X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piątek, piąteczek, piątunio na Ovufriend...podsumowanie dnia:

    Cheresta- wróciła zachwycona z koncertu w pierwszym dniu ciąży, więc diabli wiedzą, czy kiedyś małego melomana nam nie urodzi. Albo śpiewaka. W najgorszym razie może jej się trafić nocny wyjec, ale to zwykle mija koło trzecich urodzin ;)
    Morusek - rano zgłosiła biel w 10 dpo, ale kolejne testowanie w niedzielę. I to się nazywa optymizm! Jakby trafiła się w tym cyklu córa, to proponuję dać jej na imię Nadzieja :) (wieczorna chandra to może być ciążowa huśtawka hormonów, więc wolę poranny hurraoptymizm!)
    Iza i Olik - pokłóciły się z mężami, w domu grobowa cisza u każdej, więc pewnie tylko wyraźnie słuchać ich klikanie na of ;) Nie ma tego złego - macie dziewczyny pretekst, by zjeść lody albo iść na zakupy (czymś te smutki trzeba pokonać). Iza to jeszcze dodatkowo może jakieś wino otworzyć, Olik to co najwyżej kakao zostaje. Choć ja uważam, że kakao jest dobre na całe zło tego świata ;)
    Vivanilka powtarzała betę. Jest przyrost,choć nieco poniżej norm. Trzymamy kciuki, by zarodek nadrobił!
    Emilka jest na wznoszącej fali sukcesów, więc po zdanym egzaminie nie zwalnia i za chwilę będzie bronić doktorat. A przy okazji będzie najlepszą mamą wśród adwokatów oraz najlepszym adwokatem wśród mam...
    Nowa na dzielni uprawia ulubiony sport staraczek i robi maniakalnie badania, dzisiejsza prolaktyna całkiem ok :) Czekamy na powtórkę amh i trzymamy kciuki za poprzednio fałszywy wynik!
    Karma zameldowała się z kolejną betą. Jest super! Zaczynam myśleć, czy samo umówienie wizyty u Paśnika nie przynosi cudów (patrząc na Lamkę, Emilkę i Karmę to coś jest na rzeczy... Bociek, widzisz to?!)
    Nenusia wrzuciła zdjęcia swoich dzieci i teraz wiadomo, że muszą być z mężem całkiem urodziwi, skoro takie maluchy naprodukowali ;)
    Meśka - przeżyła dzielnie scratching, a napędzana prochami poszpitalnymi ogarnęła też obiad i hortensje! Kobieta czynu - w PRL byliby z niej dumni! "Kobiety na traktory" vel "Meśka do garów" :D Dodatkowo Meśka po znieczuleniu robiła kompulsywne zakupy spożywcze, zaś Luna zakupy z kategorii rozważnych... (i nudnych, bo książka do nauki na aplikację nie wciąga niestety).
    Lamka zobaczyła bijące serduszko. I choć nigdy już spokoju jako matka nie zazna, to jednak spadł jej taki kamień z serca, że w Krakowie słyszałam to tąpnięcie. No chyba, że to na sąsiedniej budowie znów wykoleiła im się betoniarka (serio serio, mieli takie zdarzenie :D).
    Malgonia nie wie, jak tu zabić czas do testowania...W sumie za chwilę dołączy z tym problemem Minie Black i ja :) Może jakby się człowiek chociaż szyć nauczył, to miałby co robić. A tak to głównie zabija czas analizowaniem śluzu i wyglądu cycków, co wymaga wysiłku intelektualnego, któremu sprostałaby nawet ameba.
    Cabrera wyhodowała piękne jajeczka i za chwilę zacznie <3
    Córka Hope dostała się do przedszkola państwowego tuż pod domem... Zaoszczędzi to Hope kupę czasu i pieniędzy :) Wyobraźcie sobie ile można kupić testów za kasę stanowiącą różnicę między czesnym w placówkach prywatnych a państwowych? Brawo Hope!
    Bociek- jest w drugim dniu ciąży i jutro potrzebuje kciuków u Paśnika, więc wszystkie ręce na pokład!
    Iza wpadła na innowacyjny pomysł stworzenia apki rozpoznającej lekarskie diagnozy, a Yoselyn zgłosiła swego męża na ochotnika - informatyka. Ja się niniejszym zgłaszam do obsługi prawnej przedsięwzięcia, może Wam jakąś spółkę założę? Akurat moja prawnicza działka :D
    moja skromna osoba- udało się dziś cały dzień nie narzekać na egzamin (wow!), poza tym dziś drugie <3 po Ovi i potem chyba chwila przerwy. Uff, chwilowo mam dość bliskości :P Mniej więcej tak samo mam dość moreli, wina i migdałów.

    Poza tym była ożywiona dyskusja podróżnicza, którą należy podsumować w ten sposób, że wszystko jedno, czy z biurem czy samemu, czy Zanzibar czy Bieszczady, grunt, żeby w odpowiednim towarzystwie i z odpowiednim nastawieniem cieszyć się wakacjami.
    Jak również panuje na tym wątku powszechny zachwyt nad podsumowaniami i tak do godziny 12 w południe co któraś wypowiedź tego dotyczy. Nie dziwcie się potem, że strony lecą jak szalone, jak same to swoimi opiniami nabijacie <3
    Polecono również bułeczki Italo z Lidla - nie wiem, nie jadłam, ale z kronikarskiego obowiązku donoszę :D

    Na ex testerkach trzeba trzymać kciuki za Anię 1003, która przez skróconą szyjkę i męża hen daleko na morzu, przeprowadza się do rodziców na niewygodną kanapę (więc kciuki i za szyjkę, i za spokojny sen, i cierpliwość do rodziców, bo powrót z samodzielnego lokum może być nie lada wyzwaniem... Z drugiej strony - poród przy tym to już betka;)). Poza tym dziewczyny ponarzekały trochę na swoich M. oraz na dotykanie brzucha bez zgody go noszącej. Pamiętać trzeba, że brzuch to nie lampa alladyna, by każdy miał macać! No i temat spodni wciąż żywy, ale powiem Wam, że te spodnie z kokardką są tak fikuśne, że sobie chyba je kupię, skoro nie mam talentu Izy i uszyć sobie nie uszyję:/
    Po lekturze ex testerek mam też dla starających się dobre wieści - przynajmniej mamy wybór bielizny, bo Anna Stesia musi się cieszyć z faktu nabycia babcino - cielistego stanika. Także szukajmy plusów na kwietniówkach i wskakując dziś pod prysznic doceniajcie fakt ściągania fikuśnych koronek. Nie wiadomo jak długo będzie nam to dane :P

    Z życzeniami miłego weekendu Wasz Gall Kronikarz :D

    P.S. W weekend miejcie litość i piszcie mało, bo chyba będę mniej niż zwykle przy komputerze :)
    P.S.2. Widzicie jak mi się pamięć poprawia?! Coraz to dłuższe się robi! 14 minut pisałam, normalnie w tym tempie to mi się zdarza wniosek egzekucyjny machnąć, a nie epopeje na forum :P

    blue00, Morusek, nenusia, Yoselyn82, Luna1993, Izape_91, lamka, Rucola, Rucola, nowa na dzielni, Flowwer, Tosia2323, summer86, Bocianiątko, Anna Stesia, Jeżowa, Siwulec, MOJE, Karma88, MaryAnn, olik321, Kotowa, Cabrera, Emiilka, Maja84, Lunaris, Kargo31, bazylkove lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka,jesteś wielka!!!!!!!

    Sanka lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka- czapki z głów! Nie wiem co robisz zawodowo, ale Sądy Okręgowe prowadzą listy biegłych sądowych, może wpisz się jako grafolog. Z tego jest niezła kasa czasem ;)

    Luna1993, nenusia, Sanka lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset jesteś boska! Będę teraz codziennie czekać na Twoje streszczenia!:)))

    reset, Emiilka lubią tę wiadomość

  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia to było po łacinie i do tego skrótami więc nic dziwnego że nie udawało Ci się odczytać :)
    Na grafologa się nie nadaję, tu akurat wyraźnie było napisane :)

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, powiem tak: po co Ci restauracja, po co kancelaria, ty zostań lepiej Wieszczem Narodowym ;)!!

    reset, Minie Black, Luna1993, nenusia, Anna Stesia, MaryAnn, Emiilka, Maja84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, jak zwykle URZEKAJĄCO <3 nie wiem jak Ty, ale ja do Malgoni już chyba dołączyłam w momencie osikania 10 testu hcg, a to dopiero 5/6 dpo!

    Dodatkowo jadę jutro kupić plot! Nie sądziłam, że tak mnie to kiedyś będzie cieszyło. W końcu będę mogła wypuścić Stacha i delektować się trawingiem! O! I plac zabaw mam zamiar dziecku do środy zmontować! Póki co mam 3 deski......

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2018, 21:28

    reset, nenusia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset proponuję wydanie jakiejś książki, wspomnień, czegoś do czytania :-D

    nenusia, reset, Emiilka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Nenusia to było po łacinie i do tego skrótami więc nic dziwnego że nie udawało Ci się odczytać :)
    Na grafologa się nie nadaję, tu akurat wyraźnie było napisane :)
    No kochana podejrzewam, że mało kto by to odczytał. Za to ukłony wielkie

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Reset, jak zwykle URZEKAJĄCO <3 nie wiem jak Ty, ale ja do Malgoni już chyba dołączyłam w momencie osikania 10 testu hcg, a to dopiero 5/6 dpo!

    Dodatkowo jadę jutro kupić plot! Nie sądziłam, że tak mnie to kiedyś będzie cieszyło. W końcu będę mogła wypuścić Stacha i delektować się trawingiem! O! I plac zabaw mam zamiar dziecku do środy zmontować! Póki co mam 3 deski......

    Minie, ja mam w tej chwili owulację (mija 30 godzina od zastrzyku :D) i póki co myślę jak tu chrapiącego męża dopaść, objawy będę wkręcać sobie od jutra.
    Z mojego doświadczenia z trzylatkami - te 3 deski dadzą mu więcej frajdy niż plac zabaw :D Płot kup, a potem nalej wody do wiadra, pozwól zrobić błotko i masz dziecko z głowy ;)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset ♥️ Jesteś mistrzem streszczeń!


    Apropos mój bratanek zna na pamięć cała książeczkę - jakaś bajkę tylko nie pamiętam która- bajka jest dość długa. Wystarczyło zacząć mu pierwszych kilka słów a on jechał dalej sam z pamięci - ma 4 lata :p no rozbroił mnie totalnie. Jeszcze jak mojego emka zbeształ za to że on źle przeczytał zamiast mój to twój. Dzieci są niesamowite.

    Poza tym jak był u nas ostatnio to powiedział do mojego taty a swojego dziadka, że chce mu się zygac jak go widzi :p poza tym to dziecko to szatan ale jaki inteligentny haha. Jak komuś dowali to w pięty pójdzie....


    Kiedyś siedzi, je serek - przyszłam ja i emek dosiadlismy się do niego a on do emka - (zwrócił się po imieniu do emka) jaki Ty jesteś śmieszny.... I brzydki :) laliśmy niesamowicie.

    Luna1993, reset, nenusia, MaryAnn, Nat90 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide spać kochane, smutno mi bo dziś mój bal magisterski, a nie mogłam iść. Ale za to czuję bąbla w brzuchu, on mi robi bal od tygodni :D

    Jeżowa lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Kiedyś siedzi, je serek - przyszłam ja i emek dosiadlismy się do niego a on do emka - (zwrócił się po imieniu do emka) jaki Ty jesteś śmieszny.... I brzydki :) laliśmy niesamowicie.

    A propo tego... Nasza Młoda, lat wtedy 4 bała się naszego przyjaciela, który miał wtedy nieco dłuższe włosy z tyłu (zapuszczał na dready). Mieliśmy jechać razem na wakacje, więc on chcąc dziecku zrobić przyjemność i ograniczyć stresy, obciął włosy. Siedzimy w aucie, ona dalej lekko speszona, ja jej mówię:
    - Kochanie, spójrz... wujek dla Ciebie obciął włosy!
    - I co z tego? Nadal jest brzydki.

    Kurtyna :D

    Luna1993, Nat90, Morusek, Izape_91, nenusia, Cabrera, Meśka, Anna Stesia, Jeżowa, MaryAnn, blue00, Kotowa, gilmoregirl, Emiilka lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reseciku, czapki z głów.

    Minie, coś czuję, ze jak ja dobije do 6 dpo to Was tu zajade. W sumie to dobrze, ze weekend a wtedy troche mnie emek pilnuje.

    reset, Minie Black lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    No kochana podejrzewam, że mało kto by to odczytał. Za to ukłony wielkie
    Tylko inny lekarz ;)

    reset, nenusia, Cabrera, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emek sprząta w kuchni. Zrobił też dziś zakupy. Szok.

    nenusia, lamka, olik321, Emiilka lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Emek sprząta w kuchni. Zrobił też dziś zakupy. Szok.

    Szukaj plusów tej kłótni - dom Ci wysprzata! Jak ja się z moim kłocę, to on idzie do serwerowni :P

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Ide spać kochane, smutno mi bo dziś mój bal magisterski, a nie mogłam iść. Ale za to czuję bąbla w brzuchu, on mi robi bal od tygodni :D
    Luna ja tam nie miałam balu i żyje:) ciesz się ciążą! Za to dzisiaj popijam wino, ciesząc się że zdałam egzamin i mam spokój. Wiecie jaka radość mnie ogarnia jak sobie przypomne,że już nigdy przenigdy nie będę musiała zdawać takich stresujacych egzaminów?! I jestem dumna z siebie ! Że dałam radę. Tyle czasu jeździć na zjazdy, tułać się po Krakowie z walizka , pozdawalam egzaminy i kolokwia, wstawałam o 3 rano żeby na busa zdarzyć...
    Wiele poświęciłam, ale mam coś za to.

    W przyszłym tygodniu ma być rozmowa z szefem na temat zmiany warunków umowy, zobaczymy co zaproponuje. Do końca kwietnia dałam też czas tej babce, która chciała mnie zatrudnić, więc napewno decyzję o dalszej pracy będę podejmowała początkiem maja. Gdzieś podświadomie wiem, że nic z tej pracy nie wyjdzie... A z drugiej się cieszę bo będę mogła spokojnie kontynuować starania, zrobić laparoskopie po ustaniu separacji. Widocznie tak ma być i już.

    Ja to już jestem pijana w wypiłam odrobinę CIN Cina. :/ To nie jest normalne !
    A pokłóciliśmy się o pieniądze, bo niestety mi się za szybko wypłata skończyła. Mało zarabiam to szybko się kończy. Trudno.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2018, 21:54

    Emiilka lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Luna ja tam nie miałam balu i żyje:) ciesz się ciążą! Za to dzisiaj popijam wino, ciesząc się że zdałam egzamin i mam spokój. Wiecie jaka radość mnie ogarnia jak sobie przypomne,że już nigdy przenigdy nie będę musiała zdawać takich stresujacych egzaminów?! I jestem dumna z siebie ! Że dałam radę. Tyle czasu jeździć na zjazdy, tułać się po Krakowie z walizka , pozdawalam egzaminu i kolokwia.

    Ja też na balu nie byłam :)
    I powiem Ci, że rozumiem Twoją radość jak mało kto :)
    Ciesz się tym, bo zasługujesz, a że szczęścia chodzą parami to czekamy na drugie do pary :)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset 1100 zł różnicy miesięcznie :) w życiu tylu testów nie wysiuram :D

    Nenusia u mnie stosowali nazwy zamiennie. Jedni pisali torbiel inni guz.

    reset, Czrna 81, Meśka lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
‹‹ 269 270 271 272 273 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ