X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc dziewczyny !! :)Jestem tu nowa i mam pytanie
    Cykle mam zazwyczaj 31 dniowe ostanią miesiączkę miałam 9.12.2013 r
    6.01.14 zrobiłam test odziwo pozytywny więc poszłam na badanie z krwi i :
    09.01.2014 b-hcg - 67,96 mlU/ml
    13.01.14 dzisiaj b-hcg - 339,60 mlU/ml
    Czy ten przyrost jest prawidłowy?? W środę mam zamiar powtórzyc b-hcg ...
    Martwie się że coś jest nie tak bo niby mieszczę się ale w dolnych granicach i nie wiem czy z fasolką bedzie wszystko ok
    Prosze o pomoc !!!

  • Gaja Koleżanka
    Postów: 34 32

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny... słuchajcie mam prośbę... zerknijcie na mój dzisiejszy test i powiedzcie czy coś widzicie czy ja sobie już coś znowu uroiłam.Jestem 10 dpo.

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/db0172cbd08e1e69.html

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c9c53f9949934957.html
    Dzięki za pomoc, bo mąż w delegacji i nie ma mi kto głupot wybijać z głowy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2014, 08:23

    rfxgvfxm4bwhjm3k.png
  • Malutka1983 Znajoma
    Postów: 28 12

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaja ja myslę, że sobie nic nie uroiłaś :) ja tez miałam taki test :) a pierwszy był jeszcze jaśniejszy :) a testowałam dzień w dzień :)

    34bw3e3kxkbdfw86.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do Gai według mnie widać drugą kreseczkę - jest sporo jaśniejsza ale ja widzę ;)))) Trzymam kciuki żeby była mocniejsza!

  • Gaja Koleżanka
    Postów: 34 32

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :) Jestem już po becie, więc wieczorem wszystko bedzie wiadomo.

    rfxgvfxm4bwhjm3k.png
  • Delia Autorytet
    Postów: 305 473

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moim zdaniem Gaja wykres sam mowi za siebie, tempka pieknie idzie w gore...;)
    a co do testu jest blada, bladziutka druga kreska... czekamy jak pojdzie z wynikami bety;)

    pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2014, 14:16

    dqpr3e5eqmxx1zqf.png
    dqprcwa1436xrxeh.png
  • Gaja Koleżanka
    Postów: 34 32

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałyście więcej wiary w ten test niż ja ;)
    Beta 11,3 :D Mam nadzieję, że będzie rosła!

    weronika86, magdzia26 lubią tę wiadomość

    rfxgvfxm4bwhjm3k.png
  • Asia29 Znajoma
    Postów: 20 11

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam bete w 15 dniu od owulacji

  • Delia Autorytet
    Postów: 305 473

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzisz.
    Wiara czyni CUDA :)

    dqpr3e5eqmxx1zqf.png
    dqprcwa1436xrxeh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie - na pewno będzie rosła jak szalona!!! ja czekam do testu jeszcze 9 dni ;)

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chcialabym zatestowac 10dpo, choc ostatnio obiecalam sobie ze zatestuje dopiero 16dpo :) obiecanki cacanki :) wczoraj mialam plamienie w 6dpo a dzisiaj ogromny spadek tempki ponizej linii podstawowej, mam tylko nadzieje, ze jutro wroci do gory :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje jajco se namysliło wiec moze bede testowac choc nie robie sobie rzadnych nadzie-- choroba troche sie przedłuzyla wiec niczego nie jestem pewna :)

    maleńka29 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero 3DPO, a już nie mogę się doczekać testowania... Życzę powodzenia Wam wszystkim i trzymam mocno kciuki :) GAJA GRATULACJE !!! oj ja też bym chciała choć tak bladą kreseczkę zobaczyć :)

    qbxwkvq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz jestem 8dpo...ale testowac nie bede bo wiem, ze to sensu nie ma...za wczesnie były serduszka, a pozniej juz nie było jak poprawic...za pozostale testujace niedługo trzymam mocno kciuki :)

  • Lamia Koleżanka
    Postów: 32 6

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolaa nie wkręcam cie ale ja z moim działalismy 18go a owu miałam dopiero 20/21y a fasola jest. trzymam kciuki

    b5ks8hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamia wrote:
    karolaa nie wkręcam cie ale ja z moim działalismy 18go a owu miałam dopiero 20/21y a fasola jest. trzymam kciuki
    gratulacje, ale u mnie to bedzie naprawde jakis cud, my działalismy 11 dc a owulke mam zawsze 13 dc...mezu ma za wolne plemniczki i sa bardzo słabe dlatego sadze, ze nie miały szans na przezycie...do 23 zostało juz nieduzo, ale mam od 3 dni bol piersi i tradzic sie zaczyna a to sa zwiastuny nadcgodzacej @

  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Wasze forum jest kolejnym z wielu które przesledziłam więc postanowiłam w końcu sama dołączyc do wszystkich staraczek :) U mnie sytuacja wygląda tak: mam 30 lat i 10 letniego syna z pierwszego związku.Obecnie jestm 7 lat po slubie i postanowilismy z mężem że pora na wspólne dziecko :)Starania zaczelismy ok 20 miesięcy temu,bezskutecznie.Dopiero kilka miesięcy temu siostra ( która również miala problemy z zajsciem w ciąże) poleciła mi swojego ginekologa dzięki któremu w trzecim cyklu z CLO zaszła w ciąże i właśnie została mamą :) Zrobiliśmy z mężem niezbędne badania,u mnie hormony ok, u niego nasienie też a mimo to nici ze starań.Okazalo się że mam zaburzenia owulacji,właściwie rzadko wogóle ją miewałam.Lekarz przepisał CLO ,2 cykle była owulacja po 2 pęcherzyki,mimo to nic.W trzecim cyklu CLO wogóle nie zadziałam więc lekarz zmienił mi lek na Letrozol+Duphaston.Dwa cykle na tych lekach były w porządku-po 3 pęcherzyki i owulka potwierdzona testami i usg.Ale to też nie przyniosło skutku.Obecnie jestem w 6 cyklu starań z lekami,3 cykl z Letrozolem.Wg testów owu była 1-2 stycznia ( na usg nie byłam bo wyjeżdzałam akurat).Przytulanko od 3 dni przed do dnia po owu,śluz plodny. Wczoraj tj 14dpo robiłam test 25mi/u- negatywny.Okres powinnam dostac za 3 dni dopiero bo z CLO miałam cykle 28 dniowe a teraz z Letrozolem są 31 dniowe. Mam jeszcze cichą nadzieję że test zrobiłam za wcześnie i że @ nie przyjdzie w poniedziałek i powtórzę test.Objawów narazie jak na @ brak, a kilka dni temu odczułam wieczorem bardzo silne kłucie w podbrzuszu i od tamtej pory cisza.Ehh ciągle mam nadzieję bo prze prawie 2 lata starań wszystkie moje koleżanki i dwie kuzynki staraczki zaszły w ciąże i już urodziły a u mnie zawsze jedna kreska,rozczarowanie i łzy... Mam nadzieję że Was nie zanudziłam swoją historią, ale wiem że nie ja sama to przeżywam i miło jest pogadac z kimś kto przezywa to samo.Pozdrawiam wszystkie staraczki, 3majcie za mnie kciuki w przyszłym tyg :)

    relgh371ssmqv4f3.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja będę testowała za około tydzień :) @ ma nadejść w przyszłą niedzielę, ale mam nadzieję, że nie nadejdzie długo ;) zobaczymy :) trzymam kciuki za Was wszystkie :)

    qbxwkvq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobietki!!! dawno mnie tu nie było bo niestety zaczęłam kolejny cykl i czekam na owulację teraz ale miło poczytać, że zafasolkowanych przybywa... Bardzo się cieszę z wami. Ja będę teraz testować 2-3 lutego. Trzymam kciuki żeby nas zafasolkowanych przybywało z każdym dniem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2014, 19:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny czy któraś z Was robiła progesteron i PRL z Metoclopramidem w 21 dniu cyklu? chodzi mi o wyniki?

‹‹ 188 189 190 191 192 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ