X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira trzymam kciukasy:)

    Deneira lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pracuje w markecie Eko/Ledi jak kto woli :P w sklepach, aptekach trzeba mieć dużo cierpliwości by ktoremus nie przydzwonic... I ciągle coraz bardziej uważam że starsi ludzie powinni mieć jakiegoś opiekuna.... dzieci tyle szkód nie robią co starsi ludzie i chociaż przepraszają a nie drą się z pretensjami :/ tak sytuacja z dzisiaj...

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Cześć dziewczyny! Ja pracuje w kancelarii adwokackiej;)
    Dzisiaj temperatura poleciała w górę. Nie nastawia się jak w zeszłym cyklu żeby o tym nie myśleć bo się nie da ;). Moje motto na ten cykl to co ma być to będzie :)
    Super kochana !! Wygląda obiecująco !!:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2016, 09:32

    reddie137 lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Ja pracuje w markecie Eko/Ledi jak kto woli :P w sklepach, aptekach trzeba mieć dużo cierpliwości by ktoremus nie przydzwonic... I ciągle coraz bardziej uważam że starsi ludzie powinni mieć jakiegoś opiekuna.... dzieci tyle szkód nie robią co starsi ludzie i chociaż przepraszają a nie drą się z pretensjami :/ tak sytuacja z dzisiaj...
    Niektórzy są bardzo dziwni, u mnie zaś zwłaszcza chorzy np na raka itd. Ech no ja rozumiem że jest zdenerwowany itd...ale no ja też nie jestem tutaj za karę.
    A o niektórych starszych to już by szło książkę napisać :D

    AJA_S lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira trzymam kciuki za zieloności :*

    Deneira lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Moja teoria rośnie w siłę!!! Wygląda to oględnie! Jutro pewnie zatestujesz? Albo w pon? Wow!
    Zaczęłam bardzo wierzyć ze to moze sie dobrze skończyć :D nie wiem kiedy bede testować. Chyba juz nie chce sie spieszyć. Chce sie nacieszyć ta chwila wiary ;) moze we wtorek zatestuje ;)

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Deneira trzymam kciukasy:)
    Dziekuje :* trzymajcie :D

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Deneira trzymam kciuki za zieloności :*
    offca dziekuje :*

    Reddie - no no :) trzymam kciuki :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2016, 09:45

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na studiach pracowałam w prywatnej przychodni..to dopiero dramat... To jak bardzo ludzie mogą być dla recepcjonistki okrutni..

    Mój Ukochany z kolei pielęgniarz pediatryczny, zawsze się śmieje że najgorsze są mamusie, które mu mówią że nie z tej tylko innej żyły ma krew pobierać albo że źle szczepi:) zawsze mi wtedy powtarza, Kochanie, żebyśmy tylko my tacy nie byli:)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczynam cos czuć w piersiach. Mam lekko obolały bok jednej. Mam wrażenie ze lekko mierzwia. Mam nadzieje ze zwiastują cos dobrego :)

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deinera... Byle tylko nie zacząć teraz wymyslac:)

    Ale fajosko!!!

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Deinera... Byle tylko nie zacząć teraz wymyslac:)

    Ale fajosko!!!
    Nie wymyślam. Wcześniej bardzo chciałam czuć piersi ale nic a nic im nie było. Teraz ewidentnie jak dotykam bok to sa lekko obolałe. Tzn jedna. Chyba ze to ciało reaguje na moja głowę. Na zasadzie ze chce zeby zaczęły bolec to zaczynaja hahaha. Moja głowa jest potężna wiec szlag wie hahaha zeby tak jeszcze z ciaza było. Ze jak sobie wmowie ze jestem w ciazy zebym faktycznie w niej była hahaha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira - super Twój wykresik teraz wygląda ;) Ovu ładnie zazmaczyło bez przerywanej lini więc wszystko wskazuje na ovu! teraz tylko mała fasoleczka ;) - ale pamiętaj odezwać się do nas jak będziesz miała dwa serduszka! ;D

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiliaa24 wrote:
    Deneira - super Twój wykresik teraz wygląda ;) Ovu ładnie zazmaczyło bez przerywanej lini więc wszystko wskazuje na ovu! teraz tylko mała fasoleczka ;) - ale pamiętaj odezwać się do nas jak będziesz miała dwa serduszka! ;D
    Ale zrobiłam małe oszukanstwo ;) dla czytelności wykresu. Kazalam programowi nie brac pod uwage jednej temperatury. Bo jal ja brał pod uwage to w ogole owulacji nie wyznaczał i wtedy był mało czytelny :P. Także jeszcze wszystko jest możliwe.

  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane kolezanki to powiedzkie w jakiej kolejności testujecie bo ja juz nie nadazam ;) ja dopiero w maju wiec na szarym końcu

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie może zrobimy jakąś tabelę albo coś, bo ja też już nie nadążam, wiem,że we wtorek mają być testowania ale kto już nie wiem. :P

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testować mogłabym miedzy wt-czw bo w sumie nie wiem czy bd mec cykl 26 czy 28 :D Ale sie nie nastawiam na test bo raczej i tak bedzie małpa :D

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zeby nie zaburzać porzadku moge testować we wtorek razem z innymi dziewczynami :) akurat przed fitnessem moim bum wiedziała czy mam ograniczać skakanie ;) oczywiście pod warunkiem ze @ nie przyjdzie.

  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny...mnie dopadło okroooopne przeziębienie, ledwo żyje. A do tego mam teściów na weekend...no ale mąż się nimi zajął, zabrał na wycieczkę, a ja mogę się trochę podkurować...dobrze, że już po ovu to przynajmniej nie ma problemu ze staraniami...przed weekendem majowym wszystko powinno być jasne ;-)

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deinera.. Nie chodzilo mi o to że sobie wmawiasz:)

    Ja tak czasem mam, stad ta rada:)

    Ja jeszcze przed owulka, tescik pewnie sam początek maja:)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ