X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Mysle ze jak ma byc kreska to dzis popoludniu tez bedzie. Ja mam wlasnie plytkowe teraz ;)

    Daj znać Ciri :)

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno dam. ;D jestem jeszcze ciekawa co lekarz w poniedzialek powie ;p

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale kurde, ile kobiet, tyle przypadkow, zobaczcie, ile tu nas jest, to kazda ma jakies inne historie, objawy, rozwoj cykli.

    ciri22, perła ziemi lubią tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tez prawda ;) ale byloby smiesznie gdyby jednak dwie kreski byly i byla by to ciaza a nie jakis patologiczny stan ;D

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    To tez prawda ;) ale byloby smiesznie gdyby jednak dwie kreski byly i byla by to ciaza a nie jakis patologiczny stan ;D
    Zycze Ci tego:)


    Mnie dzisiaj mdli i przechodzi na chwile jak cos zjem,a potem znowu. Jesli to psychika plata figle, to to jest niesamowite, jak potezna moze ona byc, zeby doprowadzac do fizycznych objawow.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam to samo co zjadlam to mi sie odbijalo naprawde przez 2 tygodnie tak mialam... masakra. Az w koncu na nic nie mialam ochoty.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jesli juz jestem glodna ciagle. Ale tego nie wiaze z ciaza, lubie jesc;) oczywiscie na sile moglabym widziec,ze robie sie szybciej glodna niz zazwyczaj, ale staram sie nie przesadzac. Za to mdlosci i odbijania sobie nie wymyslilam na pewno, z tymze wiadomo....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2015, 13:21

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja tez bylam glodna i to bardzo ale co ugrzlam dwie godizny odbija mialam za soba tak mnie to meczylo ze coraz mniej jadlam.. dopiero przed wczoraj zjadlam normalnie..

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo ja tez bylam glodna i to bardzo ale co ugrzlam dwie godizny odbija mialam za soba tak mnie to meczylo ze coraz mniej jadlam.. dopiero przed wczoraj zjadlam normalnie..
    Ach, to az tak mocno nie mam, mi jedzenie raczej pomaga. Ale to dopiero od dzis tak mi sie zrobilo, mozliwe,ze to jednorazowy wynryk;)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze a moze nie :)

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri mam ten sam objaw od konca marca!! i wlasnie to ten objaw dal mi do myslenia najpierw... oczywiscie poczatkowo myslalam, ze zjadlam za duzo fasolki i stad to odbijanie wzdety brzuch itd, chwilowo mnie od papierosow odrzucilo, to etz dalo mi do myslenia no a pozniej jeszcze piersi bolesne, takze ciri ja jestem dobrej mysli co do Ciebie :* i trzymam mocno kciukasy !!:****

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • zolla Koleżanka
    Postów: 54 11

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój organizm chyba też sobie ze mne żartuje, bo nie dość, że od chyba 2 tyg mam codziennie takie dziwne uczucie w dole brzucha, czasem tęmpe, czesem kłucie, czsem ciągnięcie - w sumie nie jak na okres, a do tego czasem tak mnie jakby zemdli, ale lekko... - to mi dało jakąś nadzieję, a to teraz jeszcze pierwszy raz od niepamiętnych czasów nie "nazbierałam" wody przed @. A zawsze, ale to zawsze miałam z 1,5 kg więcej i to od razu było widać, a teraz nic. I nawet cere mam teraz ładniejszą, ale może to zasługa nabytego w niedzielę podobno cud-kremu (przynajmniej wg. reklam :D ), a normalnie to moja skóra na twarzy do najpiękniejszych niestety nie należ... i co o tym wszystkim myśleć...?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zolla wrote:
    Mój organizm chyba też sobie ze mne żartuje, bo nie dość, że od chyba 2 tyg mam codziennie takie dziwne uczucie w dole brzucha, czasem tęmpe, czesem kłucie, czsem ciągnięcie - w sumie nie jak na okres, a do tego czasem tak mnie jakby zemdli, ale lekko... - to mi dało jakąś nadzieję, a to teraz jeszcze pierwszy raz od niepamiętnych czasów nie "nazbierałam" wody przed @. A zawsze, ale to zawsze miałam z 1,5 kg więcej i to od razu było widać, a teraz nic. I nawet cere mam teraz ładniejszą, ale może to zasługa nabytego w niedzielę podobno cud-kremu (przynajmniej wg. reklam :D ), a normalnie to moja skóra na twarzy do najpiękniejszych niestety nie należ... i co o tym wszystkim myśleć...?

    Nadzieja umiera ostatnia :P musisz czekać bo cóż pozostaje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypuscili mnie wczesniej z pracy, test zrobiony, piekny 100% negatyw. Ciekawe co lekarz na to wszystko.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Wypuscili mnie wczesniej z pracy, test zrobiony, piekny 100% negatyw. Ciekawe co lekarz na to wszystko.
    Kurde, no. A napaliłam się, że jednak się uda - choć pewnie nie tak mocno jak Ty. Też jestem bardzo ciekawa, co na to lekarz. Trzymaj się dzielnie przez weekend, dasz radę do poniedziałku!

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się na ciąze nie nastawiałam wiec w sumie nie czuje teraz nic poza tym ze sie martwie co sie dzieje. Moze to po prostu byl jakis cykl bezowulacyjny... no nie wiem dziwnie to wyglada

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo była jakaś próba zagnieżdżenia, ale nieudana?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez o tym myslalam ale wydaje mi sie ze wtedy bym miała normalna miesiaczke.

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze,a tak trzymałam kciukasy!:( teraz trzymam, zeby sie okazalo, ze wszystko jest wporzadku :*

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • zolla Koleżanka
    Postów: 54 11

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale przecież same wiecie, że z tymi testami to różnie bywa....

‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ