X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Carbera mam ten sam problrm. Zaraz czeka mnie najgorszy okres w życiu - pylenie traw. Zawsze brałam acatar w tabletkach bop to jedyny lek, który mi pomagał choć on na alergie nie jest. Niestety zawiera tą efedrynę czy jak jej tam, więc zrezygnowałam. Syn dostał od alergologa taki syrop AERIUS. Może on skoro dzieci mogą ?

    Kiedyś brałam Aerius w tabletkach (na receptę), ale on też nie jest wskazany...:(
    Kurcze, muszę jakiegoś lekarza podpytać...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Tak też sobie powtarzam. W sumie to całe szczęście, że nie mam wykupionego pakietu premium, bo chyba naprawdę by mnie z roboty wylali... Siedziałabym i oglądałabym wykresy, szukając równie badziewnego jak mój ;)

    Ja mam pakiet (bo te 10 pln odżałuję już;)) i pewnie za kilka dni będę doszukiwała się analogii pomiędzy wykresami. Wrzuć za kilka dni swój, to jak znajdę podobny, to dam Ci znać ;)

    reset lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera wrote:
    Ja mam pakiet (bo te 10 pln odżałuję już;)) i pewnie za kilka dni będę doszukiwała się analogii pomiędzy wykresami. Wrzuć za kilka dni swój, to jak znajdę podobny, to dam Ci znać ;)

    Dychę też bym odżałowała, ale 29 zł uznałam za zdzierstwo. Wolę sobie za to kupić jakieś suple :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2018, 13:39

    Cabrera lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki to jest rodzaj guza potwierdzi wyłàcznie badanie histopatologiczne. Lekarz kazał Ci powtórnie zrobić betę z dwóch powodów - po pierwsze czy to ciąża a po drugie to niektóre rodzaje nowotworów wydzielają beta hcg. Więc może tak byc że Twoja beta wcale nie jest ciążowa. Niestety mu tu nic nie poradzimy, jedyne rozwiazanie to jak najszybsze dostanie sie do ginekologa-onkologa i do dobrej kliniki. Co masz na tym skierowaniu?

    Cabrera, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Jaki to jest rodzaj guza potwierdzi wyłàcznie badanie histopatologiczne. Lekarz kazał Ci powtórnie zrobić betę z dwóch powodów - po pierwsze czy to ciąża a po drugie to niektóre rodzaje nowotworów wydzielają beta hcg. Więc może tak byc że Twoja beta wcale nie jest ciążowa. Niestety mu tu nic nie poradzimy, jedyne rozwiazanie to jak najszybsze dostanie sie do ginekologa-onkologa i do dobrej kliniki. Co masz na tym skierowaniu?
    Dziś mam tylko na betę.
    W zeszły tygodniu rozszyfrowalas te skierowanie z tego co pamiętam guz wielokomorowy
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7ad4f045d7b5.jpg

  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak, a jest tam napisane dokad jest to skierowanie?

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    jedyne rozwiazanie to jak najszybsze dostanie sie do ginekologa-onkologa i do dobrej kliniki.

    Czuję w Sance lekarza lub inne, pokrewne wykształcenie. Dlatego Nenusia weź sobie do serca to, co powyżej i już jutro żądaj (tak, żądaj, a nie proś) od rodzinnego skierowania do poradni/ szpitala i najlepiej z adnotacją cito. Inaczej poradnia wyznaczy Ci termin za 2 miesiące...
    Tym bardziej nie zwlekaj do komunii!

    Naskoczyłyśmy na Ciebie z troski :*

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Tak tak, a jest tam napisane dokad jest to skierowanie?
    Oddział ginekologiczny

  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jestem lekarzem ale dopiero stażystą który z resztą chce się później specjalizować w psychiatrii dziecięcej. Więc o ginekologii mam pojęcie bardzo ogólne, tyle co ze studiów.

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Tak, jestem lekarzem ale dopiero stażystą który z resztą chce się później specjalizować w psychiatrii dziecięcej. Więc o ginekologii mam pojęcie bardzo ogólne, tyle co ze studiów.

    a na jakim oddziale masz teraz staz? podoba sie tobie ten zawod? mam kolezanke ktora jest obecnie na 2 roku studiow i mowi ze ciezko.


    Nenusia twoje zdrowie jest najwazniejsze!! masz dla kogo zyc, masz dzieci, meza wiec tak jak pisaly dziewczyny dzialaj i nie daj sie splawic! skoro to rosnie dalej to nie zwlekaj! i szybko do lekarza!

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka, poszperałam w internecie i znalazłam lekarza-onkologa w Bytomiu nazywa się Anna Bilska-Janosik. Umówiłam się na wizytę w piątek na 15:30.
    Edit :z czwartkowej wizyty chyba zrezygnuje bo to ginekolog-poloznik

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2018, 14:03

    Yoselyn82, Siwulec, reset, Achia, Sanka, Anna Stesia, Bajkaaa, Flowwer, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia, ja się obawiam, że nawet ginekolog - onkolog po samym usg Ci nic nie powie bez hist- patu. Jasne, idź, ale może równolegle już sobie umów termin na przyjęcie w szpitalu, zwłaszcza że masz już do niego skierowanie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2018, 14:04

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Nenusia, ja się obawiam, że nawet ginekolog - onkolog po samym usg Ci nic nie powie bez hist- patu. Jasne, idź, ale może równolegle już sobie umów termin na przyjęcie w szpitalu, zwłaszcza że masz już do niego skierowanie...
    Wyczytałam to o tej lekarce :

    Pracuję w Klinice Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego - Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Bytomiu oraz w Centrum Medycznym Antrum w Bytomiu.
    Posiadam specjalizację z zakresu ginekologii i położnictwa oraz specjalizację z zakresu ginekologii onkologicznej. W listopadzie 2017 r. dołączyłam do wąskiego grona andrologów klinicznych, uzyskując stosowny Certyfikat Polskiego Towarzystwa Andrologicznego.

    Ze względu na różnorodne powody odbywania wizyt, faktyczne godziny ich rozpoczęcia mogą ulegać drobnym zmianom, stąd proszę o wyrozumiałość. mniej
    Specjalizacje
    Położnictwo i ginekologia
    Ginekologia onkologiczna
    Ukończone szkoły
    Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum, Wydział Lekarski
    Studium Doktoranckie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Wydział Lekarski z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu

    Staże
    Szpital Uniwesytecki w Krakowie

    Meśka lubi tę wiadomość

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia nie udzialam się bo nic więcej mądrego nie wniosę do dyskusji ale wiedz, że bardzo mi przykro że takie coś Cie spotkało i tyle nerwów musisz teraz przechodzić. Jako mama doskonale Cie rozumiem, że chcesz być z synem na Komunii bo dla dzieci robi się wszystko i zawsze siebie stawia się na końcu w kolejce a ich dobro jest najważniejsze ale w tej sytuacji TY jesteś tu najważniejsza.
    Trzymam mocno kciuki za Ciebie i za Twoja diagnozę :*

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Nenusia nie udzialam się bo nic więcej mądrego nie wniosę do dyskusji ale wiedz, że bardzo mi przykro że takie coś Cie spotkało i tyle nerwów musisz teraz przechodzić. Jako mama doskonale Cie rozumiem, że chcesz być z synem na Komunii bo dla dzieci robi się wszystko i zawsze siebie stawia się na końcu w kolejce a ich dobro jest najważniejsze ale w tej sytuacji TY jesteś tu najważniejsza.
    Trzymam mocno kciuki za Ciebie i za Twoja diagnozę :*
    Dziękuję za miłe słowa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset myślę, że po wizycie u niej jakby co to do szpitala od razu mnie wyśle bez kolejki (tak mi się wydaje)

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia mocno zaciskam kciuki za Ciebie i mam nadzieję, ze wreszcie coś się ruszy w Twojej sytuacji.

    nenusia lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Reset myślę, że po wizycie u niej jakby co to do szpitala od razu mnie wyśle bez kolejki (tak mi się wydaje)

    Ok, tylko żebyś się tam nie migała od tego szpitala ;) Bo jak słowo daję, któraś z nas wsiądzie w auto i Cię osobiście zawiezie! Teraz priorytetem jest diagnoza.

    nenusia, Karma88, Bocianiątko, Morusek, blue00, KateHawke lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, "especially" for You :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/23c73f90c92b.png

    reset, Malgonia, Lunaris lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera wrote:
    Reset, "especially" for You :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/23c73f90c92b.png

    Lov ju! :*
    Idę sobie zatem spokojnie wkręcać ciążę :D Zwłaszcza, że nie mam tych objawów, które miewałam dawniej w cyklach nieciążowych, więc a contrario teraz powinnam w tej ciąży już zdecydowanie być!


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2018, 14:36

    Cabrera lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
‹‹ 321 322 323 324 325 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ