X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ciekawą rzecz usłyszałam na forum na innym wątku, a potem jeszcze doczytałam :), ze AMH nie powinno się badać głęboka zimą bo brak witaminy D może zakłamywać wynik, szczególnie jeżeli ktoś faktycznie ma trochę obniżona rezerwę to zima wyjdzie mu jeszcze niższy wynik. Ciekawe :P no wiec będę powtarzać badanie w 3 dc ale jakoś dopiero w czerwcu ;). Gorzej jak mi spadnie, to wpadnę w panikę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2018, 10:58

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset nie zaprzątaj sobie głowy, już zrobiłaś wszystko co było można ;) teraz zostaw resztę żołnierzom i Bąbelkowi, myślę że będzie dobrze :) wierzę w to! A poserduszkować możesz na lajcie na odstresowanie :) luuuuuuubie taki seks na "spuszczenie ciśnienia"
    Nenusia kurczaki to Kropek jak nic, teraz muszą lekarze się spisać ;) ależ macie ogrom informacji ostatnio, co?
    Błogosławionej niedzieli moje kochane! :*

    nenusia lubi tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki ☺ Wczoraj wszystko nadrobiłam,ale nie miałam sił już nic napisać. Dziewczyny ale Wy wysokie trzcinki jesteście, ja przy Was jak kolumna jestem hehe!
    Mini mój fuck jest podobny do twojego , bez wyłamywania palców ;-)
    Morusku przykro mi że znowu biel :-( Ale maj należy do Nas!!! ;-)

    Tak jak prędzej pisałam,wczoraj spotkałam się z jedną z forumowiczek OF. Super dziewczyna, jaka fajna na forum tak i w życiu ☺ Siedziałyśmy przy kawce i momentami ze zdumieniem się jej przypatrywałam, nie dowierzając że to ona, ta sama Majcia z którą już piszemy od ponad roku ☺ A przed samym spotkaniem czułam się jakbym szła na randkę haha! Niesamowicie pozytywne emocje. Dlatego wyobrażam sobie jak zajebiste było to Wasze warszawskie spotkanie! ☺ Tyle fajnych bajek w jednym miejscu. Teraz chyba Wrocław się szykuje. Dziewczyny ZAZDROSZCZĘ! Ale tak pozytywnie ;-)

    nowa na dzielni, Morusek, Bocianiątko, Minie Black, KateHawke, Emiilka lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam napisać Reset powiedz mężowi że dzisiaj dorabiacie dzidzi rączki i nóżki ;-)

    Karma88, reset, nenusia, nowa na dzielni, Jeżowa, Emiilka lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że jakby się jednak uprzec to jakiś mini skok da się zaobserwować:) i wiem, że nudzę, ale jak sobie przez godzinę analizuje korelacje między zastrzykiem a temperatura to przynajmniej o egzaminie nie myślę :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a76d5313848b.jpg

    Karma88, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogóle to mi się dziś śniło,że zdałam i zaszłam. Obudziłam się i przez moment w to wierzyłam :)

    Czrna 81, Bocianiątko, Minie Black, Jeżowa, Yoselyn82, Emiilka lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    A w ogóle to mi się dziś śniło,że zdałam i zaszłam. Obudziłam się i przez moment w to wierzyłam :)
    Wierzę, że sen się spełni!!
    Życzę Ci tego z całego serducha!!!!

    reset lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa- jak będziesz powtarzać AMH to może zrób je razem z FSH i Inhibiną B? Wtedy już będziesz mieć pełen, wiarygodny pakiet. Znając poziom inhibiny B można określić ilość pęcherzyków zdolnych do przekształcenia się w dojrzałą, wartościową komórkę jajową - może skoro u Ciebie jest zawsze owulacja to problem tkwi w samej komórce? Od razu, by Cię nie denerwować, czytałam, że są leki/ zioła/ suplementy, które poprawiają jakość komórek, więc ewentualnie może to rozważ nawet przed badaniami? W końcu jak się łyka 766276257 tabletek to jedna więcej nie robi różnicy :P

    Choć jak dla mnie to się może okazać, że Twoje AMH przy wszystkich innych wynikach nie ma znaczenia i może tylko M. trzeba podkoksować? Kiedy jego wyniki?


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2018, 11:21

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    A w ogóle to mi się dziś śniło,że zdałam i zaszłam. Obudziłam się i przez moment w to wierzyłam :)
    I oby to był sen proroczy ❤

    Czarna81
    22 cs.
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    I oby to był sen proroczy ❤

    Druga teoria mówi, że sny się interpretuje na odwrót :P

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Nowa- jak będziesz powtarzać AMH to może zrób je razem z FSH i Inhibiną B?

    Choć jak dla mnie to się może okazać, że Twoje AMH przy wszystkich innych wynikach nie ma znaczenia i może tylko M. trzeba podkoksować? Kiedy jego wyniki?


    Od razu wysłałam sobie maila, żeby nie zapomnieć co to za pakiet :). Wyniki M w środę wieczorem, w dniu mojego niby testowania. Swoją droga gdybym miała jakiś test to bym sobie siknela ;)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, ja mam skok temperatury zazwyczaj taki dwustopniowy: pierwszy z 36,35 na 36,45, a na następny dzień już skacze tak na 36,65

    reset lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, możesz tez sprawdzić poziom witaminy D, ja od ponad miesiąca łykam 4000 jednostek, bo miałam spory niedobór...

    Minie Black lubi tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam witaminę D i muszę się dokopać, wyszła mi trochę poniżej normy ogólnej, wiec pewnie przy normach „staraczkowych” słabo, nikt na to nie zwrócił uwagi. Będę łykać!

    Swoją drogą nie wydaje Wam się podejrzane, ze większość babek mających problem z płodnością jest inteligentnych? Dziwna sprawa :P, nijak się to ma do teorii ewolucji. Może przyroda chce nad wybić jako gatunek ;)

    reset, Cabrera, Czrna 81, Czrna 81, Czrna 81, Minie Black, nenusia, KateHawke, Jeżowa, Emiilka, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Od razu wysłałam sobie maila, żeby nie zapomnieć co to za pakiet :). Wyniki M w środę wieczorem, w dniu mojego niby testowania. Swoją droga gdybym miała jakiś test to bym sobie siknela ;)

    Nawet nie wiesz jaką ja mam ochotę siknąć... mam i owulaki, i ciążowe - w sumie dziś, 4 dni po zastrzyku, to na wszystkim II kreski zobaczę :D

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Nawet nie wiesz jaką ja mam ochotę siknąć... mam i owulaki, i ciążowe - w sumie dziś, 4 dni po zastrzyku, to na wszystkim II kreski zobaczę :D
    Ja w ostatnim cyklu z ovi sikałam na bobo i to test terapia " wizualizacja " polecam :D

    Minie Black lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • wisienka94 Autorytet
    Postów: 536 558

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset ja mam skok 2dpo zawsze. Czasem muszę przekłamać OF, żeby w odpowiednim dniu mi zaznaczył owulkę :)
    Pozdrawiam dziewczynki z działeczki! Jest pięknie, zielono i słonecznie. No cuuudownie

    ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Druga teoria mówi, że sny się interpretuje na odwrót :P
    Różnie bywa... Mi się kiedyś śniło,że mój ojciec umarł,strasznie się spłakałam w tym śnie. Jeszcze w tym samym tygodniu lekarz wykrył u niego guza. Pół roku później płakałam już naprawdę ☹

    Czarna81
    22 cs.
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja w ostatnim cyklu z ovi sikałam na bobo i to test terapia " wizualizacja " polecam :D

    Flower, jeśli w sobotę po wynikach będę mieć siłę by w ogóle żyć, to zaczynam wtedy sikać co dzień i analizować intensywność drugiej kreski :D

    Flowwer lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna rozumiem Cię doskonale! Ja miałam przyjemność spędzić piątkowy ranek z Bockiem :) i nagadac się ciężko :)

    Z tata tez Cię rozumiem. Przed śmiercią mamy snily mi się wypadające jedynki.

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
‹‹ 284 285 286 287 288 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ