Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 18:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Reset ja bym na Twoim miejscu zrobiła dokładnie to samo, ciesz się, a my cieszymy się z Tobą :-)

Lamuś, mnie się hormony na mózg rzuciły ;) Ale chyba dochodzę do tego, że musimy podziałać dziś (i jutro?) i zdać się na los :)
    Choć nie ukrywam, że martwi mnie cholernie dużo niepłodnego śluzu.

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 19:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Sama siebie zacytuję, bo mnie moja głupota aż w oczy bije! Podniecanie się pozytywnym testem owulacyjnym po zastrzyku to szczyt inteligencji, no Himalaje po prostu :/ Dziwić to bym się mogła, gdyby pozytyw po Ovi nie wyszedł.
    Hormony mi się na mózg rzuciły, wybaczcie :P
    Kochana w celach naukowych nie widzę problemu :P

reset lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 19:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka pochwal się zakupami :-D

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 19:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope super! Aż sama sprawdziłam, kiedy mamy wyniki rekrutacji- jeszcze 6 dni. Na zdrowie! ;)

Vivanilka to Twoja druga beta? Wybacz, ale nie pamiętam :(

Lamka cudowne maleństwo <3 Nie mogę się napatrzec :)

Karma gratuluję super przyrostu bety :) już nie powtarzaj kochana, ciesz się :*

Reset udanych owocnych przytulanek:*

Ja z braku laku zrobiłam sobie prezent na rozpoczęty 16 tydzień ciąży ;)

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3fcd679a9a93.jpg

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2018, 19:06

reset, Yoselyn82, Emiilka, moyeu lubią tę wiadomość

• Kaczorka Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 19:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Chyba Szczecin,jeśli dobrze kojarzę?

Szczecin :)

Czrna 81, Emiilka lubią tę wiadomość

Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • reset Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 19:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka - miłej lektury! :* Czasem myślę, że chętnie bym wróciła na aplikację (choć w trakcie szczerze mnie wkurzała :P).
    Już się martwiłam, bo nie widziałam Cię ani tu, ani na ex testerkach.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2018, 19:08

Luna1993 lubi tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 19:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Lunka - miłej lektury! :* Czasem myślę, że chętnie bym wróciła na aplikację (choć w trakcie szczerze mnie wkurzała :P).
    Już się martwiłam, bo nie widziałam Cię ani tu, ani na ex testerkach.
    Żyję jakoś, maluszek wysysa ze mnie całą energię. Czytam Was co chwilę,ale walczę też z trzecim rozdziałem kochana ;) i znniecierpliwoscia czekam, aż mina te 2 tygodnie i będziesz testować jak szalona :D

Do tego naczytalam się o szyjce i moja wcale nie jest taka super, ale wiem żeby nie panikowac, lekarz wie co robi.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2018, 19:14

reset lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 19:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morusek wrote:
    A ja głupia kupiłam sobie jeszcze 2 testy ;) to już jest jakieś uzależnienie :D
    Sikne z tobą rano dla towarzystwa :P

reset, Morusek lubią tę wiadomość

• Meśka Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 19:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Meśka pochwal się zakupami :-D

Spód do pizzy gotowy, gotowe surówki, piwo karmelowe wtf ? Spod i surowki zawsze robie sama a piws karmelowego nieznosze :)

nenusia, reset, Izape_91, Minie Black, lamka, Anna Stesia, Rucola, Emiilka lubią tę wiadomość

19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 19:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Spód do pizzy gotowy, gotowe surówki, piwo karmelowe wtf ? Spod i surowki zawsze robie sama a piws karmelowego nieznosze :)
    Szybka kolacja :P zobacz pozytywy tych zakupów :)

Czrna 81 lubi tę wiadomość

• Izape_91 Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 19:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka to się nazywa zaszaleć na zakupach : D widzę że było ostro haha :)

Ja dzisiaj 4 dpo i nie mierze temperatury jest mi taaak fajnie. Czuje się woolna! Mój małżonek się do mnie nadal nie odzywa. Ja do niego tez nie.

Zaraz się biorę za zgłębianie tajników konstrukcji ubrań ! Szalona ja !

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2018, 19:21

reset, Meśka lubią tę wiadomość

Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 19:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma! <3 <3 <3!!!
    Hope, super :) Dzisiaj pijemy razem! :D
    Mesiu, jedziemy na tym samym wózku ;)
    Lamko, ja podpisuję się pod tym co napisała Rucola ;) immuno zazwyczaj bruździ na samym początku, chyba max do 8 tygodnia, a u Ciebie jest wszystko git więc myślę że nie ma powodów do zmartwień ;) ale jeśli będziesz spokojniejsza to napisz maila do Paśnika :) na pewno odpisze :)
    Vivanilka, przyrost z 34 na 96 przez 4 dni? chyba nie jest dobrze...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2018, 19:54

Meśka lubi tę wiadomość

laUgp2.png
    3. IMSI Gameta długi protokół start 10.10.2021 :) jeanine-->gonapeptyl-->rekovelle
    2. ICSI OviKlinika 2021: krótki protokół z antagonistą: 10 komórek - 1 blastka
    * CRIO 3.2.3 z 7 doby - 01.04.2021 :(
    1. ICSI nOvum 2019 - krótki protokół z antagonistą: 7 komórek - 3 trzydniowce
    * CRIO 2.3.3 i M3 - 29.10.2020 :( :(
    * ET cl9.3 - 01.08.2019 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    IUI - 24.10.2018 :(
    AMH 2.7 - spadło z 6 po dwóch procedurach... stan zapalny endometrium wyleczony, test Be Ready - endometrium prereceptywne, KIR Bx, alloMLR 33,9%
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, Hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 20:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivanillka niestety uwazam ze masz za niska bete jak na 4 dni od ostatniej, skoro robilas 16tego i dzisiaj czyli 20tego to przyrost jest za niski! Powtorz jeszcze raz bete zeby zobaczyc przyrost, ale mozliwe ze to cb.

Niemniej jednak trzymam kciuki i ze beta odbije wysoko a leniuszek zacznie rosnac :)

Hope to super wiadomosc :) to bedziesz miala rzut beretem do przedszkola :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2018, 20:05

Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 20:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jakie to mam jesc migdaly na endo? smazone, zwykle, prazone? bo pogubilam sie?

Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 20:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yosel najzdrowiej będzie zwykle.

Bociek napisałam dla spokoju.

Kupiłam pierwsze ubranko dzisiaj :-)

reset, Rucola, Flowwer, Emiilka lubią tę wiadomość

• reset Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 20:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Kupiłam pierwsze ubranko dzisiaj :-)

To się pochwal fotą :)

relgmg7ymfbmxgyl.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 20:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    VIvanilka nie chce Cie martwić ale przyrost jak piszą dziewczyny jest raczej poniżej normy...kiedy masz wizytę u lekarza?w poniedziałek sprawdź jeszcze raz betę.

• Meśka Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 20:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocku Ty masz dzis 2dc i co robicie w tym cyklu?

19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 20:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka ja też kupiłam pierwsze wczoraj. Super wrazenia, co? :D

reset, lamka lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 20:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie coś, jeszcze nie mam wiedzy nt. nazwy tego typu elementu garderoby :-D

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0a78ce16f21d.jpg

Yoselyn82, Cabrera, reset, nenusia, Achia, Izape_91, Luna1993, Morusek, Rucola, Czrna 81, KateHawke, Karma88, Kotowa, Emiilka lubią tę wiadomość

‹‹ 267 268 269 270 271 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego