X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwiecień 2019-testowanie.
Odpowiedz

Kwiecień 2019-testowanie.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ef, dziekuje <3 :* Kochana jestes :) Jak zauwazylas ponizej, moj optymizm tez ma swoje limity, ale na szczescie rodzice mocno wpajali mi, ze warto wierzyc w lepsze jutro. Kiedy mam chwile slabosci i chce mi sie wyc, przypominam sobie chorobe mojego taty. Lekarze nie dawali mu szans, a on po prostu grzecznie sie leczyl, zyl normalnie, nie czytal nic o tym, co mu grozi, tylko mowil wszystkim, ze zaraz na pewno bedzie zdrowy. Kiedy specjalisci zobaczyli wyniki, byli w szoku. Tata wyzdrowial calkowicie, zdarzyl sie cud, a ja wiem, ze to dzieki jego optymizmowi :) Kochanie, ja tak samo wierze w zdrowie Twojego Malenstwa :*

    szona, ef36, Magduullina, nuśka91, Iseko, Malinaa90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni bejbe my braliśmy ślub w maju tamtego roku, polecam nie za gorąco, kwiatki dookoła :) a i z M. jest mi dobrze :)
    Eff trzymam bardzo mocno kciuki !!!!
    Sasanka super pomysł na święta :) Ja po cp krawiłam 3 razy zanim beta spadła ( wiem, że to nie to samo) ale jednak ja dalej wierzę, że ta beta spadnie sama :)

    ef36, Sasanka55, szona, moni05, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Moni, Koteczku, a Ty jak sie czujesz? Napisalas wypracowanie, a o sobie niewiele :* Ach, ta tesciowa... Moze to kuzynka mojej? Moja protestowala przeciw kwietniowi, ale ja juz nie chcialam zwlekac, no i znalazlam cudowna sale na wesele w lesie, cala oszklona, urzadzona w rustykalnym stylu, zero weselnego klimatu i juz wiedzialam, ze wszystko podpasuje pod nia :) Ty i Twoj eMek tyyyyle juz przeszliscie, ze nie widzac Was razem, wiem, ze oboje jestescie przecudownymi ludzmi i tworzycie idealna pare. Niewazne, czy wezmiecie slub w maju, czy 1 listopada, czy w ogole go nie wezmiecie! :* :* :*

    Swoja droga M. powiedzial mamusce o naszej sytuacji :P Chyba sfochowala sie tym, ze w Wielkanoc wyjezdzam z rodzicami na dzialke, zamiast przyjsc do niej. Teraz ten wyjazd jest mi najbardziej potrzebny- wies, las, jezioro, drzewa, ptaki, natura, zero halasu, cisza i spokoj. Drugi foch pewnie byl o to, ze jestem tak beznadziejna, ze nawet wnuka nie umiem urodzic. Czuje, ze jednak srednio radze sobie z obecna sytuacja... Jeszcze jesli to zasniad, to pol roku, czy rok przerwy mnie dobije, no ale staram sie myslec o podrozach, cudownych wakacjach, weekendach na kajaku, morzach, jeziorach, Sardynii, na ktora tak czekam... Moim najwiekszym marzeniem jest dziecko, ale tyle mnie przez nie omija, ze wszystkiego rezygnuje, zatracam siebie. Nasza paczka pojechala teraz do Chorwacji na rower, no a my co? Szpital... Trzeba w koncu znalezc rownowage w tym wszystkim, bo jesli okaze sie, ze nigdy nie bede mogla byc matka, zostane bez marzen, wspomnien, sukcesow, a z 5 kg nadwagi i depresja.

    Też miałam ślub w lesie ;)
    Też mam prawie 33 lata
    Też uwielbiam rower
    Też wyslalabym teściowa w kosmos
    Też uważam, że nie można zapomnieć o sobie w tych staraniach - choć łatwo nie jest

    I powtarzam cały czas - i sobie i Tobie - BOIMY SIĘ RZECZY, KTÓRE SIĘ NIGDY NIE WYDARZAJĄ a stres już swoje zdąży zrobić organizmowi. Na tę chwile nie wiesz czy czeka Cię przerwa, a jeśli nawet - to jak długa. Jeśli coś nas spotka, będziemy kombinować i szukać rozwiązania. Zamkną nam drzwi, wleziemy kominem (bo przecież oknem za prosto ;) ) Gdy jedna pada, druga stawia ją do pionu. Do ataku!!!

    Sasanka55, Niecierpliwa..., Magduullina, MonikA_89!, Iseko lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgoniu, bardzo mi przykro :( Czyli finalnie nie bedziesz stosowac antykoncepcji, skoro dostalas tylko Woltaren i Apap? Mam nadzieje, ze lekarze znajda jakies doskonale rozwiazanie dla Twojego kregoslupa :( Na pewno tak bedzie! :*

    Nuska, dziekuje :* Niestety skoro beta nie opuscila mnie podczas krwawienia, to watpie, by spadla teraz sama z siebie. No nic, zabiegi juz nie sa tak inwazyjne jak kiedys... Przynajmniej bede spokojna... Wszystkie wyjazdy zadedykuje Tobie, przesylajac Ci mnostwo energii, ale wzamian ucalujesz swoje Malenstwo od cioci Sasanki, jak tylko sie urodzi :) :* Jak Ty sie czujesz?

    Niecierpliwa, dziekuje :* Troche boli podbrzusze po porannych cwiczeniach, moze jednak troche krwi poleci :) No przeciez takiego grubego endo to ja nigdy nie mialam, no niech sie teraz zluszcza :)

    Szona <3 :* I Tobie baaaardzo dziekuje :* Wiele nas laczy, ale wiem, ze dojdzie jeszcze 1 punkt do powyzszej listy, Ty tez wiesz jaki :) Najpierw Ty, pozniej ja- taki jest plan :) Tak, 80-90% tego, czego sie boimy, nigdy nie bedzie mialo miejsca! Ja juz mialam niby zasniad w lipcu i plakalam wszystkim, ze musze odczekac 2 lata.. Po 3 miesiacach dostalam zielone swiatlo :) Jezeli wynik histo bedzie ok, a usg w porzadku, to chrzanic nawet te 3 miechy. Wiesz, ze ja dalej nie odpuszczam Ci tego cyklu? :*

    szona, Magduullina, nuśka91 lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, co do odpuszczania cyklu, flo w kolorach żałobnych powiedziało mi, że:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/db8beca6e519.png

    😂😂😂

    Niecierpliwa..., Magduullina, Malgonia, agge, Sasanka55, nuśka91, Nuch, MonikA_89!, Iseko, 5ylwian, mam_marzenie_synek❤, Malinaa90, moni05, Ochmanka, Mila1996 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgoniu, mam zarąbistą skoliozę. Ból kręgosłupa to straszne dziadostwo. Próbowałaś fizjoterapii? Potrafi zdziałać cuda. I nie poddawaj się. Wrócisz z wakacji wypoczęta, szczesliwa i z nowa energią 💪

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:52

    Sasanka55, aeiouy, agge, Iseko, Magduullina, moni05 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorry ze tak sie wetne ale mam wynik 5691,1 😱matko jak to leci az jestem w szoku😍

    Niecierpliwa..., Nuch, szona, Sasanka55, buba123, nuśka91, Irvine90, agge, Magduullina, MonikA_89!, Iseko, Pati96, eemmiilliiaa, Salome, Szczesliwa_mamusia, 5ylwian, Madziandzia, mam_marzenie_synek❤, Malinaa90, Justa29, Ochmanka, aeiouy, madziorek86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luśka wrote:
    Sorry ze tak sie wetne ale mam wynik 5691,1 😱matko jak to leci az jestem w szoku😍

    Luśka super :):)

    Luśka, Magduullina lubią tę wiadomość

  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko oczywiście, że to zrobię 😘 a ja sobie dalej chora, mam wolne do poniedziałku i bardzo mi dobrze w domu 😍 a czuje się już lepiej ☺️

    Szona w wersji dla staraczek flo powinno mieć takie fanfary: okres się spóźnia juhuuuu 🎆🎇🎉🎊😂

    Sasanka55, Niecierpliwa..., agge, Iseko, MonikA_89!, Magduullina, szona lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch, jaaaak ja bym chciala taka tesciowa... 😍

    Luska, piekny wynik :) 🤩

    Ochmanko, zajrzalam na 1. strone i zobaczylam, ze mialam testowac 21.04, w swoja rocznice slubu i Wielkanoc... Fajny termin, ale tego dnia to co najwyzej w nosie moge sobie podlubac. Wykreslisz mnie, prosze? :*

    Nuska, dobrze, ze masz wolne i ze juz Ci lepiej :* Niedobrze, ze w ogole bylas chora. Mooocno przytulam :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2019, 12:17

    Nuch, Magduullina, Luśka, nuśka91 lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już mi się zaczyna ból głowy. Pierwszy konkretny objaw zalania. No z życiem! Żwawo!

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak czytam o tych tesciowych.... Ehh heh ja sie lepiej nie bede wypowiadac choc tragedi nie ma bywa roznie zwlaszcza ze mieszkamy w jednym domu, ale osobno , to jednak za blisko... Wrrr ... A ja przez te pogode i nie dospanie rozpalilam sobie w kominku po czym niewiem kiedy zasnelam i z godzine spalam jak nie ponad :-o a chlopcy o dziwo pieknie obok mnie siedzieli i patrzeli na bajunie .... :* tyle mialam zrobic i zas spalam heh no nic ide konczyc obiad i trzeba cos ogarnac ,jak dobrze ze mam zmywarke czasem sie przydaje ... Bo jednak wole recznie myc a czasem nie ma na to czasu.. :)
    Luska ale cudowny wynik :-*

    Luśka, Sasanka55, Nuch, ElfiaKsiężniczka lubią tę wiadomość

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luska, piękny wynik! ❤

    Luśka lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj z lozka nie wychodze,
    I pod prysznic nie po drodze.
    Troche pocwiczylam z rana,
    Choc energia dzis nie dana.
    Wkurzam sie na zle wykresy,
    Na te malpy i na dresy,
    Dresy, co ciaze robia niechciane,
    A nam one nie sa dane.
    Ida gdzies, gdzie glosniki dudnia
    Dupa machna i maja bete cudna.
    Moze i my chodzmy na potancowke,
    Wypijmy z mezem w drinach polowke,
    Pozniej do kibelka, pyk we dwojke,
    A z tej dwojki badzmy juz we trojke.
    Rety, moje rymy okropnie sa slabe,
    Kiedys bocianowa wpierniczyla zabe.
    Niech choc dzieci swoich nie zjada,
    Niech beda zdrowe i juz- taka moja rada.
    Pieknego dnia zycze dzis Wam,
    Niech Bozia te ciaze podaruje nam.
    Nie chce juz plakac przez zle wykresy,
    Na siebie biore Wasze okresy.
    Zachodzcie w ciaze, czaruje dzis Was,
    Na kazda z nas przyjdzie ten czas.
    Niech on nastapi w mig, lada dzien,
    Niech sie na testach pojawi cien.
    Chce zaczarowac i Brzuchatki nasze,
    Niech zdrowe i cudne beda Szczescia Wasze!
    Dosc juz smetow i lezenia,
    Dosc juz lez i tego lenia,
    Dosc zwatpienia, no i smutku,
    Wstaje i dzialam az do skutku!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2019, 14:00

    eemmiilliiaa, Luśka, Salome, Magduullina, ElfiaKsiężniczka, nuśka91, mam_marzenie_synek❤, agge, Malinaa90, Nuch, Iseko, Irvine90, MonikA_89!, 5ylwian, Malgonia, szona, Beti82, aeiouy, Mila1996, Agamk lubią tę wiadomość

  • koguuutka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nuśka91 wrote:
    Cześć dziewczyny!

    Sasanko będziemy wszystkie trzymać kciuki, żeby ta beta spadła... Męża masz kochanego, bardzo się o Ciebie martwi. Czy myślałaś o tym, żeby wybrać się do jakiejś kliniki? Wiem, że masz lekarza któremu ufasz, ale może w innym miejscu znajdą rozwiązanie na to czemu u Ciebie jest taka sytuacja za każdym razem... Oczywiście nie musisz odpowiadać 😘

    Cześć Melevis i od razu gratulacje! 😊

    Izape ❤️❤️❤️ ale super! Zrób koniecznie test innej firmy, mi szczęście przyniósł pink więc polecam ☺️ ale i tak to musi być to 😍

    Pati a ile bierzesz tego dupka? Jak dalej masz plamienie to weź nawet ze 4 tabletki na raz, ja tak miałam zalecone. I dawka 3x1 poza tym.

    Szona nie polecam mama dha bo ma ogromne kapsułki, na prawdę trudno to przełknąć. Codziennie przeżywam mały kryzys jak mam to łyknąć 🙃 a co do Twojego nicku też miałam na początku takie skojarzenie jak Melevis ale pomyślałam, że to nie może być celowo i na bank Ty musisz mieć inne skojarzenie 😉

    Dziewczyny jeździjcie na rowerach ile wlezie, znajdziecie szybko i w lecie już nie pojeździcie 😉 a ja bardzo polecam Wisłaną Trasę Rowerową ❤️ idzie wzdłuż Wisły chyba przez całą Polskę i jest naprawdę super. W zeszłym roku wybraliśmy się na "przejażdżke" i zrobiliśmy ponad 90 km! Po drodze myślałam, że parę razy umrę ale było warto 😂
    Ja biorę mamadha i żadnych problemów z przełknięciem tych tabletek nie ma, wielkość jak popularny środek od bólu głowy ;) i to też są powleczone taką otoczką która ułatwia połykanie. Wszystko chyba zależy od osoby, mam koleżankę która płacze przy wszystkich tabletkach bo ma jakiś odruch że jej się coś blokuje w przełyku i za nic nawet malutkich tabletek nie moze brać, a je normalnie i z tm nie ma problemu

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, cudny wierszyk!

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Sasanka, cudny wierszyk!

    Dziekuje :D Mickiewicz by sie powstydzil :D

    ElfiaKsiężniczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko te twoje wiersze sa zajebiste!
    Tak jest! sciagaj dresy wkladaj spodnice,
    Choc dresy sie super wygodnie nosi ,
    Trzeba i czasem sie rzucac w oczy,
    Badzmy kobiece i zajebiste,
    Cyce do gory i z buta do przodu,
    Trza wziasc sie w garsc i do przodu gnac,
    Po slonca promyk zachecam siegnac! To ten czas!
    Ja to pitole wkoncu myje glowe,
    Zaniedbana ,wyje**ana, dzieci bajke ogladaja
    A matka pada z rana,
    dupa z kanapy
    Czas gory przenosic ,
    Bocki rozsyalam do teatujacych z nakazem pozostawienia fasolek rosnacych!
    No moje kochane choc mi sie nie chce , trzeba do czegos juz wlozyc rece,
    Tymczasem sciagam dresy ,ubieram leginsy :D
    Zycze wam milego dnia ,choc cos chce robic odwiedzam Was , jestescie jak magnez ja mowie Wam ! Pozdrawiam z osobna kazda z Was :* :* :*

    Sasanka55, Salome, ElfiaKsiężniczka, Malgonia, mam_marzenie_synek❤, Izape_91, aeiouy, Agamk lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :) wszystkim serdecznie gratuluje dwóch kreseczek ;) ! Ja dzisiaj po 4 dniach opóźnienia okresu zdecydowałam sie na betę iii..... oczywiście chyba przez stres dostałam okres hehe wyniki bety dopiero jutro ale uważam ten cykl za stracony :(

‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ