Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • bazylkove Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 19:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widok z naszego hotelu:

https://zapodaj.net/ac8eece5c1e5a.jpg.html

kurde nie umiem w te zdjęcia

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2018, 19:44

Minie Black, Yoselyn82, lamka, Emiilka, Flowwer, blue00, StaraczkaNika, KateHawke, nenusia, Anna Stesia, Lunaris, Cabrera lubią tę wiadomość

7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 19:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Widok z naszego hotelu:

https://zapodaj.net/ac8eece5c1e5a.jpg.html

kurde nie umiem w te zdjęcia

ty mi lepiej powiedz o ktorej lecialas jak lecialas na Canary? hehe :)

a fotka suuper, uwielbiam takie widoki :)

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Starania o drugiego maluszka 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 19:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylkove ale zazdro!!!!!!!!

Izape, wierzę w przeznaczenie i że zmiana rodzi zmianę, więc na pewno czekają Cię dobre chwile.

Frezyjciada - nie ma wątpliwości co do płci :-D oby moje za 7 tygodni też pokazało co tam ma :-P ale raczej mam przeczucie na dziewczynkę.

Izape_91 lubi tę wiadomość

• bazylkove Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 19:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    ty mi lepiej powiedz o ktorej lecialas jak lecialas na Canary? hehe :)

a fotka suuper, uwielbiam takie widoki :)

o której godzinie? z Poznania mieliśmy wylot chyba o 10:00, a powrót o 15:20 a czemu pytasz? :)

7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 19:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    o której godzinie? z Poznania mieliśmy wylot chyba o 10:00, a powrót o 15:20 a czemu pytasz? :)

myslalam ze moze lecieliscie pozniej i trafiliscie na zachod slonca np :D bo zastanawialam sie po ktorej stronie miejsca rezerwowac :D

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Starania o drugiego maluszka 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 19:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłaaaaaaam! Mówiłam Wam już ze kocham mojego gin? :D
    Po pierwsze powiedział że jego zdaniem to na pewno NIE jest adenomioza! Tylko jednak mięśniaki! :D i jakoś nie wierzymy w te 5 mm endo w ostatnim cyklu... Bo @ była normalna. Ale! Mam 12mm w lewym i 15mm w prawym :D idę w sobotę na podgląd a potem ovitrelle na pęknięcie i ovitrelle po Lamkowemu :D powiedział że robi to pierwszy raz ale chętnie próbuje nowych rzeczy :) za dwa tygodnie na na podgląd endo :) poza tym luteina dopochwowa. Bardzo popiera immunosupresję. Ale to po laparo. Dał skierowanie na laparo+histero+hsg i zrobił wymazy :) no i potem iui. I może będziemy próbować viagre dopochwowo żeby poprawić endo, też jeszcze tego nie robił a ja zgodziłam się być jego królikiem doświadczalnym ;D

Lamko, Minnie napiszecie mi dokładnie jak brałyście ovitrelle?

P.S. Ewela, dziękuję! Przypinka dzisiaj doszła :) Przypadek...? ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2018, 20:05

Yoselyn82, bazylkove, nenusia, Luna1993, reset, KateHawke, lamka, blue00, Achia, summer86, Jeżowa, Angelika83, Kaczorka, nowa na dzielni, Rucola, Anna Stesia, wisienka94, Morusek, Sanka, Kargo31, Meśka, Czrna 81, Nat90, 91Ewela09, Cabrera, MaryAnn, Nadzieja22, Anaaa90, Flowwer, Lena21, Karma88 lubią tę wiadomość

laUgp2.png
    po 45 cs - 4-6 miesięcy sztucznej menopauzy, potem antyki - na wyciszenie adenomiozy przed crio.
    ❄️ 8.3 ❄️ 6.3 - na zimowisku <3 <3
    ET 9.2 - 01.08.2019 :(
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    maj 2019 - histeroskopia - stan zapalny endometrium, adenomioza
    marzec 2019 - dieta bg i bm, zmiana leków i supli - bez efektu
    maj 2018 - laparoskopia - skoagulowane drobne mięśniaki
    czerwiec 2018 - immunosupresja bez efektu
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
  • bazylkove Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 19:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    myslalam ze moze lecieliscie pozniej i trafiliscie na zachod slonca np :D bo zastanawialam sie po ktorej stronie miejsca rezerwowac :D

W powrotnej drodze był zachód słońca po lewej stronie, ale niestety mało widziałam, bo miałam miejsce przy przejściu.

1x HSG, 2x HSC,
  • bazylkove Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 20:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Wróciłaaaaaaam! Mówiłam Wam już ze kocham mojego gin? :D
    Po pierwsze powiedział że jego zdaniem to na pewno NIE jest adenomioza! Tylko jednak mięśniaki! :D i jakoś nie wierzymy w te 5 mm endo w ostatnim cyklu... Bo @ była normalna. Ale! Mam 12mm w lewym i 15mm w prawym :D idę w sobotę na podgląd a potem ovitrelle na pęknięcie i ovitrelle po Lamkowemu :D powiedział że robi to pierwszy raz ale chętnie próbuje nowych rzeczy :) za dwa tygodnie na na podgląd endo :) poza tym luteina dopochwowa. Bardzo popiera immunosupresję. Ale to po laparo. Dał skierowanie na laparo+histero+hsg i zrobił wymazy :) no i potem iui. I może będziemy próbować viagre dopochwowo żeby poprawić endo, też jeszcze tego nie robił a ja zgodziłam się być jego królikiem doświadczalnym ;D

Lamko, Minnie napiszecie mi dokładnie jak brałyście ovitrelle?

Super wiadomości! <3 To ten gin z holyłódzkim uśmiechem? :)

1x HSG, 2x HSC,
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 20:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Super wiadomości! <3 To ten gin z holyłódzkim uśmiechem? :)
    Si :D <3

Flowwer, Karma88 lubią tę wiadomość

laUgp2.png
    po 45 cs - 4-6 miesięcy sztucznej menopauzy, potem antyki - na wyciszenie adenomiozy przed crio.
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
  • KateHawke Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 20:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj Bociuś coś mi się zdaje że ten Doktorek to strzał w dziesiątkę i długo do niego nie pochodzisz - chyba że z pasażerem na pokładzie ;) a on Cię ozłoci za "lamkowe Ovi" (takie lOvi :D ) i będzie to wprowadzał każdej po kolei :P

lamka, Bocianiątko lubią tę wiadomość

08.05.2020 - II na teście 💕
    c55f9jcgwm6tmib4.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 20:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko czadowy ten Twój gin :-D

Po stwierdzonej owu dajesz cztery dawki po 1/5 ampułki ovi, w moim przypadku ovu potwierdzona na wizycie 16.03, zastrzyki robiłam 16, 19, 22, 25.03.
    28.03 becisko 300 :-D

Rekomenduję i wiruskuję,
    Pionierka metody "Na Lamę" :-D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2018, 20:13

Karolina90, nenusia, Bocianiątko, Yoselyn82, Jeżowa, Luna1993, Rucola, Morusek, Kargo31, Czrna 81, Cabrera, Nadzieja22 lubią tę wiadomość

• StaraczkaNika Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 20:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Si :D <3
    Chyba raczej nieludzkim! Te zęby nie mogą być prawdziwe! Bociuś, przyjrzyj się następnym razem i nam donieś ;)

bazylkove, Bocianiątko lubią tę wiadomość

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 20:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten uśmiech to zrobił pewnie #zawaszhajs :-D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2018, 20:16

bazylkove, blue00, Bocianiątko, Minie Black, Jeżowa, Morusek, Nadzieja22, Karma88 lubią tę wiadomość

• bazylkove Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 20:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co to za Lamkowa metoda hm? :)
    Edit: już doczytałam :) myślałam że chodzi o jakieś seksy czy coś :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2018, 20:18

Czrna 81, Flowwer lubią tę wiadomość

1x HSG, 2x HSC,
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 20:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Bocianiątko czadowy ten Twój gin :-D

Po stwierdzonej owu dajesz cztery dawki po 1/5 ampułki ovi, w moim przypadku ovu potwierdzona na wizycie 16.03, zastrzyki robiłam 16, 19, 22, 25.03.
    28.03 becisko 300 :-D

Rekomenduję i wiruskuję,
    Pionierka metody "Na Lamę" :-D
    Lamka, moja owu potwierdzona 16.04! Przypadek?????!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2018, 20:20

Bocianiątko, lamka, nenusia, Jeżowa, Nadzieja22 lubią tę wiadomość

• Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 20:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    A co to za Lamkowa metoda hm? :)
    Edit: już doczytałam :) myślałam że chodzi o jakieś seksy czy coś :D
    Lamka napisała kilka postów wyżej :)

KateHawke, on też prowadzi ciąże :D

KateHawke lubi tę wiadomość

laUgp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie no nie sądzę :-D
    To musisz zabetować 28.04!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2018, 20:20

Minie Black, Bocianiątko, nenusia, Nadzieja22 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 20:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Minie no nie sądzę :-D
    To musisz zabetować 28.04!
    Sobota..... Musiałabym do Wrocławia jechać do labo, bo u nas bida i w soboty nieczynne. W piątek chce iść przed obraca, bo mam na 10.

• frezyjciada Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 20:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewoje za dobre słowa! Tsk się stresowałam tą wizytą, że pewnie schudłam ten kilogram co to go przybrałam w ostatnim miesiącu!
    No i racja drugi chłopak do tego mojego kołchozu wariatów! Jak ja wytrzymam z trzema chłopami pod jednym dachem?! Luuuuudzie.... Szaleństwo.... Oby tylko ten jegomość miał inny charakter niż jego tato i starszy brat, bo będzie mnie czekało leczenie psychiatryczne :P
    I serio musiałam trząść pośladami i skakać, no bo odwrócił się pupą i nie dawał sprawdzić tego co trzeba :/ a tak pięknie się zasłaniał na pierwszych usg, że cichaczem marzyłam, że tym razem będzie dziewuszka, no i odczucia w tej ciąży zupełnie inne niż w pierwszej.... Eeeech może następnym razem!
    Lamcia ja w pierwszej ciąży od początku czułam, że chłopiec, mimo że każdy mówił, że uważa, że dziewczynka, ale to ja mialam rację :D teraz chyba podświadomość i marzenia zaburzyły moją intuicję :D albo po prostu mam spaczony mózg po ekscesach z Tymoteuszem(to dziecko to ma taki charakterek od początku, że ja się sobie dziwię, że dałam radę w sumie sama, bo mężul ciągle w polu i wracał jedynie na kilka godzin nocami). Może myślałam, że jak będzie dziewczynka to mnie ominie powtórka z rozrywki, a tak to gdzieś tam mi siedzi w głowie, że znów będzie ostra jazda!
    Boćku baaaaardzo mi się podoba Wasz plan działania!
    Minie mam nadzieję, że kolejna beta będzie w kosmos wywalista i już nie będzie trzeba rozkminiać czy to ovi czy już Dzidziulek!
    Iza! Zmiana pracy dobrze Ci zrobi, ja coś czuję, że albo wcale nie będziesz musiała tam iść, albo szybko pójdziesz na l4 płatne 100% ;) jesteś piękna, młoda, zdolna nie ma się co kisić z burakiem, może nowy szefunio okaże się fajnym burkiem mimo pierwszego wrażenia.
    Yos każda wiadomość od Ciebie przyprawia mnie o szybsze bicie serca, tak bardzo bym chciała żeby już do Was zadzwonili!

Yoselyn82, Izape_91 lubią tę wiadomość

• summer86 Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 20:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przyznaję bez bicia, nie nadrobiłam dzisiejszego dnia, wiec mocno liczę na podsumowanie reset.

Bociuś masz super lekarza i coś czuję, że niedługo będziesz miała w brzuszku małego pisklaczka :) Na wątku IUI była dziewczyna u której stosowano viagrę na endo, u niej fajnie to zadziałało :) Trzymam kciuki!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2018, 20:25

reset, Karma88 lubią tę wiadomość

3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
‹‹ 326 327 328 329 330 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego