X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Kochana w pierwszej ciąży to mnie cycki nic nie bolały, dopiero tak od 7 tygodnia. Także to akurat nie jest żaden wyznacznik ;)
    Tyle, że mnie właśnie bolały.....ale Offca tak nic a nic? Ani nie były cięższe ani nie bolały? Ani trochę?

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Widzę, że ruch się zagęszcza. :D

    Mój luby dzisiaj zadzwonił i poinformował mnie, że dzisiaj po pracy przyjedzie do Gdańska i zostanie do poniedziałku. <3 Więc szansa na starania JAKAŚ jednak jest. :D Trzymajcie kciuki, żeby owu zrobiła psikusa i przyszła szybciej niz w poprzednim cyklu. <3
    No a co ja Ci mówiłam ? Ha wiedziałam, że będzie jakaś szansa w tym cyklu :D

    Almanah lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marie kochana pamiętaj, że możesz spojrzeć na to z innej strony... Wiem że to ciężkie w poprzednim cyklu przeżywałam to samo...
    A teraz spójrz na to z tej strony co ja... Jeszcze jeden miesiąc serduszkowania nawet 2razy dziennie :* :* :* :)

    Almanah lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Tak się zastanawiam czy nie iść do gina w następnym cyklu jeśli w tym nie zajdę. To jest drugi cykl po odstawieniu antyków, ale chyba nie powinny być takie długie (w poprzednim cyklu owu 28 dc, w tym mam już 18 dc i nic...). Do tego ta faza lutealna nie przekraczająca 11 dni jak obserwuję od 4 lat... Czekać i obserwować czy się nie wydłuża na castagnusie, czy iść? Jak myślicie? :( Z jednej strony nie chcę marnować czasu, a z drugiej nie chcę wyjść na nadgorliwą...
    Brałam kiedyś castagnus, no i właśnie fajny był, bo miesiączki nie bolały, ale niestety wydłużyły się dość sporo. Tak więc myślę, że to jego sprawka, ale czasami zbadać się nie zaszkodzi. A przed anty jakie miałaś cykle regularne?

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Brałam kiedyś castagnus, no i właśnie fajny był, bo miesiączki nie bolały, ale niestety wydłużyły się dość sporo. Tak więc myślę, że to jego sprawka, ale czasami zbadać się nie zaszkodzi. A przed anty jakie miałaś cykle regularne?

    Właśnie nie miałam. Castagnus mi fazę lutealną kiedyś wydłużył z 9 do 11 dni, ale teraz widzę, że mam powtórkę z rozrywki. Nie chcę panikować, bo może to jeszcze hormony się regulują po antykach, no ale... skoro zawsze miałam z tym problem, to sama już nie wiem...

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marie_marie22 wrote:
    Cześć, wynik mojej bety to mniej niż 1
    Marie no ale jak ???

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredkaczarna wrote:
    MArie :* Bez sensu :(
    Ja zrobiłam dziś test owu (przedwczoraj negatywny a wczoraj nie robiłam) i pozytywny! Mój gin dobrze wypatrzył i wyliczył aż jestem w szoku bo dziś 17dc a ostatnio mam bardzo długie cykle. Wczoraj było <3 ciekawe moze cos z tego bedzie. Dzisiaj mnie pobolewa na prawym boku (z tej strony na jajniku pecherzyk był) i zastanawiam się czy to świadczy o owulacji ??
    Czasami podobno boli nie raz przed lub po. Nie koniecznie oznacza sam moment owulacji, ale kto tam wie :D
    Super , że były serduszka, trzymam mocno kciuki. A powiedz mi Twoje cykle ile trwają? Bo ja mam podobnie owu...:) A cykle mam tak 32 dni.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Tyle, że mnie właśnie bolały.....ale Offca tak nic a nic? Ani nie były cięższe ani nie bolały? Ani trochę?
    Nawet się nie zorientowałam, że byłam w ciąży. Serio. No normalnie takie jak przed okresem, zupełnie nic więcej. Dopiero mocny ból brzucha jak na okres miałam a @ nadal nie było i na następny dzień rano miałam już test pozytywny lekka różowa kreska :) Także ja naprawdę nic nie widziałam i nie czułam a że testy wcześniejsze były negatywne to tym bardziej. Jedynie miałam zgagę ale nie wiedziałam czy to powiązać z ciążą. Każda ciąża jest inna nie ma co porównywać, w jednej czuje się więcej a w innej nic. :) Nie stresuj się więc tym :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie na okres piersi nie bolą. Ech.....troszkę mnie uspokoiłaś i dodałaś nadziei :) Dziekuję Offca :*

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Właśnie nie miałam. Castagnus mi fazę lutealną kiedyś wydłużył z 9 do 11 dni, ale teraz widzę, że mam powtórkę z rozrywki. Nie chcę panikować, bo może to jeszcze hormony się regulują po antykach, no ale... skoro zawsze miałam z tym problem, to sama już nie wiem...
    Hm pomaga podobno zajść w ciążę. Więc...warto warto ;)Po anty też troszkę jest inaczej. Zazwyczaj powinno się jeden cykl przeczekać, bo jak bierze się je długo to wiadomo, organizm na nowo musi zaskoczyć :)
    Najlepiej na cykle robi ciąża , przynajmniej u mnie zadziałało, bo jest od dwóch lat regularny, a nigdy nie był. :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Mnie na okres piersi nie bolą. Ech.....troszkę mnie uspokoiłaś i dodałaś nadziei :) Dziekuję Offca :*
    No to jak nie bolą na okres, to i teraz nie muszą :) Nie doszukuj się niczego najlepiej, ja teraz miałam całą stertę objawów, po wyczulony węch, plamienie, bla bla i w ciąży nie jestem :) A wtedy objawów nie było a byłam, nie ma reguły na to :) Bądź dobrej myśli i cierpliwie czekaj :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    No to jak nie bolą na okres, to i teraz nie muszą :) Nie doszukuj się niczego najlepiej, ja teraz miałam całą stertę objawów, po wyczulony węch, plamienie, bla bla i w ciąży nie jestem :) A wtedy objawów nie było a byłam, nie ma reguły na to :) Bądź dobrej myśli i cierpliwie czekaj :D
    tak...cierpliwość to słowo klucz hahaha ja teraz boje się iść do ubikacji, bo boję się zobaczyć, że @ przyszła hahaha. Prawie się modlę przed każdą wizytą w łazience haha

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem co czujesz, w tamtym cyklu miałam podobnie. Już test na rano miałam naszykowany i o 23 na papierze pojawiła się krew...haha no i test schowałam :D Ale dopóki nie ma @ jest nadzieja, no i trzeba czekać nie ma innej możliwości :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Wiem co czujesz, w tamtym cyklu miałam podobnie. Już test na rano miałam naszykowany i o 23 na papierze pojawiła się krew...haha no i test schowałam :D Ale dopóki nie ma @ jest nadzieja, no i trzeba czekać nie ma innej możliwości :)
    hahahaha dokładnie

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle pisałam więcej, ale coś ucięło. A potem poszłam się wypłakać, później wrócił Mąż, pocieszył i już lepiej. Echh, ja myślałam, że to formalność, nawet nic mojemu Kochanemu wczoraj nie mówiłam, chciałam mu zrobić niespodziankę.
    Kurcze, nie mam już ochoty ani prowadzić tego pomiaru temp, ani obserwacji śluzu, to tylko pogarsza.

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Czasami podobno boli nie raz przed lub po. Nie koniecznie oznacza sam moment owulacji, ale kto tam wie :D
    Super , że były serduszka, trzymam mocno kciuki. A powiedz mi Twoje cykle ile trwają? Bo ja mam podobnie owu...:) A cykle mam tak 32 dni.

    Offca88 po poronieniu moje cykle oszalaly i nawet mam 36 dni... ale moze cos wrocilo do normy?? Normalnie to mialam 29dni. Teraz spojrzalam ze @ to dopiero 4maja mi sie szykuje wiec TYLE czasu musze czekac do testow :(

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marie ja powiem Ci ze lepiej olej te pomiary bo to tylko niepotrzebnie nas stresuje za duzo analizujemy. Przed piersza ciaza tak nie myslalam i po 3 mcach bez problemu zaszlam a teraz swiruje jeszcze po tym poronieniu to juz wogole mozg mi sie zlasowal. I stwierdzam że nie warto się denerwować tym wszystkim

    AJA_S, Offca88, marie_marie22 lubią tę wiadomość

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marie_marie22 wrote:
    W ogóle pisałam więcej, ale coś ucięło. A potem poszłam się wypłakać, później wrócił Mąż, pocieszył i już lepiej. Echh, ja myślałam, że to formalność, nawet nic mojemu Kochanemu wczoraj nie mówiłam, chciałam mu zrobić niespodziankę.
    Kurcze, nie mam już ochoty ani prowadzić tego pomiaru temp, ani obserwacji śluzu, to tylko pogarsza.
    Marie mogę się tylko domyślać jak się czujesz:( Ale nowy cykl nowe szanse, może spróbuj tak bez temp itd, tylko się obserwuj :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredkaczarna wrote:
    Offca88 po poronieniu moje cykle oszalaly i nawet mam 36 dni... ale moze cos wrocilo do normy?? Normalnie to mialam 29dni. Teraz spojrzalam ze @ to dopiero 4maja mi sie szykuje wiec TYLE czasu musze czekac do testow :(
    Widzisz moja też szykuje się na 4 maja ;) Szybko zleci. Ja mam 32 dniowe a teraz jakby wcześniej na owu się szykuje. Nie jesteś sama, już mamy nawet wątek majowy :) Myślę, że u Ciebie wszystko się unormuje, pewnie powolutku zacznie się skracać. Czasami taki rozregulowany cykl potrafi zaskoczyć :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję Dziewczyny :)
    najgorsze, ze nadale nie mam nowego cyklu, wiec cierpliwie czekam.. teraz sobie zalozylam, ze nic nie bede testowac. odkladam testy owu, testy ciazowe, po prostu kocham radośnie męża i już!
    ps. ale sluz chyba bede badac bo jednak ce wiedziec czy wszysko jest ok w cyklu.

    oar8yx8d9fawxkqt.png
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ