X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • karolca Przyjaciółka
    Postów: 76 30

    Wysłany: 18 października 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w cyklu, w którym się udało, w 10 dpo miałam wieeelki spadek temperatury, następnego dnia odbiła wyyyysoko i test pozytywny :)

  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 18 października 2013, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe wrote:
    U mnie to w sumie nie wiadomo czy za wcześnie czy już nie.. @ mam nieregularne 22-26 dni. Jak byłam w ciąży ze swoją córką, test pozytywny wyszedł mi 28 dnia a kreska była bardzo blada - wtedy miałam cykle regularne - 26 dni.
    kochana ale to jeszcze wcześnie w sumie,bo to dopiero 11dpo poczekaj jeszcze, zrób po weekendzie :)

    AnBe lubi tę wiadomość

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ostatniej ciąży też mialam spadek w tym dniu,a nadtepnego byl juz + :)

  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 19 października 2013, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w pon ide na przyrost zobaczyc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2014, 13:31

  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1298

    Wysłany: 19 października 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a moja beta 114. Udało się!!!
    Hana a w którym dc jesteś? I ilu dniowe masz cykle?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis tempka poszla w gore ale i tak mysle,ze to ostatni podryw :)

  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 19 października 2013, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia gratulacje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2014, 13:31

  • Jola89 Znajoma
    Postów: 26 5

    Wysłany: 19 października 2013, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Jestem tu nowa polecila mi ta stronke kolezanka ktora takze sie starala:)
    staramy sie dzidzie od 4 miesiecy szczeze to dopiero teraz jest pierwszy miesiac co udalo mi sie wyliczyc idealnie dni plodne wiec mozna powiedziec ze dopiero teraz czekam na 2 kreski na tescie do tej pory byla jedna.
    dni plodne mialam od 2 do 9 pazdziernika owulacja byla 6 pazdziernika a okres mam dostac jutro mam nadzieje ze go nie dostane!!!
    piersi bola mnie tak samo jak co miesiac przes miesiaczka wiec trace nadzieje:) od dzis bede dzielic sie z wami mojimi przygodami:) buziole:)

  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 19 października 2013, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jola trzymamy kciuki ;)

  • Zuziulka Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 19 października 2013, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poradźcie coś. Mój cykl to zawsze koło 30-32 dni. To mój 3 miesiąc starań. Dwa pierwsze z luteiną, któramiała wyregulować ale mi w niczym nie pomogła... Cykle nadal miały 31 dni a owulacja koło 20-22 dc. W tym miesiącu nie mierzyłam od początku temperatury i odpuściłam wizytę u lekarza ze względu na urlop. Nie brałam wiec żadnych wspomagaczy. Sprawa wygląda tak że jest moj 38 dc a miesiàczki brak. Temperatura była wyższa kilka dni (około owulacyjne) i spadła i cały czas jest niska 36,20-36,30. Testy robię i ciągle negatywne. Cały czas czuję też lekkie pobolewanie z prawej strony podbrzusza. Bardziej taki stały ucisk. To pewnie nie moze byc ciąża skoro testy i temp na to nie wskazują. Pomyślalabym ze wyjazd do ciepłych krajów mójg byc powodem spoznionej miesiaczki... Ale ten dziwny ból? Pewnie w poniedziałek wybiorę się do lekarza ale może macie jakieś pomysły co to może być? Nie mam też żadnych innych ciążowych objawów.. Wrażliwych piersi ani senności czy mdłości...

    Zuziulka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2013, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuziulka, najlepiej będzie jak pójdziesz do gina, niech Cię zbada i sprawdzi czy wszystko jest ok. Ja też ostatni cykl miałam wydłużony (trwał 47 dni - zrobiłam chyba z 8 testó ciążowych, wszystkie negatywne - w końcu okres miałam wywoływany luteiną). Lekarz powiedział, że wszystko ok i jeśli to wczesna ciąża to luteina ją podtrzyma i okres się nie pojawi. Niestety u mnie przyszłedł @. Czasem się zdarza, że hormony wariują. Dla pewności radziłabym więc odwiedzić specjalistę :) pozdrawiam

  • Zuziulka Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 20 października 2013, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za słówko wpsarcia. Rzeczywiscie pojde jutro do lekarza i może tez dostane cos na wywołanie okresu. Tak bedzie pewniej. Powodów może być pewnie całe mnóstwo...

    Zuziulka
  • justa183 Ekspertka
    Postów: 186 295

    Wysłany: 20 października 2013, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Jestem nowa (własciwie kilkudniowa :))mam 30 lat i jest to mój 2cs, a pierwszy z OWU. według wykresu owulkę miałam 15 dc ale wg moich obserwacji było to 2 dni wcześniej ... chyba nie wytrzymam i za jakieś 2 dni pobiegnę na betę...

    zem3tv7317jpvd05.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 21 października 2013, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj jestem jeden dzień po spodziewanym terminie @. Test negatywny :( Nie chciałam go robić ale jak zobaczyłam dzisiejszy wzrost temperatury to nie mogłam się powstrzymać. Myślicie, że może być jeszcze za wcześnie? Dzisiaj jest 12dpo...

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • angi_o Ekspertka
    Postów: 195 50

    Wysłany: 21 października 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 wydaje mi się, że może być za wcześnie. Do zagnieżdżenie dochodzi między 4 a 12dpo, u Ciebie wczoraj był spadek a dziś ładnie poszła w górę więc może to właśnie wczoraj. Powtórz test za 2 dni. Trzymam kciuki. Powodzenia

    9789049a32f3d98e5477ebd764320a17.png

    adk_1989 lubi tę wiadomość

    zrp0egz2shs65ya0.png
    24.11.2018 1 IUI :(
  • Jotka1986 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 21 października 2013, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 doskonale Ciebie rozumiem... Ja również jestem dzień po spodziewanej@.. Ja nie wytrzymałam i test zrobiłam już wczoraj po południu - negatywny... :( Czuję się źle... Nigdy aż tak długo nie odczuwałam takiego dykomfortu przed @... Powinnam też zaznaczyć,że to mój pierwszy cykl starań... Czuję dość duże " ciśnienie" ... Może moja psychika płata mi figle? Może już zdążyłam się zablokować? :( Jutro rano powtarzam test. Pozdrawiam!

    adk_1989 lubi tę wiadomość

    " Cierpliwość jest gorzka.., ale jej owoce są słodkie.."
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 21 października 2013, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam zamiar testowac 25tego jesli @ nie przyjdzie :) 3mam kciuki za wszytskie testujace :*

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 21 października 2013, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angi_o wrote:
    adk_1989 wydaje mi się, że może być za wcześnie. Do zagnieżdżenie dochodzi między 4 a 12dpo, u Ciebie wczoraj był spadek a dziś ładnie poszła w górę więc może to właśnie wczoraj. Powtórz test za 2 dni. Trzymam kciuki. Powodzenia

    9789049a32f3d98e5477ebd764320a17.png

    Dzięki za wsparcie i dobre słowo :) W sumie to nic innego mi nie pozostaje tylko czekać :)

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obiecałam sobie, że nie zrobię testu wcześniej niż w dniu spodziewanej @ teraz tak nawet w sumie myślę, że jeśli okres faktycznie spóźniłby się to pójdę od razu na próbę ciążową z krwi... Najbardziej wiarygodna, a szczerze mówiąc widok jednej kreski na teście doprowadza mnie do rozpaczy, no trudno na razie staram się cierpliwie czekać i jestem pełna nadziei, że tym razem się uda ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiakanek wrote:
    Ja obiecałam sobie, że nie zrobię testu wcześniej niż w dniu spodziewanej @ teraz tak nawet w sumie myślę, że jeśli okres faktycznie spóźniłby się to pójdę od razu na próbę ciążową z krwi... Najbardziej wiarygodna, a szczerze mówiąc widok jednej kreski na teście doprowadza mnie do rozpaczy, no trudno na razie staram się cierpliwie czekać i jestem pełna nadziei, że tym razem się uda ;)

    anusiakanek u mnie większą rozpacz wywołał negatywny wynik bety... bo ten jednak jest wiarygodny a test zawsze może się mylić i jedna kreska pozostawia cień nadziei ;) powodzenia!

    AnMi lubi tę wiadomość

‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ