Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • StaraczkaNika Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Kochana ja się nie napalam, że to ciąża jest.. Są dwie opcje albo rak albo ciąża..
    Dlatego się nie cieszę, bo upadek może być bolesny.
    Nenusia, no przy takiej becie to Ty się zacznij oswajać z tą drugą opcją. Pewnie potwornie się będziesz teraz bać o malucha, ale skoro się zagnieździł to znaczy,że mu ta torbiel nie wadzi. Trzymam kciuki!

nenusia lubi tę wiadomość

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Siwulec Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem ją zaczesuje na Hitlera ale głupio było nazwać ją Adolf :D :D :D

Czas mierzenia standardowy ? 5min ?

Luna1993, Anna Stesia, nenusia, Morusek, Jeżowa, Bocianiątko lubią tę wiadomość

relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Nenusia, no przy takiej becie to Ty się zacznij oswajać z tą drugą opcją. Pewnie potwornie się będziesz teraz bać o malucha, ale skoro się zagnieździł to znaczy,że mu ta torbiel nie wadzi. Trzymam kciuki!
    Poczekamy do środy, czy będzie jakikolwiek przyrost..

Dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa :*

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec wrote:

Haha ha!!! Gertruda i Hitler

Siwulec lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec :D zostaw tylko paseczek i niech emek nasadzi tam pyszczek :D będzie Adolf jak siemasz! :D o mater :D sikam w majty :D

nenusia, Anna Stesia, Siwulec, Morusek, Jeżowa, Bocianiątko, Emiilka lubią tę wiadomość

• Siwulec Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia tez myśle ze nic nie dzieje się bez przyczyny ;) maleństwo urośnie i pokaże torbieli ze nie warto z nim zadzierać :* o której jutro wizytujesz ?

relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propos imion to mój Tarzan nazywa moje bliźniaczki Kelly i Shakira. :-D

Odpisała mi lekarka, że mam zwiększyć lutkę do 3x100 i powtórzyć wynik za 3 dni.

Anna Stesia, Jeżowa lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec polecam termometr elektroniczny z allegro, jest za kilkanaście zł a ma 2 miejsca po przecinki - ważne, bo pomiar dokładny i można zauważyć skok, który nie musi być mega duzy :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec wrote:
    Nenusia tez myśle ze nic nie dzieje się bez przyczyny ;) maleństwo urośnie i pokaże torbieli ze nie warto z nim zadzierać :* o której jutro wizytujesz ?
    Zaś mam rano dzwonić to mnie zarejestruje, nie ma jak przychodnia "na wsi" wiem tyle, że lekarz od 10 przyjmuje

• Anna Stesia Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec wrote:

Natchnęłaś mnie ideą, żeby zatem dziewczyny, które z powodu wielkiego brzuchola nie mogą już sobie niczego zgrabnie czesać (w tym jors truli), nazywały swoją fryzurę Fryderyk Chopin :-D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 20:56

nenusia, lamka, Siwulec, Luna1993, Jeżowa lubią tę wiadomość

PVkxp2.png
  • StaraczkaNika Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec wrote:

Aż boję się wyobrażać Wasze zabawy prokreacyjne!
    A Dżenifer woli wiatr w lokach ;)

Jak miałam szklaka, to trzymałam 5 minutek, a teraz mam elektroniczny - polecam - piszczy z gotowości, świeci wynikiem po gałach i ma elastyczną końcówkę, więc nie mozna sobie zrobić kuku. Ale mierzy chyba dłuzej niż 5 minut, czasem zdążę przysnąć zanim zapipczy

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Malgonia Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mierze w pyszczku. Raz probowalam w Helenie, ale proces umueszczania tam termometru wcale nie okazal sie prosty i tyle sie nagimnastykowalam, ze polowa czasu minela. A ze ponoc dobrze jest jak najmniej ruchow wykonywac to sie poddalam. Nie powiem ze nie analuzuje kazdego wahniecia ale ostatecznie znaczenie ma zeby wychwycic czy byl skok i jak dlugo trwal..
    Co nie zmienia faktu, ze to czesto najbardziej emocjonujace 5 min w ciagu mojego dnia ;)

age.png

Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia albo Albert Einstein :-D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 20:57

Anna Stesia, nenusia, Siwulec, Jeżowa, Bocianiątko lubią tę wiadomość

• reset Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Siwulec polecam termometr elektroniczny z allegro, jest za kilkanaście zł a ma 2 miejsca po przecinki - ważne, bo pomiar dokładny i można zauważyć skok, który nie musi być mega duzy :)

Ja mam taki termometr z jakiejś apteki za 20 parę złotych i niby dokładny, ale coś mu nie wierzę. Tzn. faktem jest że tylko dzięki niemu wylapalam jakikolwiek skok (bo równolegle mierzę na rtęciowym i tak b to w ogóle dramat), ale z jego dokładnością też bywa różnie. Tylko kupowałam go dawno, w czasach, gdy wierzyłam, że szybko zajde i nie przywiązywałam wagi do termometru.

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Siwulec Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset kurde chyba zacznę od jednego termometru, bo jak tak z rana zapakuje Gertrudzie dwa to jeszcze gotowa się porzygac :D

nenusia, Luna1993, Morusek, Jeżowa, reset lubią tę wiadomość

relgwn15fhhth20g.png
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Anna Stesia Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Anna Stesia albo Albert Einstein :-D

:D :D :D

PVkxp2.png
  • reset Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Reset wiem kochana, ale się martwiłam :*

Kochana :* Dziś miałam ciężki dzień, aż w pracy byłam wcześniej niż zwykle, bo przed 8, wróciłam przed chwilką dopiero...Mój M., który dziś w nocy w ogóle nie spał, teraz już chrapie, ja siadłam i Was nadrobiłam. Czytałam na ex testerkach, że się źle czujesz :( Na pocieszenie - ja bez ciąży dziś też fatalnie, jeszcze teraz mam jakieś sensacje żołądkowe:/

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • _Hope_ Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei polecam ovulacyjne szklane. Tu się ciecz musi nagrzać żeby się rozprężyć. Nie ma cudów. W baterii, stykach,komputerkach jest więcej zmiennych i są bardziej kapryśne.

Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie chciałabym wracać do tematu fioletowej strony, ale jak jej fragment poczytałam, to utwierdziłam się w prsekonaniu, ze jeśli kiedyś uda mi się zaciążyć, to będę próbowała się wkupić do ex testerek ;)

nenusia, Bajkaaa, Anna Stesia, Karma88, Yoselyn82, Morusek lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tam nie zaglądam na wątek, bo jakoś tak... nudno. ;-) bez charakteru, bez dreszczyka emocji. :-D

‹‹ 309 310 311 312 313 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego