X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w weekend majowy jakoś, w sumie nie wiem bo ten cykl jakby jest o dzień krótszy tak mi wynika, więc powinnam mieć @ 2 wieczorem lub 3 wieczorem . Więc ja na pewno zatestuję sobie 1 maja ;) Bo to dzień wolny a 2 maja to wiadomo, już jestem w pracy. Niby mogłabym też 3 maja testować, ale skoro ma być @ 2 lub 3 to zatestuję 1, no i jak wyjdzie negatyw to już poczekam na @. Chyba że nie przyjdzie to wtedy pomyślę ;)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ponad 100 stron mamy to stawiam browara :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny właśnie się dowiedziałam że zostalam ciocia!!!!! Jestem przeszczesliwa, ale jednak gdzieś w środku chyba będę płakać :(
    Muszę to opic dzisiaj, może nie zaszkodzi :P

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam wolę żeby każda z nas przez najbliżse 9 mcy albo i dłużej browarów pić nie mogła :D

    Deneira, AJA_S lubią tę wiadomość

  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoją drogą dziwna ta moja temperatura w tym cyklu no ale...już nic nie zmienię co ma być to będzie :-) miłej soboty dziewczęta :-)

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha. Dokladnie Seraya, z ust mi wyjęłaś.

    Kurczę, ale mam siniaki..po zajęciach. Czuję że kiedyś ktoś stwierdzi, że mąż mnie tłucze

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc dopóki możemy to się napijmy skoro tyle mamy nie pić :P

    Marta gratulacje :* Nie martw się i Ty niedługo będziesz tuliła swoje, czas tak szybko mija, mój ma już 2 lata i 3 miesiące, a ja wciąż mam w pamięci jak na mnie spojrzał pierwszy raz zaraz po porodzie leżąc mi na brzuchu. Życzę Wam tego samego i nim się obejrzysz to już będziesz je tulić i mówić kiedy to minęło ? :) Czasami nie wiemy dlaczego coś się opóźnia , ale wierz mi wszystko w życiu ma jakiś sens, jakiś głębszy, którego czasami nie rozumiemy i traktujemy jak pech. A to nie do końca tak jest, najwyraźniej ten czas ma Cię jakoś przygotować, no i nie mówię tutaj absolutnie o wieku, bo to nie ma znaczenia w byciu matką :) Tylko takie ogólne przygotowanie samej siebie :) Sama to pewnie docenisz z czasem jak już będziesz wiedziała , że nosisz w sobie drugie serduszko :) Wiem łatwo mi się gada, na pewno, ale wiem to sama po sobie że coś dzieje się po coś :) I nie tylko mówię o dziecku w swoim przypadku ale w wielu innych sprawach tak miałam :) Ależ się rozpisałam wybacz ;)

    Seraya, AJA_S lubią tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    Swoją drogą dziwna ta moja temperatura w tym cyklu no ale...już nic nie zmienię co ma być to będzie :-) miłej soboty dziewczęta :-)
    Ja tez tak mówiłam.....a teraz jestem pełna nadziei :) a bałam sie ze cykl bezowulacyjny.

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offica.. Taki offtop, jak tam wspominasz poród? Powiem Wam ze to coś czego się obawiam:)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, gratuluję. Wiem, radość, a jednak ciałoby się mieć też swoje.
    hihi chętnie się wybiorę na brpwara z Wami:D çoćby wirtualnego.
    Miłej soboty Dziewczyny:)

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    No więc dopóki możemy to się napijmy skoro tyle mamy nie pić :P

    Marta gratulacje :* Nie martw się i Ty niedługo będziesz tuliła swoje, czas tak szybko mija, mój ma już 2 lata i 3 miesiące, a ja wciąż mam w pamięci jak na mnie spojrzał pierwszy raz zaraz po porodzie leżąc mi na brzuchu. Życzę Wam tego samego i nim się obejrzysz to już będziesz je tulić i mówić kiedy to minęło ? :) Czasami nie wiemy dlaczego coś się opóźnia , ale wierz mi wszystko w życiu ma jakiś sens, jakiś głębszy, którego czasami nie rozumiemy i traktujemy jak pech. A to nie do końca tak jest, najwyraźniej ten czas ma Cię jakoś przygotować, no i nie mówię tutaj absolutnie o wieku, bo to nie ma znaczenia w byciu matką :) Tylko takie ogólne przygotowanie samej siebie :) Sama to pewnie docenisz z czasem jak już będziesz wiedziała , że nosisz w sobie drugie serduszko :) Wiem łatwo mi się gada, na pewno, ale wiem to sama po sobie że coś dzieje się po coś :) I nie tylko mówię o dziecku w swoim przypadku ale w wielu innych sprawach tak miałam :) Ależ się rozpisałam wybacz ;)
    Dziękuję kochana! Bardzo mądrze mi to napisałaś. Czekam cierpliwie, pewnie już niedługo się uda, wierzę w to:) przy tym uczę się cierpliwosci, a z nią różnie u mnie bywa hihi. Bóg wie co robi, może uważa że to jeszcze nie mój czas, no cóż. Będę wyczekiwac :):) super, że już masz takie duże dzieciątko :)!

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marie_marie22 wrote:
    Marta, gratuluję. Wiem, radość, a jednak ciałoby się mieć też swoje.
    hihi chętnie się wybiorę na brpwara z Wami:D çoćby wirtualnego.
    Miłej soboty Dziewczyny:)
    Dziękuję :) szczęście i płacz...no cóż, widocznie tak być musi :) pewnie, zapraszam na piwko :P narazie mi wolno haha :D

  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca moj ma juz prawie 19mcy a minelo jak jeden dzien. Jejku taka malizna byl ... roCzulilam sie...

    Offca88 lubi tę wiadomość

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • Agula82 Przyjaciółka
    Postów: 105 37

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,zalatana jestem ostatnio,ale wpisuję się na majowe testowanie,tak myślę ok 03.05,tak myślę pozytywnie naładować się potych wszystkich waszych zielonych kropka,może troszkę tego zielonego skapnie i mi...a @ mam mieć 4-5 maj,więc mam tydzień twórczy,trzymam za nas wszystkie kciuki

    Agula82
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Dziękuję kochana! Bardzo mądrze mi to napisałaś. Czekam cierpliwie, pewnie już niedługo się uda, wierzę w to:) przy tym uczę się cierpliwosci, a z nią różnie u mnie bywa hihi. Bóg wie co robi, może uważa że to jeszcze nie mój czas, no cóż. Będę wyczekiwac :):) super, że już masz takie duże dzieciątko :)!
    Ja tak zawsze mowię. Najwidoczniej tak dla mnie bedzie lepiej ze nie teraz. Ze TEN na GORZE wie co robi ;)

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Ja tak zawsze mowię. Najwidoczniej tak dla mnie bedzie lepiej ze nie teraz. Ze TEN na GORZE wie co robi ;)
    Tylko szkoda że tak długo pozwala nam czekac :(

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze najwidoczniej ma w tym jakis cel :/

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak... :)

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może mnie zbesztacie, ale nie wierzę w Boga i ja jakoś na "sucho" wszystko przyjmuję... Wierzę w karmę i siłę umysłu... Niestety gdy byłam w gimnazjum zahwiała się moja wiara i jakoś już nie wróciła... A tak w skrócie zazdroszczę wam tej wiary... A po rozmowie z ginem staram nie wgłębiać w temat "mojej ciąży"... Marta gratulacje... Bycie ciocią to super sprawa sama mam 5siostrzenic i jednego siostrzeńca (mam 3 siostry starsze) w tym 1 cudowną chrześnicę ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuje za tydzień w poniedziałek :)

‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ