X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam się za weterankę nie uważam, ale z wielką chęcią bym tak zrobiła :)
    Ależ ten czas po owulce się dłuży...


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • wisienka94 Autorytet
    Postów: 536 558

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezyjciada cieszę się, że wszystko dobrze z maluszkiem :)
    Dziewczyny mam wyniki:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/13f6e2f29e36.png
    Czy estradiol nie jest za wysoko?
    A prog chyba ok? Skoro norma do 18

    Malgonia lubi tę wiadomość

    ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemanko :D wróciłam!! wybaczcie, ale nie nadrobię wszystkiego :(

    Wypoczęliśmy, naładowaliśmy akumulatory na długo i pomału wracamy do rzeczywistości ;)

    Szybki update z mojej dzisiejszej wizyty u gina: pękły co najmniej dwa pęcherzyki, był widoczny płyn w obu jajnikach :) serduszkowane było, także teraz tylko czekamy czy coś z tego będzie. Plan działania jest taki, że emka wysyłamy na rozszerzone badania nasienia, fragmentację DNA oraz test HBA. Decyzję co dalej podejmiemy w zależności od wyników, jeśli będzie trzeba to suple, a jak nie to startujemy z IVF po wakacjach. I mi się ten plan podoba :) uff miało być krótko, a wyszło jak zwykle.

    Lecę wstawić trzecią pralkę, buziaki :* :* :*

    Karma88, Luna1993, Izape_91, StaraczkaNika, Kingulla, reset, Czrna 81, Yoselyn82, Bajkaaa, Morusek, KateHawke, blue00, Bocianiątko, Emiilka, Meśka, Lunaris, Cabrera, MaryAnn, ANkaG lubią tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie a mi się wydaje że jednak spółdzielczy w moim mieście jest dobrym pracodawcą i w końcu będę miała pracę blisko mieszkania! Odpada mi koszt ok 6 tysięcy rocznie za dojazdy, nie muszę mówić że to fajne wakacje albo i dwie wyprawy :) także spróbuję. Do odważnych świat należy:)

    Mamunia ciesze się mimo wszystko. Z ta komorniczka tak myślałam, że to by było za fajne gdyby się udało. Praca w banku w moim zawodzie to też prestiż. Będę mogła odłożyć cokolwiek napewno, a nie żyć od 1 do 1. W końcu pracujemy po to żeby zarabiać. Długo czekałam na ten dzień. Same wiecie. Spróbuję swoich sił. Do kancelarii zawsze mogę wrocic- tak mi powiedział dziś szef.

    Moje miasto jest specyficzne - na dobrą pracę bez znajomości nie ma co liczyć, a w kancelarii trochę się gotuje już, bo czuję że nie mam ochoty się tam rozwijać. Może akurat to polubie? To tylko praca i kolejne doświadczenie! Myślę że to moja szansa i muszę ją wykorzystać.

    Malgonia, Czrna 81, Bajkaaa lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Siemanko :D wróciłam!! wybaczcie, ale nie nadrobię wszystkiego :(

    Wypoczęliśmy, naładowaliśmy akumulatory na długo i pomału wracamy do rzeczywistości ;)

    Szybki update z mojej dzisiejszej wizyty u gina: pękły co najmniej dwa pęcherzyki, był widoczny płyn w obu jajnikach :) serduszkowane było, także teraz tylko czekamy czy coś z tego będzie. Plan działania jest taki, że emka wysyłamy na rozszerzone badania nasienia, fragmentację DNA oraz test HBA. Decyzję co dalej podejmiemy w zależności od wyników, jeśli będzie trzeba to suple, a jak nie to startujemy z IVF po wakacjach. I mi się ten plan podoba :) uff miało być krótko, a wyszło jak zwykle.

    Lecę wstawić trzecią pralkę, buziaki :* :* :*
    Trzymam kciuki!:)widzę że celujecie w bliźniaki :))

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezycjiada cudowne wiadomości! Niech już nie taki mały bąbel rośnie zdrowo:) !

    Bazylkove trzymam kciuki za owocne starannnka!!

    Ps. Może i ja nie zmienię pracy bo koniec kwietnia mnie zaskoczy? Kto wie!

    Wisienka94 ładne wyniki :) estradiol super ! U mnie był próg 18,90 a estradiol 267 w tym cyklu.

    wisienka94, bazylkove lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie będzie git ;-) i mam dobre przeczucia co do Ciebie.

    Wisienka estradiol spoczko, może pękło więcej pęcherzyków.

    Bazylkove kciuki <3

    Izape zmiany są dobre :-)

    wisienka94, bazylkove lubią tę wiadomość

  • wisienka94 Autorytet
    Postów: 536 558

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape no to się ciesze, bo już glupoty wyczytałam na necie. Trochę mnie zdziwiło, że jest powyżej normy :) może miałyśmy po dwa pęcherzyki i jeszcze do tego testowanie wypada nam w podobnym czasie . Będzie się działo :)

    ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Trzymam kciuki!:)widzę że celujecie w bliźniaki :))

    Kochana marzę chociaż o jednym :* a Ty jak się czujesz? opowiadaj :)

    Zapomniałam jeszcze dodać, że dziś dowiedziałam się o mojej najbliższej przyjaciółce, że jest w 7. tygodniu ciąży. Totalna wpadka, turbo zaskoczenie bo właśnie kupili mieszkanie i wzięli duży kredyt, a tu taka niespodziewajka :D

    Jaki ten świat jest dziwny, tutaj wpadka, a my się bujamy już trzeci rok heh...

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka tymbardziej że nie wiem tak naprawdę ile potrwają jeszcze nasze starania, a nie chce tego uzależniać od siebie... To dopiero niecałe dwa lata walki... Jestem dobrej myśli. Może wszystko się teraz nam ułoży? Skupie się na pracy a nie na narzekaniu na nią?

    Może to jest mój rok? Po tych 2,5 roku masakry :D głupia jestem że się tak ciesze przedwcześnie. Tymbardziej po tych pytaniach tego faceta... Ale jakoś tak mi fajnie że ktoś uwierzył w moje mozliwosci i docenił wykształcenie., Bo niestety obecna praca mi podcięła skrzydła i wiarę w siebie.

    Pewnie za tydzień będę jojczyc że jednak nie jest tak kolorowo :) także szykujcie się !

    nenusia, lamka, Emiilka lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam w tajemnicy że mój mąż kiedy złożył wypowiedzenie w pracy i już poszedł podpisywać nową umowę jednakże pracodawca go zrobił w bambuko bo umowa wyglądała inaczej niż się umawiali no i emek isię rozmyślił - pisałam mu później cofnięcie wypowiedzenia. Na szczęście go przyjęli z otwartymi rękami ale potem z niego śmialiśmy... A jego kierownik się śmiał że pracuje w firmie 40 lat i nigdy nie podpisywał nikomu takiego papieru:) no mój emek taki właśnie jest. Także może i mnie to czeka ? Z płaczem jeszcze wrócę do mojego buraczkami nr 1 ♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2018, 18:46

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Kochana marzę chociaż o jednym :* a Ty jak się czujesz? opowiadaj :)

    Zapomniałam jeszcze dodać, że dziś dowiedziałam się o mojej najbliższej przyjaciółce, że jest w 7. tygodniu ciąży. Totalna wpadka, turbo zaskoczenie bo właśnie kupili mieszkanie i wzięli duży kredyt, a tu taka niespodziewajka :D

    Jaki ten świat jest dziwny, tutaj wpadka, a my się bujamy już trzeci rok heh...

    Ja czuję się dobrze :) w sumie objawów brak,czasem coś zakłuje, jedynie dziś w pewnm momencie zrobiło mi się słabo i mega niedobrze ale obyło się bez wymiotów. zobaczymy co będzie dalej :)
    w trakcie naszych starań mój przyjaciel też wpadł ze swoją dziewczyną i bał mi się nawet o tym powiedzieć. dowiedziałam się krótko przed rozwiązaniem- także doskonale znam ten dziwny świat..ale wierzę że każdej z nas się uda w końcu :)

  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia dopiero doczytałam, nie wyobrażam sobie co teraz czujesz, ale zgadzam się z dziewczynami - biegiem do szpitala niech Cię zdiagnozują, nie ma co czekać do maja!

    nenusia lubi tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, nie wiem czy czytasz. Zaproszenie przyjęte

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylkove niespodziewajka to by była gdyby się nie seksili a byłaby ciąża :D oo to wtedy tak!

    Zawsze jak się nie chce to jest. Dlatego muszę zniechciec!

    bazylkove lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, mój obecny szef opowiadał mi na rozmowie o tym jak niecierpi kobiecych włosów i że musiał sobie sprawić osobną łazienką bo nie dawał rady psychicznie z 1 łazienką i córkami. Byłam pewna, że to czubek. Ale miło się zaskoczyłam - to czubek, ale nieszkodliwy :) A ja to się nie zdziwię, jak za chwilę się zadomowisz w nowen pracy i bach, zmiana planów ;) No i jesteśmy z Ciebie dumne - masz tyle zalet, że już nawet "wiek rozrodczy" im nie przeszkadzał!

    Nenusia, no całkiem nie wiem, co Ci napisać. Dobrze wiesz, że to może być zupełnie nieszkodliwe i że im szybciej zbadasz, tym szybciej się z gadem rozprawisz. Siły Ci życzę - musisz ją w sobie znaleźć dla tej rudej diabliczki i 2 blond aniołeczków. Tulę

    bazylkove fajnie, że już jesteś! Wrzuć jakąś fotkę, żebyśmy sobie mogły pomarzyć. Super plan, obyś mogła o nim zapomnieć... 2 pęcherzyki, no, no ;)

    frezyjciada gratuluję zdrowego synka! To już drugi do kolekcji, nie? Tylko nie daj sobie wmówić, że ciuszki będzie miał po starszym i nie trzeba kupować! Ciuszki TRZEBA kupować, bo to jest takie super!

    I prywata - boli mnie wszystko, brzuch, głowa, krzyż. Od przedwczoraj mnie mdli, dziś cały dzień czuję się jak za dawnych studenckich lat po dużej imprezie w akademiku. Kilka razy już biegłam do łazienki, ale nie dało rady sobie ulżyć. Ale psychicznie to jest najwspanialsze i cieszę się, że człowieczek wysyła mi sygnały i wyraźnie nie chce dopuścić, żebym o nim zapomniała. Ciekawe za ile dni przestanę się zachwycać.
    Dla potomnych - herbatka z imbiru na mdłości to ściema!

    Achia, nenusia, bazylkove, Bajkaaa, lamka, Nat90 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekcja nr 1 z hostelu

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2404ae553d7b.jpg

    nenusia, Czrna 81, KateHawke, Jeżowa, Yoselyn82, Bajkaaa, Emiilka, Flowwer, Simons_cat, Anna Stesia, gilmoregirl, Meśka, Lunaris, Lucia88, Lena21 lubią tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylku welcome back ❤ Teraz wypoczęta i naładowana, będziesz miała więcej sił do walki.

    Iza cieszę się razem z Tobą! Zresztą dobrze wiesz że od dawna Ci kibicuję, byś uwolniła się od buraczanego szefa ;-) Mam nadzieję że nowa praca będzie mniej stresująca i może akurat zaskoczy kiedy się nieco wyluzujesz. Od kiedy masz zacząć? W starej pracy obowiązuje Cię dwutygodniowy czas wypowiedzenia?

    Nenusia kochana, chyba wszystko zostało już powiedziane. Jeśli lekarz wyśle Cię do szpitala, to zapewne do czasu Komunii będziesz już po badaniach w domu. A jak w tej sytuacji odnajduje się twój mąż?

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Bazylku welcome back ❤ Teraz wypoczęta i naładowana, będziesz miała więcej sił do walki.

    Iza cieszę się razem z Tobą! Zresztą dobrze wiesz że od dawna Ci kibicuję, byś uwolniła się od buraczanego szefa ;-) Mam nadzieję że nowa praca będzie mniej stresująca i może akurat zaskoczy kiedy się nieco wyluzujesz. Od kiedy masz zacząć? W starej pracy obowiązuje Cię dwutygodniowy czas wypowiedzenia?

    Nenusia kochana, chyba wszystko zostało już powiedziane. Jeśli lekarz wyśle Cię do szpitala, to zapewne do czasu Komunii będziesz już po badaniach w domu. A jak w tej sytuacji odnajduje się twój mąż?
    Mąż powiedział między innymi: dziad nas nie pokona, mam się nie martwić, będzie dobrze, damy radę..

    Czrna 81, Kingulla, Emiilka, Sanka, Lucia88 lubią tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po wizycie :) Pobrał mi cytologię bo poprzednią mam już starą, zbadał "palcowo" i wszystko ok i pięknie rozpulchnione. Zbadał dopochwowo i szyjka ładna i długa, łożysko pięknie rozwinięte, nie ma nic niepokojącego na jajnikach po laparo. No i potem usg było :) Dżej-Dżej ślicznie się rusza i faluje <3 wszystkie wymiary prawidłowe, rączki, nóżki, brzuszek prawidłowo się rozwijają. Nooo i oczywiście stwierdził "gdzie mi się tu gapicie!", nóżki skrzyżowane i rozkrok totalnie zasłonięty :P płci dalej nie znam - chyba chce żebym niespodziankę miała:D kurde ale dałabym się pokroić że to chłopaczek ;) ciekawe czy mam rację

    Yoselyn82, Czrna 81, Achia, Morusek, bazylkove, ANkaG, blue00, Emiilka, Bocianiątko, Flowwer, Lucia88, Cabrera, MaryAnn, Karma88 lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
‹‹ 324 325 326 327 328 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ