Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • M4DZI4 Autorytet

Wysłany: 18 stycznia 2014, 10:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I niestety @ dziś przyszła,narazie plamienie ale pewnie się rozkręci :( 16dpo dziś,miłam testowac w poniedziałek ale juz nie będzie takiej potrzeby...znowu porażka

relgh371ssmqv4f3.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 stycznia 2014, 10:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    M4DZI4 plamienia czasem oznaczają właśnie ciąże a nie @.
    Zrób sobie test dla pewności :)

• Delia Autorytet

Wysłany: 18 stycznia 2014, 17:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    M4DZI4 3maj sie...moze jeszce sie uda w tym cyklu a jak nie to w nastepnym!!
    wierze sie niedulugo Wam sie uda!!!!
    pozdrawiam cieplo!

dqpr3e5eqmxx1zqf.png
    dqprcwa1436xrxeh.png
  • M4DZI4 Autorytet

Wysłany: 19 stycznia 2014, 11:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za słowa otuchy :) testowac dla pewności nie musze bo plamienie przeszło w ostrą @ :( Nic, czekamy na kolejne dni płodne i działac działac...I swoją drogą zastanawiam się czy nie poprosic swojego gina o zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka bo może rosną ładnie ale nie pękają hmm? może to pomoże..

relgh371ssmqv4f3.png
  • Ania_84 Autorytet

Wysłany: 19 stycznia 2014, 12:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki :)
    ja w ciagu 7 dni powinna sie wyrobic :D wiec za 7 dni bedzie abo @ albo II i tak na ten cykl nie licze bo przez wiekszos cyklu bylam chora..ale wyznaczyloowulke wiec czekamy :)

Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Czerwony Kapturek Znajoma

Wysłany: 19 stycznia 2014, 12:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja jak okresu nie dostane do wtorku to ide na bete... jakos nie ufam testom juz... trzymajcie kciuki... tak sie denerwuje... wg moich obliczen bo mialam plamienia w poprzednim mies.to dzis mam 28 dzien... szyjka dalej twarda i wysoko.. nie wiem co myslec bo moj cykl najbardziej bolacy...

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 stycznia 2014, 13:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja do terminu @ mam jeszcze 4, niech juz przychodzi bo nie mam czasu, musi byc w terminie i koniec...dzidzi nie bedzie napewno....

• Anhe Autorytet

Wysłany: 19 stycznia 2014, 22:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkim przyszłym mamom :)
    Ja testuję za kilka dni, które są dla mnie wiecznością ;/
    Jutro mam wizytę u gina, ale wątpię szczerze, że (nawet jeśli nam się udało) jest on w stanie mi coś powiedzieć.
    @ powinna wpaść 3 dni temu, więc jakaś szansa jest :))

Trzymam kciuki za nas wszystkie!

526e02e297a4e6092323aa50e4900fb4.png
    bfaregz2mhjblff8.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 stycznia 2014, 08:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Anhe to zależy kiedy mogło dojść do zapłodnienia ;). Przy pierwszej ciąży byłam już 27 dnia i gin już widział pęcherzyk. Także zalezy kiedy miałaś owulację;). Mam nadzieję że będą już oznaki ciąży. Ja czekam do piątku/soboty wtedy dopiero zrobię test ciążowy.

Anhe lubi tę wiadomość

• Ida Autorytet

Wysłany: 20 stycznia 2014, 10:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam termin @ w czwartek (22.01) Kto w tym tygodniu?
    Na razie mam wszystkie możliwe oznaki @...

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 stycznia 2014, 10:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam termin @ na czwartek, ale to jest 23.01 :)

Ida lubi tę wiadomość

• Manieczka86 Ekspertka

Wysłany: 20 stycznia 2014, 12:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym juz testować ale czekam jeszcze na @ bo dziś mój 27dc. Z reguły mam 28 dniowe choć zdarzają się i krótsze :)
    Przy okazji życzę Wam staraczki dwóch pięknych kreseczek!!!

Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • Ida Autorytet

Wysłany: 20 stycznia 2014, 14:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja mam termin @ na czwartek, ale to jest 23.01 :)
    Jasne, że to 23 :) już przebieram nogami. Dzień przed @ zawsze mam plamienie więc jak do środy go nie będzie to jest nadzieja.

kaarolaa lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 stycznia 2014, 14:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez mam plamiennie przed i juz cos zaczyna sie dziac niestety...czyli napewno @ bedzie w czwartek...

ale Twoj wykres Ida wyglada obiecujaco :) powodzenia

Ida lubi tę wiadomość

• Anhe Autorytet

Wysłany: 20 stycznia 2014, 15:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MINIKA_31 wrote:
    hej Anhe to zależy kiedy mogło dojść do zapłodnienia ;). Przy pierwszej ciąży byłam już 27 dnia i gin już widział pęcherzyk. Także zalezy kiedy miałaś owulację;). Mam nadzieję że będą już oznaki ciąży. Ja czekam do piątku/soboty wtedy dopiero zrobię test ciążowy.

A mogło dojść sama nie wiem kiedy :) Kłucie jajnika, jak na owu, mam od dobrych 3-ech tygodni... Za 25 minut wyruszam na wizytę i jestem pełna nadziei. :)

bfaregz2mhjblff8.png
  • DeLaCruz Autorytet

Wysłany: 20 stycznia 2014, 17:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ powinna przyjść we wtorek/środę. Jak do czwartku nie będzie to testuję ;) Chociaż ten cykl to tak na luzie

ijpbanliupqrth7q.png7v8rvkcbun9d6gdm.png
  • Ida Autorytet

Wysłany: 20 stycznia 2014, 18:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    tez mam plamiennie przed i juz cos zaczyna sie dziac niestety...czyli napewno @ bedzie w czwartek...

ale Twoj wykres Ida wyglada obiecujaco :) powodzenia

Dziękuję :) Ale dziś bolą mnie strasznie piersi i brzuch jak na @ więc raczej czeka mnie jedno. No nic, zobaczymy.
    Nie wiem tylko czy wytrzymam z tym testem do czwartku ;)

kaarolaa lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 stycznia 2014, 18:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie piersi bola juz 6 dzien, to u mnie norma, przez pol roku miałam spokoj z bolem dzieki bromkowi, ale chyba przestał na mnie dzialac, bo pomimo tego, ze biore cała tabletke bol powrocił...a co tam, jakos sie tym nie przejmuje, ja czekam z niecierpliwoscia na @ bo jak tylko przychodzi to dzwonie do kliniki i umawiam sie na wizyte albo w sobote albo w niedziele, strasznie sie denerwuje, musi byc menda w czwartek...kochana napewno wytrzymasz, nie ma sensu robic szybciej testow, ja przed terminem nie robie, tylko dopiero ewentualnie jak mi sie 2 dni spozni, a to rzadko sie zdarza...

Ida lubi tę wiadomość

• karola84 Ekspertka

Wysłany: 20 stycznia 2014, 18:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) ja będę testować w sobotę ;) ....mam nadzieje że będzie zielono :) ...pozdrawiam!!!

Anhe lubi tę wiadomość

kocham Cię córeczko (*)(*)(*) 22.05.2013
  • Anhe Autorytet

Wysłany: 20 stycznia 2014, 20:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wróciłam od lekarza i okazało się, że dwa dni temu miałam owulkę... akurat, jak mój mąż jest na wyjeździe... :(
    Także czekam z testowaniem jeszcze 1,5 miesiąca. Do zobaczenia zatem i powodzenia w fasolkowaniu ;*

bfaregz2mhjblff8.png
‹‹ 189 190 191 192 193 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego