X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia a ja nadal mam dobre przeczucie co do Ciebie. Wiec nadal trzymam kciuki za pozytywny final ;D

    Szkoda ze temperaturki nie udostepniasz. Lub nie mierzysz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 10:56

    Gumisia lubi tę wiadomość

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Natalia ja w tym cyklu miałam ból owulacyjny po owulacji. ;)

    Ja też tak miałam w ostatnim cyklu, tzn w dzień owulacji i 2-3 dni po

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Gumisia a ja nadal mam dobre przeczucie co do Ciebie. Wiec nadal trzymam kciuki za pozytywny final ;D
    Miej rację! Błagam! Hihihi. ;)

    kofeinka, marta1987 lubią tę wiadomość

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem mniej więcej 10-14 dpo. Test powinien już wyjść, ale nieśmiało liczę na późne zagnieżdżenie. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri22 a nie możesz zrobić bety?

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co za dzien wszystkie mamy negatywne... gumisia mnie tez pobolewa jak by na @... wrrrr

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pechowy miesiąc. :( Jak tak dalej pójdzie to utworzymy nowy temat "Majowe testowanie".

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Ciri22 a nie możesz zrobić bety?

    Ja mysle ze to po tabletkach. Poczekam do niedzieli i w poniedzialek lekarz. Nie czuje sie na ciaze wiec stawiam ze to nie to. Ja wlasnie mam nadzieje ze maj bedzie pozytywny bo mam rocznice z moim M. :D

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Pechowy miesiąc. :( Jak tak dalej pójdzie to utworzymy nowy temat "Majowe testowanie".

    Daj spokój ;) nic nowego już nie zakładajmy :D he he he

    marta1987 lubi tę wiadomość

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia a kiedy Ty mialas termin @?

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanko do dziewczyn, które badają szyjkę...Przesuneła się troche na lewą stronę czy to normalne? Nigdy nie badałam więc nie wiem...:)

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Pechowy miesiąc. :( Jak tak dalej pójdzie to utworzymy nowy temat "Majowe testowanie".

    Ja już byłam w marcowym teraz kwietniowym i mam nadzieję, że już tu pozostanę :)

    Gumisia lubi tę wiadomość

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ja mysle ze to po tabletkach. Poczekam do niedzieli i w poniedzialek lekarz. Nie czuje sie na ciaze wiec stawiam ze to nie to. Ja wlasnie mam nadzieje ze maj bedzie pozytywny bo mam rocznice z moim M. :D
    No mu w maju też rocznica ślubu. ;) Ale nie ukrywam że wolałabym już w kwietniu zobaczyć 2 kreseczki. ;)
    W poniedziałek się wszystko okaże. ;) Trzymam kciuki! :)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    Mam pytanko do dziewczyn, które badają szyjkę...Przesuneła się troche na lewą stronę czy to normalne? Nigdy nie badałam więc nie wiem...:)
    Ja mam aktualnie trochę bardziej na prawo. ;) To chyba normalne. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to stawiam że dostane cos na wywolanie i tyle. Wolalabym nie bo to potem dojsc do tego czy owulacja byla i kiedy i jak cykl bedzie wygladal to.chyba jakas masakra. Tez bym wolala Kwiecien zobaczyc ten tescik pozytywny ale nie nastawiam sie na to.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    Gumisia a kiedy Ty mialas termin @?
    Ostatnią miesiączkę dostałam 15 marca. Nie wiem dokładnie kiedy była owu, bo ostatnio nie mierzę temperatury, a testy owu przyjechały do mnie dopiero 16 dc. A więc jeśli owu była to najpóźniej 16 dc. Ostatnio miałam owu wyjątkowo 12 dc. Cykle mam 28-32 dniowe. Ostatni 26 dni, jak nigdy. Dziś mój 26 dc. Biorąc pod uwagę że owu była pomiędzy 12 a 16 dc. to jestem 10-14 dpo. ;) Więc @ powinien być najpóźniej za 4-5 dni.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ja to stawiam że dostane cos na wywolanie i tyle. Wolalabym nie bo to potem dojsc do tego czy owulacja byla i kiedy i jak cykl bedzie wygladal to.chyba jakas masakra. Tez bym wolala Kwiecien zobaczyc ten tescik pozytywny ale nie nastawiam sie na to.
    Cholera. To może jak ma @ przyjść to niech już przyjdzie. :( Mam jednak cichą nadzieję że w poniedziałek lekarz potwierdzi u Ciebie ciążę. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, że temeratuy nie mierzysz :/ ale u Ciebie Gumisia to jeszcze wszystko moze sie jeszcze okazac ;)

    Gumisia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Cholera. To może jak ma @ przyjść to niech już przyjdzie. :( Mam jednak cichą nadzieję że w poniedziałek lekarz potwierdzi u Ciebie ciążę. ;)

    No wlasnie tez juz mam dosc mam takie wachania nastrojow ze dziwie sie ze moj facet ze mn wytrzymuje od soboty tylko na niego warcze albo placze. A moj organizm bawi się ze mna w kotka i myszke... ;(

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku. :( Współczuję. To mnie już nerwy ponoszą, a co dopiero Ciebie.

‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ