X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec ja zawsze używam do tego Gertrudy. Buzia jest od jedzenia :p ale pamiętaj jak już zdecydujesz się że w danym cyklu mierzysz w buzi to musisz cały cykl mierzyć w buzi. A nie raz buzia raz Gertruda :p nie tylko ze względów higienicznych, ale praktycznych.

    Luna1993, Siwulec, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika bardzo dobre wieści! <3 i oby tak zostało aż do grudnia. Teraz życzę jak najwięcej spokoju, choć wiem, jak trudno o to, a czasu nie przyspieszymy... trzymam kciuki za Twoją Fasolkę, niech rośnie zdrowo!

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia a Ty dziś nie miałas być u lekarza? czy coś mi się pochrzaniło z lekka?

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec wrote:
    To wale:
    Mierzycie temperaturę a ja jeszcze nie monitorowała tego, z tego co zauważyłam to mierzycie rano przed wstaniem z łóżka No i teraz to pytanie - wkładacie termometr normalnie pod pachę czy jednak trzeba go zapakować wewnątrz „Gertrudy” ?
    Tak, trzeba mierzyć wewnątrz, przed wstaniem z łóżka. Idealnie byłoby codziennie o stałej porze, ale czasem nie wychodzi- wtedy polecam https://www.whenmybaby.com/basalbodytemperature.php.
    Czy Gertruda to ze względu na jakies cechy charakterystyczne? Eins, zwei, drei, równo? Moja to bardziej Dżenifer.

    Achia, nenusia, Siwulec, Jeżowa, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Nenusia a Ty dziś nie miałas być u lekarza? czy coś mi się pochrzaniło z lekka?
    Miałam dziś dzwonić, wizyta miała być dziś albo jutro niestety.. I pani rejestratorka powiedziała, że jutro :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 20:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termometr stosuję dowcipnie lub dopyszcznie. <3

    Teleturniej to ja myślę, że bardziej jednak familiada.
    Więcej niż jedno zwierzę? :>

    Dziewczyny tu sobie jeszcze popanikuje, bo spadł mi prog z 31 do 20 :-( :-(

    Siwulec lubi tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Termometr stosuję dowcipnie lub dopyszcznie. <3

    Teleturniej to ja myślę, że bardziej jednak familiada.
    Więcej niż jedno zwierzę? :>

    Dziewczyny tu sobie jeszcze popanikuje, bo spadł mi prog z 31 do 20 :-( :-(
    LAMA!


    A bierzesz luteinę albo dupka? Może warto skonsultować z lekarzem? Ja to się na progu znam słabo, wiem tyle że powinien być wysoki, ale wiem tez że dziewczyny miewają mniejsze i jest dobrze. Niech się wypowie ktoś mądrzejszy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 20:44

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Tak, trzeba mierzyć wewnątrz, przed wstaniem z łóżka. Idealnie byłoby codziennie o stałej porze, ale czasem nie wychodzi- wtedy polecam https://www.whenmybaby.com/basalbodytemperature.php.
    Czy Gertruda to ze względu na jakies cechy charakterystyczne? Eins, zwei, drei, równo? Moja to bardziej Dżenifer.
    U mnie lokalny patriotyzm czyli Grażyna albo Bożena :)
    Za to ginekolog jest przeze mnie pieszczotliwie zwany pieszczochem :)

    Siwulec, Bocianiątko, Kotowa lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Kochana ja się nie napalam, że to ciąża jest.. Są dwie opcje albo rak albo ciąża..
    Dlatego się nie cieszę, bo upadek może być bolesny.
    Podziwiam, że tyle stresu tak znosisz dobrze. Życzę, żeby to był dzidziuś i żeby jednak diagnoza była korzystna na tyle, żeby badziewie nie zaszkodziło ew.ciazy.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    Podziwiam, że tyle stresu tak znosisz dobrze. Życzę, żeby to był dzidziuś i żeby jednak diagnoza była korzystna na tyle, żeby badziewie nie zaszkodziło ew.ciazy.
    Dziękuję, a tobie życzę szczęśliwego rozwiązania

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Kochana ja się nie napalam, że to ciąża jest.. Są dwie opcje albo rak albo ciąża..
    Dlatego się nie cieszę, bo upadek może być bolesny.
    Nenusia, no przy takiej becie to Ty się zacznij oswajać z tą drugą opcją. Pewnie potwornie się będziesz teraz bać o malucha, ale skoro się zagnieździł to znaczy,że mu ta torbiel nie wadzi. Trzymam kciuki!

    nenusia lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem ją zaczesuje na Hitlera ale głupio było nazwać ją Adolf :D :D :D

    Czas mierzenia standardowy ? 5min ?

    Luna1993, Anna Stesia, nenusia, Morusek, Jeżowa, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Nenusia, no przy takiej becie to Ty się zacznij oswajać z tą drugą opcją. Pewnie potwornie się będziesz teraz bać o malucha, ale skoro się zagnieździł to znaczy,że mu ta torbiel nie wadzi. Trzymam kciuki!
    Poczekamy do środy, czy będzie jakikolwiek przyrost..

    Dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec wrote:
    Czasem ją zaczesuje na Hitlera ale głupio było nazwać ją Adolf :D :D :D

    Czas mierzenia standardowy ? 5min ?
    Haha ha!!! Gertruda i Hitler

    Siwulec lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec :D zostaw tylko paseczek i niech emek nasadzi tam pyszczek :D będzie Adolf jak siemasz! :D o mater :D sikam w majty :D

    nenusia, Anna Stesia, Siwulec, Morusek, Jeżowa, Bocianiątko, Emiilka lubią tę wiadomość

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia tez myśle ze nic nie dzieje się bez przyczyny ;) maleństwo urośnie i pokaże torbieli ze nie warto z nim zadzierać :* o której jutro wizytujesz ?

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propos imion to mój Tarzan nazywa moje bliźniaczki Kelly i Shakira. :-D

    Odpisała mi lekarka, że mam zwiększyć lutkę do 3x100 i powtórzyć wynik za 3 dni.

    Anna Stesia, Jeżowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec polecam termometr elektroniczny z allegro, jest za kilkanaście zł a ma 2 miejsca po przecinki - ważne, bo pomiar dokładny i można zauważyć skok, który nie musi być mega duzy :)

    Siwulec lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec wrote:
    Nenusia tez myśle ze nic nie dzieje się bez przyczyny ;) maleństwo urośnie i pokaże torbieli ze nie warto z nim zadzierać :* o której jutro wizytujesz ?
    Zaś mam rano dzwonić to mnie zarejestruje, nie ma jak przychodnia "na wsi" wiem tyle, że lekarz od 10 przyjmuje

    Siwulec lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec wrote:
    Czasem ją zaczesuje na Hitlera ale głupio było nazwać ją Adolf :D :D :D

    Czas mierzenia standardowy ? 5min ?

    Natchnęłaś mnie ideą, żeby zatem dziewczyny, które z powodu wielkiego brzuchola nie mogą już sobie niczego zgrabnie czesać (w tym jors truli), nazywały swoją fryzurę Fryderyk Chopin :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 20:56

    nenusia, lamka, Siwulec, Luna1993, Jeżowa lubią tę wiadomość

‹‹ 308 309 310 311 312 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ