X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Kurczę ja wypiłam gorzką herbatę na czczo i mi teraz niedobrze :(
    Po herbacie? A może to inny objaw :D A śniadanko już było ?:)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Już? matko od 7 to ja już bym umarła z głodu :P ja jem co 3 godziny ;D
    Haha no ale wiesz, zważając że dzień się dopiero zaczął to kiepsko to wróży :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Ja też tak mam - najlepsze połączenie ogórek kiszony z cebulą i miodem;)
    Czyli nie jestem inna :D Ja lubię ogórki z nutellą haha :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śniadanka nie było ;) Jestem beznadziejna ze zdrowym żywieniem. Zjem obiad i będzie ok :)

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, ze ja nie wiem jak inni normalnie współżyją codziennie i co drugi dzień. :D ja mam ochotę głównie w okres i przed okresem, w płodne dni średnio, bo znowu bolało, zwłaszcza te 3 dni przed i w owu, także ja te dni chętnie bym ominęła szerokim łukiem jak zawsze. Stąd też te starania są jakie są, seks jest, ale no właśnie taki wymuszony. No ale samo dziecko się nie spłodzi niestety. Do tego jak mnie boli to marudzę a to nie tak a tak , a inaczej, mąż cierpliwy ale też go to wybija co chwilę z transu :D Także ja się ciesze , że już po, bo naprawdę jak dla mnie to ciężki czas :P

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Śniadanka nie było ;) Jestem beznadziejna ze zdrowym żywieniem. Zjem obiad i będzie ok :)
    Łooo to niedobrze :)
    Ja średnio lubię śniadania, ale wrzucę tam coś na ruszt, jakieś musli najczęściej.
    Staraj się coś przegryźć, bo to bardzo niezdrowe tak nie jeść śniadania . Ja jakbym go nie zjadła to o 11 już bym zjadła obiad pewnie no i to 2 porcje z głodu :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz się muszę iść umyć, włosy , zrobić się trochę i wyjść z domu z małym, po pampersy do lidla, no i inne rzeczy, no i pewnie aby mały trochę pobiegał.Ale mi się nie chce zebrać.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Powiem Wam, ze ja nie wiem jak inni normalnie współżyją codziennie i co drugi dzień. :D ja mam ochotę głównie w okres i przed okresem, w płodne dni średnio, bo znowu bolało, zwłaszcza te 3 dni przed i w owu, także ja te dni chętnie bym ominęła szerokim łukiem jak zawsze. Stąd też te starania są jakie są, seks jest, ale no właśnie taki wymuszony. No ale samo dziecko się nie spłodzi niestety. Do tego jak mnie boli to marudzę a to nie tak a tak , a inaczej, mąż cierpliwy ale też go to wybija co chwilę z transu :D Także ja się ciesze , że już po, bo naprawdę jak dla mnie to ciężki czas :P
    ja w trakcie owulki też mam bóle ale mam tez wtedy ogromną ochotę na przytulanko :D później już nie, po owu-teraz jest ten czas:P no i przed samą @ mnie bierze i zaraz po :)
    Kiedy ja będę mogła swoją dzidzię wziąć na spacerek... matko oby szybko, żebym nie musiała czekać kilka lat i przechodzić jakieś leczenia bo okaże się że coś jest nie tak ;/ póki co ciągle mam nadzieję, że wszystko jest ok i że się uda, oby tak było

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Powiem Wam, ze ja nie wiem jak inni normalnie współżyją codziennie i co drugi dzień. :D ja mam ochotę głównie w okres i przed okresem, w płodne dni średnio, bo znowu bolało, zwłaszcza te 3 dni przed i w owu, także ja te dni chętnie bym ominęła szerokim łukiem jak zawsze. Stąd też te starania są jakie są, seks jest, ale no właśnie taki wymuszony. No ale samo dziecko się nie spłodzi niestety. Do tego jak mnie boli to marudzę a to nie tak a tak , a inaczej, mąż cierpliwy ale też go to wybija co chwilę z transu :D Także ja się ciesze , że już po, bo naprawdę jak dla mnie to ciężki czas :P
    Ohohh, U mnie to różnie...mąż zawsze ma ochote jak mam @ dziwne :P potem też chce,ogólnie to kiedy mamy ochote :D

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    ja w trakcie owulki też mam bóle ale mam tez wtedy ogromną ochotę na przytulanko :D później już nie, po owu-teraz jest ten czas:P no i przed samą @ mnie bierze i zaraz po :)
    Kiedy ja będę mogła swoją dzidzię wziąć na spacerek... matko oby szybko, żebym nie musiała czekać kilka lat i przechodzić jakieś leczenia bo okaże się że coś jest nie tak ;/ póki co ciągle mam nadzieję, że wszystko jest ok i że się uda, oby tak było
    Oj ruda uda się udaaaaa! Czuwam nad Tobą :*

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój ma często ochotę ale największą po owulce :P nie mógłby mieć takiej "chcicy" właśnie w trakcie owulki?:P ech faceci :P no ale daje rade także nie ma co narzekać ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale i tak ich kochamy :D

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no a jak :) nie było go jakiś czas temu przez 4 miesiące to myślałam, że się zapłacze :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko! Ja bym się zalamala i wpadła w depresję :P pojechał ostatnio na 2 dni to myślałam że oszaleje

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no powiem Ci że do deprechy nie dużo chyba brakowało ;D ja nie wiem jak niektórzy tak żyją że mąż prawie cały rok siedzi za granicą i tylko na święta zjeżdża, ja chyba bym się załamała, nie potrafiła bym tak

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja szczerze mówiąc też nie dałabym rady.. A dużo ludzi tak niestety żyje :(

  • Iwonka 87 Przyjaciółka
    Postów: 151 43

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was w nowy dzionek. Ja dwa dni do @ ale już jak chodzę do WC to obawiam się co zobaczę ;-) musze się czymś zająć żeby nie myslec.

    1 iui- 01.2014 :(
    2 iui- 02.2014 :(
    3 iui- 04.2014 :(
    10.2015r.- Naprotechnologia
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    ja w trakcie owulki też mam bóle ale mam tez wtedy ogromną ochotę na przytulanko :D później już nie, po owu-teraz jest ten czas:P no i przed samą @ mnie bierze i zaraz po :)
    Kiedy ja będę mogła swoją dzidzię wziąć na spacerek... matko oby szybko, żebym nie musiała czekać kilka lat i przechodzić jakieś leczenia bo okaże się że coś jest nie tak ;/ póki co ciągle mam nadzieję, że wszystko jest ok i że się uda, oby tak było
    To masz fajnie, ja zaś w płodne niet :P
    Na pewno już niedługo zabierzesz malucha, ja w to nie mogłam uwierzyć a teraz już taki duży. Nie zakładaj żadnego leczenia, zdrowa kobieta z Ciebie :))

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    offca pójdź z tym do gina... Ja też miałam bardzo niskie libido... dla mnie seks mógł nie istnieć, a jak już to bolało jak cholera...
    tak więc na libido dostałam castagnus bo stwierdził że nie ma równowagi hormonalnej- pomogło A na ból zmiana pozycji... np na jeźdźca (sama kontrolujesz głębokość penetracji) bądź zapieraj się nogami o partnera też pomaga :)
    Ja dziwne smaki miałam jak byłam dzieckiem... ale to przez tatę - taka córeczka tatusia... W sumie dalej... oboje cholerycy :D mój jeździ w weekendy na ryby i jakoś mi to nie przeszkadza zbytnio... A jak zrobi się cieplej dołączam do niego z psem :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka tak jest zajmij się czymś i wcale o tym nie myśl :P

‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ