X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Także jutro mam pełny dzień wrażeń. Od pobrania krwi poprzez czekanie na wyniki i wizytę u ginekologa - onkolog.
    A i mąż z Kinga i Wiktorem idą do okulisty na 17, bo chyba rudzielec będzie mieć okularki, a syn do kontroli czy ma dobry wzrok

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivanilka modle sie o Was

    Lukaszkowa - nie jestem pewna ale ten modulator chyba zawiera zwykle a nie metylowane witaminy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2018, 19:41


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia jutro cały dzień mocno trzymam za Ciebie kciuki :*

    nenusia lubi tę wiadomość

  • Vivanillka Autorytet
    Postów: 750 1448

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Usg widać jedynie pogrubione endo...
    Opcje są dwie... Albo zbyt mała ciąża i nie widać jeszcze na usg... Albo niestety... Będę miała robiona bhcg...

    3jgx43r8f7ktg11a.png
    klz9uay3wdw0gjek.png
    12.09 - 12cm/ Martynka <3
    20.08-82mm/97%female <3
    10.08 - 63mm człowieka <3
    13.07 - kropuś 23mm i <3
    23.06 - 8mm pęcherzyk
    01.2012 - Żanetka <3
    2010 i 2018 aniołki [*]
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivanilka kciuki za Was &&&&&&&&❤

    Luucy piękna beta, gratuluję. Co do proga, to warto by było brać duphaston lub luteinę.

    Ja dziś zapierdzielałam 12 godz w pracy, potem pojechaliśmy do teściowej, mieli w nocy włamanie. Nie tyle do niej, co do szwagra który buduje u niej domek letniskowy. Szkody na parę tysiaków :-/
    A po za tym łeb mi dziś pęka, czekam na streszczenie Reset bo jakoś Was nadrobiłam ale mało co przyswajam, chyba pójdę spać :-P

    reset, Luucy lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia, wlasnie taki ze mnie kiepski doradca :)

    nenusia lubi tę wiadomość

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivanilka, kciuki! Oby to tylko fałszywy alarm...

    Czrna zaraz spróbuję coś napisać, choć mnie też głowa boli okrutnie.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    by7mistake wrote:
    Nenusia, wlasnie taki ze mnie kiepski doradca :)
    Nie martw się ją też tego nie ogarniam :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivanillka wrote:
    Na Usg widać jedynie pogrubione endo...
    Opcje są dwie... Albo zbyt mała ciąża i nie widać jeszcze na usg... Albo niestety... Będę miała robiona bhcg...
    Trzymaj się kochana

  • Beatisss Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję gotowość do kwietniowego testowania:)

    KateHawke lubi tę wiadomość

    Beatisss
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, jeśli się kiepsko czujesz to nie rób podsumowania. Kochana, to ma być obopulna przyjemność przecież, a nie Twoje męczenie się. To, że jesteśmy zachwycone codziennie, a Ty przez nas cudownie łechtana okrzykami zachwytu nie oznacza, że to Twój obowiązek <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2018, 20:13

    blue00, reset, nenusia, Lunaris, Simons_cat lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzień na forum w wielkim skrócie, bo łeb mi pęka.

    Achia oddała 6 próbek krwi... Myślę,że w kolejnej części Zmierzchu ma jakąś drugoplanową rolę już na pewno!
    Daniela w asyście połowy forum weszła do gabinetu, a tam usg i serduszko u Kropka.
    Z rana wrzucono liczne zdjęcia testów, bo sikała tradycyjnie już Minie Black i kreski jak ta lala, porównawczo sikała też Siwulec na owulaki (w tym owulak podróżnik obsikany w PKP- jak nic pierworodny Siwulca powinien mieć darmowe przejazdy) oraz sikała też wisienka, która rozebrała test na składniki pierwsze.
    Nowa ogarnia temat męskich wyników. Ale dokarmi M. suplami i będzie dobrze!
    Agulineczka złożyła raport po wizycie z samymi pozytywnymi wieściami.
    Yos dalej rozważa gdzie siedzieć. Gorzej jak słonce zrobi jej psikusa i schowa się za chmurami ;)
    Agniechaaa z ex testerek wylądowała w szpitalu z początkiem porodu zajączków, a że to 30 tydzień to kciuki bardzo potrzebne.
    Cabrera ma wyniki, że MUCHa nie siada
    Meska kicha i smarka w jamie. Proponuję do niej nie dołączać, jeszcze się pozarażacie, a tu majówka lada moment.
    Bociek ma misterny plan dla lekarza. Właściwie gdyby dostała podpisany plik recept in blanco oraz przenośne usg do monitoringu w zaciszu domowym, to sam by się mógł leczyć :P
    Vivanilka trafiła do szpitala z krwawieniem, więc u jednej ręki kciuki za Agniechę, u drugiej za Vi.
    U Reset stres morderca nie ma serca i udało mu się zabić nawet poranny entuzjazm z (nareszcie) rosnącej temperatury!.
    Jutro szykuje się wielkie testowanie, bo betować mają Minie, Nenusia i Malgosia.
    Od czytania ex testerek skacze mi dziś cukier, bo zapamiętałam tylko dyskusję o kakao, szarlotce z lodami i torcie z bitą śmietaną.

    Edit: Minie, łeb mi pęka, ale spać też nie daję rady, a tak to zajęłam na chwilę głowę niemyśleniem o jutrze :(

    P.S. Czy jak rano zapomniałam duphaston, to brać teraz 2 tabletki czy tradycyjnie 1?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2018, 20:39

    Angelika83, Lunaris, Klamka82, Czrna 81, wisienka94, Simons_cat, Cabrera, Luna1993, Meśka, Minie Black, Morusek, Siwulec, nenusia, Emiilka, Nadzieja22, Kargo31, nowa na dzielni, lamka, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset lepiej zrób coś dla siebie! Odpocznij Dziubeczku:*

    reset, Luna1993, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh po wizycie. Za tydzien jeszcze jedna wizyta. Wtedy powinna byc akcja serca. Nienwidzial zadnego odwarstwiania. Ale ten pecherzyk nie do konca mu sie podobal.
    Wczoraj mial 5,7x3,1 i byl dosc okragly a dzis ma 11,7x4,4 i jest jakby splaszczony.
    Powiedzial ze to nic nie przesadza bo rozne przypadki widzial. Ale mam w sobote jeszcze raz bete zrobic. Bo przyrost niby ok jest.
    Mam odpoczywac, wszystko tak jak do tej pory.

    Zaczynam glowkowac bo jestli wczoraj mial taki wymiar i podrosl no to chyba dobrze. Objawy mam jak mialam. Nic nie ustalo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2018, 20:20

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma, niech Młodzian bierze przykład z fasolek Niki i córki Nadziei, które też trochę straszyły, a potem okazywało się, że jest ok! Kciuków nie puszczam :*


    frezyjciada wrote:
    Reset lepiej zrób coś dla siebie! Odpocznij Dziubeczku:*


    Próbowałam spać, ale nie mogę :/ Jutro będzie po wszystkim, nawet jak nie zdam, to skończy się ten stres, wpadnę na chwilę w depresję, a potem się otrzepię i rozplanuję naukę na przyszły rok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2018, 20:25

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatisss wrote:
    Melduję gotowość do kwietniowego testowania:)
    Witaj :) może opowiedz coś o sobie. Ile się starasz, itp.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatisss wrote:
    Melduję gotowość do kwietniowego testowania:)


    "Dobry wieczór Dziewczyny!
    Jestem Beatisss, mam xyz lat i od xyz cykli staramy się z M. o dziecko. Póki co ginekolog nie stwierdził u mnie żadnych większych problemów, za wyjątkiem xyz. W tym cyklu byłam na monitoringu/ robiłam testy owulacyjne i liczymy, że się udało.
    Podczytuję Was od kilku dni, widzę, że jak trzeba to potraficie pocieszyć, rozbawić, ale i sprowadzić na ziemię. Liczę, że jak wrzucę Wam zdjęcia mojego testu z planowanego na dzień xyz sikania to wy również dojrzycie tam dwie kreski."

    A fe, Leniuszku! Aż zrobiłam za Ciebie wstęp, podstaw sobie dane :P


    KateHawke wrote:
    Witaj :) może opowiedz coś o sobie. Ile się starasz, itp.


    Kate, wyraziłaś to nieco bardziej elegancko niż ja :) Chyba faktycznie jestem niepłodna przez wredotę :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2018, 20:33

    Klamka82, blue00, Meśka, Minie Black, Karolina90, Lunaris, KateHawke, Morusek, Bocianiątko, nenusia, Emiilka, Nadzieja22, lamka, Nat90 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Kate, wyraziłaś to nieco bardziej elegancko niż ja :) Chyba faktycznie jestem niepłodna przez wredotę :P
    Reset uwielbiam Cię :)))
    Mimo bólu głowy dbasz o wszystkich nasz promyczku :)

    reset lubi tę wiadomość

  • wisienka94 Autorytet
    Postów: 536 558

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivanilka trzymam kciuki za Ciebie i okruszka!!

    ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, już nic więcej poza tym ze masz kciuki zapewne całego forum nie powiem, będziemy jutro z Tobą!!
    No i z wszystkimi testujacymi, betujacymi i wizytującym:)!

    Karma, kciuków w takim razie i za Ciebie nie puszczamy :)!!

    reset lubi tę wiadomość

‹‹ 358 359 360 361 362 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ