X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwiecień 2019-testowanie.
Odpowiedz

Kwiecień 2019-testowanie.

Oceń ten wątek:
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina, musisz uratować nasz prawniczy honor, bo ja nie pomogę ;) trzymam kciuki!

    @ nie ma u mnie jeszcze, ale czuję, że zaraz będzie.

    Sasanko, tak namiętnie oglądaliśmy z M grę o tron (przypominamy sezony do 5 i nadrabiamy kolejne, których nie widzieliśmy), że w końcu popadalismy jak muchy ;) Choć wczoraj w ogóle chodziłam jak potłuczona cały dzień.

    Kupuje dziś karnet na siłkę i basen, wracam do swojego trybu życia, bo zdziadzialam. Dostałam wyniki, że brak u mnie celiakii, alergii pokarmowych, pasożytów w kale - wiec elegancko. Ułożę sobie dietę - bo jem tak nieregularnie, że klękajcie narody! I muszę sprzedać suknię ślubna :) Będzie hajs na monitoringi 😅

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Irvine <3 <3 <3 Mam nadzieje, ze beda zaraz Twoje wyniki :)

    Kurde, wszystko niejednorodne? Glupi facet... Ale jakie endo :o Aaa, jeszcze mowil, ze mialam wtedy podwojna owulacje

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/95f215a3bfdc.jpg

    Zupełnie zgupiałam to czytając i nic nie rozumiem. Masz owulacje i ciałko żółte ?
    Może to nowa ciąża ?

    Mnie po ostatnim poronieniu wypisali z endo 14mm, niejednorodnym... ale beta spadła.
    Dostałas jakieś leki?

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa91 wrote:
    Kobitki jakiej firmy kwas foliowy polecacie?😊
    Ja mam teraz Acidum Folicum Richter 15mg, rowniez na recepte, wczesniej bralam ogólne witaminy Femibion i zastanawiam się właśnie czy brac je razem z Richterem czy tylko jego, zeby nie przesadzic🤔 dodatkowo wit e Hasco 300mg tez na recepte

  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luśka wrote:
    Ja mam teraz Acidum Folicum Richter 15mg, rowniez na recepte, wczesniej bralam ogólne witaminy Femibion i zastanawiam się właśnie czy brac je razem z Richterem czy tylko jego, zeby nie przesadzic🤔 dodatkowo wit e Hasco 300mg tez na recepte

    Z kwasem foliowym i wit z grupy B lepiej nie przesadzać. Czytałam gdzieś, że nadmiar może powodować autyzm u dziecka.

    Sasanka55, Malinaa90, szona, Luśka, Salome, MonikA_89!, Beti82 lubią tę wiadomość

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 21:41

    szona, Luśka, Niecierpliwa... lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Luśka, mi gin zawsze mówił że przedawkowanie niektórych witamin gorsze niz niedobór. Więc jak masz suplementacje już taka na receptę to nie dorzucalabym nic bez konsultacji z lekarzem.

    Szona, a my mamy jakoś honor? :D:D

    Nie wiem dzisiaj niby zobaczylam jakiś cień, ale równie dobrze mogłabyc zaspana i mieć omamy. Dopóki nie będzie kreski to się nie liczy. Brzuch mnie lekko boli, ale nie jest to tak upierdliwe jak na @. Temperatura nigdy mi nie spadała tak nisko i tak wcześnie przed @, dzisiaj też zapomniałam zmierzyć.

    Racja :D
    To u Ciebie jeszcze piłka w grze 💪

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ef36 wrote:
    Zupełnie zgupiałam to czytając i nic nie rozumiem. Masz owulacje i ciałko żółte ?
    Może to nowa ciąża ?

    Mnie po ostatnim poronieniu wypisali z endo 14mm, niejednorodnym... ale beta spadła.
    Dostałas jakieś leki?

    Tez zglupialam... Nowej ciazy nie moze byc, bo nie wspolzylam z eMkiem od poczatku marca, kiedy ujrzalam II, teraz tez nie bylo <3, bo nauczona historia z lipca, zawsze grzecznie czekam, az beta calkowicie spadnie do zera. Wydaje mi sie, ze byla nowa owulacja, mimo pozytywnej bety. Lekarz gadal tez cos o podwojnej owulacji, ale przeciez w ciazy mialam tylko 1 cialko zolte. Ach, nie wiem. Lekow nie dostalam, mam powtorzyc jutro bete, jesli drastycznie nie spadnie, to szpital i lyzeczkowanie, bo skoro jest podejrzenie zasniadu, to w tym momencie jedyny sposob...

    Dopiero w ndz mialam endo jednorodne 6mm, a 2 tygodnie temu 7mm i tez ladne. Nagle wszystko zrobilo sie ch*jowe i niejednorodne. Sasanka jest porabana, to i bebechy nie moga byc normalne! :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2019, 10:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 21:41

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Jeśli nie trafiliśmy w okienko transferowe to mam skierowanie na badanie wszystkivh hormonów. Może tam coś teraz nie zagrało.

    Hehe, okienko transferowe ❤️
    Ja pewnie zbadam tsh, ft4, ft3, aTPO i nie wiem co jeszcze. Ale dopiero po badaniu nasienia. Powiedziałam M, że nie będę ładowała kasy, a później się okaże, że plemniory odbijają się od ścian :p


    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry piękności! 🌷
    Czwartek zaczyna się słabo ☹️ Ale ja nadrobiłam Was 20 stron wstecz, łatwo nie było, ale ZAWSZE jest to przyjemne 😊moje przemyślenia są takie:

    Olga: trzymam kciuki kochana! Musi się udać, wierzę w Twojego Kropka 🥰

    Ef, oczywiste jest to, ze nie umiesz się nie bać. My wszystkie się boimy nawet jak wszystko jest dobrze. Ale wierze mocno, ze jak przyjdzie odpowiedni czas na usg genetyczne to wszystko będzie wyglądało prawidłowo. Bo teraz to takie wróżenie trochę, nie bez powodu się wykonuje to usg od 45mm 😘 planujesz nifty? Lub inne badania genetyczne?

    Arashe, najważniejsze, ze wszystko dobrze 😊 ale tez strasznie mnie to wkurza, jak oni nic nie mówią... mój już się przyzwyczaił, śmieje się zawsze, ze po co pytam jak wiem, ze oczytana jestem 😋 powiem Ci, ze to dobrze. Jak zadajesz konkretne pytania i wymagasz odpowiedzi i jak lekarze widza, ze jesteś świadoma to nie walą ściemy.

    Izape, moje gratulacje! 🥰 wreszcie te wszystkie piękne rzeczy doczekają się właściciela/właścicielki 😊 ja wierze w to, ze będzie dobrze. Poczekaj ciut z ta beta... najlepiej po terminie @. Bo na początku ona ponoć rośnie tak wolno, potem dostaje kopa. I Ty dostaniesz.... za to 9 dpo.✊🏻

    Sasanka, ech, teściowe... moja mi oznajmiła w weekend, ze ślub nasz jest bez sensu, bo z maja są nieszczęśliwe małżeństwa... nie dlatego, ze nie ma R, po prostu, akurat z maja. Gdyby wiedziała ile fajnych par jest z maja choćby tu, na owu to by nie pitolila 😋
    Oprócz tego, co na priv to jeszcze tu napisze, ze niezmiennie trzymam za Ciebie kciuki ✊🏻 ta beta to nieporozumienie, które musi się w najbliższym czasie wyjaśnić.

    Luśka, super wieści 😘 cieszę się, ze wszystko jest jak być powinno. Trzymam kciuki dalej 😊

    Agge, ja mam nadzieje, ze w tej ciąży będzie inaczej i mdłości przejdą Ci magicznie w drugim trymestrze. Bardzo Ci tego życzę 😘

    5ylwian, przykro mi się czyta każda kolejna historie o Twoim mężu... z każda następna przegina coraz bardziej :( w ogóle to się zastanawiam, czy on się ogarnie jak przyjdzie na to czas? Ile on ma lat, 18? Ze gumka nie? Hormony to straszne obciążenie dla organizmu, nie wiem jak można z pełna świadomością skazać na to swoją ukochana osobę jeśli SĄ inne wyjścia. A do dietetyka? Idź koniecznie. Nie słuchaj go wcale, potrzebujesz osoby, która dopasuje dietę do Twoich potrzeb, masówka od Chody w necie nie da rady... musi to być ktoś z WIEDZĄ. Oni maja schematy i opierają się tylko na ilości kcal. I ewentualnym gotowym schematom podmiany tego, czego nie lubisz na inny produkt. Nie ma sensu, kasa w błoto. Profesjonalista i myśl o sobie!!! 😘

    Nuch, ja tez CIN2 plus jakieś komórki nowotworowe i zaszłam w ciąże 5tyg po operacji 😊 mitem jest to, ze do starań wraca się po mega długim czasie, gojenie trwa 4-6tyg 😘 będzie dobrze!!! ✊🏻

    Irvine! Cudownie. 😘 beta na początku szału nie robi, pamiętaj! Prog jest super. Po tym wszystkim, co macie za sobą teraz już MUSI BYĆ DOBRZE!!! 🥰

    Szona, zawsze fundujesz „najlepsze” emocje podczas nadrabiania 20-30 stron. Istny rollercoaster. Nie kumam tej sytuacji 😒 dla mnie byłaś pewniakiem, wykres bomba... wkurzyłam się bardzo. 😤

    Malgonia, u Ciebie znów jakiś żart 😞 mam nadzieje, ze wyjazd pozwoli Ci się troszeczkę myślami oderwać i przede wszystkim odpocząć. Trzymam kciuki żeby wszystko było po Twojej myśli ✊🏻

    Wiem, ze nie odniosłam się do Was wszystkich, nie sposób tego wszystkiego spamiętać. Pojawiło się tez sporo nowych dziewczyn, za które tez oczywiście trzymam kciuki! 😊✊🏻

    Miłego i słonecznego dnia! ❤️

    szona, Sasanka55, Luśka, ef36, ElfiaKsiężniczka, Pati96, 5ylwian, Irvine90, Magduullina, agge, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachu, ciachu, tandam bam,
    Ja Wam wszystkim ciaze dam.
    Dosc mam smetow dzis juz tutaj,
    Malpy Wasze kopie z buta!
    Niech Wam Bozia szczescie da,
    To nie tak duzo do chu i ka.
    Cenzura bluzgow to moja rada,
    Bo przyszlej matce juz nie wypada.
    Kazda nia bedzie, przysiegam Wam,
    Na biale testy od dzis juz sr*m.
    Zlosc we mnie kipi, kotluje sie,
    A ja cudowna mama zaklinam Cie!

    szona, moni05, Luśka, Salome, nuśka91, Malinaa90, ef36, buba123, Iseko, ElfiaKsiężniczka, aeiouy, Malgonia, eemmiilliiaa, 5ylwian, mam_marzenie_synek❤, Nuch, Irvine90, agge, Madziandzia, Magduullina, MonikA_89!, Ochmanka, Mila1996, OO83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 21:42

  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Ef, oczywiste jest to, ze nie umiesz się nie bać. My wszystkie się boimy nawet jak wszystko jest dobrze. Ale wierze mocno, ze jak przyjdzie odpowiedni czas na usg genetyczne to wszystko będzie wyglądało prawidłowo. Bo teraz to takie wróżenie trochę, nie bez powodu się wykonuje to usg od 45mm 😘 planujesz nifty? Lub inne badania genetyczne?

    Tak, w poniedziałek zrobiłam Harmony. Czekamy na wyniki dwa tygodnie i na test Pappa 23go.
    Zapisałam się też za tydzień na usg do lux medu, lekarz ma bardzo dobre opinie... Po świętach będziemy już wiedzieć coś więcej.

    moni05, szona lubią tę wiadomość

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Dobrze zrobić taki pakiet, u mnie tsh nie wskazywało na hashimoto, ale o dziwo to lekarka rodzinna wpadła na taki pomysł. Mam nadzieję że to jest przyczyną wcześniejszych niepowodzeń plus ewentualnie mutacja i uposledzone przyswajanie kwasu foliowego.

    Jesli kiedyś będę mieć córkę opowiem jej o tym wszystkim, żeby ona nie musiała tego przechodzic. Okazało się że hashi było u mnie w rodzinie, tylko nikt głośno nie mówi.

    U mnie hashi nie ma - nie wynika ani z tsh, ani z reszty wyników w tym usg tarczycy... ale chce je powtórzyć, rok temu robiłam ostatnio.

    I nie wiem czy powinnam teraz coś jeszcze zbadać. Siedzę jak kwoka i myślę. Eh.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2019, 11:12

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Jeszcze raz dziekuje Wam wszystkim za wsparcie <3

    5ylwian, endometrium mi uroslo, bo mialam 6mm 2 tygodnie po krwawieniu i poronieniu.

    Talku, takie a'la mielone dawali, a do tego ziemniaki i kompocik :)

    Pati, zaciskam kciuki, by zadnego plamienia juz nie bylo :*

    Magduullina, a jak u Ciebie? Jak bol, owu i przeziebienie? :* Oby bol glowy szybko minal, a humor sie poprawil :*

    Malgoniu, bardzo mi przykro z powodu wykresu i proga, ktory nie jest dwucyfrowy, ale wiesz, ze rozne dziwne rzeczy sie dzieja :* U mnie francol spadl do 0.1 w ciazy, a jednak wierzylysmy do konca i podnioslysmy go do 18 :*

    Irvine, pamietaj, ze u mnie 12dpo beta wynosila 0.5 :) :* ok, dobrym przykladem nie jestem, ale pozniej wszystko sie dobrze rozwijalo :) Moim zdaniem wyniki masz super :* Najwazniejsze, ze prog taki piekny! :) Gdyby cos sie dzialo niedobrego, mialabys pewnie duuuuuuuzo nizszy (np. 0.1 jak ja przy becie rownej 15 ;) ).
    Moooocno przytulam!

    MonikA, no on stanowczo mowil o lyzeczkowaniu. Dziwne, bo w sierpniu dawal tabsy, a o zabiegu ani slowem. No nic, ja tez nie chce zyc jak na bombie zegarowej. Jeszcze gadal, ze po 3 poronieniach trzeba w pierwszej kolejnosci zrobic laparo i histeroskopie, gdzie wszyscy inni mowili, ze u mnie to bez sensu, bo mam zapewne wszystko drozne, a zrostow po 1 lyzeczkowaniu raczej by sie nie spodziewali. No nic, dziekuje, Monia, za sugestie :*

    Elfia, dziekuje :* 🌞🌈 tecza i sloneczko idzie rowniez do Ciebie :)

    Aeiouy, nie chce Twojej bieli :( No ale to nie pierwszy dzien cyklu, a pierwszy dzien ciazy :) :* W maju zatestujesz, kiedy bedzie pieknie, cieplo, zrobisz piknik z tej okazji, grilla, impreze w ogrodzie- wiecej mozliwosci niz w kwietniu :* Trzymaj sie cieplutko, bardzo mi przykro

    Szoneczko, mam nadzieje, ze jednak ten super czuly pink nie jest taki czuly. Ech, blech! Taaaaak chcialam Twojej ciazy w kwietniu... No ale kurde, dlaczego zasnelas w fotelu? Bardziej zmeczona jestes, niz zwykle? Moze Nordzik? :* :* :* Jak nie, to maj bedzie dla Ciebie. Mnostwo kwiatow, slonka i Ty przeszczesliwa :)

    Buba, nie tylko Ty :) Ja to jeszcze mezowi pod nos te obszczance podtykam z nadzieja, ze ma lepszy wzrok i ujrzy to, co niewidoczne :)

    Luska, kciuki za bete :) 🤛🤜 Jak narkoman to ja jestem pokluta :) juz wczoraj babeczka mi sie prawie w lokiec wbila

    Malinowa, ja mam metafolin z Solgaru. Mama farmaceutka mowila mi, ze to swietna firma, a ginekolog potwierdzila

    U mnie dzis piersi jak u Pamelki. No balony! Widac tylko je :o beta musi rosnac. Dzis znowu cwicze, by wywolac @, ale czuje, ze szpital bedzie na bank. Moze to i dobrze, bo jesli to zasniad, przynajmniej bede miala to w wyniku. W lipcu byly jakies jego cechy, wiec moze mam tendencje do tego typu historii...
    Wiem wiem Sasanko ale mowie o tym,ze ostatnio znowu krwawilas,wiec pewnie tez troche zeszlo

    Sasanka55, buba123 lubią tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni, Koteczku, a Ty jak sie czujesz? Napisalas wypracowanie, a o sobie niewiele :* Ach, ta tesciowa... Moze to kuzynka mojej? Moja protestowala przeciw kwietniowi, ale ja juz nie chcialam zwlekac, no i znalazlam cudowna sale na wesele w lesie, cala oszklona, urzadzona w rustykalnym stylu, zero weselnego klimatu i juz wiedzialam, ze wszystko podpasuje pod nia :) Ty i Twoj eMek tyyyyle juz przeszliscie, ze nie widzac Was razem, wiem, ze oboje jestescie przecudownymi ludzmi i tworzycie idealna pare. Niewazne, czy wezmiecie slub w maju, czy 1 listopada, czy w ogole go nie wezmiecie! :* :* :*

    Swoja droga M. powiedzial mamusce o naszej sytuacji :P Chyba sfochowala sie tym, ze w Wielkanoc wyjezdzam z rodzicami na dzialke, zamiast przyjsc do niej. Teraz ten wyjazd jest mi najbardziej potrzebny- wies, las, jezioro, drzewa, ptaki, natura, zero halasu, cisza i spokoj. Drugi foch pewnie byl o to, ze jestem tak beznadziejna, ze nawet wnuka nie umiem urodzic. Czuje, ze jednak srednio radze sobie z obecna sytuacja... Jeszcze jesli to zasniad, to pol roku, czy rok przerwy mnie dobije, no ale staram sie myslec o podrozach, cudownych wakacjach, weekendach na kajaku, morzach, jeziorach, Sardynii, na ktora tak czekam... Moim najwiekszym marzeniem jest dziecko, ale tyle mnie przez nie omija, ze wszystkiego rezygnuje, zatracam siebie. Nasza paczka pojechala teraz do Chorwacji na rower, no a my co? Szpital... Trzeba w koncu znalezc rownowage w tym wszystkim, bo jesli okaze sie, ze nigdy nie bede mogla byc matka, zostane bez marzen, wspomnien, sukcesow, a z 5 kg nadwagi i depresja.

    moni05 lubi tę wiadomość

  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, oby to tylko przyrost troboplastu po poronieniu. Tak też się czasem zdarza...
    Niech beta spada! &&&&&

    Podziwiam Twój optymizm.

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Moni, Koteczku, a Ty jak sie czujesz? Napisalas wypracowanie, a o sobie niewiele :* Ach, ta tesciowa... Moze to kuzynka mojej? Moja protestowala przeciw kwietniowi, ale ja juz nie chcialam zwlekac, no i znalazlam cudowna sale na wesele w lesie, cala oszklona, urzadzona w rustykalnym stylu, zero weselnego klimatu i juz wiedzialam, ze wszystko podpasuje pod nia :) Ty i Twoj eMek tyyyyle juz przeszliscie, ze nie widzac Was razem, wiem, ze oboje jestescie przecudownymi ludzmi i tworzycie idealna pare. Niewazne, czy wezmiecie slub w maju, czy 1 listopada, czy w ogole go nie wezmiecie! :* :* :*

    Swoja droga M. powiedzial mamusce o naszej sytuacji :P Chyba sfochowala sie tym, ze w Wielkanoc wyjezdzam z rodzicami na dzialke, zamiast przyjsc do niej. Teraz ten wyjazd jest mi najbardziej potrzebny- wies, las, jezioro, drzewa, ptaki, natura, zero halasu, cisza i spokoj. Drugi foch pewnie byl o to, ze jestem tak beznadziejna, ze nawet wnuka nie umiem urodzic. Czuje, ze jednak srednio radze sobie z obecna sytuacja... Jeszcze jesli to zasniad, to pol roku, czy rok przerwy mnie dobije, no ale staram sie myslec o podrozach, cudownych wakacjach, weekendach na kajaku, morzach, jeziorach, Sardynii, na ktora tak czekam... Moim najwiekszym marzeniem jest dziecko, ale tyle mnie przez nie omija, ze wszystkiego rezygnuje, zatracam siebie. Nasza paczka pojechala teraz do Chorwacji na rower, no a my co? Szpital... Trzeba w koncu znalezc rownowage w tym wszystkim, bo jesli okaze sie, ze nigdy nie bede mogla byc matka, zostane bez marzen, wspomnien, sukcesow, a z 5 kg nadwagi i depresja.

    Będziesz matką! I to najlepszą :)
    myśle że równowaga to bardzo dobry pomysł. Bez równowagi w życiu nie da się wychować szczęśliwego i mądrego człowieka.

    Sasanka55, szona, Magduullina lubią tę wiadomość

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech.. polazlam do lekarza z tym kregoslupem. Wyskoczyla mi z lekami i koniecznoscia zastosowania antykoncepcji..
    Skonczylo sie na woltarenie i apapie. Az sie poplakalam z tej bezsilnosci. Ciazy nie ma a ja w coraz gorszym stanie jestem.

    P.s. co do lutki to wezme ze soba na wyjazd. Mam jakies jedno opakowanie jeszcze po ciazy ktore trzymam na wypadek kolejnej.. ale chyba sie przeterminuje szybciej.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Ja chciałam tylko napisać, że czytam cały czas i kibicuje mocno ✊✊✊

    Izape i Irvine bardzo mocno trzymam kciuki za Wasze Bąbelki 😘 jak wiemy tutaj z forum mała beta potrafi narobić strachu, bo naprawdę zaczyna się rozkręcać troszkę później. Musi być dobrze 😘

    Szona i Malina pamiętajcie, że mi pozytywny test wyszedł 15dpo, wcześniej były negatywy ☺️

    Malgoniu faktycznie ten prog mógłby być lepszy... Ale cieszę się, że wybierasz się do kliniki, wierzę że Ci pomogą 😘

    Sasanko oby to nie był zaśniad... Bardzo chcę, żeby ta beta już Cię opuściła, a później zaczęła rosnąć ale ze zdrowym dzidziusiem 😘 a życie nie może Cię omijać, jak tylko wyjdziesz z tej obecnej sytuacji musisz cieszyć się tymi wspaniałymi wyjazdami ☺️ nakazuje Ci to bo ja już za bardzo nie mogę poszaleć więc zrób to tymczasowo za mnie 😘

    Moni teściowa nie ma pojęcia o maju. Moi dziadkowie wzięli ślub w maju, całe życie są wspaniałą parą i jeden bez drugiego nie mógłby żyć ☺️

    Wszystkim dziewczynom do których przyszła @ - bardzo mi przykro, ale pamiętajcie, że to 1 dzień ciąży 😘

    Ściskam Was wszystkie mocno 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2019, 11:26

    Irvine90, Sasanka55, moni05 lubią tę wiadomość

‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ