X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec wrote:
    Czasem ją zaczesuje na Hitlera ale głupio było nazwać ją Adolf :D :D :D

    Czas mierzenia standardowy ? 5min ?
    Aż boję się wyobrażać Wasze zabawy prokreacyjne!
    A Dżenifer woli wiatr w lokach ;)

    Jak miałam szklaka, to trzymałam 5 minutek, a teraz mam elektroniczny - polecam - piszczy z gotowości, świeci wynikiem po gałach i ma elastyczną końcówkę, więc nie mozna sobie zrobić kuku. Ale mierzy chyba dłuzej niż 5 minut, czasem zdążę przysnąć zanim zapipczy

    Siwulec lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mierze w pyszczku. Raz probowalam w Helenie, ale proces umueszczania tam termometru wcale nie okazal sie prosty i tyle sie nagimnastykowalam, ze polowa czasu minela. A ze ponoc dobrze jest jak najmniej ruchow wykonywac to sie poddalam. Nie powiem ze nie analuzuje kazdego wahniecia ale ostatecznie znaczenie ma zeby wychwycic czy byl skok i jak dlugo trwal..
    Co nie zmienia faktu, ze to czesto najbardziej emocjonujace 5 min w ciagu mojego dnia ;)

    Siwulec lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia albo Albert Einstein :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 20:57

    Anna Stesia, nenusia, Siwulec, Jeżowa, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Siwulec polecam termometr elektroniczny z allegro, jest za kilkanaście zł a ma 2 miejsca po przecinki - ważne, bo pomiar dokładny i można zauważyć skok, który nie musi być mega duzy :)

    Ja mam taki termometr z jakiejś apteki za 20 parę złotych i niby dokładny, ale coś mu nie wierzę. Tzn. faktem jest że tylko dzięki niemu wylapalam jakikolwiek skok (bo równolegle mierzę na rtęciowym i tak b to w ogóle dramat), ale z jego dokładnością też bywa różnie. Tylko kupowałam go dawno, w czasach, gdy wierzyłam, że szybko zajde i nie przywiązywałam wagi do termometru.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset kurde chyba zacznę od jednego termometru, bo jak tak z rana zapakuje Gertrudzie dwa to jeszcze gotowa się porzygac :D

    nenusia, Luna1993, Morusek, Jeżowa, reset lubią tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Anna Stesia albo Albert Einstein :-D

    :D :D :D

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Reset wiem kochana, ale się martwiłam :*

    Kochana :* Dziś miałam ciężki dzień, aż w pracy byłam wcześniej niż zwykle, bo przed 8, wróciłam przed chwilką dopiero...Mój M., który dziś w nocy w ogóle nie spał, teraz już chrapie, ja siadłam i Was nadrobiłam. Czytałam na ex testerkach, że się źle czujesz :( Na pocieszenie - ja bez ciąży dziś też fatalnie, jeszcze teraz mam jakieś sensacje żołądkowe:/

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei polecam ovulacyjne szklane. Tu się ciecz musi nagrzać żeby się rozprężyć. Nie ma cudów. W baterii, stykach,komputerkach jest więcej zmiennych i są bardziej kapryśne.

    Siwulec lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie chciałabym wracać do tematu fioletowej strony, ale jak jej fragment poczytałam, to utwierdziłam się w prsekonaniu, ze jeśli kiedyś uda mi się zaciążyć, to będę próbowała się wkupić do ex testerek ;)

    nenusia, Bajkaaa, Anna Stesia, Karma88, Yoselyn82, Morusek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tam nie zaglądam na wątek, bo jakoś tak... nudno. ;-) bez charakteru, bez dreszczyka emocji. :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset może coś zjadłaś nie tak ? Mam nadzieję, że Cię choroba żadna nie bierze (choć to dobry objaw!). Uciekaj odpoczywać :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Resecik wiruski dla Ciebie skoro masz już objawy %&%&%&%&%&%&%&%&% zdrówka :-*

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Kochana :* Dziś miałam ciężki dzień, aż w pracy byłam wcześniej niż zwykle, bo przed 8, wróciłam przed chwilką dopiero...Mój M., który dziś w nocy w ogóle nie spał, teraz już chrapie, ja siadłam i Was nadrobiłam. Czytałam na ex testerkach, że się źle czujesz :( Na pocieszenie - ja bez ciąży dziś też fatalnie, jeszcze teraz mam jakieś sensacje żołądkowe:/


    Sensacje żołądkowe - brzmi dobrze ;)

    Cabrera lubi tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Reset może coś zjadłaś nie tak ? Mam nadzieję, że Cię choroba żadna nie bierze (choć to dobry objaw!). Uciekaj odpoczywać :*

    Nie choroba, raczej nadmiar hormonów i skutki Ovitrelle. Jest mi niedobrze, boli mnie brzuch jak na niestrawność i do tego pierwszy raz w życiu wiem co to wzdęcia. Autentycznie, brzuch mam taki, że stóp nie widzę! Jak w 7 m-cu ciąży.
    I jeszcze jakieś uczulenie na oczach - zazwyczaj mam takie od soczewek, ale nie nosiłam ich ze dwa tygodnie, więc nie wiem skąd to.
    Ech, dzień narzekania mi się zrobił...

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Nie choroba, raczej nadmiar hormonów i skutki Ovitrelle. Jest mi niedobrze, boli mnie brzuch jak na niestrawność i do tego pierwszy raz w życiu wiem co to wzdęcia. Autentycznie, brzuch mam taki, że stóp nie widzę! Jak w 7 m-cu ciąży.
    I jeszcze jakieś uczulenie na oczach - zazwyczaj mam takie od soczewek, ale nie nosiłam ich ze dwa tygodnie, więc nie wiem skąd to.
    Ech, dzień narzekania mi się zrobił...

    To ma swoją nazwę - „Ciążowe wahania nastroju” ;)

    Emiilka lubi tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera wrote:
    Dziewczyny, nie chciałabym wracać do tematu fioletowej strony, ale jak jej fragment poczytałam, to utwierdziłam się w prsekonaniu, ze jeśli kiedyś uda mi się zaciążyć, to będę próbowała się wkupić do ex testerek ;)

    Czekamy!! :-)

    Reset, może to jakaś alergia? Dużo teraz roślinek pyli (mówię o tych oczach)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 21:20

    Cabrera lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana może to faktycznie "tylko" reakcja organizmu na leki? Przecież wiele tygodni nie miałaś miesiączki, leków wtedy chyba nie brałaś, to może tak reaguje :( mam nadzieję, że to początek objawów u Ciebie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, te rewolucję! O czym ja od rana tu mowie? jesteśmy razem w ciąży! Póki co w urojonej, ale jesteśmy!

    Lamka, tak myślę o Twoim progu, może ten poprzedni był spowodowany jeszcze ovi?

    Dziewczyny, Siwulec, ile mnie tu śmiechu ominęło jak Staszka usypialam! Jutro męża wyślę!

    Siwulec.... I pamiętaj, jak chcesz mierzyć 2 razy to najpierw w buzi! :D ]:->

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 21:29

    reset, Siwulec lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby to powiedział mój kolega:
    papa pipa pupa :-D

    Minie Black, Anaaa90, nenusia, Siwulec, KateHawke, Jeżowa lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    News of the day! Breaking news
    Nika przyniosła wspaniałe wieści. Zarodek zdrowy, śliczny i tętniący życiem tj. serduszkiem. Witaj Kropku i witaj Niko znów na forum! :*
    News of the day! Breaking news


    Sanka po jakimś horrendalnym czasie oczekiwania (ostatnio takie kolejki to u Emilki pamiętam) zrobiła betę. Jest super! Termin porodu ma na sylwestra, więc już ustaliłyśmy, że na porodówkę tanecznym krokiem ciężarówki wejdzie odziana w boa z piór i brokat w miejscach strategicznych ;)
    Minie ma objawy ciążowe, ma wykres ciążowy, ma wszystko, co wskazuje na ciążę. Więc kolejnym krokiem jest przyjść tu z ciążą. Może być nawet pięcioracza, skoro ww. takową sobie życzy ;)
    Vivanilka została uspokojona przez lekarza. Forum zaleca ostrożną radość, jednocześnie trzymając kciuki, by wszystko rozwijało się w porządku. Główna bohaterka jednak odbiera szczerą troskę jak atak i zmienia stronę na fioletową, więc cóż... powodzenia! (a ja Was proszę, że gdyby kiedyś u mnie było coś nie tak,to walcie prawdę między oczy!)
    Morusek- odkryła na przykładzie swojego faceta, że mężczyźni są z Marsa i w związku z tym nie ma co liczyć na ich zrozumienie... Co najwyżej syna może próbować wychować w taki sposób, by czasem nasze żale rozumiał, ale z drugiej strony... my siebie same nawet nie zawsze rozumiemy, więc czegóż tu od nich wymagać?
    Meśka- zaczyna 1 dc. Choć kolejny cykl będzie bez IUI, to jednak radzimy chłopa dopaść, bo szóstki w lotku bez kuponu też nikt nie trafia ;) I owszem, chciałabym znajomym nickom dopisywać <3 w czerwcu, ale wystarczy mi jak wtedy dopiszę je Karolinie, która teraz faktycznie, ze wskazań medycznych, musi przystopować ze staraniami. Pozostało jej wskakiwać do łóżka dla przyjemności, co też czyni ;)
    Lucia - skoro Zafon mógł widzieć cień wiatru, to Lucia postanowiła w 8 dpo zobaczyć cień kreski. Może jak będzie uprzejma siknąć jutro z rana, to zobaczymy porządną kreskę :*
    Yos remontuje pokój dla potomka bądź potomkini, a potem wybiera się na urlop, zaraz po niej jedzie też Czrna. Widać zapatrzyły się na Sankę i jej rzymskie bambino... a przynajmniej tam zagnieżdżone :P Będziemy mieć na forum bardzo światowe dzieci ;)
    Anaaa przypominać sobie będzie uroki randkowania, bo przyjeżdża do niej mąż. Będzie gorąco jak u Karoliny prawie ;)
    Iza- tak zapałała miłością do biegania, że goni też w życiu... dobrze, że chociaż pit stop na badania zrobiła, przynajmniej wiemy, że 7 dpo ma ładne wyniki :)
    Nowa- zaczęła dziś testować. Wiadomo, że za wcześnie, by przesądzać, ale gdyby nie wyszło to ukojenie znajdzie w open barze. A tak to co? Piłaby mleko z parasolką pod palma? No litości...
    Emilkowy Antoś machnął do mamy i e-ciotek z usg swoją rączką! Gest pozdrowienia niczym z rodziny królewskiej, więc kto wie, do czego on się w przyszłości szykuje ;) (drugi taki "zawód", gdzie tyle się rękoma macha dla tłumu to papież, ale myślę, że Emilce bardziej by się wżenienie w rodzinę królewską podobało;))
    Ogólnie ze trzy strony minęły nam na wpisach "ja też chcę bliźniaki!"

    A na ex testerkach Ibishka i Staraczka próbują się rozpakować (a myślałam, że tylko ja mam z tym problem i walizki po wakacjach dwa tygodnie nieraz czekają:P), zaś Ewela i Lena prezentują super ciążowe kiecki (aż mi motywacja rośnie, by szybciej zachodzić, bo w sobotę w sklepach nie widziałam nic sensownego na nie- ciężarne;)) Lameczka się martwi spadającym progiem, ale pamiętam, że i Emilka panikowała, a Antoś na poziom proga gwizdał i machał i spokojnie sobie gniazdko mościł.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 21:27

    Luna1993, lamka, Anna Stesia, nenusia, Flowwer, Anaaa90, Minie Black, nowa na dzielni, Yoselyn82, Cabrera, blue00, Lucia88, Siwulec, 91Ewela09, Achia, KateHawke, gilmoregirl, Morusek, frezyjciada, Koteczka82, Jeżowa, Izape_91, MaryAnn, Rucola, Lunaris, Emiilka, Bocianiątko, Czrna 81, pilik, Sanka, Kotowa, Kargo31, -Mamunia-, bazylkove lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
‹‹ 309 310 311 312 313 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ