X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Lamka gratuluję serduszka! Piękna fotka ❤ Chyba Ty i Tarzan możecie odetchnąć ☺

    Mini A po co musisz szybko paszport ogarniać? Na Majorkę to wystarczy dowód.

    Ale mi narobiłyście ochoty na placki....
    Czarna, swój wyrabiam, bo po ślubie jeszcze nie ogarnęłam, a docelowo dziecku chciałam wyrobić, no! I w domu Jeszcze siedzę więc jest czas na to w końcu

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivanillka ale to masz pobranie krwi z 16 i 20? Bo jeśli tak, to ta beta nie wygląda szałowo. :-(

    Wyobraźcie sobie, że nie było placków! Kupiłam kopytka i zrobiłam sobie z masełkiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2018, 18:20

    nenusia, _Hope_ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja mam dobre wieści: pęcherzyk 22 mm, endo 12, nic tylko seksy :) i po poprawie nasienia mamy przyzwolenie na 2/3 cykle naturalne :)
    Nie ma śladu torbieli :)
    W tym szale jade na zakupy na poprawę humorku, po drodze sushi dla M. I Winko i działamy :)

    Miłego wieczoru Dziewczęta :)

    lamka, reset, nenusia, KateHawke, Yoselyn82, Minie Black, Morusek, Izape_91, Bocianiątko, Flowwer, Czrna 81, Czrna 81, wisienka94, Anna Stesia, Rucola, nowa na dzielni, MaryAnn, Kaczorka, Emiilka, moyeu lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera, piękne wyniki! Owocnych starań <3

    Cabrera lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś nie biorę mety! Dziś pije! Córka się dostała do państwowego przedszkola pod blokiem :) koniec z chorymi opłatami za prywatną placówkę!

    KateHawke, lamka, nenusia, reset, Yoselyn82, Kotowa, Malgonia, Minie Black, Meśka, Bajkaaa, Morusek, Izape_91, Bocianiątko, Karma88, Flowwer, Czrna 81, Cabrera, wisienka94, Anna Stesia, Rucola, Paulina_2603, Nat90, nowa na dzielni, Anaaa90, Kingulla, MaryAnn, Lena21, Kaczorka, Emiilka, moyeu, Lunaris lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Karma super beta przyrosla, gratuluje :-)


    Męska jak mialam biopsja to brali do hist-patu i wtedy od razu mialam schrasing a jak sam schrasing był to nie brali do badania.

    U mnie nazwala to scratchingiem z tym ze chciala oddac na hist-pat zeby sie czegos dowiedziec o endo. Czy scratching czy biopsja dla mnie obojętne- wazne zeby efekt byl :)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Przed chwilą zrobiłam, ale z mega rozwodnionego moczu, więc chyba i tak nie jest źle (zwłaszcza, że to zwykły owulak z allegro):

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5a0b4b91f8eb.jpg

    Sama siebie zacytuję, bo mnie moja głupota aż w oczy bije! Podniecanie się pozytywnym testem owulacyjnym po zastrzyku to szczyt inteligencji, no Himalaje po prostu :/ Dziwić to bym się mogła, gdyby pozytyw po Ovi nie wyszedł.
    Hormony mi się na mózg rzuciły, wybaczcie :P

    Izape_91, Minie Black, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Hmmm.. Meska nie chcę nic mówić, ale Ty jesteś następna w kolejce po serduszko. Lunaris wyśniłam a na Ciebie mam przeczucie od pewnego niedługiego czasu, więc pozytywne nastawienie i będzie dobrze.

    Dziękuję Ci bardzo :) oby przeczucie Cie nie zawiodlo :*

    Rucola lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset ja bym na Twoim miejscu zrobiła dokładnie to samo, ciesz się, a my cieszymy się z Tobą :-)

    Rucola lubi tę wiadomość

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie zajrzalam do lodowki i widze mase niepotrzebnych rzeczy ktore nie jemy. Wiec wyjechalam z ryjem na mojego " co Ty do cholery kupiles!!!??"
    On sie patrzy jak na wariatke i do mnie ze sama to kupilam gdy wracaliśmy dzis z kliniki.
    Po tym leku na uspokojnie odplynelam i po nim niewiele pamietam ale przypomina mi sie ze byliśmy w sklepie i cos kupowalam :) musialam smieszne wygladac zataczajac sie przy półkach i biorac co popadnie:)

    Czrna 81, Anna Stesia, Emiilka lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Reset ja bym na Twoim miejscu zrobiła dokładnie to samo, ciesz się, a my cieszymy się z Tobą :-)

    Lamuś, mnie się hormony na mózg rzuciły ;) Ale chyba dochodzę do tego, że musimy podziałać dziś (i jutro?) i zdać się na los :)
    Choć nie ukrywam, że martwi mnie cholernie dużo niepłodnego śluzu.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Sama siebie zacytuję, bo mnie moja głupota aż w oczy bije! Podniecanie się pozytywnym testem owulacyjnym po zastrzyku to szczyt inteligencji, no Himalaje po prostu :/ Dziwić to bym się mogła, gdyby pozytyw po Ovi nie wyszedł.
    Hormony mi się na mózg rzuciły, wybaczcie :P
    Kochana w celach naukowych nie widzę problemu :P

    reset lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka pochwal się zakupami :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope super! Aż sama sprawdziłam, kiedy mamy wyniki rekrutacji- jeszcze 6 dni. Na zdrowie! ;)

    Vivanilka to Twoja druga beta? Wybacz, ale nie pamiętam :(

    Lamka cudowne maleństwo <3 Nie mogę się napatrzec :)

    Karma gratuluję super przyrostu bety :) już nie powtarzaj kochana, ciesz się :*

    Reset udanych owocnych przytulanek:*

    Ja z braku laku zrobiłam sobie prezent na rozpoczęty 16 tydzień ciąży ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3fcd679a9a93.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2018, 19:06

    reset, Yoselyn82, Emiilka, moyeu lubią tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Chyba Szczecin,jeśli dobrze kojarzę?

    Szczecin :)

    Czrna 81, Emiilka lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka - miłej lektury! :* Czasem myślę, że chętnie bym wróciła na aplikację (choć w trakcie szczerze mnie wkurzała :P).
    Już się martwiłam, bo nie widziałam Cię ani tu, ani na ex testerkach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2018, 19:08

    Luna1993 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Lunka - miłej lektury! :* Czasem myślę, że chętnie bym wróciła na aplikację (choć w trakcie szczerze mnie wkurzała :P).
    Już się martwiłam, bo nie widziałam Cię ani tu, ani na ex testerkach.
    Żyję jakoś, maluszek wysysa ze mnie całą energię. Czytam Was co chwilę,ale walczę też z trzecim rozdziałem kochana ;) i znniecierpliwoscia czekam, aż mina te 2 tygodnie i będziesz testować jak szalona :D

    Do tego naczytalam się o szyjce i moja wcale nie jest taka super, ale wiem żeby nie panikowac, lekarz wie co robi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2018, 19:14

    reset lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morusek wrote:
    Karma :) super beta :)
    A ja głupia kupiłam sobie jeszcze 2 testy ;) to już jest jakieś uzależnienie :D
    Sikne z tobą rano dla towarzystwa :P

    reset, Morusek lubią tę wiadomość

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Meśka pochwal się zakupami :-D

    Spód do pizzy gotowy, gotowe surówki, piwo karmelowe wtf ? Spod i surowki zawsze robie sama a piws karmelowego nieznosze :)

    nenusia, reset, Izape_91, Minie Black, lamka, Anna Stesia, Rucola, Emiilka lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Spód do pizzy gotowy, gotowe surówki, piwo karmelowe wtf ? Spod i surowki zawsze robie sama a piws karmelowego nieznosze :)
    Szybka kolacja :P zobacz pozytywy tych zakupów :)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

‹‹ 266 267 268 269 270 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ