Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 kwietnia 2018, 09:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja73 wrote:
    W tym tygodniu kolejne Usg. Lekarz kazał być ostrożny z prognozami.Cała się denerwuje.Ale mam nadzieję że dzidzia pięknie się rozwija ❤❤❤
    Bedzie dobrze!!! Uściski dla wnuczka/ki :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 kwietnia 2018, 09:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Nenusia to jutro razem idziemy na bete :) ja wczoraj nie poszlam bo nie dalabym rady zrobić w sobotę i w poniedziałek w tym samym labo a nie chcę potem rozkminiać czy wszystko jest dobrze, czy przyrost odpowiedni z uwagi na różne labo
    Trzymam kciuki za twoją betę!! Tak samo rozkminialam przez to też jutro robię i potem przyrost w tym samym labo

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 kwietnia 2018, 09:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morusek wrote:
    Zawsze marzyłam o dużej rodzinie ;) chociaż 3 dzieci... Mam dopiero 25lat :) mam jeszcze dużo czasu :)
    Masz jeszcze kupę czasu

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 kwietnia 2018, 09:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia kreska ciemnieje jak nic.a na kiedy masz termin @? Trzymam kciuki żeby lekarze stanęli na wysokości zadania :)

nenusia lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 kwietnia 2018, 09:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    nenusia kreska ciemnieje jak nic.a na kiedy masz termin @? Trzymam kciuki żeby lekarze stanęli na wysokości zadania :)
    Cykle 28-33 dziś 30dc, ❤️ były 17dc.
    Także cykle rozjechane

• nowa na dzielni Autorytet

Wysłany: 22 kwietnia 2018, 09:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morusek tulę! Tak jak mówisz, masz jeszcze kopę czasu :)

Nenusia - kurczę, dzidzia jak nic, a ja cały czas nie wiem, czy się już można cieszyć! Życie to jest jednak dziwne i wredne ze takie pogmatwane sytuacje wymyśla!

U mnie 9 dpo. Wczoraj kręciło mi się w głowie i „drapalo” w jajnikach, dzisiaj już póki co nic. Pewnie jak zwykle nic z tego

Synek już z nami ❤️❤️ Kwiecień 20

Marzec 19 - strata, 10 tc

24.07 - || kreseczki 💕
    25.07 - beta 22 | prog 12,5
    29.07 - beta 296,5! <3 | prog 22 <3
    10.08 - serduszko +

Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 kwietnia 2018, 09:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Morusek tulę! Tak jak mówisz, masz jeszcze kopę czasu :)

Nenusia - kurczę, dzidzia jak nic, a ja cały czas nie wiem, czy się już można cieszyć! Życie to jest jednak dziwne i wredne ze takie pogmatwane sytuacje wymyśla!

U mnie 9 dpo. Wczoraj kręciło mi się w głowie i „drapalo” w jajnikach, dzisiaj już póki co nic. Pewnie jak zwykle nic z tego
    Wychodząc od gina w zeszłym tygodniu dotarło do mnie, że już więcej dzieci nie będę miała i już się pogodziłam z tą myślą, a tu tak się sytuacja zmieniła.. Póki co się nie cieszę, zobaczymy jak się to wszystko rozwinie..

• reset Autorytet

Wysłany: 22 kwietnia 2018, 10:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny!
    Ja się właśnie zaczynam zastanawiać,czy pęcherzyk faktycznie pękł i czy wszystko ok, bo nie mam skoku temperatury. Pocieszam się tylko tym, że skok może nastąpić do trzech dni po owulacji,więc może jeszcze jutro temperatura wystrzeli?

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.

Wysłany: 22 kwietnia 2018, 10:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, resecik, ale seksy jeszcze dzisiaj w razie w zaplanowane? :) ale to fakt, czasami od razi nie skacze

24.07 - || kreseczki 💕
    10.08 - serduszko +

Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • reset Autorytet

Wysłany: 22 kwietnia 2018, 10:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Oj, resecik, ale seksy jeszcze dzisiaj w razie w zaplanowane? :) ale to fakt, czasami od razi nie skacze

Planów nie robiłam wcześniej, bo wczoraj rano to mi się wydawało, że przez kolejny miesiąc nic z tego, wczoraj w południe chyba trochę nad odczarowanie traumy były <3 i na tym póki co poprzestaliśmy. Może jeszcze dziś spróbujemy faktycznie, ale to już muszę M. wmówić, że to tylko dla przyjemności ;) Inna sprawa, że teraz myślę, czy wieczorne kłucia w dole brzucha nie były późną owulacją (późną, bo jednak było to ok. 56 h po zastrzyku), a może po prostu skok tempki o 6 rano (tak ostatnio mierzę) jeszcze się nie zdążył od północy rozpocząć.
    Żadnych innych objawów owulacyjnych typu śluz nie miałam i nie mam, ale to ponoć częste po Clo.

Nie wiem czemu naiwnie myślałam, że zastrzyk, seks i bach - gotowe! A tu rozkmin więcej niż w naturalnych cyklach ;)

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.

Wysłany: 22 kwietnia 2018, 10:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ciekawą rzecz usłyszałam na forum na innym wątku, a potem jeszcze doczytałam :), ze AMH nie powinno się badać głęboka zimą bo brak witaminy D może zakłamywać wynik, szczególnie jeżeli ktoś faktycznie ma trochę obniżona rezerwę to zima wyjdzie mu jeszcze niższy wynik. Ciekawe :P no wiec będę powtarzać badanie w 3 dc ale jakoś dopiero w czerwcu ;). Gorzej jak mi spadnie, to wpadnę w panikę ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2018, 10:58

24.07 - || kreseczki 💕
    10.08 - serduszko +

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 kwietnia 2018, 11:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset nie zaprzątaj sobie głowy, już zrobiłaś wszystko co było można ;) teraz zostaw resztę żołnierzom i Bąbelkowi, myślę że będzie dobrze :) wierzę w to! A poserduszkować możesz na lajcie na odstresowanie :) luuuuuuubie taki seks na "spuszczenie ciśnienia"
    Nenusia kurczaki to Kropek jak nic, teraz muszą lekarze się spisać ;) ależ macie ogrom informacji ostatnio, co?
    Błogosławionej niedzieli moje kochane! :*

nenusia lubi tę wiadomość

• Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 22 kwietnia 2018, 11:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki ☺ Wczoraj wszystko nadrobiłam,ale nie miałam sił już nic napisać. Dziewczyny ale Wy wysokie trzcinki jesteście, ja przy Was jak kolumna jestem hehe!
    Mini mój fuck jest podobny do twojego , bez wyłamywania palców ;-)
    Morusku przykro mi że znowu biel :-( Ale maj należy do Nas!!! ;-)

Tak jak prędzej pisałam,wczoraj spotkałam się z jedną z forumowiczek OF. Super dziewczyna, jaka fajna na forum tak i w życiu ☺ Siedziałyśmy przy kawce i momentami ze zdumieniem się jej przypatrywałam, nie dowierzając że to ona, ta sama Majcia z którą już piszemy od ponad roku ☺ A przed samym spotkaniem czułam się jakbym szła na randkę haha! Niesamowicie pozytywne emocje. Dlatego wyobrażam sobie jak zajebiste było to Wasze warszawskie spotkanie! ☺ Tyle fajnych bajek w jednym miejscu. Teraz chyba Wrocław się szykuje. Dziewczyny ZAZDROSZCZĘ! Ale tak pozytywnie ;-)

nowa na dzielni, Morusek, Bocianiątko, Minie Black, KateHawke, Emiilka lubią tę wiadomość

Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 22 kwietnia 2018, 11:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam napisać Reset powiedz mężowi że dzisiaj dorabiacie dzidzi rączki i nóżki ;-)

Karma88, reset, nenusia, nowa na dzielni, Jeżowa, Emiilka lubią tę wiadomość

Czarna81
    22 cs.
  • reset Autorytet

Wysłany: 22 kwietnia 2018, 11:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że jakby się jednak uprzec to jakiś mini skok da się zaobserwować:) i wiem, że nudzę, ale jak sobie przez godzinę analizuje korelacje między zastrzykiem a temperatura to przynajmniej o egzaminie nie myślę :)

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a76d5313848b.jpg

Karma88, Czrna 81 lubią tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

• reset Autorytet

Wysłany: 22 kwietnia 2018, 11:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogóle to mi się dziś śniło,że zdałam i zaszłam. Obudziłam się i przez moment w to wierzyłam :)

Czrna 81, Bocianiątko, Minie Black, Jeżowa, Yoselyn82, Emiilka lubią tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 kwietnia 2018, 11:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    A w ogóle to mi się dziś śniło,że zdałam i zaszłam. Obudziłam się i przez moment w to wierzyłam :)
    Wierzę, że sen się spełni!!
    Życzę Ci tego z całego serducha!!!!

reset lubi tę wiadomość

• reset Autorytet

Wysłany: 22 kwietnia 2018, 11:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa- jak będziesz powtarzać AMH to może zrób je razem z FSH i Inhibiną B? Wtedy już będziesz mieć pełen, wiarygodny pakiet. Znając poziom inhibiny B można określić ilość pęcherzyków zdolnych do przekształcenia się w dojrzałą, wartościową komórkę jajową - może skoro u Ciebie jest zawsze owulacja to problem tkwi w samej komórce? Od razu, by Cię nie denerwować, czytałam, że są leki/ zioła/ suplementy, które poprawiają jakość komórek, więc ewentualnie może to rozważ nawet przed badaniami? W końcu jak się łyka 766276257 tabletek to jedna więcej nie robi różnicy :P

Choć jak dla mnie to się może okazać, że Twoje AMH przy wszystkich innych wynikach nie ma znaczenia i może tylko M. trzeba podkoksować? Kiedy jego wyniki?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2018, 11:21

nowa na dzielni lubi tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

• Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 22 kwietnia 2018, 11:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    I oby to był sen proroczy ❤

Czarna81
    22 cs.
  • reset Autorytet

Wysłany: 22 kwietnia 2018, 11:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    I oby to był sen proroczy ❤

Druga teoria mówi, że sny się interpretuje na odwrót :P

relgmg7ymfbmxgyl.png

‹‹ 284 285 286 287 288 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego