X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, ale to wspomne o tym lekarzowi za nim da mi cos na wywolanie miesiaczki moze to ma jakis wplyw.

    Ja na razie nie testuje i chyba nie bede az do wizyty u lekarza albo w dniu wizyty zatestuje.

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A JA testuje w sobote rano ... a pozniej jak nie bedzie @ w poniedzialek i wtedy juz strace calkiem nadzieje...

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ktory to u Ciebie dzien cyklu?

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie 33dc

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u Ciebie?

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez 33 dzien :D

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to jestesmy w tak samo beznadziejnej sytuacji, a cykle masz jakie?

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety jestem po tabletkach anty dopiero 3 pelny cykl. Przed tabletkami miala Regularne 27-29 dni. Po odstwieniu 24 i 28 teraz juz 33 dzien leci.

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po odstawieniu jestem 5 miesiac. i tez miałam reguralne nawety po tabletkach 28-29 a ostatni 38 wywolana @ luteina.... czuje powtorke z rozrywki...

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh nie. Lepiej nie. Ja dalej mam cicha nadzieje ze jednak bez tego sie obejdzie. Sama przyjdzie @ albo cos...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A temperature sobie mierzysz? Jaka masz?

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najgorsze jest to, ze podejrzewam, ze znowu nie wyszlo a tego durnego @ dalej nie ma... kiedy cirri testujesz?i wizyte kiedy masz? w poniedzialek? dobrze kojarze?

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie temperatury nie mierze, bo z rana nigdy nie mam czasu bo ciagle zasypiamy z młodą moja i wszystko w biegu :)

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja na pale pojde w poniedzialek u mnie sie czeka dlugo na wizyte ale za to jak cos sie dzieje czy podejrzenie ciazy to przyjmuja od reki. Wlasnie nie wiem czy jest sens testowac przed poniedzialkiem... chyba juz nie bede bo w sumie nie mam zadnych objawow ciazy poza brakiem @.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Laski jeszcze jedno pytanie, bo tak mi wpadlo teraz do glowy czy kamica nerkowa moze wplywac na wynik testu?
    Nie. Kamica nerkowa nie produkuje żadnego hormonu, tym bardziej ciążowego:) torbiele na jajnikach i niektóre leki hormonalne mogą powodować podwyższone HCG.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nie chodzi mi teraz o podwyzszenie. Tylko o gestosc moczu. A w necie widzialam juz potwierdzenie ze moga wpywac na wynik.

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja slyszałam, ze jesli jest za metny czy cos mozna rozcienczyc troche mocz przed testem ;)

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez to wlasnie czytalam a moj poranny hest zawsze bardzo ciemny i metny oraz wydaje sie taki ciezki gesty. Ale nie bede juz nic rozcienczax lekarz powinien wszystko wyjasnic.

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam wizyte dopiero w srode.. bede czekala z nieciepliwoscia co Tobie powie w poniedzialek... i oczywiscie mocno trzymala kciuki!:))

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja za Ciebie tez ;D

‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ