X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    wole chyba na sloneczku :) trzeba korzystac ze slonca :) doslonecznic sie :D

    ale podziemia tez mnie interesuja :D

    Zawsze można skorzystać i tu, i tu :)
    Z obiadów polecam też Da Pietro na Rynku, gotują przepysznie.
    A potem lody na słoneczku w GoodLood, Reset wie co mówi ;)

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset wszystkiego najlepszego kochana!!

    Frelcia oby to był dobry znak te przygody z wynikiem :). Los czasami takiż koślawy bywa przed dobrymi wiadomosciami

    reset lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dodzwonilam się do diagnostyki. Mieli awarie systemu i do kilku godzin będą wyniki...
    Polubiłam za to, że nie będą cię trzymać w niepewności do poniedziałku..
    Trzymam mocno kciuki

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyszłam na balkon a tam zimnooo.. a tak pięknie wygląda za oknem. Czy to nie dziś miało być 20 stopni ? Hmmm...

    Frelciu zaraz rozwieją się wszelkie wątpliwości. Nawet jeśli będziesz musiała poczekać, w co nie wierzę, to będę Ci towarzyszyć :) może marne pocieszenie, ale zawsze raźniej we dwie w oczekiwaniach :) żałuję tylko, bo w obie ciąże zaszłam w czerwcu a teraz muszę go "ominąć".

    Idę dalej walczyć z kurzem. Po co mi tak8 duży dom, no po co :p no chyba, że dla 3 dzieci to mogę sprzątać ;)

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelciu moje mieszkanie jest w "artystycznym nieładzie", bo ciągle sprawdzam czy już napisałaś!

    Amal, nenusia lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna - zapraszamy do Krakowa! Mogę Ci nawet polecić fajne miejsca, które się Tosi spodobają jak fabryka cukierków :)

    Frelcia - dokładnie, mam tak jak Ty. Bezczynność jest dla mnie najgorsza, muszę działać. Stąd pewnie teraz źle znoszę czekanie na wyniki egzaminów (jak słowo daję, chyba wolałabym dalej się uczyć, ale mieć jakiś wpływ na to co się dzieje) albo źle znosiłam ostatni cykl. Teraz znów wiem, że mogę iść na badania, na kolejne wizyty. Że może meta, może coś na prolaktynę i może wtedy zaskoczy?

    Yoselyn - z miejsc z pięknym widokiem na kawę lub obiad to polecam Zamek w Przegorzałach! (to w sumie ze 3 km od Rynku, a piękny taras). Notabene, w tym zamku mieści się wydział Stosunków Międzynarodowych UJ i tam studiowałam drugi kierunek :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e5ca39fcf721.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4a6dfb9a65d0.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2018, 11:07

    nowa na dzielni, Yoselyn82, Bocianiątko, Minnie89, Luna1993, KateKum, Nat90 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Amal Autorytet
    Postów: 603 1183

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczynki :) ja też dzień lenia, dopiero się obudziłam I od razu sprawdzam betę Frelci :)

    Reseciku kochany, wszystkiego co najlepsze, niech Ci się spełnia wszystko co zamarzysz, i żebyś jeszcze w tym roku zobaczyła 2 piękne kreseczki :) Pięknego dnia Ci życzę :*

    Yos, jak Ci się spało po takim cudownym wczorajszym dniu? Gdzieś tam już czeka twój dzieciaczek na Ciebie.. Ja zostałam adoptowana jak miałam pół roczku. Niedawno odnalazłam swoją biolog mamę, szczerze zawsze, najbardziej w moje urodziny zastanawiałam się dlaczego mnie oddała, i czy pamięta że dziś mam urodziny. Poza tym chciałam wiedzieć historie zdrowotną jej rodziny, bo zawsze lekarze o to pytają a na nie wiedziałam co im mówić i czego się mogę spodziewać w przyszłości.. Okazało się że mieszka w malutkiej wiosce, domek się prawie rozpada, bieda aż piszczy, zanim się urodziłam miała już 5 z pierwszego małżeństwa i facet ją zostawił. Znalazła nowego, zaszła w ciążę i ten Ch. j jak usłyszał że ona w ciąży to uciekł.. Została sama z 5 dzieci i mną w brzuchu, więc uznała że mnie odda bo sama nie stać jej i nie są rady. Po jakimś czasie wyszła drugi raz za mąż i miała kolejne 5 dzieci. Więc w sumie ma 11, i tylko mnie oddała. I powiem szczerze patrząc gdzie bym się miała wychowywać, cieszyłam się że mnie oddała. Możecie sobie wyobrazić jej zaskoczenie jak stanęłam przy plotku przedstawiam się i że jest moją mamą. Przywiozłam jej kwiatka storczyka bo przyjechałam do niej w... Dzień jej urodzin :) to zrobiłam jej prezent :D Moi adopcyjni rodzice nie wiedzą bo nie chciałam żeby to jakoś źle odebrali. Parę potem razy jeszcze z tą kobietą rozmawiałam przez tel i w sumie kontakt się urwał.. To taka moja prywata w tym temacie :) mam nadzieję że nie zanudzilam :)

    Miłego pięknego dnia dziewczynki :*

    reset, nowa na dzielni, nenusia, golonat, Czrna 81, Czrna 81, MOJE, KateKum, Siwulec, Sarna84, Nat90, moyeu, Morusek lubią tę wiadomość

    km5smg7yt99xz96j.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amal, dziękuję że podzieliłaś się tą historią :*

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Krew upuszczona! Proszę o kciuki :)
    Reset również życzę wszystkiego najlepszego:)
    Trzymam!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amal wzruszające :* wszystko ma swój cel w życiu. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Swoją drogą dowiedziałaś się, że maaz bardzo płodne korzenie ;)

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amal wzruszyła mnie Twoja historia, z jednej strony to bardzo przykre, że tylko Ciebie matka oddała, a pozostałą dziesiątkę dzieci wychowała, ale tak jak zauważyłaś - widocznie miałaś żyć w lepszych warunkach i z pewnością od niej nie mogłabyś oczekiwać. Dzięki za to wyznanie.

    Frelcia nadal trzymam.

    Achia odświeżasz?

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja im więcej myśle o tym moim AMH tym bardziej mam wrażenie, ze to jednak nie jest główny problem, a już na 100% nie uniemożliwia mi zajście w ciąże, co najwyżej co któraś owu jest pseudo owu bo pęcherzyk jest pusty. Skoro idealne AMH to powiedzmy 1,4 a ja mam 0,85, to nawet niej co druga owu jest wartościowa - to i tak dużo. Muszę koniecznie zmienić lekarza i poszukać prawdziwej przyczyny ;/

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżam jak wariatka :p na razie nic.

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia a widzę po stopce, że u Ciebie jeszcze nigdy nie było ciąży tak? Ja też ciągle zaglądam czy już coś dodałaś :)

    Achia lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa - a ten nowy gin nie jest sensowny? Bo w sumie chyba na niego liczyłaś dość mocno? Może u Ciebie poza badaniami z krwi, trzeba zrobić coś inwazyjnego - jakaś laparoskopia/ hsg/ biopsja endo?
    Twój M. robił badania?

    Achia i Frelcia - odświeżam, nawet pod prysznic się zebrać nie mogę, coby nie przegapić :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2018, 11:32

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Amal Autorytet
    Postów: 603 1183

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Amal wzruszyła mnie Twoja historia, z jednej strony to bardzo przykre, że tylko Ciebie matka oddała, a pozostałą dziesiątkę dzieci wychowała, ale tak jak zauważyłaś - widocznie miałaś żyć w lepszych warunkach i z pewnością od niej nie mogłabyś oczekiwać. Dzięki za to wyznanie.

    Frelcia nadal trzymam.

    Achia odświeżasz?

    Szczerze mówiąc, to ja się jednak cieszę, miałam b. dobre warunki, rodzice o mnie dbali, nigdy mi niczego nie brakowało, nie raz mieszkałam gdzieś za granicą że względu na pracę taty, co roku wakacje a to Francja a to Włochy, Hiszpania itd. Na dobrą materialne też nigdy nie narzekalam, miałam nawet więcej niż bym chciała mieć.. Pamiętam jak byłam mała, w Polsce była bieda z nędza a tata przywiózł z Niemiec wielki domek dla lalek Barbie.. :) jaka była frajda.. A koleżanki jak zazdroscily :) tam bym tego nie miała.. Jestem przekonana, że gdyby tamten facet nie uciekł, to by mnie nie zostawiła. A facet, w efekcie się zapił i padł..

    lamka, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    km5smg7yt99xz96j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Achia a widzę po stopce, że u Ciebie jeszcze nigdy nie było ciąży tak? Ja też ciągle zaglądam czy już coś dodałaś :)
    Miałam zacytować a nie polubić ;) zgadza się
    Nigdy ciąży. Ani zadnego cienia na teście

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2018, 11:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amal Dlatego cieszę się, że to wszystko się obróciło z korzyścią dla Ciebie.

    Nowa mi się też wydaje że Amh samo w sobie nie jest u Ciebie problemem.

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia czuje na plecach Wasze podekscytowanie ;) będzie piekna, kwietniowa niespodziewanka :)

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amal widocznie Tobie inni rodzice byli przeznaczeni :) tak samo i Yos jest przeznaczona jakiemuś brzdącowi na kochająca mamę :)

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ