie hop siup. Właśnie leci czwarty cykl i nic. A nadzieja jest co miesiąc. Jak głupia wgapialam sie w wykresy Dziewczyn, zakończone pozytywnym testem. Patrzyłam, analizowalam, porownywalam. Zresztą nadal to robię, choć juz nie codziennie ;) Non stop słyszę, ze jak sie wyluzuje, to zaskocze. Tylko weź tu sie człowieku wyluzuj, jak tak Ci zależy. Nie da sie.
    Nie przejmuj sie, kupa cykli przed nami :)

    Agi lubi tę wiadomość

  • Agi Przyjaciółka
    Postów: 100 72

    Wysłany: 8 lipca 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie krew negatyw:(

  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 8 lipca 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i nie zdążyłam nawet testować, bo @ przyszła po południu.

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • nika86 Przyjaciółka
    Postów: 77 37

    Wysłany: 8 lipca 2013, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello dziewczynki,

    widzę, że wspierających i tych potrzebujących wsparcia przybywa- to fajnie.
    U mnie bez zmian. Odpuszczam testy, czekam na @. Jestem okropnie ciekawa kiedy mnie nawiedzi.

    Cudownych wieczorów lipcowych :-)

    cc5ceaf8a68d06df174fd3eb685ece83.png

  • trytusia Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 9 lipca 2013, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Mogę się dołączyć? :)
    To mój pierwszy cykl na ovu.
    Drugi po odstawieniu tabletek.
    W poprzednim cyklu nie było raczej szansy. Bałam się bo brałam antybiotyki.
    W tym już realne szanse są :) Dziś mam 23 dzień cyklu. Poprzedni trwał 27 dni. Będę testować w sobotę rano.
    Ten cykl bez stresu nie mierzyłam tempki, biorę kwas foliowy i czekam.
    Po 3 m-cach jeżeli się nie uda to zacznę mierzyć. Nie chcę popaść w paranoję bo same wiecie jak to jest jak człowiek myśli tylko o tym :)
    W piątek odczuwałam ból jajnika, bardzo dziwny, jak nie na @.
    Często latam do toalety, piersi są wrażliwe i głowa mnie boli od dwóch dni.
    Pewnie to na @ ale łudzę się póki co :)
    Pozdrawiam.

    nika86 lubi tę wiadomość

    trytusia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trytusia, pamiętaj, ze pierwsze objawy ciąży są najczęściej takie, jak przedokresowe. Ból jajników, wrażliwe piersi, humorzastosc itp. Ale nadzieje warto miec :) trzymam kciuki.

‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ