X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Reset nie chcę się powtarzać, ale ja się trzęsłam z zimna pod kołdrą dzień przed pozytywem. :-P

    Już się i tak bardziej nie wkręcę z moją urojoną ciążą :P

    A tak serio... wiecie, że M. nic nie wie? Nie pokazałam mu testu, bo rano - o czasie- ten bladzioch był takim cieniem, że on by go w życiu nie zauważył, to był cień widoczny tylko dla wprawnych testerek :P Potem ściemniało, ale wiem, co się mówi o testach po czasie i nie chciałam mu robić nadziei. Więc muszę Wam tu truć aż do wyników, bo nie mam komu...
    A rodzice moi w Chinach na wycieczce, więc wtajemniczanie ich w zawiłości badań bety na poziomie 4,9 przez telefon to nie na moje nerwy :P

    mi88, Lucia88 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec wrote:
    Łeeee to zapasu Ci wystarczy nawet dla wnuków ;)
    A czemu 2 cykle ? Tak sobie postanowiłaś? Tzn nie życzę Ci aż dwóch cykli, pytam z czystej babskiej ciekawości
    Lipiec i sierpień spędzam z córką na wsi. Mąż wpada tylko na weekendy a ze w domku na działce mamy tylko jeden pokój to szans na seksy nie ma ;)
    Edit. W tym domku mieszkamy z całą rodziną czyli siostrą i szwagrem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2018, 11:51

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój eMek dopiero jak zobaczył dwie grube krechy to dopiero uwierzył. Żadna beta i cienie go nie przekonały, a to one:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bbb5e169d77a.jpg

    Daniela, blue00, Karma88, Yoselyn82, Klamka82, Meśka, Bajkaaa, Bocianiątko, Cabrera, by7mistake, Morusek, Lucia88, KateHawke, gilmoregirl, MaryAnn, Nadzieja22, Nadzieja22, Izape_91, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,

    Reset, uczciwie przyznam, że nie ufam kreskom po 5 minutach, a na monitorze słabo widzę, bo jest przed czyszczeniem (w sensie brudny po prostu - lepiej widzę łapska własnych dzieci niż cień Twojego bobasa, ale mocno wierzę, że on tam jest).

    Wykres masz mega, więc ten progesteron to musiała być jakaś pomyłka, więc mocno trzymam kciuki :)



    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela- nawet ja na tym pierwszym zdjęciu nic nie widzę, ale wrzuciłam, bo wiedziałam, że jak napiszę, że widzę takiego ducha to zaraz tu zażądają dowodów. A ten duch tam był w ciągu 5 minut. No i mnie nigdy nic nie wyszło jeszcze w życiu po czasie...Ani evap, ani fałszywa różowa kreska.

    Poza tym, chyba bym do środy zamęczyła i siebie, i Was, więc beta była najlepszym wyjściem. No i dzięki temu powtórzyłam proga, co w sumie - nawet przy negatywnej becie - mnie mocno interesuje, bo wykres przeczy takiemu wynikowi.

    Plus jest taki, że ponieważ nadal jestem w euforii po piątku oraz ponieważ w sobotę po tym progu jakoś uznałam, że nie wyszło i wtedy się z tym oswoiłam już, to teraz negatywny wynik przyjmę bez rozpaczy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2018, 11:59

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Lipiec i sierpień spędzam z córką na wsi. Mąż wpada tylko na weekendy a ze w domku na działce mamy tylko jeden pokój to szans na seksy nie ma ;)
    Edit. W tym domku mieszkamy z całą rodziną czyli siostrą i szwagrem :)

    w sobotę, późnym wieczorem wyszłam ze śmieciami. Śmietnik mam z tyłu mojej kamienicy gdzie jest ogólnie ciemno, brak jakiejkolwiek lampy i jedyne światło jakie pada to te z okien w mieszkaniach. Wywaliłam śmieci, odwracam się i aż mnie zmroziło, Pan posuwał Panią w pozycji "od tyłu" ze zdziwioną miną że mnie zobaczył. Uciekłam bo oni się wcale nie speszyli, miałam wrażenie że zaraz mnie zaproszą do zabawy !

    Kingulla, Minie Black, Malgonia, Bajkaaa, Morusek, Nadzieja22, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oho, widzę, że ruch w interesie :) Już nadrabiam :D

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Lipiec i sierpień spędzam z córką na wsi. Mąż wpada tylko na weekendy a ze w domku na działce mamy tylko jeden pokój to szans na seksy nie ma ;)
    Edit. W tym domku mieszkamy z całą rodziną czyli siostrą i szwagrem :)
    Hope, a może kocyk, łąka?

    Minie Black lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec wrote:
    Nika Twoja szkoła pracuje?? Moje dzieciaki mają cały tydzień wolny - godziny dyrektorskie ;)
    Nie, ale ja mam w domu papiery do uzupełnienia i sprawdzenia :( Chciałam to załatwić dziś, żeby mieć chociaż środę udaną. W piątek matura z polskiego, więc będę w szkole pocieszać dziecki i rodziców. Wypada.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    W piątek matura z polskiego, więc będę w szkole pocieszać dziecki i rodziców. Wypada.

    O, a ja myślałam, że matura zaczyna się od poniedziałku. Dobrze wiedzieć, pisze kuzynka mojego M., trzeba będzie psychicznie wspierać ciotkę, bo ona to ledwo znosi ;)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Wolne mam to się od rana udzielę.

    Reset ja wczoraj mojemu M. tłumaczyłam, że jestem mistrzem w wyszukiwaniu kresek, jak jest to ja znajde, a u ciebie widzę :) :) Czekam na betę!
    Gratuluję dziewczyny żadnych egzaminów, czytałam wszystko na bieżąco, ale mam problemy w pracy i już się nawet zastanawiam czy nie zgłosić jakiegoś mobbingu, także głowy do pisania nie miałam.
    U mnie @ się spóźnia od soboty, zrobiłam wczoraj wieczorem test, negatyw, ale u mnie to dopiero 10 dpo, nie wiem czy wkrecac sobie dalej czy spokojnie czekać na @. W tym momencie ciąża byłaby dla mnie prawdziwym błogosławieństwem.
    Miłego dnia dziewczyny i pięknej pogody, ja lecę grzebać się w ziemi.

    reset lubi tę wiadomość

  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, ja tam lubię być w ten sposób zamęczana :) Nakręciłam się już na Twoją ciążę i czekam na wyniki, aczkolwiek wiesz, że w 9dpo negatywny wynik niczego jeszcze nie przesądza...

    A jak ta kreska była tam już przed upływem 5 minut, to już w ogóle super.

    Mam nadzieję, że progesteron będzie wysoki, to w końcu będzie jaśniejszy obraz sytuacji i coś się zacznie zgadzać.

    reset lubi tę wiadomość

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Hope, a może kocyk, łąka?
    To z kolei z 3 latka :D
    Nie dziękuję. Raz nas nakryla kilka miesięcy temu i do dziś słyszę jej "tato nie rób tak! Nie rób! Mamo nie ruszaj się! " :D :D :D

    reset, nenusia, Siwulec, Minie Black, Meśka, Bocianiątko, Karma88, Cabrera, Morusek, KateHawke, Nadzieja22, Lunaris, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    To z kolei z 3 latka :D
    Nie dziękuję. Raz nas nakryla kilka miesięcy temu i do dziś słyszę jej "tato nie rób tak! Nie rób! Mamo nie ruszaj się! " :D :D :D

    Hope! Właśnie sobie to zwizualizowałam :D

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    To z kolei z 3 latka :D
    Nie dziękuję. Raz nas nakryla kilka miesięcy temu i do dziś słyszę jej "tato nie rób tak! Nie rób! Mamo nie ruszaj się! " :D :D :D
    O to lepiej nie ryzykować :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Mój eMek dopiero jak zobaczył dwie grube krechy to dopiero uwierzył. Żadna beta i cienie go nie przekonały, a to one:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bbb5e169d77a.jpg
    O jejku!!! marzenie!!! :)

    Cudowny widok Nenusia, wiem, że za tym idą nerwy ale to będzie szczęśliwe zakończenie!

    nenusia lubi tę wiadomość

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec ale atrakcje miałaś :P ale tak serio, to marzy mi się jakiś taki wyskok (no może nie przy śmietniku), ale np. w nocy na plaży czy coś :P trochę jestem przerażona, że ludzie tak się niczego nie krępują, a z drugiej strony zazdroszczę tej adrenaliny :P

    Reset kreska z drugiego zdjęcia to jak na moję oko beta mięszy 20-30 :) raczej ovi się nie namnożyło więc to z pewnością jakieś kwietniowy kwiatek tam rozkiwta :)


    A ja byłamz synem u lekarza, ma stulejkę i dostaliśmy maść na 2 tygodnie, a jak nie pomoże to chirurg. Najlepsze jest to, że prawdopodobnie to wina lekarza, który mu jakieś 2 lata temu mocno naciągnął i zrobiła się blizna, bo jeszcze na bilansie 6 latka było ok, a naciąga zawsze. Mam nadzieję, że ominie nas nacinanie :/

    Spadam do pracy, dziś dyżur. Pewnie będę pilnowac przez 3 godziny pustej sali bo dzieci i tak nie przyjdą :/ czekam na Twoją betę Reset :*

    reset lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia kreski jak marzenie! :)

    nenusia lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Nenusia kreski jak marzenie! :)
    Każdej życzę takich kresek!!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robimy zakłady, ja obstawiam będę między 19-24,00 !
    Reset, zobacz jaka pewna jestem Ciebie !

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

‹‹ 406 407 408 409 410 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ