X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamiii wrote:
    ja niestety ;(
    do konca mialam ta nadzieje ;(
    ciezko bylo mi zaznaczyc na wykresie -mocne krwawienie ;(
    Przykro mi Kamii. W kolejnym cyklu postaraj sie nie maltretowac tak termometrem, tylko niepotrzebnie sie denerwujesz.

    ciri22 lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • perła ziemi Ekspertka
    Postów: 198 349

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! Dziewczyny skad wy macie tyle czasu na to forum? Zazdroszcze! :-) odebralam dzisiaj swoj wynik progesteronu i mam 25 ng/ml w 7 dpo :-) chyba jest spoko co? Ja w tym cyklu mam 100% luzu. Myslalam ze nigdy nie bede potrafiła sie nie nakrecac a tu ani nie pomysle o tym zeby zrobic test- a mam ich chyba z 10 w domu :-)

    f2w3j6yxdenijlur.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CIRI CZYTALAM, ZE CZESTO ZDARZAJA SIE KRAWIENIA we wczesnej ciazy, a Ty mialas ewidentna baldziutenka kreske, ja bym zatestowala jeszcze raz na Twoim miejscu i do lekarza...

    Perla ziemi ja na forum siedze tylko w czasie pracy, a wlasciwie to glownie w czasie pracy :-) i zazdroszcze Ci tego, ze potrafisz tak ciepliwie czekac... u mnie sie zaden test nie uchował kiedy byl w lazience :P

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Kasiu wlasnie byla. Tylko ciekawa jestem czy jak jest krwawienie to czy spada temperatura...

    I ja tez siedze w pracy bo nudno jak nie wiem co ;p

    Kasiu jak robilas ten test popoludniowy to nie pilas dluzej czy cos?

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri nie mam pojecia jak to jest...

    ja przed tym testem normalnie piłam kawe wode wsio, bo mialam nie robic... sikalam kilka nascie razy w ciagu dnia wiec stwierdzillam ze jak jestem to powinno wyjsc nawet wieczorem no i wsyzlo:P

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo tez tak mysle. Bo to juz wsumie 5 dni od tego minelo. Tylko zastanawiam sie bo krwawienie w dniu spodziewanej @ powinno sie pojawic jak cos. Wiec u mnie to i tak sie nie zgadza. Choc w sumie nie wiem ile u mnie trwa faza lutealna.... i nie wiem kiedy owulacja byla t ak napawde. A skoro plemniki ok 3 dni zyja wiec najpozniej by musiala byc jakiegos 22-23dc. To wtedy moze i by sie zgadzalo. Ale za duzo kombinuje ;p

    Kurde jeszcze 3 dni i lekarz. Po co ja tyle rozkminiam.

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mówicie o tym testowanie,że mnie też korci ale dziś dopiero 8dpo więc za wcześnie...ale jakoś dziś mam przeczucie, że nici....

  • perła ziemi Ekspertka
    Postów: 198 349

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i oby kazdej z nas tak wyszlo jak Tobie Kasiu:D

    Nie mam pojecia co mi sie w tym miesiacu z glowa stalo ale powiem Wam ze ogromnie doceniam ten spokoj... W marcu robilam test juz 6dpo :D

    Ciri trzymam kciuki! Cos mam dobre przeczucia :) ktory to Twoj cykl staran?

    f2w3j6yxdenijlur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak naprawde pierwszy. Wczesniej byl seks bez zabezpieczenia ale nie oatrzylismy na dni plodne czy cos takiego. Teraz ja troche tego staralam sie pilnowac ale temperature zaczelam mierzyc w dniu spodziewanej zeby miec na nowy cykl wykresik.

  • zolla Koleżanka
    Postów: 54 11

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa trzymam kciuki, żeby to było to - moim zdaniem z resztą, to na pewno jest to :-)
    Kasiag24 oby ze mną było podobnie jak u Ciebie :)
    Ciri22 a próbowałaś jednak zrobić ten test teraz? Może akurat :-)

    Giannaa lubi tę wiadomość

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    W niedziele to byl 36dc byl taki rozmazany rozowy dzien widziany przy swietle. Na zdjeciu wyszedl i pokazywalam go dwom osoba i widzialy go i wyslalam Kasi i jeszcze jednej dziewczynie i tez cos tam mowily ze jest. Mialam we wtorek testowac ale spadla temperatura i plamienie sie pojawilo. Wiec uznalam ze szkoda testow. Ale ten @ nie jest normalny nie luszcze sie wsrodku w ogole. Mimo ze jest czerwona zywa krew to tylko krwawie po 3-4 godziny i to malo a potem nic. Dzis to chyba przez 2 h.
    Daj zdjęcie testu ;-)

    a.png
    a.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamiii wrote:
    ja niestety ;(
    do konca mialam ta nadzieje ;(
    ciezko bylo mi zaznaczyc na wykresie -mocne krwawienie ;(


    :( ;( :(

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ca2a15f5a53acf65.html

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4b958d988b174d06.html

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słońce świeci mi w monitor i nic nie widzę ... przyjrzę się jak będę w ciemniejszym miejscu.

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To taki cien cienia cieniem poganiany ;p ale mowie poerwszy raz nie bylam pewna czy jest nefatywny.

  • perła ziemi Ekspertka
    Postów: 198 349

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Tak naprawde pierwszy. Wczesniej byl seks bez zabezpieczenia ale nie oatrzylismy na dni plodne czy cos takiego. Teraz ja troche tego staralam sie pilnowac ale temperature zaczelam mierzyc w dniu spodziewanej zeby miec na nowy cykl wykresik.

    Pieeeerwszyyyy? Alez byloby pieknie jakby Wam sie udalo :) my mamy za soba 15 cykli bez zabezpieczenia z tego 4 cykle na clo (2 monitorowane), minus 4 leczenia infekcji pozniej byla przerwa bez cisnienia i teraz od poczatku roku swiadoma tetminu owulaxji sama robie wyniki i zbieram sie do gina z calym pakiecikiem po rade :) strasznie zaluje ze tak sie upieralam zeby czekac na slub i 'po bozemu' dopiero po zaczac starania. No! Ale to se ne wrati :)

    f2w3j6yxdenijlur.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tam widze, mialam takie samo w czwartek jeszcze pisalam przyjaciolce ze p0ewnie jakas reakcja chemiczna i go wywalilam :D

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    perla ziemi... wytrwalosci Ci zycze oby ten cykl byl juz ostatnim cyklem !:))

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy ale po tabletkach antykoncepcyjnych... ;( wiec to roznie bywa.

  • zolla Koleżanka
    Postów: 54 11

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są takie tezy, że zaraz po odstawieniu tabletek jest łatwiej zajść... ja bym na Twoim miejscu zrobiła kolejny test. Może wyjdzie coś więcej niż u mnie. Trzymam kciuki :-)

‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ