X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I niestety @ dziś przyszła,narazie plamienie ale pewnie się rozkręci :( 16dpo dziś,miłam testowac w poniedziałek ale juz nie będzie takiej potrzeby...znowu porażka

    relgh371ssmqv4f3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M4DZI4 plamienia czasem oznaczają właśnie ciąże a nie @.
    Zrób sobie test dla pewności :)

  • Delia Autorytet
    Postów: 305 473

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M4DZI4 3maj sie...moze jeszce sie uda w tym cyklu a jak nie to w nastepnym!!
    wierze sie niedulugo Wam sie uda!!!!
    pozdrawiam cieplo!

    dqpr3e5eqmxx1zqf.png
    dqprcwa1436xrxeh.png
  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za słowa otuchy :) testowac dla pewności nie musze bo plamienie przeszło w ostrą @ :( Nic, czekamy na kolejne dni płodne i działac działac...I swoją drogą zastanawiam się czy nie poprosic swojego gina o zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka bo może rosną ładnie ale nie pękają hmm? może to pomoże..

    relgh371ssmqv4f3.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki :)
    ja w ciagu 7 dni powinna sie wyrobic :D wiec za 7 dni bedzie abo @ albo II i tak na ten cykl nie licze bo przez wiekszos cyklu bylam chora..ale wyznaczyloowulke wiec czekamy :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Czerwony Kapturek Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja jak okresu nie dostane do wtorku to ide na bete... jakos nie ufam testom juz... trzymajcie kciuki... tak sie denerwuje... wg moich obliczen bo mialam plamienia w poprzednim mies.to dzis mam 28 dzien... szyjka dalej twarda i wysoko.. nie wiem co myslec bo moj cykl najbardziej bolacy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja do terminu @ mam jeszcze 4, niech juz przychodzi bo nie mam czasu, musi byc w terminie i koniec...dzidzi nie bedzie napewno....

  • Anhe Autorytet
    Postów: 442 204

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkim przyszłym mamom :)
    Ja testuję za kilka dni, które są dla mnie wiecznością ;/
    Jutro mam wizytę u gina, ale wątpię szczerze, że (nawet jeśli nam się udało) jest on w stanie mi coś powiedzieć.
    @ powinna wpaść 3 dni temu, więc jakaś szansa jest :))

    Trzymam kciuki za nas wszystkie!

    526e02e297a4e6092323aa50e4900fb4.png
    bfaregz2mhjblff8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Anhe to zależy kiedy mogło dojść do zapłodnienia ;). Przy pierwszej ciąży byłam już 27 dnia i gin już widział pęcherzyk. Także zalezy kiedy miałaś owulację;). Mam nadzieję że będą już oznaki ciąży. Ja czekam do piątku/soboty wtedy dopiero zrobię test ciążowy.

    Anhe lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam termin @ w czwartek (22.01) Kto w tym tygodniu?
    Na razie mam wszystkie możliwe oznaki @...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam termin @ na czwartek, ale to jest 23.01 :)

    Ida lubi tę wiadomość

  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym juz testować ale czekam jeszcze na @ bo dziś mój 27dc. Z reguły mam 28 dniowe choć zdarzają się i krótsze :)
    Przy okazji życzę Wam staraczki dwóch pięknych kreseczek!!!

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja mam termin @ na czwartek, ale to jest 23.01 :)
    Jasne, że to 23 :) już przebieram nogami. Dzień przed @ zawsze mam plamienie więc jak do środy go nie będzie to jest nadzieja.

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez mam plamiennie przed i juz cos zaczyna sie dziac niestety...czyli napewno @ bedzie w czwartek...

    ale Twoj wykres Ida wyglada obiecujaco :) powodzenia

    Ida lubi tę wiadomość

  • Anhe Autorytet
    Postów: 442 204

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MINIKA_31 wrote:
    hej Anhe to zależy kiedy mogło dojść do zapłodnienia ;). Przy pierwszej ciąży byłam już 27 dnia i gin już widział pęcherzyk. Także zalezy kiedy miałaś owulację;). Mam nadzieję że będą już oznaki ciąży. Ja czekam do piątku/soboty wtedy dopiero zrobię test ciążowy.

    A mogło dojść sama nie wiem kiedy :) Kłucie jajnika, jak na owu, mam od dobrych 3-ech tygodni... Za 25 minut wyruszam na wizytę i jestem pełna nadziei. :)

    Trzymam kciuki za nas wszystkie!

    526e02e297a4e6092323aa50e4900fb4.png
    bfaregz2mhjblff8.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ powinna przyjść we wtorek/środę. Jak do czwartku nie będzie to testuję ;) Chociaż ten cykl to tak na luzie

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    tez mam plamiennie przed i juz cos zaczyna sie dziac niestety...czyli napewno @ bedzie w czwartek...

    ale Twoj wykres Ida wyglada obiecujaco :) powodzenia


    Dziękuję :) Ale dziś bolą mnie strasznie piersi i brzuch jak na @ więc raczej czeka mnie jedno. No nic, zobaczymy.
    Nie wiem tylko czy wytrzymam z tym testem do czwartku ;)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie piersi bola juz 6 dzien, to u mnie norma, przez pol roku miałam spokoj z bolem dzieki bromkowi, ale chyba przestał na mnie dzialac, bo pomimo tego, ze biore cała tabletke bol powrocił...a co tam, jakos sie tym nie przejmuje, ja czekam z niecierpliwoscia na @ bo jak tylko przychodzi to dzwonie do kliniki i umawiam sie na wizyte albo w sobote albo w niedziele, strasznie sie denerwuje, musi byc menda w czwartek...kochana napewno wytrzymasz, nie ma sensu robic szybciej testow, ja przed terminem nie robie, tylko dopiero ewentualnie jak mi sie 2 dni spozni, a to rzadko sie zdarza...

    Ida lubi tę wiadomość

  • karola84 Ekspertka
    Postów: 348 69

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) ja będę testować w sobotę ;) ....mam nadzieje że będzie zielono :) ...pozdrawiam!!!

    Anhe lubi tę wiadomość

    kocham Cię córeczko (*)(*)(*) 22.05.2013
  • Anhe Autorytet
    Postów: 442 204

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wróciłam od lekarza i okazało się, że dwa dni temu miałam owulkę... akurat, jak mój mąż jest na wyjeździe... :(
    Także czekam z testowaniem jeszcze 1,5 miesiąca. Do zobaczenia zatem i powodzenia w fasolkowaniu ;*

    Trzymam kciuki za nas wszystkie!

    526e02e297a4e6092323aa50e4900fb4.png
    bfaregz2mhjblff8.png
‹‹ 189 190 191 192 193 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ