Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 15:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Połowa naszych ex testerek była chora, z gorączką (Lamuś, tak?), z grypą żołądkową (Ewela?), więc to lepiej wróży niż nawet te dwie kreski, które mogą być po Ovi.
    Ja nie wiem, mam wrażenie, że przez te ostatnie dni, emocje, nadzieję nadaje się do psychiatryka. Może to niezły biznes by był? Hostel psychiatryczny w oczekiwaniu na testowanie. Wiecie, przychodzisz z duszą na ramieniu w 3 dpo, płacisz, dostajesz niezłe prochy i bach! budzisz się 12 dpo!

Edit. 3 dpo to za późno, przecież niektóre z nas, np. Ja w tym cyklu, sikają już wcześniej :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2018, 15:43

Karma88, Malgonia, reset, lamka, nenusia, Nat90, Lunaris lubią tę wiadomość

• Karma88 Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 15:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie rewelacyjny pomysł. :D

Minie Black, Bocianiątko, nenusia lubią tę wiadomość

Emilka <3

gg649vvjtg0z1oj0.png

Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Malgonia Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 15:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ciągle liczę na tą bezobjawową ciążę. W sumie to szkoda by było zmarnować taki ładny progesteron :P

age.png

Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • reset Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 15:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Ja nie wiem, mam wrażenie, że przez te ostatnie dni, emocje, nadzieję nadaje się do psychiatryka. Może to niezły biznes by był? Hostel psychiatryczny w oczekiwaniu na testowanie. Wiecie, przychodzisz z duszą na ramieniu w 3 dpo, płacisz, dostajesz niezłe prochy i bach! budzisz się 12 dpo!

Sanka, może się przebranżowisz z psychiatrii dziecięcej na psychiatrię starających się i ciężarnych? :)

Malgonia wrote:
    Ja ciągle liczę na tą bezobjawową ciążę. W sumie to szkoda by było zmarnować taki ładny progesteron :P

To tak jak ja! W cyklu bez stymulacji to miałam tyyyyyyle objawów, a teraz nic... Nawet cycki, mimo dupka 2 x 1, nie bolą!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2018, 15:44

Karma88, Minie Black, Sanka lubią tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 15:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    To tak jak ja! W cyklu bez stymulacji to miałam tyyyyyyle objawów, a teraz nic... Nawet cycki, mimo dupka 2 x 1, nie bolą!

Ano, ja mam nawet pierwszy ładny wykres w swoim życiu. no nic pozostaje mi nadzieja, ze te kujnięcie , to były właśnie TE na które czekałam :P

age.png

Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 15:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset tak ja miałam gorączkę ;-)

Minie daj znać jak dostaniesz wyniki.

Nenusia ja się nie odzywam w temacie, bo nic więcej nie dodam do dyskusji, ale wiedz, że Cię wspieram i trzymam kciuki, żeby to cholerstwo było łagodne.

Nadzieja22 no hej :-) życzę Ci rychłej ciąży, która ukoi smutek po poronieniach.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2018, 15:57

nenusia lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 15:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam małe pytanko, wizytę mam 8.05ale mam niewykorzystane skierowanie na USG w luxmedzie.czy pójście jutro to bardzo głupi pomysł?wiem że nadal jest wcześnie, na serduszko jeszcze też (jutro będzie z miesiączki 5t6d) ale może zobaczę czy tam wszystko się dobrze rozwija?jak myślicie?

• reset Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 16:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Reset tak ja miałam gorączkę ;-)

Czasem ta moja pamięć mnie przeraża :P

lamka lubi tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 16:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciesz się, ja mam takie dziury, że dzisiaj jak się umówiłam z koleżanką, to musiałam wracać do domu z przystanku, bo:
    a) zapomniałam wcześniej zrobić zastrzyk,
    b) nie wzięłam staników, które dla niej przerobiłam na karmniki,
    c) zapomniałam obrączki :-D

Ostatecznie zrobiłam zastrzyk i wzięłam staniki, ale obrączki i tak nie założyłam. :-D
    I się spóźniłam oczywiście.

• Kargo31 Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 16:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia trzymam kciuki żeby to wszystko się dobrze skończyło. Dużo siły życzę Kochana!

Reset tak właśnie też kojarzę,że sporej części dziewczyn "coś się dzieje" we wczesnej ciąży. Gorączki, zatrucia, grypy, katary... dlatego ja moje zapalenie zatok akurat 3dpo w tamtym cykli tak mnie ucieszyło, a tu jednak jestem wyjątkiem potwierdzającym regułę:D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2018, 16:13

nenusia lubi tę wiadomość

*44 cs o pierwszego Maluszka (start marzec 2017)
    *iui x 1
  • reset Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 16:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamuś, na pocieszenie zdradzę Ci (i całemu internetowi) moją wielką tajemnicę. Mam dziury w pamięci i nerwicę natręctw (Sanka, masz materiał do leczenia w razie czego:P), jeśli chodzi o prostownicę. Milion razy wracałam się do domu, żeby sprawdzić, czy wyłączyłam. Jak mieszkałam z rodzicami, ZAWSZE dzwoniłam (jakieś 5 minut po wyjściu z domu) telefonem, żeby ktoś z domowników szedł do mnie do pokoju sprawdzić. By nie oszaleć wtedy, gdy wychodziliśmy wszyscy albo gdy mieszkałam sama znalazłam patent - robiłam telefonem zdjęcie wyłączonej prostownicy. dy nachodziły mnie wątpliwości, nie musiałam cofać się do domu, tylko bach - otwierałam zdjęcie, potem szczegóły, by upewnić się, że to aktualna data i już mogłam o moim świrze zapomnieć. Co lepsze, to a) nigdy nie miałam tak z żelazkiem/ gazem czy czymkolwiek innym, b) nigdy tej prostownicy nie zapomniałam wyłączyć.

Kargo31 wrote:
    Reset tak właśnie też kojarzę,że sporej części dziewczyn "coś się dzieje" we wczesnej ciąży. Gorączki, zatrucia, grypy, katary... dlatego ja moje zapalenie zatok akurat 3dpo w tamtym cykli tak mnie ucieszyło, a tu jednak jestem wyjątkiem potwierdzającym regułę:D

Nie pocieszasz, bo czuję się dziś całkiem zdrowo. Wczoraj mnie brzuch bolał z przeżarcia ciastkami na imieninach szefa :P

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2018, 16:20

lamka lubi tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 16:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset polecam prostowanie keratynowe :-D

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 16:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset ja też często miewam takie myśli ale za każdym razem okazuje się że ją wyciągnęłam z prądu. Pewnego dnia znów o tym pomyślałam ale myślę-"zawsze się boje a zawsze jest ok"i co?wróciłam po ok4h, wchodzę do łazienki a tam jakoś ciepło i prostownica włączona! Myslalam że się przewrócę. Na szczęście położyłam ją na metalowym śmietniczku. Nic się nie stało.ale od czego czasu ZAWSZE się wracam choćby nie wiem co. Ale patent ze zdjęciem niezły ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 16:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, ja takich samych powodów kupiłam z auto wyłączeniem po 15 min. "w razie w"

reset lubi tę wiadomość

• reset Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 16:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Reset polecam prostowanie keratynowe :-D

Zamierzam zwalczyć swoje natręctwa! ;)
    Na razie zwalczyłam maniakalną potrzebę porządku we własnym mieszkaniu (a miałam fiola, nawet kran przecierałam po każdym użyciu ściereczką, żeby żadna kropla na nim nie została :D), a do wyleczenia wystarczyło zamieszkać z moim mężem :P

Minie Black wrote:
    Reset, ja takich samych powodów kupiłam z auto wyłączeniem po 15 min. "w razie w"

No ba, też mam tą opcję. Ale jej nie ufam :P :D
    P.S. Najpierw przeczytałam, że kupiłaś auto, co się samo wyłącza i już miałam pisać, że masz lepszego fioła niż ja :P

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2018, 16:23

Minie Black lubi tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 16:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia nie powiem nic mądrego, chce tylko napisać, że jestem z Tobą myślami i musisz walczyć dla siebie samej i Twoich cudownych dzieci.

nenusia, Sanka lubią tę wiadomość

• Nadzieja22 Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 16:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia, ja bym poszła :) Pytanie czy osoba będzie na tyle kompetentna, żeby dobrze to usg wykonać. Pęcherzyk póki co powinien być, zmierzy endo, więc jeśli ten fakt Cię uspokoi to jak najbardziej idź :)

Minie, dwie moje koleżanki też miały "zatrucie", które parę dni później okazało się ciąża :D

Mnie za to zawsze w ciąży krzyż okropnie boli i podbrzusze już zaraz od owu. Gin powiedział, że jak najbardziej tak wczesne wyczucie ciąży jest możliwe, jeśli się zna swój organizm. Także czuję się rozgrzeszona z tego :D
    Poza tym trzy razy się nie pomyliłam, więc coś na rzeczy jest :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2018, 16:40

Minie Black lubi tę wiadomość

HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 16:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja22 wrote:
    Achia, ja bym poszła :) Pytanie czy osoba będzie na tyle kompetentna, żeby dobrze to usg wykonać. Pęcherzyk póki co powinien być, zmierzy endo, więc jeśli ten fakt Cię uspokoi to jak najbardziej idź :)

Minie, dwie moje koleżanki też miały "zatrucie", które parę dni później okazało się ciąża :D

Mnie za to zawsze w ciąży krzyż okropnie boli i podbrzusze już zaraz od owu. Gin powiedział, że jak najbardziej tak wczesne wyczucie ciąży jest możliwe, jeśli się zna swój organizm. Także czuję się rozgrzeszona z tego :D
    Poza tym trzy razy się nie pomyliłam, więc coś na rzeczy jest :D
    Cóż, w Luxmedzie to loteria ale tego lekarza kojarzę i ma dobre opinie. Więc pojadę :)

• nowa na dzielni Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 17:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko melduje, że dzisiaj siedzę w jamie. Za dużo tego wszystkiego :/, raki, niepłodność, wieczne stresy w pieprzonej firmie. Idę do domu się wyryczeć w kota.

Synek już z nami ❤️❤️ Kwiecień 20

Marzec 19 - strata, 10 tc

24.07 - || kreseczki 💕
    25.07 - beta 22 | prog 12,5
    29.07 - beta 296,5! <3 | prog 22 <3
    10.08 - serduszko +

Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Karma88 Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 17:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa :( tylko uważaj, żeby Cię za mocno nie podrapał, mój musi mieć kaprys na mizianie. ;)

Emilka <3

gg649vvjtg0z1oj0.png

Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
‹‹ 323 324 325 326 327 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego