X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ cisza nastała. Az nie wierze :) :P

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Offica.. Taki offtop, jak tam wspominasz poród? Powiem Wam ze to coś czego się obawiam:)
    Oj szczerze nie chcę straszyć bo to nie o to chodzi, każda kobieta inaczej go przeżywa. Ja akurat miałam poród wywoływany oxytocyną, w związku z tym , było tragicznie, rodziłam 11 godzin, co prawda naturalnie urodziłam w rezultacie, ale ...już nie dawałam rady, prosiłam Boga o śmierć serio. Jakby nie ta oxytocyna to ok, bóle okropne ale do zniesienia, z tym lekiem przerosło to mnie. No i ten czas długi...tak mnie to zniechęciło, że absolutnie nie chciałam drugiego dziecka. Stąd też mój już taki duży. Niemniej no...kiedy urodziła się siostrzenica, to inaczej na to spojrzałam , spróbuję, chcę dla małego rodzeństwa, aby nie był sam w życiu jak rodziców braknie :)
    Ale każdy poród jest inny, u mnie to akurat było tak, ale wiele porodów jest szybkich i naprawdę niewiele się pamięta. Ja miałam po prostu pecha;)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Dziękuję kochana! Bardzo mądrze mi to napisałaś. Czekam cierpliwie, pewnie już niedługo się uda, wierzę w to:) przy tym uczę się cierpliwosci, a z nią różnie u mnie bywa hihi. Bóg wie co robi, może uważa że to jeszcze nie mój czas, no cóż. Będę wyczekiwac :):) super, że już masz takie duże dzieciątko :)!
    Dokładnie tak Martuś jesteś młoda i bardzo dojrzała jak na swój wiek :) Dlatego Bóg na pewno dla Ciebie zrobi jak najlepiej :* Jak przeżyje się to, to i wychowanie będzie prostsze bo to też wymaga cierpliwości :)

    marta95 lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredkaczarna wrote:
    Offca moj ma juz prawie 19mcy a minelo jak jeden dzien. Jejku taka malizna byl ... roCzulilam sie...
    Leci strasznie szybko, fajnie, że zdecydowałaś się tak szybciutko na drugiego bobaska :) Ja żałuję, że tak późno no ale...;)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    może mnie zbesztacie, ale nie wierzę w Boga i ja jakoś na "sucho" wszystko przyjmuję... Wierzę w karmę i siłę umysłu... Niestety gdy byłam w gimnazjum zahwiała się moja wiara i jakoś już nie wróciła... A tak w skrócie zazdroszczę wam tej wiary... A po rozmowie z ginem staram nie wgłębiać w temat "mojej ciąży"... Marta gratulacje... Bycie ciocią to super sprawa sama mam 5siostrzenic i jednego siostrzeńca (mam 3 siostry starsze) w tym 1 cudowną chrześnicę ;)
    Każdy wierze w Kogo i w co uważa:) To Twoja sprawa :) Masz do tego pełne prawo:)
    Ja wierzę i wiem, że Bóg mnie nie da skrzywdzić czuję się dzięki temu taka bezpieczna i mam komu zaufać:)

    Deneira, AJA_S lubią tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh może i tak... Ale czasem zazdroszczę ludzią że potrafią zawierzyć swoje rozterki Bogu... Ja od 9lat nie potrafię niczemu zaufać prócz swojemu przeczuciu... Choć wiem że dzięki wierze byłoby mi o wiele lżej... ;)
    A zmieniając temat... jak mija wam sobota?
    B. skopał ogródek, a my z piesiem poganialiśmy troszkę :D

    Offca88 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzis spokojnie.

    Ja rano trening, po poludniu wrócił mąż, ha ha <3 jakby go z miesiąc nie było...
    Potem obiad na mieście. Teraz odpoczwamy przed tv, także na spokojnie. Jutro pośpimy dłużej :)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Ja testuje za tydzień w poniedziałek :)
    To już niedługo :) czekamy :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie dziwnie czuje. Leniwie. Chwile sie zdrzemnelam....posprzatalam mieszkanie. Troche ogarnelam balkon. Teraz czytam książkę :) generalnie nic nie zrobiłam konkretnego haha

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Heh może i tak... Ale czasem zazdroszczę ludzią że potrafią zawierzyć swoje rozterki Bogu... Ja od 9lat nie potrafię niczemu zaufać prócz swojemu przeczuciu... Choć wiem że dzięki wierze byłoby mi o wiele lżej... ;)
    A zmieniając temat... jak mija wam sobota?
    B. skopał ogródek, a my z piesiem poganialiśmy troszkę :D
    Wiesz... nie trzeba wierzyć aby móc się wyżalić i "pomodlić" do Boga, to nie kosztuje i jeśli ma się ochotę wyrzucić to z siebie to nie ma zamkniętej drogi :)

    Ja byłam na działce z siostrą i dzieciakami, także super udany czas:) Niedawno właśnie wróciliśmy, a jutro jedziemy na kawę do rodziców :)

    AJA_S lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Ja sie dziwnie czuje. Leniwie. Chwile sie zdrzemnelam....posprzatalam mieszkanie. Troche ogarnelam balkon. Teraz czytam książkę :) generalnie nic nie zrobiłam konkretnego haha
    No i dobrze, czasami trzeba sobie po prostu odpocząć, w tygodniu się goni, w soboty sprząta, a tak to przynajmniej zrobiłaś coś dla siebie, po prostu odpoczęłaś :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    No i dobrze, czasami trzeba sobie po prostu odpocząć, w tygodniu się goni, w soboty sprząta, a tak to przynajmniej zrobiłaś coś dla siebie, po prostu odpoczęłaś :)
    Teraz bedzie mi sie dluzyc. Az do wtorku.

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca ma rację... czasem i nam wolno trochę się polenić :) ja często po pierwszej zmianie drzemie... niby praca w markecie to luz, fizycznie może i tak ale psychicznie idzie zwariować... Zwłaszcza w sobotę... Ja czekam na "twoja twarz brzmi znajomo" uwielbiam ten program :)

    Offca88 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Teraz bedzie mi sie dluzyc. Az do wtorku.
    Co ja mam powiedzieć :P
    No ale jakoś w tym cyklu naprawdę luźno podchodzę :) Nie spinam się nie analizuje. Obserwuje tylko śluz i dobrze mi z tym :) I już nie mam w głowie musi się udać. W pierwszym cyklu tak myślałam i spadanie w dół bardzo bolało.
    Trzeba poczekać, w końcu to nie gra a nowe życie :) Także trzymam za Was kciuki ;)
    I za siebie oczywiście też :)

    Deneira zleci szybciutko jak tylko poniedziałek się zacznie to już z górki później :)
    Mi strasznie szybko lecą te dni . Po owu w zasadzie to już tylko pozostanie czekać :)
    Mnie jakoś bardziej stresuje ogólnie ten czas przed owu, aby dokładnie współżyć itd.
    A później to już nie mam wpływu i tak :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2016, 21:02

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Offca ma rację... czasem i nam wolno trochę się polenić :) ja często po pierwszej zmianie drzemie... niby praca w markecie to luz, fizycznie może i tak ale psychicznie idzie zwariować... Zwłaszcza w sobotę... Ja czekam na "twoja twarz brzmi znajomo" uwielbiam ten program :)
    Ja myślę, że każda praca jest na swój sposób ciężka, czy to fizyczna czy umysłowa. :) Człowiek nie robot odpocząć musi i naładować akumulatorki :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A program lubię ale rzadko oglądam :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Offca ma rację... czasem i nam wolno trochę się polenić :) ja często po pierwszej zmianie drzemie... niby praca w markecie to luz, fizycznie może i tak ale psychicznie idzie zwariować... Zwłaszcza w sobotę... Ja czekam na "twoja twarz brzmi znajomo" uwielbiam ten program :)

    My też bardzo lubimy. Ale oglądamy powtórkę w niedziele zawsze:)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina mam nadzieję, że Cię nie wystraszyłam tym porodem :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic kochane ja znikam już , poczytam jeszcze książkę przed snem, no i czekam na męża o 22.30 powinien wrócić z pracy, także dobrych snów Wam życzę :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • pomylonaa Przyjaciółka
    Postów: 138 29

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Ja tak trochę wyjdę poza temat oczekiwania i testowania. Bo kogo pytać jak nie Was...
    W środę idę pierwszy raz do nowej lekarki, zanim zacznę ją zamęczać milionem pytań chciałabym zapytać Was, bo nie do końca wiem co jest normalne, a co się raczej nie zdarza i może być problemem.
    Zawsze miałam bolesne @, brzuch mni bolal łącznie przez połowę cyklu. Teraz, po ciąży, jest jeszcze gorzej. Dwa dni przed @ jest jeszcze znosnie, nospa pomaga. Dzień przed biorę 3 nospy max, czyli jakby 6 dawek, a i tak nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Później jest chwilę ok. 6-7 dzień cyklu znowu jestem wyłączona z życia. Okolice owulacji - kolejne parę dni męki. Też tak macie?
    No i druga rzecz, mówi się o bólach podbrzusza. U mnie od zawsze wygląda to inaczej, boli mnie raczej górna część brzucha, czasem środkowa, nigdy dolna. Bardziej jakby od żołądka, ale to nie to,to na 100 % bóle związane z cyklem.
    Wybaczcie, rozpisałam się, ale chciałabym sie dowiedzieć jak to u Was wygląda, czy któraś ma tak samo.

    24.12.2013 - dwie kreski
    23.08.2014 - Kuba <3 (39+4 tc)
    12.05.2016 - dwie kreski
    21.12.2016 - Maciek <3 (36+2 tc)
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ