Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Izape_91 Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset ♥️ Jesteś mistrzem streszczeń!

Apropos mój bratanek zna na pamięć cała książeczkę - jakaś bajkę tylko nie pamiętam która- bajka jest dość długa. Wystarczyło zacząć mu pierwszych kilka słów a on jechał dalej sam z pamięci - ma 4 lata :p no rozbroił mnie totalnie. Jeszcze jak mojego emka zbeształ za to że on źle przeczytał zamiast mój to twój. Dzieci są niesamowite.

Poza tym jak był u nas ostatnio to powiedział do mojego taty a swojego dziadka, że chce mu się zygac jak go widzi :p poza tym to dziecko to szatan ale jaki inteligentny haha. Jak komuś dowali to w pięty pójdzie....

Kiedyś siedzi, je serek - przyszłam ja i emek dosiadlismy się do niego a on do emka - (zwrócił się po imieniu do emka) jaki Ty jesteś śmieszny.... I brzydki :) laliśmy niesamowicie.

Luna1993, reset, nenusia, MaryAnn, Nat90 lubią tę wiadomość

Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide spać kochane, smutno mi bo dziś mój bal magisterski, a nie mogłam iść. Ale za to czuję bąbla w brzuchu, on mi robi bal od tygodni :D

Jeżowa lubi tę wiadomość

• reset Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Kiedyś siedzi, je serek - przyszłam ja i emek dosiadlismy się do niego a on do emka - (zwrócił się po imieniu do emka) jaki Ty jesteś śmieszny.... I brzydki :) laliśmy niesamowicie.

A propo tego... Nasza Młoda, lat wtedy 4 bała się naszego przyjaciela, który miał wtedy nieco dłuższe włosy z tyłu (zapuszczał na dready). Mieliśmy jechać razem na wakacje, więc on chcąc dziecku zrobić przyjemność i ograniczyć stresy, obciął włosy. Siedzimy w aucie, ona dalej lekko speszona, ja jej mówię:
    - Kochanie, spójrz... wujek dla Ciebie obciął włosy!
    - I co z tego? Nadal jest brzydki.

Kurtyna :D

Luna1993, Nat90, Morusek, Izape_91, nenusia, Cabrera, Meśka, Anna Stesia, Jeżowa, MaryAnn, blue00, Kotowa, gilmoregirl, Emiilka lubią tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reseciku, czapki z głów.

Minie, coś czuję, ze jak ja dobije do 6 dpo to Was tu zajade. W sumie to dobrze, ze weekend a wtedy troche mnie emek pilnuje.

reset, Minie Black lubią tę wiadomość

age.png

Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Sanka Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    No kochana podejrzewam, że mało kto by to odczytał. Za to ukłony wielkie
    Tylko inny lekarz ;)

reset, nenusia, Cabrera, Anna Stesia lubią tę wiadomość

16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Izape_91 Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emek sprząta w kuchni. Zrobił też dziś zakupy. Szok.

nenusia, lamka, olik321, Emiilka lubią tę wiadomość

S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb

• reset Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Emek sprząta w kuchni. Zrobił też dziś zakupy. Szok.

Szukaj plusów tej kłótni - dom Ci wysprzata! Jak ja się z moim kłocę, to on idzie do serwerowni :P

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Izape_91 Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Ide spać kochane, smutno mi bo dziś mój bal magisterski, a nie mogłam iść. Ale za to czuję bąbla w brzuchu, on mi robi bal od tygodni :D
    Luna ja tam nie miałam balu i żyje:) ciesz się ciążą! Za to dzisiaj popijam wino, ciesząc się że zdałam egzamin i mam spokój. Wiecie jaka radość mnie ogarnia jak sobie przypomne,że już nigdy przenigdy nie będę musiała zdawać takich stresujacych egzaminów?! I jestem dumna z siebie ! Że dałam radę. Tyle czasu jeździć na zjazdy, tułać się po Krakowie z walizka , pozdawalam egzaminy i kolokwia, wstawałam o 3 rano żeby na busa zdarzyć...
    Wiele poświęciłam, ale mam coś za to.

W przyszłym tygodniu ma być rozmowa z szefem na temat zmiany warunków umowy, zobaczymy co zaproponuje. Do końca kwietnia dałam też czas tej babce, która chciała mnie zatrudnić, więc napewno decyzję o dalszej pracy będę podejmowała początkiem maja. Gdzieś podświadomie wiem, że nic z tej pracy nie wyjdzie... A z drugiej się cieszę bo będę mogła spokojnie kontynuować starania, zrobić laparoskopie po ustaniu separacji. Widocznie tak ma być i już.

Ja to już jestem pijana w wypiłam odrobinę CIN Cina. :/ To nie jest normalne !
    A pokłóciliśmy się o pieniądze, bo niestety mi się za szybko wypłata skończyła. Mało zarabiam to szybko się kończy. Trudno.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2018, 21:54

Emiilka lubi tę wiadomość

S3YWp2.png

• reset Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Luna ja tam nie miałam balu i żyje:) ciesz się ciążą! Za to dzisiaj popijam wino, ciesząc się że zdałam egzamin i mam spokój. Wiecie jaka radość mnie ogarnia jak sobie przypomne,że już nigdy przenigdy nie będę musiała zdawać takich stresujacych egzaminów?! I jestem dumna z siebie ! Że dałam radę. Tyle czasu jeździć na zjazdy, tułać się po Krakowie z walizka , pozdawalam egzaminu i kolokwia.

Ja też na balu nie byłam :)
    I powiem Ci, że rozumiem Twoją radość jak mało kto :)
    Ciesz się tym, bo zasługujesz, a że szczęścia chodzą parami to czekamy na drugie do pary :)

relgmg7ymfbmxgyl.png

• _Hope_ Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 22:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset 1100 zł różnicy miesięcznie :) w życiu tylu testów nie wysiuram :D

Nenusia u mnie stosowali nazwy zamiennie. Jedni pisali torbiel inni guz.

reset, Czrna 81, Meśka lubią tę wiadomość

Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 22:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Reset 1100 zł różnicy miesięcznie :) w życiu tylu testów nie wysiuram :D

Nenusia u mnie stosowali nazwy zamiennie. Jedni pisali torbiel inni guz.
    Dziekuje :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 22:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape, to paskudny powód, bardzo nie lubię kłótni na ten temat...mam nadzieje, ze się szybko wszystko wyprostuje :)
    Ps. Ja dziś miałam cały dzień ochotę na zimne piwo, wypiłam Desperadosa i teraz "po pijaku" przyjdzie mi "Stasia" robić ;) (tu uklony dla Minie i Melevis ;))

reset, Anaaa90, Anna Stesia, Minie Black, Emiilka lubią tę wiadomość

• _Hope_ Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 22:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba z tej okazji w lipcu se jakiegoś digitala kupie :D

Cabrera, reset, Anaaa90, Bocianiątko, Anna Stesia, Jeżowa, lamka, summer86, Meśka, Karma88, Czrna 81, Emiilka lubią tę wiadomość

4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Izape_91 Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 22:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Ja też na balu nie byłam :)
    I powiem Ci, że rozumiem Twoją radość jak mało kto :)
    Ciesz się tym, bo zasługujesz, a że szczęścia chodzą parami to czekamy na drugie do pary :)
    Resecik, wydaje mi się że dopóki lekarz mi nie zrobi laparoskopii i nie da emkowi czegoś na poprawę nasienia - o ile takie cuda się zdarzają- to nic z tego nie będzie. Liczę się z tym że czekają kilka lat walki.

S3YWp2.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 22:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza jak już wysprząta całe mieszkanie to odwróć się do niego plecami w łóżku i rzuć mimochodem "fajnie, że posprzątałeś, to miłe" i zaśnij :D rano będziecie innymi ludźmi serio! ;)

nenusia, Jeżowa, Kotowa lubią tę wiadomość

• _Hope_ Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 22:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape mi z pensji dzień po wypłacie zostaje 0 zł :D tak duzo zarabiam ze place za zlobek prywatny, 2 telefony i tv i koniec :D

Izape_91 lubi tę wiadomość

4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
  • Anaaa90 Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 22:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholera skleiłam takiego pościaka ale coś sie zacieło i klapa :)
    Więc Reset jesteś wielka ;)
    Lamcia śliczny kropek <3
    Hope kurczę to super, że się tak udało :)
    EMek zrobił mi niespodziankę i przyjeżdża na weekend majowy :) to nic, że zaraz przed @ ale ważne że się wyżyje seksualnie w końcu ( dzięki temu nie myślę o staraniach tak bardzo). Później znowu abstynencja ale tylko na dwa tygodnie i ruszamy z kopyta :)
    Dziewczyny miłego wieczorku życzę

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2018, 22:14

lamka, Czrna 81 lubią tę wiadomość

2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • Sanka Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 22:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymajcie proszę kciuki za mojego jutrzejszego siczka. Tak się go nie mogę doczekać że aż pójdę już spać żeby czas szybciej minął. Troszkę się nakręciłam i boję się rozczarowania :(

Hope jak ja Cię rozumiem. Ja właściwie też pracuję hobbystycznie bo cała moja podstawowa pensja schodzi na opłaceniu żłobka. Zostaje mi jakieś 500zł ale to za dodatki :/

Cabrera, Anna Stesia, lamka, nenusia, Emiilka lubią tę wiadomość

16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • reset Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 22:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka-wykres masz śliczny, my trzymamy kciuki, więc Tobie pozostało jedynie wysikać te dwie kreski ;)

Sanka lubi tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

• wisienka94 Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 22:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Lamka gratulacje.
    Karma super przyrost
    Miłego wieczorku

lamka, Karma88 lubią tę wiadomość

ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
‹‹ 270 271 272 273 274 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ