X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    "Skoro Zafon mógł widzieć cień wiatru, to Lucia postanowiła w 8 dpo zobaczyć cień kreski"

    :-D :-D :-D
    Genialne!

    I przypomniało mi, że jeszcze nie oświadczyłam Luci, jak bardzo trzymam za nią kciuki!

    A dziękuję...choć bardziej obstawiam jakiś evap, skoro pierwszy Bobo pokazał widoczną, ale poziomą krechę. Oby tylko nie biochem!

    Reset, cudowne teTwoje streszczenia, to istne dzieła sztuki.
    A Lucia będzie uprzejma siknąć z rana, ale pojutrze.

    Anna Stesia, reset lubią tę wiadomość

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Daniela, witaj! Nawet jak nie testujesz, a jesteś wyluzowana i rozsądna zarazem to siadaj i się rozgość u nas. Bywa wesoło, bywa smutno, bywa poważnie, ale takich dziewczyn ze świecą szukać! Jak trzeba wspierają, jak trzeba opieprzą albo rozbawią!
    Jakby co, masz co dzień podsumowania na wieczór najważniejszych wydarzeń ;)


    twoje mega wypasione streszczenia beda mi potrzebne jak pojade na urlop :P bo z czytaniem moze byc roznie :) jestes niesamowita :)

    Anna Stesia, reset lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia kciuki za wyraźną krechę :)
    Nenusia kciuki będę trzymać turbo mocno i jeszcze nauczę sunię żeby też trzymała- będzie pierwszym psem trzymającym kciuki!:)
    Dzisiejsze podsumowanie przeczytalam mężowi- jest pod wrażeniem i pyta ile z Was jest z Gdańska bo muszę się z Wami poumawiac na ploty :p chyba już chce mnie z domu wyrzucić :p

    Lucia88 lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Kochane idę spać.. Jeśli mogę poprosić o kciuki za wizytę, boję się panicznie..

    Dobranoc

    Jesteśmy z Tobą! Kciuki zacisnięte! U rąk na pewno, a u nóg nie obiecuję, bo łapią mnie skurcze! (ja mam skurcze kurcze gdy mi w brzuchu burczy)

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    A dziękuję...choć bardziej obstawiam jakiś evap, skoro pierwszy Bobo pokazał widoczną, ale poziomą krechę. Oby tylko nie biochem!

    Reset, cudowne teTwoje streszczenia, to istne dzieła sztuki.
    A Lucia będzie uprzejma siknąć z rana, ale pojutrze.

    Zatem kto sika jutro? Nowa? Ktoś jeszcze?
    Lucia, jutro też bym sikała! Mam nawet tytuł filmowy dla Ciebie - "Uwierz w ducha" ;)
    I piosenka na dobranoc:
    https://www.youtube.com/watch?v=OVUitGkFlpw


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 21:55

    Lucia88 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Vivanillka Autorytet
    Postów: 750 1448

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie dziewczyny. Może faktycznie trochę zbyt do siebie wzięłam wasze informacje. Ale wylalyscie kubeł zimnej wody na mnie. Wściekła się do czerwoności nie powiem że nie. Ryczałam w poduche jak dziecko.
    Dla waszej wiadomości. Pierwszą ciąże poronilam. Więc wiem co to strata.
    Druga ciąża była młodsza o 2tyg od daty z om. Jednak córka urodziła się w terminie. Jest zdrowa i dobrze się rozwija.
    Co do obecnej sytuacji. Pisałam że w sumie to nie wiem kiedy ta owu była. Pisałam kiedy było serduszkowanie i że prawdopodobnie owu była tydzień później.
    Co do gin - nie napisałam że mi okruszka przez pipke wymacala tylko jej zdaniem macica jest powiększona na 7tc (wg Om)
    A co będzie dalej usg 30.04
    Nie chodzilyscie w moich butach więc mnie nie oceniajcie. Ja z każdego Waszego bladzioszka się cieszę. I trzymam kciuki do samego końca. Nikomu nie wróżę biochem z sikanca czy z wyników bhcg.
    Jestem bardzo pozytywna kobieta. I jak każdy nie lubię jak ktoś tłamsi moje szczęście.

    Pozdrawiam "Waniliowy cukiereczek"

    3jgx43r8f7ktg11a.png
    klz9uay3wdw0gjek.png
    12.09 - 12cm/ Martynka <3
    20.08-82mm/97%female <3
    10.08 - 63mm człowieka <3
    13.07 - kropuś 23mm i <3
    23.06 - 8mm pęcherzyk
    01.2012 - Żanetka <3
    2010 i 2018 aniołki [*]
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj koleżanka (w sumie to bardziej współpracownica bo jakoś nie pałam do niej sympatia ) powiedziała ze okres się jej spóźnia 4 dni (pomijam fakt ze rano przyszła na kacu po upojnym weekendzie, a ciąże bardzo by chciała) wiec ktoś rzucił hasło zeby zrobiła test, poszła do apteki, wróciła i poleciała do WC, wróciła szybko bo zorientowała się ze nie ma w co nasikać... wzięła ze sobą swój (dzięki Bogu) kubek do kawy :D
    Na teście biel (czekała minutę )
    Jutro rano znów będzie sikać w domu, nie wiem tylko czy kubek z pracy zabrała ;)

    Lucia88, Minie Black, Bocianiątko, Karma88, Meśka lubią tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Zatem kto sika jutro? Nowa? Ktoś jeszcze?
    Lucia, jutro też bym sikała! Mam nawet tytuł filmowy dla Ciebie - "Uwierz w ducha" ;)
    I piosenka na dobranoc:
    https://www.youtube.com/watch?v=OVUitGkFlpw

    Jak tak mnie namawiasz to nie wiem...zaczynam się łamać. Och, niedobra Ty!
    Zdecyduję rano i Wam napiszę!

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivanillka wrote:
    Nie chodzilyscie w moich butach więc mnie nie oceniajcie. Ja z każdego Waszego bladzioszka się cieszę. I trzymam kciuki do samego końca. Nikomu nie wróżę biochem z sikanca czy z wyników bhcg.

    Ja tylko w kwestii formalnej:
    a) jak wrzuciłaś zdjęcie to gratulowałyśmy i cieszyłyśmy się z Tobą!;
    b) z sikańca nikt Ci biochemu nie wróżył;
    c)kciuki trzymałyśmy i trzymamy, mimo - w sumie mało eleganckiego - obsmarowania nas gdzie indziej;
    d) jakiekolwiek uwagi wynikały z trudnych doświadczeń dziewczyn i z chęci ochrony Ciebie i Twojej psychiki, bo i dziewczyny i zapewne Ty, mając takie, a nie inne doświadczenia, wiesz jak to może boleć.

    Nikt nigdy Ci tu źle nie życzył, wręcz przeciwnie! Ba, nawet jak wrócisz
    "utrzeć nam tu nosa" z mega pięknym usg to dam sobie uciąć rękę, że wszystkie pogratulują! I zrobią to szczerze, podziwiając determinację fasolki, że mimo kiepskich wyników dała radę.

    Bajkaaa, Luna1993, Flowwer, Bocianiątko, Czrna 81, Meśka lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podoba mi się " waniliowy cukiereczek" hihi to takie słodkie ;)
    Noo ale każdy napisał co myślał, teraz psik-psik sprayem oczyszczającym i pamiętaj Cukiereczku (hihi lubię to ;) ) nadal jesteś mile widziana i nikt nie wyrzuca z wątku także życzę pozytywnej wizyty i zdrowej ciąży <3

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawk jak już tu jesteś to powiedz jak się czujesz? Na ex testerkach nie wyłapałam tego info.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset weszłam tu tylko po przeczytanie Twojego streszczenia :D kitram się pod kołdrą, bo jakby mnie emek zobaczył to KAPLICA! "Zamiast odpoczywać to siedzisz w tym telefonie, już lepiej jakieś koleżanki sobie Znajdź" no znalazłam właśnie, jak siostry, szkoda tulko, że wirtualnie.....
    Która tam wyżerała dziecku kinderki?! Weź no się podziel! UWIELBIAM!!!!❤ Ale nie nie nieeeee mi ze względu na wątrobę chyba nie wolno.... Czy jest na sali dietetyk? Czy już śpi?

    Morusek, reset, Emiilka, Meśka lubią tę wiadomość

  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivanillka, ja również cały czas trzymam mocno kciuki za małego Cukiereczka! Myślałam wyłącznie ze swojej perspektywy po kilku złych przyrostach lub spadkach. Chociaż u mnie nawet wysoki przyrost nie zakończył się szczęśliwie.

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    KateHawk jak już tu jesteś to powiedz jak się czujesz? Na ex testerkach nie wyłapałam tego info.
    Ja wiem - kajam się że ostatnio mnie mało. Ale tyle fajnych rzeczy można robić na L4 że musiałam korzystać póki jeszcze się nie "kulam" z wielkim brzuchem :P
    Dziękuję, że pytasz :) czuję się bardzo dobrze. Troszkę podbrzusze pobolewa bo zaczyna rosnąć ten brzuchol powoli ale poza tym sama radość z drugiego trymestru. To już 16-ty tydzień i jak widać tryskam empatią i sympatią jak głupia :P no i zaczynam wpadać w szał zakupów :D trochę już jestem spokojniejsza i mam ciut więcej optymizmu - przedtem jednak bałam się cieszyć z ciąży- człowiek jak dużo wie to się bardziej stresuje - ot, świadomość.

    reset, Cabrera, nowa na dzielni, Luna1993, Emiilka, Czrna 81, lamka lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate- bardzo się cieszę, że wreszcie przyszedł czas na luz i cieszenie się ciążą! Pamiętam oczekiwanie na Twój transfer i betę... A tu nagle bach, drugi trymestr!

    KateHawke lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nieee! Mąż mnie wygania z neta... Do jutra dziołszki - nie wysmarujcie za dużo bo jutro lekarz więc nie nadrobię :P
    Buziaki dobranocne i wiruski zostawiam

    #\#$×€÷_%#()#(#!&÷\€××(.'$!*)?#!&×(*)!&××€(*(#_#&!_*(×
    <3 <3 <3

    reset, Lucia88, Morusek, Emiilka, Bocianiątko, Czrna 81, lamka, Kargo31, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Reset weszłam tu tylko po przeczytanie Twojego streszczenia :D kitram się pod kołdrą, bo jakby mnie emek zobaczył to KAPLICA! "Zamiast odpoczywać to siedzisz w tym telefonie, już lepiej jakieś koleżanki sobie Znajdź" no znalazłam właśnie, jak siostry, szkoda tulko, że wirtualnie.....
    Która tam wyżerała dziecku kinderki?! Weź no się podziel! UWIELBIAM!!!!❤ Ale nie nie nieeeee mi ze względu na wątrobę chyba nie wolno.... Czy jest na sali dietetyk? Czy już śpi?
    Ze wstydem przyznaję, że to ja ja i zjadłam całą paczkę :( teraz mnie mdli a cukier skoczył mi tak, że idę spać ;) mój emek nazywa Was moimi epsiapsiami <3

    Dobranoc, do jutra :*
    Nenusia jestem z Tobą myślami !

    Emiilka, Anaaa90, Siwulec lubią tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja Wam też powiem mój dzisiejszy hit z kinderkiem - kupiłam sobie dzisiaj kinder niespodziankę i wymyśliłam, ze jak w środku będzie hipopotamek to na bank mi wyjdą dzisiaj dwie kreski... w środku był jakiś z dupy samochodzik... no, a ja mam 31 lat :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 22:38

    Minie Black, Luna1993, Lunaris, frezyjciada, Flowwer, Karma88, lamka, by7mistake, Nat90, Bajkaaa lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Jest zarodek 7mm z tętnem, pęcherzyk żółtkowy 4 mm, a ciążowy prawie 4 cm. Torbiel minimalnie urosła, ale nią mam się martwić dopiero jeśli nie wchłonie sie w 12 tyg. Niby teraz w normie na 6tydzień 3 dzień. Kolana mi się trzęsły i doktor też się przejął. I słabo mi

    Cudownie!!! Nikus oby tak dalej!

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och Ty żarłoku! Podzieliłabym Twój los jakby jakiś słodycz zachował się w domu! Ale zwyczajnie nie kupuję żeby mnie nie kusiło, bo z moją silną wolą jest jak z Yeti! Może dzięki temu przytyłam na razie tylko 1kg, a z synem o tej porze to już było z 6na plusie. Także jakieś pozytywy tam są, a jak mam chcice na coś słodkiego to zagryzam kanapkę z miodem
    Nenusia jutro czekam z Tobą w gabinecie! Mam nadzieję, że już jutro to na bank Cie przyjmą!
    A swoją drogą trzymajcie mocno kciuki, bo jutro o 15 mam połówkowe i szczerze to s***am po gaciach ze stresu. Nie wiem skąd mi się to bierze, ale nie potrafię tego powstrzymać...

    Luna1993, Anna Stesia, Malgonia, lamka lubią tę wiadomość

‹‹ 311 312 313 314 315 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ